46. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km 5.7 km 10 km 12.5 km 15 km 21.097 km 22.8 km 25 km 27.2 km 30 km 32.5 km 38.2 km 40 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K20 K30 K40 K50 K60
MĘŻCZYŹNI M20 M30 M40 M50 M60
42.195 km (10:01:08) - 10 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 23 24 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Foto Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 40 KIBIRE MOSES Kipruto . (KEN) 1 M30 (2) 00:33:02 +00:00 00:33:02 10:34:10.48
2 35 WAMBUA NDUVA Boniface . (KEN) 2 M30 (3) 00:33:02 +00:00 00:33:02 10:34:10.49
3 2842 DADI Fikru Abera Ethopia (ETH) 3 M20 (1) 00:33:02 +00:00 00:33:01 10:34:10.64
4 2840 JIMA Mulu Tulu Ethopia (ETH) 4 M20 (2) 00:33:02 +00:00 00:33:02 10:34:10.82
5 41 ROP ABEL Kibet . (KEN) 5 M30 (4) 00:33:03 +00:01 00:33:03 10:34:11.02
6 33 MUSYIMI Dominic Mailu . (KEN) 6 M30 (5) 00:33:03 +00:01 00:33:03 10:34:11.12
7 42 THEURI PAUL Maina . (KEN) 7 M30 (1) 00:33:03 +00:01 00:33:02 10:34:11.14
8 2742 KAZBAN Artem . (UKR) 8 M20 (3) 00:33:03 +00:01 00:33:03 10:34:11.29
9 2843 BEKELE Tarekegn Zewdu Ethopia (ETH) 9 M30 (6) 00:33:03 +00:01 00:33:03 10:34:11.44
10 2489 OKSENIUK Serhii MK Luchesk (UKR) 10 M30 (7) 00:33:03 +00:01 00:33:03 10:34:11.50
11 45 HRYHORYEU Dzmitry . (BLR) 11 M30 (8) 00:33:19 +00:17 00:33:19 10:34:27.21
12 2055 PAWLIŃSKI Piotr Grupa Azoty Police (POL) 12 M30 (9) 00:36:44 +03:42 00:36:43 10:37:52.12
13 36 STARZYŃSKI Andrej . (UKR) 13 M20 (4) 00:36:44 +03:42 00:36:44 10:37:52.12
14 34 PAVEŁKO Andrii . (UKR) 14 M30 (10) 00:36:44 +03:42 00:36:43 10:37:52.16
15 2078 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik (POL) 15 M20 (5) 00:36:44 +03:42 00:36:44 10:37:52.24
16 596 POGOCKI Seweryn KW PSP ŁÓDŹ (POL) S 16 M40 (1) 00:36:44 +03:42 00:36:42 10:37:52.50
17 39 KIMUTAI HELLEN Jepkosgei . (KEN) 1 K30 (1) 00:36:44 +03:42 00:36:43 10:37:52.55
18 2841 BOKU Zefre Worku Ethopia (ETH) 2 K30 (4) 00:36:44 +03:42 00:36:44 10:37:52.55
19 88 HRYCIUK Łukasz Dębnowskie Człapaki (POL) O D 17 M30 (11) 00:36:44 +03:42 00:36:44 10:37:52.72
20 10 DZIĘGIEL-POŚLADA Andżelika MKL Toruń (POL) MP 3 K30 (2) 00:36:44 +03:42 00:36:43 10:37:52.76
21 11 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń (POL) MP 4 K20 (1) 00:36:44 +03:42 00:36:44 10:37:52.80
22 5 ANDRZEJCZAK Monika MKL Szczecin (POL) MP 5 K30 (3) 00:36:45 +03:43 00:36:44 10:37:53.22
23 1622 STUBIŃSKI Leszek KM PSP Biała Podlaska (POL) S 18 M40 (2) 00:37:06 +04:04 00:37:06 10:38:14.70
24 2244 WRÓBEL Łukasz KMP Leszno (POL) P 19 M40 (3) 00:37:07 +04:05 00:37:07 10:38:15.75
25 6 PADUSZYŃSKA Wioletta Biegam Bo Lubię Warszawa (POL) MP 6 K30 (5) 00:38:26 +05:24 00:38:26 10:39:34.10
26 1196 PRZYBYŁ Aron PKB KALISZ - WK KWP POZNAN (POL) P O 20 M30 (13) 00:38:26 +05:24 00:38:25 10:39:34.43
27 1345 FARGANUS Robert Zabiegani z Leśnej (POL) 21 M30 (12) 00:38:27 +05:25 00:38:23 10:39:35.67
28 2766 OLEKSANDR Holovnytskyy MK Luchesk (UKR) 22 M40 (4) 00:38:28 +05:26 00:38:27 10:39:36.45
29 2490 OKSENIUK Oksana MK Luchesk (UKR) 7 K30 (6) 00:38:29 +05:27 00:38:28 10:39:37.02
30 1511 NOWOSIELSKI Krzysztof MKS RUN TEAM Dąbie (POL) 23 M40 (5) 00:38:34 +05:32 00:38:33 10:39:42.87
31 624 BARTOSIK Sebastian Forma Wodzisław Śląski (POL) 24 M30 (14) 00:38:36 +05:34 00:38:33 10:39:44.92
32 2186 WOLNY Piotr Brzoza Biega (POL) 25 M50 (1) 00:38:59 +05:57 00:38:58 10:40:07.27
33 1890 DUTKIEWICZ Maciej Warszawa (POL) 26 M30 (16) 00:38:59 +05:57 00:38:57 10:40:07.32
34 2791 KOWALCZYK Marek KWP Bydgoszcz (POL) P 27 M40 (6) 00:38:59 +05:57 00:38:57 10:40:07.35
35 995 WIŚNIEWSKI Marek Warszawa (POL) 28 M30 (15) 00:38:59 +05:57 00:38:56 10:40:07.35
36 555 OSOWSKI Paweł Stowarzyszenie Maraton Dębno (POL) D 29 M30 (18) 00:38:59 +05:57 00:38:58 10:40:07.65
37 1643 KICZIŃSKI Bartosz Brodnica Biega (POL) 30 M30 (19) 00:38:59 +05:57 00:38:59 10:40:07.78
38 953 JURA Rafał KWP Kraków (POL) P 31 M30 (17) 00:39:00 +05:58 00:38:58 10:40:08.51
39 7 WAŚNIEWSKA Karolina UKS Technik Radom (POL) MP 8 K30 (7) 00:39:00 +05:58 00:38:59 10:40:08.98
40 1356 ROĆKO Krzysztof Czapla (POL) 32 M30 (20) 00:39:06 +06:04 00:39:02 10:40:14.05
41 1973 ŁUŻYŃSKI Tomasz TT Szczecin (POL) 33 M40 (7) 00:39:13 +06:11 00:39:13 10:40:21.18
42 415 STACHURA Damian Zagłębie Lubin (POL) 34 M30 (21) 00:39:14 +06:12 00:39:12 10:40:22.32
43 741 STACHURA Mateusz INIEMAMOCNI TRI Team (POL) O N 35 M20 (6) 00:39:17 +06:15 00:39:15 10:40:25.38
44 984 BIŁAN Paweł Gubin (POL) 36 M40 (8) 00:39:18 +06:16 00:39:14 10:40:26.59
45 2835 ZAJĄC Łukasz 12 BATALION DOWODZENIA _Ułanów Podolskich w Szczecinie (POL) 37 M40 (9) 00:39:19 +06:17 00:39:19 10:40:27.00
46 373 KOŁOMAŃSKI Michał KWP Kielce (POL) P 38 M30 (23) 00:39:23 +06:21 00:39:21 10:40:31.59
47 1078 SYCHOWICZ Daniel Grazia Running (POL) 39 M40 (10) 00:39:27 +06:25 00:39:24 10:40:35.03
48 2834 BOROWIAK Rafał . (POL) 40 M30 (22) 00:39:27 +06:25 00:39:18 10:40:35.28
49 663 PODEDWORNY Wiktor Poznań (POL) 41 M30 (24) 00:39:31 +06:29 00:39:22 10:40:39.43
50 1364 INGLOT Filip Inglot (POL) 42 M30 (25) 00:39:46 +06:44 00:39:44 10:40:54.98
51 2552 CHRZAN Marcin M power (POL) 43 M40 (11) 00:39:58 +06:56 00:39:56 10:41:06.65
52 2286 RUSAK Sławomir BIEGIEM RADOM! (POL) 44 M40 (12) 00:40:08 +07:06 00:40:05 10:41:16.06
53 549 ZARODKIEWICZ Dawid OSP WĘŻEWO (POL) S 45 M30 (26) 00:40:09 +07:07 00:40:05 10:41:17.51
54 1266 SHANKS Stephen Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC (POL) 46 M40 (13) 00:40:38 +07:36 00:40:36 10:41:46.68
55 89 PAWLISIAK Paweł Wafel Team (POL) D 47 M30 (28) 00:40:57 +07:55 00:40:55 10:42:05.39
56 86 OSOWSKI Tomasz Netto Grupa Biegowa 42.195 Dębno (POL) D 48 M30 (30) 00:40:57 +07:55 00:40:56 10:42:05.45
57 2251 KONDELA Paweł Aktywne Choszczno (POL) 49 M40 (16) 00:40:58 +07:56 00:40:52 10:42:06.29
58 1737 TELATYŃSKA Sylwia Aktywne Choszczno (POL) 9 K40 (1) 00:40:58 +07:56 00:40:53 10:42:06.42
59 1521 DEHMEL Łukasz 102 BATALION OCHRONY (POL) 50 M30 (27) 00:40:58 +07:56 00:40:53 10:42:06.43
60 2682 BONDARUK Adam Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim (POL) P 51 M40 (15) 00:40:59 +07:57 00:40:50 10:42:07.09
61 1818 JÓŹWICKI Jakub CARINII (POL) 52 M40 (18) 00:40:59 +07:57 00:40:55 10:42:07.17
62 2346 GŁÓW Tomasz Szamotuły (POL) 53 M40 (17) 00:40:59 +07:57 00:40:53 10:42:07.34
63 1533 SZCZEŚNIAK Marek Gubin (POL) 54 M40 (14) 00:41:00 +07:58 00:40:36 10:42:08.88
64 996 DĄBKOWSKI Roman Olsztyn (POL) 55 M30 (31) 00:41:00 +07:58 00:41:00 10:42:08.91
65 233 NOWICZ Konrad Żychlin (POL) 56 M30 (29) 00:41:03 +08:01 00:40:55 10:42:11.54
66 128 NEHRING Karol Sulejówek (POL) 57 M20 (7) 00:41:21 +08:19 00:41:18 10:42:29.01
67 1781 SZYMURA Wojciech Rybnik (POL) 58 M40 (19) 00:41:21 +08:19 00:41:15 10:42:29.26
68 1510 KAPELA Marcin Szymkowiak Team (POL) 59 M30 (33) 00:41:22 +08:20 00:41:18 10:42:30.49
69 1033 KAŃDUŁA Rajmund PSP Poznań JRG 8 . SZYMKOWIAK team (POL) S 60 M30 (32) 00:41:22 +08:20 00:41:16 10:42:30.95
70 44 SKIRUK Yuliya . (BLR) 10 K30 (8) 00:41:25 +08:23 00:41:24 10:42:33.48
71 614 MUCHAJER Łukasz muszka team (POL) 61 M40 (21) 00:41:26 +08:24 00:41:24 10:42:34.07
72 118 KĘPOWICZ Marcin Strzyżewice (POL) N 62 M40 (20) 00:41:27 +08:25 00:41:19 10:42:35.90
73 209 SAMSON Damian Szczecin (POL) 63 M30 (34) 00:41:46 +08:44 00:41:41 10:42:54.47
74 2621 JAGIELSKI Jerzy JKS SALAMANDRA (POL) 64 M30 (38) 00:41:55 +08:53 00:41:53 10:43:03.01
75 2072 SŁAWINSKI Wiesław Grudziądz (POL) 65 M60 (1) 00:41:55 +08:53 00:41:47 10:43:03.30
76 1001 CZECH Paweł Kb KROKUS KWIATKOWICE (POL) 66 M30 (37) 00:41:55 +08:53 00:41:52 10:43:03.48
77 470 GARLIŃSKI Łukasz KB KROKUS KWIATKOWICE (POL) 67 M20 (9) 00:41:55 +08:53 00:41:53 10:43:03.92
78 306 MASARCZYK Szymon Gliwice (POL) 68 M20 (8) 00:41:56 +08:54 00:41:43 10:43:04.33
79 87 ZAJĄC Krzysztof CS Ironman Szczecin (POL) D 69 M30 (36) 00:41:56 +08:54 00:41:51 10:43:04.47
80 2265 GREGUŁA Wojciech Chojna (POL) S 70 M30 (35) 00:41:57 +08:55 00:41:49 10:43:05.22
81 2817 JAROSIŃSKI Dawid KP PSP Myślibórz (POL) S 71 M40 (22) 00:42:05 +09:03 00:41:57 10:43:13.59
82 2710 SOBCZYŃSKI Adam Międzychód (POL) 72 M30 (41) 00:42:09 +09:07 00:42:05 10:43:17.87
83 621 WOŁOWCZYK Kamil Malenin (POL) O 73 M30 (45) 00:42:12 +09:10 00:42:09 10:43:20.66
84 2821 OPUCHLIK Tomasz Aktywna Pszczyna Runners Team (POL) 74 M30 (40) 00:42:13 +09:11 00:42:05 10:43:21.33
85 1681 GŁĄBIŃSKI Piotr KWP Kraków (POL) P 75 M30 (46) 00:42:13 +09:11 00:42:10 10:43:21.42
86 2463 OLBRYCH Bartłomiej KWP Kraków (POL) P O 76 M30 (47) 00:42:13 +09:11 00:42:11 10:43:21.51
87 1808 OPALIŃSKI Arkadiusz TEAM LUKS ŻÓRAWINA WROCŁAW / KM PSP WROCŁAW (POL) S 77 M30 (44) 00:42:13 +09:11 00:42:09 10:43:21.55
88 1262 RAJSKI Mirosław 3.10 (POL) 78 M30 (48) 00:42:13 +09:11 00:42:11 10:43:21.68
89 168 STANISZCZAK Łukasz Szczecin (POL) 79 M20 (10) 00:42:13 +09:11 00:42:10 10:43:21.69
90 858 SZEIN Piotr Częstochowa (POL) 80 M30 (39) 00:42:13 +09:11 00:42:03 10:43:21.73
91 2304 KOWALKOWSKI Paweł KWP Kraków (POL) P 81 M30 (49) 00:42:14 +09:12 00:42:12 10:43:22.04
92 1123 PIKUŁA Ryszard Rycho Team (POL) 82 M30 (42) 00:42:15 +09:13 00:42:09 10:43:23.00
93 612 PIKUŁA Sebastian Wierzbicki Running Project (POL) 83 M30 (43) 00:42:15 +09:13 00:42:09 10:43:23.07
94 1254 NIEDZIAŁKOWSKI Jan Poznań (POL) 84 M30 (50) 00:42:16 +09:14 00:42:12 10:43:24.68
95 2252 BUCZEK Bartłomiej Chihuahua Team (POL) 85 M30 (53) 00:42:19 +09:17 00:42:17 10:43:27.99
96 998 RUDZIŃSKI Jacek KW PSP Szczecin (POL) O 86 M50 (2) 00:42:23 +09:21 00:42:18 10:43:31.71
97 2161 STRUMNIK Sebastian RozbiegaMy Nowy Dwór (POL) 87 M30 (54) 00:42:27 +09:25 00:42:21 10:43:35.04
98 94 POCHRANOWICZ Barbara Stowarzyszenie Maraton Dębno (POL) MP S D 11 K40 (2) 00:42:27 +09:25 00:42:26 10:43:35.09
99 408 MILESZKO Wojciech Ultra Diabły (POL) 88 M30 (56) 00:42:27 +09:25 00:42:23 10:43:35.25
100 1 TATARA Marek ICT Poland (POL) 89 M40 (28) 00:42:27 +09:25 00:42:25 10:43:35.58
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.71686816 s