46. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km 5.7 km 10 km 12.5 km 15 km 21.097 km 22.8 km 25 km 27.2 km 30 km 32.5 km 38.2 km 40 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K20 K30 K40 K50 K60
MĘŻCZYŹNI M20 M30 M40 M50 M60
42.195 km (10:01:08) - 15 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 23 24 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Foto Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 2843 BEKELE Tarekegn Zewdu Ethopia (ETH) 1 M30 (2) 00:48:54 +00:00 00:48:54 10:50:02.32
2 41 ROP ABEL Kibet . (KEN) 2 M30 (3) 00:48:54 +00:00 00:48:54 10:50:02.61
3 35 WAMBUA NDUVA Boniface . (KEN) 3 M30 (4) 00:48:54 +00:00 00:48:54 10:50:02.64
4 40 KIBIRE MOSES Kipruto . (KEN) 4 M30 (5) 00:48:54 +00:00 00:48:54 10:50:02.81
5 2842 DADI Fikru Abera Ethopia (ETH) 5 M20 (1) 00:48:55 +00:01 00:48:54 10:50:03.04
6 33 MUSYIMI Dominic Mailu . (KEN) 6 M30 (6) 00:48:55 +00:01 00:48:55 10:50:03.06
7 42 THEURI PAUL Maina . (KEN) 7 M30 (1) 00:48:55 +00:01 00:48:54 10:50:03.30
8 2742 KAZBAN Artem . (UKR) 8 M20 (2) 00:49:32 +00:38 00:49:32 10:50:40.45
9 2489 OKSENIUK Serhii MK Luchesk (UKR) 9 M30 (7) 00:49:33 +00:39 00:49:33 10:50:41.21
10 45 HRYHORYEU Dzmitry . (BLR) 10 M30 (8) 00:49:57 +01:03 00:49:57 10:51:05.95
11 2841 BOKU Zefre Worku Ethopia (ETH) 1 K30 (3) 00:55:13 +06:19 00:55:13 10:56:21.69
12 36 STARZYŃSKI Andrej . (UKR) 11 M20 (3) 00:55:13 +06:19 00:55:13 10:56:21.75
13 2055 PAWLIŃSKI Piotr Grupa Azoty Police (POL) 12 M30 (9) 00:55:13 +06:19 00:55:12 10:56:21.81
14 39 KIMUTAI HELLEN Jepkosgei . (KEN) 2 K30 (1) 00:55:14 +06:20 00:55:13 10:56:22.09
15 88 HRYCIUK Łukasz Dębnowskie Człapaki (POL) O D 13 M30 (11) 00:55:14 +06:20 00:55:14 10:56:22.20
16 11 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń (POL) MP 3 K20 (1) 00:55:14 +06:20 00:55:14 10:56:22.51
17 10 DZIĘGIEL-POŚLADA Andżelika MKL Toruń (POL) MP 4 K30 (2) 00:55:14 +06:20 00:55:13 10:56:22.53
18 34 PAVEŁKO Andrii . (UKR) 14 M30 (10) 00:55:14 +06:20 00:55:13 10:56:22.78
19 2078 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik (POL) 15 M20 (4) 00:55:14 +06:20 00:55:14 10:56:22.80
20 596 POGOCKI Seweryn KW PSP ŁÓDŹ (POL) S 16 M40 (1) 00:55:15 +06:21 00:55:13 10:56:23.07
21 5 ANDRZEJCZAK Monika MKL Szczecin (POL) MP 5 K30 (4) 00:55:15 +06:21 00:55:14 10:56:23.36
22 1622 STUBIŃSKI Leszek KM PSP Biała Podlaska (POL) S 17 M40 (2) 00:56:00 +07:06 00:56:00 10:57:08.45
23 2244 WRÓBEL Łukasz KMP Leszno (POL) P 18 M40 (3) 00:56:02 +07:08 00:56:02 10:57:10.93
24 1196 PRZYBYŁ Aron PKB KALISZ - WK KWP POZNAN (POL) P O 19 M30 (12) 00:57:27 +08:33 00:57:26 10:58:35.09
25 1511 NOWOSIELSKI Krzysztof MKS RUN TEAM Dąbie (POL) 20 M40 (4) 00:57:53 +08:59 00:57:52 10:59:01.68
26 6 PADUSZYŃSKA Wioletta Biegam Bo Lubię Warszawa (POL) MP 6 K30 (5) 00:58:08 +09:14 00:58:08 10:59:16.29
27 624 BARTOSIK Sebastian Forma Wodzisław Śląski (POL) 21 M30 (14) 00:58:11 +09:17 00:58:08 10:59:19.76
28 1356 ROĆKO Krzysztof Czapla (POL) 22 M30 (13) 00:58:12 +09:18 00:58:08 10:59:20.10
29 2766 OLEKSANDR Holovnytskyy MK Luchesk (UKR) 23 M40 (5) 00:58:16 +09:22 00:58:15 10:59:24.47
30 2490 OKSENIUK Oksana MK Luchesk (UKR) 7 K30 (6) 00:58:16 +09:22 00:58:15 10:59:24.99
31 1345 FARGANUS Robert Zabiegani z Leśnej (POL) 24 M30 (15) 00:58:18 +09:24 00:58:14 10:59:26.77
32 953 JURA Rafał KWP Kraków (POL) P 25 M30 (16) 00:58:27 +09:33 00:58:25 10:59:35.59
33 1890 DUTKIEWICZ Maciej Warszawa (POL) 26 M30 (18) 00:58:44 +09:50 00:58:42 10:59:52.56
34 2186 WOLNY Piotr Brzoza Biega (POL) 27 M50 (1) 00:58:44 +09:50 00:58:43 10:59:52.92
35 995 WIŚNIEWSKI Marek Warszawa (POL) 28 M30 (17) 00:58:45 +09:51 00:58:42 10:59:53.17
36 2791 KOWALCZYK Marek KWP Bydgoszcz (POL) P 29 M40 (6) 00:58:45 +09:51 00:58:43 10:59:53.54
37 1643 KICZIŃSKI Bartosz Brodnica Biega (POL) 30 M30 (20) 00:58:49 +09:55 00:58:49 10:59:57.28
38 555 OSOWSKI Paweł Stowarzyszenie Maraton Dębno (POL) D 31 M30 (19) 00:58:49 +09:55 00:58:48 10:59:57.33
39 2835 ZAJĄC Łukasz 12 BATALION DOWODZENIA _Ułanów Podolskich w Szczecinie (POL) 32 M40 (7) 00:58:50 +09:56 00:58:50 10:59:58.79
40 7 WAŚNIEWSKA Karolina UKS Technik Radom (POL) MP 8 K30 (7) 00:58:50 +09:56 00:58:49 10:59:58.91
41 2834 BOROWIAK Rafał . (POL) 33 M30 (21) 00:59:04 +10:10 00:58:55 11:00:12.48
42 1078 SYCHOWICZ Daniel Grazia Running (POL) 34 M40 (9) 00:59:04 +10:10 00:59:01 11:00:12.57
43 984 BIŁAN Paweł Gubin (POL) 35 M40 (8) 00:59:05 +10:11 00:59:01 11:00:13.33
44 373 KOŁOMAŃSKI Michał KWP Kielce (POL) P 36 M30 (22) 00:59:21 +10:27 00:59:19 11:00:29.68
45 1364 INGLOT Filip Inglot (POL) 37 M30 (23) 00:59:41 +10:47 00:59:39 11:00:49.69
46 663 PODEDWORNY Wiktor Poznań (POL) 38 M30 (24) 00:59:51 +10:57 00:59:42 11:00:59.37
47 415 STACHURA Damian Zagłębie Lubin (POL) 39 M30 (25) 00:59:52 +10:58 00:59:50 11:01:00.30
48 549 ZARODKIEWICZ Dawid OSP WĘŻEWO (POL) S 40 M30 (26) 01:00:15 +11:21 01:00:11 11:01:23.61
49 1973 ŁUŻYŃSKI Tomasz TT Szczecin (POL) 41 M40 (11) 01:00:20 +11:26 01:00:20 11:01:28.58
50 2286 RUSAK Sławomir BIEGIEM RADOM! (POL) 42 M40 (10) 01:00:23 +11:29 01:00:20 11:01:31.03
51 2552 CHRZAN Marcin M power (POL) 43 M40 (12) 01:00:28 +11:34 01:00:26 11:01:36.47
52 741 STACHURA Mateusz INIEMAMOCNI TRI Team (POL) O N 44 M20 (5) 01:00:50 +11:56 01:00:48 11:01:58.89
53 86 OSOWSKI Tomasz Netto Grupa Biegowa 42.195 Dębno (POL) D 45 M30 (29) 01:01:27 +12:33 01:01:26 11:02:35.41
54 89 PAWLISIAK Paweł Wafel Team (POL) D 46 M30 (28) 01:01:27 +12:33 01:01:25 11:02:35.50
55 2251 KONDELA Paweł Aktywne Choszczno (POL) 47 M40 (13) 01:01:28 +12:34 01:01:22 11:02:36.01
56 1521 DEHMEL Łukasz 102 BATALION OCHRONY (POL) 48 M30 (27) 01:01:28 +12:34 01:01:23 11:02:36.34
57 2346 GŁÓW Tomasz Szamotuły (POL) 49 M40 (15) 01:01:30 +12:36 01:01:24 11:02:38.49
58 2682 BONDARUK Adam Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim (POL) P 50 M40 (14) 01:01:31 +12:37 01:01:22 11:02:39.24
59 996 DĄBKOWSKI Roman Olsztyn (POL) 51 M30 (30) 01:01:41 +12:47 01:01:41 11:02:49.47
60 1818 JÓŹWICKI Jakub CARINII (POL) 52 M40 (17) 01:01:42 +12:48 01:01:38 11:02:50.14
61 1533 SZCZEŚNIAK Marek Gubin (POL) 53 M40 (16) 01:01:48 +12:54 01:01:24 11:02:56.72
62 1737 TELATYŃSKA Sylwia Aktywne Choszczno (POL) 9 K40 (1) 01:01:50 +12:56 01:01:45 11:02:58.34
63 233 NOWICZ Konrad Żychlin (POL) 54 M30 (31) 01:01:50 +12:56 01:01:42 11:02:58.35
64 1266 SHANKS Stephen Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC (POL) 55 M40 (18) 01:01:51 +12:57 01:01:49 11:02:59.66
65 128 NEHRING Karol Sulejówek (POL) 56 M20 (6) 01:02:02 +13:08 01:01:59 11:03:10.56
66 1510 KAPELA Marcin Szymkowiak Team (POL) 57 M30 (33) 01:02:10 +13:16 01:02:06 11:03:18.14
67 1033 KAŃDUŁA Rajmund PSP Poznań JRG 8 . SZYMKOWIAK team (POL) S 58 M30 (32) 01:02:11 +13:17 01:02:05 11:03:19.17
68 614 MUCHAJER Łukasz muszka team (POL) 59 M40 (21) 01:02:11 +13:17 01:02:09 11:03:19.22
69 209 SAMSON Damian Szczecin (POL) 60 M30 (34) 01:02:11 +13:17 01:02:06 11:03:19.54
70 1781 SZYMURA Wojciech Rybnik (POL) 61 M40 (20) 01:02:12 +13:18 01:02:06 11:03:20.38
71 118 KĘPOWICZ Marcin Strzyżewice (POL) N 62 M40 (19) 01:02:13 +13:19 01:02:05 11:03:21.44
72 470 GARLIŃSKI Łukasz KB KROKUS KWIATKOWICE (POL) 63 M20 (8) 01:02:58 +14:04 01:02:56 11:04:06.37
73 1001 CZECH Paweł Kb KROKUS KWIATKOWICE (POL) 64 M30 (37) 01:02:58 +14:04 01:02:55 11:04:06.59
74 2621 JAGIELSKI Jerzy JKS SALAMANDRA (POL) 65 M30 (38) 01:02:58 +14:04 01:02:56 11:04:06.77
75 87 ZAJĄC Krzysztof CS Ironman Szczecin (POL) D 66 M30 (36) 01:02:58 +14:04 01:02:53 11:04:06.87
76 2072 SŁAWINSKI Wiesław Grudziądz (POL) 67 M60 (1) 01:02:59 +14:05 01:02:51 11:04:07.31
77 2817 JAROSIŃSKI Dawid KP PSP Myślibórz (POL) S 68 M40 (22) 01:02:59 +14:05 01:02:51 11:04:07.37
78 306 MASARCZYK Szymon Gliwice (POL) 69 M20 (7) 01:02:59 +14:05 01:02:46 11:04:07.51
79 2265 GREGUŁA Wojciech Chojna (POL) S 70 M30 (35) 01:03:01 +14:07 01:02:53 11:04:09.09
80 44 SKIRUK Yuliya . (BLR) 10 K30 (8) 01:03:02 +14:08 01:03:01 11:04:10.99
81 1808 OPALIŃSKI Arkadiusz TEAM LUKS ŻÓRAWINA WROCŁAW / KM PSP WROCŁAW (POL) S 71 M30 (41) 01:03:18 +14:24 01:03:14 11:04:26.52
82 858 SZEIN Piotr Częstochowa (POL) 72 M30 (39) 01:03:19 +14:25 01:03:09 11:04:27.10
83 2821 OPUCHLIK Tomasz Aktywna Pszczyna Runners Team (POL) 73 M30 (40) 01:03:19 +14:25 01:03:11 11:04:27.16
84 621 WOŁOWCZYK Kamil Malenin (POL) O 74 M30 (42) 01:03:21 +14:27 01:03:18 11:04:29.11
85 1681 GŁĄBIŃSKI Piotr KWP Kraków (POL) P 75 M30 (44) 01:03:22 +14:28 01:03:19 11:04:30.84
86 2304 KOWALKOWSKI Paweł KWP Kraków (POL) P 76 M30 (46) 01:03:23 +14:29 01:03:21 11:04:31.00
87 1262 RAJSKI Mirosław 3.10 (POL) 77 M30 (47) 01:03:23 +14:29 01:03:21 11:04:31.20
88 168 STANISZCZAK Łukasz Szczecin (POL) 78 M20 (9) 01:03:23 +14:29 01:03:20 11:04:31.52
89 2463 OLBRYCH Bartłomiej KWP Kraków (POL) P O 79 M30 (48) 01:03:23 +14:29 01:03:21 11:04:31.61
90 998 RUDZIŃSKI Jacek KW PSP Szczecin (POL) O 80 M50 (2) 01:03:24 +14:30 01:03:19 11:04:32.13
91 612 PIKUŁA Sebastian Wierzbicki Running Project (POL) 81 M30 (43) 01:03:25 +14:31 01:03:19 11:04:33.80
92 2456 NADOLSKI Grzegorz Biegam Bo Lubie Gorzów (POL) 82 M40 (23) 01:03:26 +14:32 01:03:21 11:04:34.07
93 1123 PIKUŁA Ryszard Rycho Team (POL) 83 M30 (45) 01:03:26 +14:32 01:03:20 11:04:34.24
94 2710 SOBCZYŃSKI Adam Międzychód (POL) 84 M30 (49) 01:03:26 +14:32 01:03:22 11:04:34.76
95 1254 NIEDZIAŁKOWSKI Jan Poznań (POL) 85 M30 (50) 01:03:29 +14:35 01:03:25 11:04:37.44
96 1 TATARA Marek ICT Poland (POL) 86 M40 (27) 01:03:46 +14:52 01:03:44 11:04:54.07
97 2828 TERLIKOWSKI Grzegorz Zieleniewo (POL) 87 M30 (52) 01:03:46 +14:52 01:03:41 11:04:54.23
98 2159 SZCZEPAŃSKI Andrzej Wild Skunks (POL) 88 M40 (25) 01:03:46 +14:52 01:03:42 11:04:54.56
99 94 POCHRANOWICZ Barbara Stowarzyszenie Maraton Dębno (POL) MP S D 11 K40 (2) 01:03:46 +14:52 01:03:45 11:04:54.69
100 2741 GAŁAMAGA Radosław LoveLasy Police (POL) 89 M40 (24) 01:03:46 +14:52 01:03:41 11:04:54.97
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.46485782 s