46. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km 5.7 km 10 km 12.5 km 15 km 21.097 km 22.8 km 25 km 27.2 km 30 km 32.5 km 38.2 km 40 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K20 K30 K40 K50 K60
MĘŻCZYŹNI M20 M30 M40 M50 M60
42.195 km (10:01:08) - 25 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 23 24 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Foto Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 40 KIBIRE MOSES Kipruto . (KEN) 1 M30 (1) 01:21:30 +00:00 01:21:30 11:22:38.77
2 2842 DADI Fikru Abera Ethopia (ETH) 2 M20 (1) 01:21:30 +00:00 01:21:29 11:22:38.89
3 33 MUSYIMI Dominic Mailu . (KEN) 3 M30 (2) 01:21:31 +00:01 01:21:31 11:22:39.34
4 35 WAMBUA NDUVA Boniface . (KEN) 4 M30 (3) 01:21:31 +00:01 01:21:31 11:22:39.45
5 2843 BEKELE Tarekegn Zewdu Ethopia (ETH) 5 M30 (4) 01:21:31 +00:01 01:21:31 11:22:39.54
6 2840 JIMA Mulu Tulu Ethopia (ETH) 6 M20 (2) 01:21:32 +00:02 01:21:32 11:22:40.17
7 41 ROP ABEL Kibet . (KEN) 7 M30 (5) 01:21:32 +00:02 01:21:32 11:22:40.47
8 42 THEURI PAUL Maina . (KEN) 8 M30 (6) 01:22:57 +01:27 01:22:56 11:24:05.79
9 2742 KAZBAN Artem . (UKR) 9 M20 (3) 01:22:58 +01:28 01:22:58 11:24:06.36
10 45 HRYHORYEU Dzmitry . (BLR) 10 M30 (7) 01:23:58 +02:28 01:23:58 11:25:06.24
11 2489 OKSENIUK Serhii MK Luchesk (UKR) 11 M30 (8) 01:24:30 +03:00 01:24:30 11:25:38.94
12 36 STARZYŃSKI Andrej . (UKR) 12 M20 (4) 01:32:11 +10:41 01:32:11 11:33:19.16
13 88 HRYCIUK Łukasz Dębnowskie Człapaki (POL) O D 13 M30 (9) 01:32:11 +10:41 01:32:11 11:33:19.38
14 2841 BOKU Zefre Worku Ethopia (ETH) 1 K30 (2) 01:32:11 +10:41 01:32:11 11:33:19.61
15 596 POGOCKI Seweryn KW PSP ŁÓDŹ (POL) S 14 M40 (1) 01:32:11 +10:41 01:32:09 11:33:19.82
16 10 DZIĘGIEL-POŚLADA Andżelika MKL Toruń (POL) MP 2 K30 (1) 01:32:12 +10:42 01:32:11 11:33:20.24
17 11 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń (POL) MP 3 K20 (1) 01:32:13 +10:43 01:32:13 11:33:21.90
18 5 ANDRZEJCZAK Monika MKL Szczecin (POL) MP 4 K30 (3) 01:32:16 +10:46 01:32:15 11:33:24.03
19 34 PAVEŁKO Andrii . (UKR) 15 M30 (10) 01:32:54 +11:24 01:32:53 11:34:02.07
20 1622 STUBIŃSKI Leszek KM PSP Biała Podlaska (POL) S 16 M40 (2) 01:33:52 +12:22 01:33:52 11:35:00.90
21 39 KIMUTAI HELLEN Jepkosgei . (KEN) 5 K30 (4) 01:34:33 +13:03 01:34:32 11:35:41.99
22 2244 WRÓBEL Łukasz KMP Leszno (POL) P 17 M40 (3) 01:35:04 +13:34 01:35:04 11:36:12.50
23 1196 PRZYBYŁ Aron PKB KALISZ - WK KWP POZNAN (POL) P O 18 M30 (11) 01:35:31 +14:01 01:35:30 11:36:39.37
24 953 JURA Rafał KWP Kraków (POL) P 19 M30 (12) 01:37:07 +15:37 01:37:05 11:38:15.50
25 1511 NOWOSIELSKI Krzysztof MKS RUN TEAM Dąbie (POL) 20 M40 (4) 01:37:20 +15:50 01:37:19 11:38:28.74
26 1356 ROĆKO Krzysztof Czapla (POL) 21 M30 (13) 01:37:21 +15:51 01:37:17 11:38:29.56
27 624 BARTOSIK Sebastian Forma Wodzisław Śląski (POL) 22 M30 (14) 01:37:42 +16:12 01:37:39 11:38:50.74
28 1890 DUTKIEWICZ Maciej Warszawa (POL) 23 M30 (15) 01:38:21 +16:51 01:38:19 11:39:29.44
29 2791 KOWALCZYK Marek KWP Bydgoszcz (POL) P 24 M40 (5) 01:38:21 +16:51 01:38:19 11:39:29.90
30 995 WIŚNIEWSKI Marek Warszawa (POL) 25 M30 (16) 01:38:31 +17:01 01:38:28 11:39:39.00
31 2835 ZAJĄC Łukasz 12 BATALION DOWODZENIA _Ułanów Podolskich w Szczecinie (POL) 26 M40 (6) 01:38:34 +17:04 01:38:34 11:39:42.16
32 6 PADUSZYŃSKA Wioletta Biegam Bo Lubię Warszawa (POL) MP 6 K30 (5) 01:38:34 +17:04 01:38:34 11:39:42.77
33 555 OSOWSKI Paweł Stowarzyszenie Maraton Dębno (POL) D 27 M30 (17) 01:38:44 +17:14 01:38:43 11:39:52.14
34 1643 KICZIŃSKI Bartosz Brodnica Biega (POL) 28 M30 (18) 01:38:44 +17:14 01:38:44 11:39:52.46
35 7 WAŚNIEWSKA Karolina UKS Technik Radom (POL) MP 7 K30 (6) 01:39:02 +17:32 01:39:01 11:40:10.14
36 2834 BOROWIAK Rafał . (POL) 29 M30 (19) 01:39:03 +17:33 01:38:54 11:40:11.96
37 1345 FARGANUS Robert Zabiegani z Leśnej (POL) 30 M30 (20) 01:39:04 +17:34 01:39:00 11:40:12.05
38 2186 WOLNY Piotr Brzoza Biega (POL) 31 M50 (1) 01:39:08 +17:38 01:39:07 11:40:16.69
39 984 BIŁAN Paweł Gubin (POL) 32 M40 (7) 01:39:09 +17:39 01:39:05 11:40:17.85
40 1078 SYCHOWICZ Daniel Grazia Running (POL) 33 M40 (8) 01:39:11 +17:41 01:39:08 11:40:19.59
41 1364 INGLOT Filip Inglot (POL) 34 M30 (21) 01:39:51 +18:21 01:39:49 11:40:59.65
42 373 KOŁOMAŃSKI Michał KWP Kielce (POL) P 35 M30 (22) 01:40:13 +18:43 01:40:11 11:41:21.85
43 663 PODEDWORNY Wiktor Poznań (POL) 36 M30 (23) 01:40:22 +18:52 01:40:13 11:41:30.86
44 549 ZARODKIEWICZ Dawid OSP WĘŻEWO (POL) S 37 M30 (24) 01:41:39 +20:09 01:41:35 11:42:47.51
45 415 STACHURA Damian Zagłębie Lubin (POL) 38 M30 (25) 01:41:44 +20:14 01:41:42 11:42:52.97
46 2552 CHRZAN Marcin M power (POL) 39 M40 (9) 01:41:46 +20:16 01:41:44 11:42:54.14
47 86 OSOWSKI Tomasz Netto Grupa Biegowa 42.195 Dębno (POL) D 40 M30 (26) 01:42:04 +20:34 01:42:03 11:43:12.39
48 2286 RUSAK Sławomir BIEGIEM RADOM! (POL) 41 M40 (10) 01:42:05 +20:35 01:42:02 11:43:13.38
49 89 PAWLISIAK Paweł Wafel Team (POL) D 42 M30 (27) 01:42:20 +20:50 01:42:18 11:43:28.84
50 1521 DEHMEL Łukasz 102 BATALION OCHRONY (POL) 43 M30 (28) 01:42:40 +21:10 01:42:35 11:43:48.65
51 2251 KONDELA Paweł Aktywne Choszczno (POL) 44 M40 (11) 01:42:40 +21:10 01:42:34 11:43:48.93
52 1973 ŁUŻYŃSKI Tomasz TT Szczecin (POL) 45 M40 (12) 01:42:53 +21:23 01:42:53 11:44:01.71
53 1510 KAPELA Marcin Szymkowiak Team (POL) 46 M30 (30) 01:43:32 +22:02 01:43:28 11:44:40.54
54 1033 KAŃDUŁA Rajmund PSP Poznań JRG 8 . SZYMKOWIAK team (POL) S 47 M30 (29) 01:43:33 +22:03 01:43:27 11:44:41.02
55 209 SAMSON Damian Szczecin (POL) 48 M30 (31) 01:43:33 +22:03 01:43:28 11:44:41.55
56 2346 GŁÓW Tomasz Szamotuły (POL) 49 M40 (14) 01:43:36 +22:06 01:43:30 11:44:44.27
57 2682 BONDARUK Adam Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim (POL) P 50 M40 (13) 01:43:37 +22:07 01:43:28 11:44:45.04
58 614 MUCHAJER Łukasz muszka team (POL) 51 M40 (15) 01:43:37 +22:07 01:43:35 11:44:45.15
59 233 NOWICZ Konrad Żychlin (POL) 52 M30 (32) 01:44:27 +22:57 01:44:19 11:45:35.76
60 741 STACHURA Mateusz INIEMAMOCNI TRI Team (POL) O N 53 M20 (5) 01:44:29 +22:59 01:44:27 11:45:37.68
61 1737 TELATYŃSKA Sylwia Aktywne Choszczno (POL) 8 K40 (1) 01:44:43 +23:13 01:44:38 11:45:51.03
62 1533 SZCZEŚNIAK Marek Gubin (POL) 54 M40 (16) 01:44:44 +23:14 01:44:20 11:45:52.97
63 1781 SZYMURA Wojciech Rybnik (POL) 55 M40 (17) 01:44:45 +23:15 01:44:39 11:45:53.34
64 1818 JÓŹWICKI Jakub CARINII (POL) 56 M40 (18) 01:44:55 +23:25 01:44:51 11:46:03.11
65 621 WOŁOWCZYK Kamil Malenin (POL) O 57 M30 (35) 01:45:15 +23:45 01:45:12 11:46:23.86
66 2621 JAGIELSKI Jerzy JKS SALAMANDRA (POL) 58 M30 (39) 01:45:15 +23:45 01:45:13 11:46:23.92
67 1001 CZECH Paweł Kb KROKUS KWIATKOWICE (POL) 59 M30 (38) 01:45:16 +23:46 01:45:13 11:46:24.51
68 1808 OPALIŃSKI Arkadiusz TEAM LUKS ŻÓRAWINA WROCŁAW / KM PSP WROCŁAW (POL) S 60 M30 (37) 01:45:17 +23:47 01:45:13 11:46:25.04
69 1262 RAJSKI Mirosław 3.10 (POL) 61 M30 (40) 01:45:18 +23:48 01:45:16 11:46:26.11
70 2456 NADOLSKI Grzegorz Biegam Bo Lubie Gorzów (POL) 62 M40 (20) 01:45:18 +23:48 01:45:13 11:46:26.57
71 858 SZEIN Piotr Częstochowa (POL) 63 M30 (33) 01:45:18 +23:48 01:45:08 11:46:26.83
72 1123 PIKUŁA Ryszard Rycho Team (POL) 64 M30 (36) 01:45:18 +23:48 01:45:12 11:46:26.98
73 2817 JAROSIŃSKI Dawid KP PSP Myślibórz (POL) S 65 M40 (19) 01:45:19 +23:49 01:45:11 11:46:27.60
74 2463 OLBRYCH Bartłomiej KWP Kraków (POL) P O 66 M30 (41) 01:45:19 +23:49 01:45:17 11:46:27.85
75 996 DĄBKOWSKI Roman Olsztyn (POL) 67 M30 (42) 01:45:20 +23:50 01:45:20 11:46:28.59
76 2265 GREGUŁA Wojciech Chojna (POL) S 68 M30 (34) 01:45:20 +23:50 01:45:12 11:46:28.76
77 128 NEHRING Karol Sulejówek (POL) 69 M20 (6) 01:45:20 +23:50 01:45:17 11:46:28.94
78 118 KĘPOWICZ Marcin Strzyżewice (POL) N 70 M40 (21) 01:45:27 +23:57 01:45:19 11:46:35.76
79 998 RUDZIŃSKI Jacek KW PSP Szczecin (POL) O 71 M50 (2) 01:45:31 +24:01 01:45:26 11:46:39.22
80 470 GARLIŃSKI Łukasz KB KROKUS KWIATKOWICE (POL) 72 M20 (7) 01:45:35 +24:05 01:45:33 11:46:43.96
81 2304 KOWALKOWSKI Paweł KWP Kraków (POL) P 73 M30 (43) 01:45:41 +24:11 01:45:39 11:46:49.49
82 2828 TERLIKOWSKI Grzegorz Zieleniewo (POL) 74 M30 (44) 01:45:45 +24:15 01:45:40 11:46:53.71
83 2159 SZCZEPAŃSKI Andrzej Wild Skunks (POL) 75 M40 (22) 01:45:45 +24:15 01:45:41 11:46:53.76
84 1 TATARA Marek ICT Poland (POL) 76 M40 (23) 01:45:48 +24:18 01:45:46 11:46:56.27
85 1681 GŁĄBIŃSKI Piotr KWP Kraków (POL) P 77 M30 (45) 01:45:58 +24:28 01:45:55 11:47:06.19
86 1254 NIEDZIAŁKOWSKI Jan Poznań (POL) 78 M30 (47) 01:46:09 +24:39 01:46:05 11:47:17.29
87 1138 NOWAK Tomasz Magneti Marelli Poland Sosnowiec (POL) 79 M30 (46) 01:46:11 +24:41 01:46:00 11:47:19.69
88 44 SKIRUK Yuliya . (BLR) 9 K30 (7) 01:46:26 +24:56 01:46:25 11:47:34.41
89 408 MILESZKO Wojciech Ultra Diabły (POL) 80 M30 (48) 01:46:28 +24:58 01:46:24 11:47:36.01
90 168 STANISZCZAK Łukasz Szczecin (POL) 81 M20 (8) 01:46:31 +25:01 01:46:28 11:47:39.12
91 2741 GAŁAMAGA Radosław LoveLasy Police (POL) 82 M40 (24) 01:46:32 +25:02 01:46:27 11:47:40.79
92 87 ZAJĄC Krzysztof CS Ironman Szczecin (POL) D 83 M30 (49) 01:46:36 +25:06 01:46:31 11:47:44.56
93 201 JAKOWIECKI Ignacy Warszawa (POL) 84 M20 (9) 01:46:40 +25:10 01:46:29 11:47:48.38
94 85 NIEWIADOMSKI Konrad AC Milan (POL) D 85 M30 (50) 01:46:46 +25:16 01:46:38 11:47:54.40
95 84 ŚLESICKI Seweryn Dębnowskie Człapaki (POL) D 86 M40 (26) 01:46:46 +25:16 01:46:39 11:47:54.64
96 2657 STEFANIAK Łukasz Szczecin (POL) 87 M40 (25) 01:46:47 +25:17 01:46:36 11:47:55.75
97 2083 DOMAŃSKI Waldek Rungryf Gryfice (POL) O 88 M30 (51) 01:46:57 +25:27 01:46:53 11:48:05.33
98 2072 SŁAWINSKI Wiesław Grudziądz (POL) 89 M60 (1) 01:47:04 +25:34 01:46:56 11:48:12.84
99 94 POCHRANOWICZ Barbara Stowarzyszenie Maraton Dębno (POL) MP S D 10 K40 (2) 01:47:07 +25:37 01:47:06 11:48:15.38
100 1266 SHANKS Stephen Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC (POL) 90 M40 (29) 01:47:37 +26:07 01:47:35 11:48:45.65
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
1.18718195 s