46. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km 5.7 km 10 km 12.5 km 15 km 21.097 km 22.8 km 25 km 27.2 km 30 km 32.5 km 38.2 km 40 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K20 K30 K40 K50 K60
MĘŻCZYŹNI M20 M30 M40 M50 M60
42.195 km (10:01:08) - meta
Strona  1  2 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Foto Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
3 2842 DADI Fikru Abera Ethopia (ETH) 3 M20 (1) 02:17:27 +00:40 02:17:26 12:18:35.67
4 2840 JIMA Mulu Tulu Ethopia (ETH) 4 M20 (2) 02:18:27 +01:40 02:18:27 12:19:35.46
7 2742 KAZBAN Artem . (UKR) 7 M20 (3) 02:20:29 +03:42 02:20:29 12:21:37.65
72 168 STANISZCZAK Łukasz Szczecin (POL) 64 M20 (4) 03:04:01 +47:14 03:03:58 13:05:09.30
79 201 JAKOWIECKI Ignacy Warszawa (POL) 70 M20 (5) 03:05:22 +48:35 03:05:11 13:06:30.67
84 741 STACHURA Mateusz INIEMAMOCNI TRI Team (POL) O N 75 M20 (6) 03:06:07 +49:20 03:06:05 13:07:15.84
102 128 NEHRING Karol Sulejówek (POL) 92 M20 (7) 03:08:17 +51:30 03:08:14 13:09:25.62
132 470 GARLIŃSKI Łukasz KB KROKUS KWIATKOWICE (POL) 122 M20 (8) 03:13:06 +56:19 03:13:04 13:14:14.42
135 419 ŻABA Michał Tarnów (POL) 125 M20 (9) 03:13:35 +56:48 03:13:22 13:14:43.86
136 2310 KRAUS Damian Spartanie Dzieciom (POL) 126 M20 (10) 03:13:43 +56:56 03:13:24 13:14:51.28
139 850 KLIMCZAK Jacek FIZJOTERAPIA..DLA CIEBIE I RODZINY ŻERKÓW (POL) 129 M20 (11) 03:14:01 +57:14 03:13:41 13:15:09.42
150 107 KRYGIER Tomasz Eurocash (POL) 140 M20 (12) 03:14:16 +57:29 03:14:05 13:15:24.43
153 270 SELIGA Patryk Głowno (POL) 143 M20 (13) 03:14:26 +57:39 03:14:16 13:15:34.78
157 306 MASARCZYK Szymon Gliwice (POL) 146 M20 (14) 03:14:34 +57:47 03:14:21 13:15:42.39
160 483 SMOLIŃSKI Marcin Międzyrzecz (POL) 149 M20 (15) 03:14:49 +58:02 03:14:37 13:15:57.28
165 2572 CIESIELSKI Maciej Toruń (POL) 154 M20 (16) 03:14:52 +58:05 03:14:50 13:16:00.74
167 1820 RYBA Łukasz KB KROKUS KWIATKOWICE (POL) 156 M20 (17) 03:15:05 +58:18 03:15:01 13:16:13.90
188 1846 BAJAS Mateusz Łódź (POL) 175 M20 (18) 03:17:40 +01:00:53 03:17:27 13:18:48.28
190 445 ŁYŻWIŃSKI Szymon TRIATHLON SERWIS (POL) 177 M20 (19) 03:17:53 +01:01:06 03:17:47 13:19:01.37
199 112 MALIK Dominik Lublin (POL) 186 M20 (20) 03:19:14 +01:02:27 03:18:52 13:20:22.96
209 966 CHRUŚCIŃSKI Kacper Modlitwa Biegania Gryfino (POL) 196 M20 (21) 03:19:40 +01:02:53 03:19:29 13:20:48.98
219 1245 WOLSKI Konrad Zduny (POL) 206 M20 (22) 03:20:20 +01:03:33 03:20:01 13:21:28.08
220 2691 CHUGAY Nazariy Konstancin-Jeziorna (POL) 207 M20 (23) 03:20:05 +01:03:18 03:20:02 13:21:13.38
223 2808 HERTEL Piotr KP PSP Wałcz (POL) S 210 M20 (24) 03:20:38 +01:03:51 03:20:09 13:21:46.01
234 389 MIKITA Maciej Resinex Poland (POL) 220 M20 (25) 03:21:17 +01:04:30 03:21:04 13:22:25.34
248 83 DROCHOMIRECKI Piotr Netto Grupa Biegowa 42.195 Dębno (POL) D 234 M20 (26) 03:22:30 +01:05:43 03:22:15 13:23:38.43
268 526 WRÓBEL Adrian Wrocław (POL) 253 M20 (27) 03:24:35 +01:07:48 03:24:09 13:25:43.67
300 101 MIĄDLICKI Piotr Szczecin (POL) 283 M20 (28) 03:27:13 +01:10:26 03:26:54 13:28:21.31
305 350 PAWELEC Radosław Gdańsk (POL) 288 M20 (29) 03:27:44 +01:10:57 03:27:15 13:28:52.02
306 542 PRECIKOWSKI Mateusz Gdańsk (POL) 289 M20 (30) 03:27:40 +01:10:53 03:27:18 13:28:48.83
311 2542 KRZANOWSKI Ireneusz Rudzica (POL) 294 M20 (31) 03:28:12 +01:11:25 03:27:46 13:29:20.56
323 1366 RUSIN Adrian Warszawa (POL) 305 M20 (32) 03:28:39 +01:11:52 03:28:05 13:29:47.15
340 2627 MICHALAK Hubert Niagara fitness klub (POL) 320 M20 (33) 03:29:05 +01:12:18 03:28:47 13:30:13.08
345 316 KUCHTA Kamil Boleslawiec (POL) 325 M20 (34) 03:29:35 +01:12:48 03:28:55 13:30:43.56
346 2697 KOTECKI Paweł Expansja Advertising (POL) 326 M20 (35) 03:29:41 +01:12:54 03:28:58 13:30:49.59
353 247 KOBIERACKI Marcin Warszawa (POL) 333 M20 (36) 03:29:44 +01:12:57 03:29:14 13:30:52.84
354 1611 GRYSZYN Michał Opole (POL) 334 M20 (37) 03:29:32 +01:12:45 03:29:19 13:30:40.23
360 2575 ZGODA Mateusz Warszawa (POL) 339 M20 (38) 03:30:00 +01:13:13 03:29:38 13:31:08.70
361 681 RUTKOWSKI Maciej KB PIAST MIĘDZYRZECZ (POL) 340 M20 (39) 03:29:54 +01:13:07 03:29:42 13:31:02.45
391 2726 SZYMKOWIAK Norbert Poniec (POL) 368 M20 (40) 03:32:31 +01:15:44 03:32:06 13:33:39.64
396 2168 POGORZELEC Wojciech Chełm (POL) 373 M20 (41) 03:32:42 +01:15:55 03:32:22 13:33:50.01
399 2098 BUCHALSKI Rafał Rebellion of Free Runners (POL) 376 M20 (42) 03:33:11 +01:16:24 03:32:34 13:34:19.42
406 2486 KONSEK Paweł Żory - Kleszczówka (POL) 382 M20 (43) 03:33:38 +01:16:51 03:33:13 13:34:46.14
409 390 URBANIAK Piotr Crocogidy (POL) 385 M20 (44) 03:34:06 +01:17:19 03:33:30 13:35:14.34
420 2327 GAJEWSKI Maciej Hit The Trail - Tomasz Klisz Running Team (POL) 395 M20 (45) 03:34:28 +01:17:41 03:34:05 13:35:36.04
429 1270 WĘGIER Wojciech Dużo i Dobre (POL) 403 M20 (46) 03:35:20 +01:18:33 03:34:46 13:36:28.79
444 480 MATUSZEWSKI Krzysztof Spławie (POL) 418 M20 (47) 03:37:16 +01:20:29 03:35:50 13:38:24.58
458 1098 LIBRONT Jakub Klęczany (POL) 430 M20 (48) 03:37:17 +01:20:30 03:36:43 13:38:25.28
461 532 LIANA Tomasz Klęczany (POL) S 432 M20 (49) 03:37:25 +01:20:38 03:36:50 13:38:33.18
462 2369 MANJURA Tomasz CSC Runners (POL) 433 M20 (50) 03:37:12 +01:20:25 03:36:52 13:38:20.89
463 2502 SAŁAMACHA Dawid Gliwice (POL) 434 M20 (51) 03:38:09 +01:21:22 03:36:58 13:39:17.87
492 520 SMOLIK Bartosz Turaszówkaa (POL) 462 M20 (52) 03:39:09 +01:22:22 03:38:35 13:40:17.50
508 882 MAJIK Jacek biegaj z WSL (POL) 477 M20 (53) 03:39:58 +01:23:11 03:39:40 13:41:06.29
520 2659 GRUCA Konrad Kraków (POL) 489 M20 (54) 03:40:30 +01:23:43 03:40:23 13:41:38.81
521 76 JEMCZURA Rafał Netto Grupa Biegowa 42.195 Dębno (POL) D 490 M20 (55) 03:40:42 +01:23:55 03:40:26 13:41:50.53
552 820 OJRZYŃSKI Mateusz RUNdomsko (POL) 520 M20 (56) 03:42:22 +01:25:35 03:41:58 13:43:30.86
563 1117 MAJCHRZAK Mikołaj Gniezno (POL) 531 M20 (57) 03:44:00 +01:27:13 03:42:30 13:45:08.92
573 412 BANDOSZ Jakub Pleszew (POL) 541 M20 (58) 03:43:28 +01:26:41 03:42:42 13:44:36.45
591 2200 OGORZELEC Paweł Jaszczur & Przyjaciele (POL) 556 M20 (59) 03:44:01 +01:27:14 03:43:09 13:45:09.20
629 239 FADEREWSKI Mateusz Myszyniec (POL) 590 M20 (60) 03:45:32 +01:28:45 03:44:56 13:46:40.71
632 1828 MYTYCH Sławomir Kraków (POL) 592 M20 (61) 03:46:00 +01:29:13 03:45:01 13:47:08.91
658 360 MROCZKOWSKI Piotr Maszeruj albo giń (POL) 615 M20 (62) 03:47:11 +01:30:24 03:46:41 13:48:19.87
687 2140 GASIEWICZ Damian Król Gór (POL) 642 M20 (63) 03:49:32 +01:32:45 03:47:52 13:50:40.04
700 2829 AUGUŚCIK Marcin OPP Szczecin (POL) P 654 M20 (64) 03:48:44 +01:31:57 03:48:29 13:49:52.82
701 2065 STAWICKI Mateusz Babiak (POL) 655 M20 (65) 03:50:02 +01:33:15 03:48:31 13:51:10.80
705 783 WILKIEL Szymon PKO BP (POL) 658 M20 (66) 03:49:56 +01:33:09 03:48:47 13:51:04.11
749 515 KÓZKA Mariusz rozBBiegane Komorowice (POL) 698 M20 (67) 03:51:49 +01:35:02 03:50:10 13:52:57.40
762 2629 NOWACKI Damian Kuny Stare Łysogórki (POL) 711 M20 (68) 03:52:12 +01:35:25 03:50:56 13:53:20.34
780 1058 ŁAGUTOCZKIN Daniel Kleczew (POL) 726 M20 (69) 03:53:04 +01:36:17 03:51:52 13:54:12.64
787 2006 BIELECKI Jakub KM PSP Katowice (POL) O 732 M20 (70) 03:53:12 +01:36:25 03:52:20 13:54:20.85
811 302 SUDER Mateusz LKS Sokół Borzęta (POL) 753 M20 (71) 03:53:50 +01:37:03 03:53:08 13:54:58.25
832 960 HAMPEL Hubert JW 1517 (POL) 770 M20 (72) 03:54:49 +01:38:02 03:54:00 13:55:57.63
894 1832 CZAHAJDA Radosław Night Runners (POL) 825 M20 (73) 03:57:40 +01:40:53 03:56:55 13:58:48.17
908 105 SOKOŁOWSKI Rafał Szczecin (POL) 836 M20 (74) 03:57:47 +01:41:00 03:57:18 13:58:55.30
914 1801 JANICA Paweł Rudzica (POL) 842 M20 (75) 03:58:44 +01:41:57 03:57:25 13:59:52.30
925 2030 LEWANDOWSKI Patryk Nochowo (POL) 852 M20 (76) 03:59:48 +01:43:01 03:57:42 14:00:56.67
943 538 KORDYLA Szymon BBL Inowrocław (POL) 866 M20 (77) 03:59:54 +01:43:07 03:58:20 14:01:02.45
958 155 FULARA Maciej KB Pento Strzelce Krajeńskie (POL) N 880 M20 (78) 03:59:08 +01:42:21 03:58:43 14:00:16.69
959 1644 PRZĘCZEK Szymon zawada (POL) 881 M20 (79) 04:00:13 +01:43:26 03:58:45 14:01:21.54
962 667 KORZENIOWSKI Mateusz Bielsko-Biała (POL) 884 M20 (80) 03:59:52 +01:43:05 03:58:49 14:01:00.94
969 2016 GRZYB Patryk Potsdam (GER) 891 M20 (81) 04:00:38 +01:43:51 03:58:56 14:01:46.69
986 2060 LUTYŃSKI Mateusz SantanderRunning (POL) 905 M20 (82) 04:01:11 +01:44:24 03:59:16 14:02:19.79
997 2586 POKOTYCKI Denis Poznań (POL) 914 M20 (83) 04:01:10 +01:44:23 03:59:37 14:02:18.28
1003 478 TUCHOLSKI Mikołaj Żnin (POL) 920 M20 (84) 04:00:18 +01:43:31 03:59:52 14:01:26.26
1014 1473 KOSIŃSKI Mateusz Drużyna Szpiku (POL) 928 M20 (85) 04:01:31 +01:44:44 04:00:41 14:02:39.24
1042 110 DONAJ Łukasz Kościan (POL) 949 M20 (86) 04:03:35 +01:46:48 04:02:20 14:04:43.06
1043 619 KASPRZAK Adam pudliszki (POL) 950 M20 (87) 04:03:50 +01:47:03 04:02:28 14:04:58.82
1049 2187 NAREJKO Paweł Warzymice (POL) 956 M20 (88) 04:04:28 +01:47:41 04:02:53 14:05:36.88
1060 2388 PŁUCIENNIK Damian Saint-Gobain Squad (POL) 965 M20 (89) 04:04:36 +01:47:49 04:03:37 14:05:44.73
1065 2819 STACHNIO Tomasz KP PSP Myślibórz (POL) S 968 M20 (90) 04:04:54 +01:48:07 04:04:00 14:06:02.27
1091 1282 MAJ Krzysztof Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL) 991 M20 (91) 04:05:25 +01:48:38 04:04:59 14:06:33.91
1107 1225 ŻAK Marek Siedlec (POL) 1004 M20 (92) 04:06:07 +01:49:20 04:05:48 14:07:15.86
1130 1328 TYLICKI Mikołaj Września (POL) 1022 M20 (93) 04:08:40 +01:51:53 04:06:50 14:09:48.11
1138 1515 MARKUSZKA Mateusz KM PSP GORZÓW WIELKOPOLSKI (POL) S 1026 M20 (94) 04:08:02 +01:51:15 04:07:08 14:09:10.68
1139 1952 WIŚNIEWSKI Paweł Bydgoszcz (POL) 1027 M20 (95) 04:08:46 +01:51:59 04:07:08 14:09:54.21
1161 540 ZYCHOWICZ Artur Polskie Stowarzyszenie Sportu po Transplantacji (POL) 1045 M20 (96) 04:09:39 +01:52:52 04:07:43 14:10:47.70
1169 1871 KOSIOROWSKI Adrian Kosiorowski KOKSIORTEAM (POL) 1051 M20 (97) 04:10:36 +01:53:49 04:08:09 14:11:44.69
1173 1100 GROSKOP Grzegorz Run Team Sępólno Krajeńskie (POL) 1054 M20 (98) 04:10:08 +01:53:21 04:08:24 14:11:16.11
1174 626 PALIGA Mateusz Run Team Sępólno Krajeńskie (POL) 1055 M20 (99) 04:10:08 +01:53:21 04:08:24 14:11:16.73
1219 1634 BIELAK Rafał Łódź (POL) 1087 M20 (100) 04:11:04 +01:54:17 04:10:05 14:12:12.18
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.18547893 s