46. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km 5.7 km 10 km 12.5 km 15 km 21.097 km 22.8 km 25 km 27.2 km 30 km 32.5 km 38.2 km 40 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K20 K30 K40 K50 K60
MĘŻCZYŹNI M20 M30 M40 M50 M60
42.195 km (10:01:08) - meta
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Foto Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1301 1778 BOGUŚ Tomasz Szamotuły (POL) 1151 M40 (483) 04:14:39 +01:57:52 04:12:41 14:15:47.44
1302 333 ADAMCZYK Michał JW 2399 (POL) 1152 M30 (441) 04:15:21 +01:58:34 04:12:42 14:16:29.98
1303 2587 SIEROCIUK Adrian Wrocław (POL) 1153 M20 (108) 04:14:45 +01:57:58 04:12:45 14:15:53.44
1304 2656 WRÓBEL Paweł ZDRun Extrem (POL) 1154 M30 (442) 04:13:39 +01:56:52 04:12:48 14:14:47.43
1305 269 PAWŁOWSKI Ariel RKM Siekiera Piła (POL) 1155 M20 (109) 04:14:21 +01:57:34 04:12:48 14:15:29.33
1306 1925 KACZMARCZYK Bogdan KB Gepard Murowana Goślina (POL) 1156 M30 (443) 04:14:40 +01:57:53 04:12:48 14:15:48.71
1307 392 PIEKARSKI Arek Bydgoszcz (POL) 1157 M30 (444) 04:14:45 +01:57:58 04:12:49 14:15:53.84
1308 1297 ROLLA Dorian Warzymice (POL) 1158 M40 (484) 04:14:06 +01:57:19 04:12:50 14:15:14.86
1309 2005 KULIKOWSKI Edward Słubice (POL) 1159 M50 (103) 04:13:51 +01:57:04 04:12:56 14:14:59.91
1310 186 ZIÓŁKOWSKI Damian Sulechów (POL) 1160 M30 (445) 04:14:38 +01:57:51 04:12:59 14:15:46.11
1311 2235 ŻBEL Ania HRmax Żory (POL) 151 K30 (73) 04:15:15 +01:58:28 04:13:03 14:16:23.41
1312 325 ŁANECKI Michał Zabrze (POL) 1161 M20 (110) 04:14:27 +01:57:40 04:13:04 14:15:35.43
1313 1600 JURECZKO Damian Tychy (POL) 1162 M30 (446) 04:14:48 +01:58:01 04:13:04 14:15:56.51
1314 680 WYRĘBSKI Łukasz Olsztyn (POL) 1163 M40 (485) 04:15:22 +01:58:35 04:13:11 14:16:30.20
1315 1826 STAŃCZYK Sławomir Stargard. Ja się Nie Ścigam (POL) 1164 M30 (447) 04:13:33 +01:56:46 04:13:12 14:14:41.23
1316 1272 PACIOREK Marcin WOJSŁAW (POL) 1165 M30 (448) 04:14:51 +01:58:04 04:13:12 14:15:59.01
1317 677 IWASZCZUK Aleksandra Kościan Team (POL) 152 K40 (59) 04:14:18 +01:57:31 04:13:15 14:15:26.35
1318 579 SWĘDRA Radosław Namyślin (POL) 1166 M30 (449) 04:14:18 +01:57:31 04:13:18 14:15:26.00
1319 1963 LEYK Łukasz LEYK TEAM (POL) 1167 M30 (450) 04:13:32 +01:56:45 04:13:22 14:14:40.62
1320 1872 MEISSNER Bogusław Świdwin (POL) 1168 M50 (104) 04:14:15 +01:57:28 04:13:23 14:15:23.87
1321 1116 SOCHA Robert Bielsko-Biała (POL) P 1169 M40 (486) 04:14:26 +01:57:39 04:13:29 14:15:34.26
1322 2331 KRUPA Maciej RosolChinczykPioNa (POL) 1170 M40 (487) 04:14:51 +01:58:04 04:13:30 14:15:59.71
1323 559 KUSIBAB Jakub PKO Bank Polski (POL) 1171 M30 (451) 04:15:05 +01:58:18 04:13:30 14:16:13.64
1324 641 WITCZAK Kamil gARMIN (POL) 1172 M20 (111) 04:15:20 +01:58:33 04:13:31 14:16:28.72
1325 788 KOTERBSKI Radosław Opatów (POL) 1173 M30 (452) 04:15:02 +01:58:15 04:13:33 14:16:10.04
1326 1036 CELEJ Monika Warszawa (POL) 153 K40 (60) 04:14:36 +01:57:49 04:13:42 14:15:44.93
1327 1730 CIACH Konrad Gowarzewo (POL) 1174 M30 (453) 04:14:05 +01:57:18 04:13:45 14:15:13.41
1328 363 MACIAŁEK Paweł Opalenicki Klub Biegacza (POL) 1175 M40 (488) 04:14:35 +01:57:48 04:13:47 14:15:43.71
1329 1797 SZUMSKI Łukasz Sława (POL) 1176 M40 (489) 04:14:41 +01:57:54 04:13:48 14:15:49.54
1330 51 OSOWIEC Michał Dębno (POL) D 1177 M20 (112) 04:15:29 +01:58:42 04:13:48 14:16:37.99
1331 855 GLAJC Andrzej Pierściec (POL) P 1178 M50 (105) 04:14:07 +01:57:20 04:13:51 14:15:15.64
1332 2793 NIEWOLSKI Marcin Żnin (POL) P 1179 M30 (454) 04:16:25 +01:59:38 04:13:52 14:17:33.16
1333 2744 WALKOWIAK Michał Poznań (POL) 1180 M30 (455) 04:14:55 +01:58:08 04:13:53 14:16:03.63
1334 754 BŁASZCZYK Mariusz Warszawa (POL) 1181 M40 (490) 04:15:46 +01:58:59 04:14:00 14:16:54.74
1335 2616 KORNACKI Piotr Wieleń (POL) 1182 M30 (456) 04:16:10 +01:59:23 04:14:02 14:17:18.87
1336 1762 STOŁOWSKI Robert KS Debiut Wieleń (POL) 1183 M40 (491) 04:16:11 +01:59:24 04:14:02 14:17:19.05
1337 2173 NIEZBORALA Michał Luzern (POL) 1184 M30 (457) 04:15:21 +01:58:34 04:14:03 14:16:29.08
1338 208 LUBASZEWSKI Konrad TYTLYX (POL) 1185 M20 (113) 04:15:06 +01:58:19 04:14:08 14:16:14.58
1339 2366 JURECZKO Agnieszka Dzik Komando (POL) 154 K30 (74) 04:15:40 +01:58:53 04:14:10 14:16:48.28
1340 1743 WIERCIOCH Sławomir Lubin (POL) 1186 M40 (492) 04:16:46 +01:59:59 04:14:12 14:17:54.39
1341 109 BIELA Kamil Kraków (POL) 1187 M20 (114) 04:15:46 +01:58:59 04:14:13 14:16:54.44
1342 1916 BIELICKI Adam TRUSKAW (POL) 1188 M60 (20) 04:16:44 +01:59:57 04:14:17 14:17:52.97
1343 1482 TYLICKI Gracjan Poznań (POL) 1189 M20 (115) 04:16:18 +01:59:31 04:14:28 14:17:26.89
1344 1425 RAUNEST Adam Bydgoszcz (POL) 1190 M50 (106) 04:15:19 +01:58:32 04:14:30 14:16:27.15
1345 1520 MIŁKOWSKA Aneta Sokołów Podlaski (POL) 155 K40 (61) 04:16:31 +01:59:44 04:14:30 14:17:39.88
1346 973 BIZUB Maciej Biegam bez spiny (POL) 1191 M40 (493) 04:15:36 +01:58:49 04:14:31 14:16:44.74
1347 427 KACZMAREK Jan Mieszkowice (POL) 1192 M60 (21) 04:17:04 +02:00:17 04:14:31 14:18:12.41
1348 720 KALINOWSKI Bogdan kalina Pogorzelica (POL) 1193 M50 (107) 04:15:11 +01:58:24 04:14:35 14:16:19.75
1349 1025 ZIENKIEWICZ Mariusz Rudzica (POL) 1194 M40 (494) 04:16:10 +01:59:23 04:14:35 14:17:18.17
1350 1655 LIPIŃSKI Artur Toruń (POL) 1195 M30 (458) 04:16:54 +02:00:07 04:14:45 14:18:02.21
1351 2589 KOKOSZKA Wojciech Siedlec (POL) 1196 M40 (495) 04:16:51 +02:00:04 04:14:50 14:17:59.80
1352 2590 KALISZEWICZ Piotr CHWARSZCZANY (POL) 1197 M30 (459) 04:16:53 +02:00:06 04:14:53 14:18:01.80
1353 1437 KLIMCZAK Michał Poznań (POL) 1198 M30 (460) 04:16:59 +02:00:12 04:14:53 14:18:07.51
1354 1281 JAWORSKI Adam Gmina i Miasto Stawiszyn (POL) 1199 M50 (108) 04:15:54 +01:59:07 04:14:54 14:17:02.99
1355 2176 ROMANOWICZ Piotr RunGryf Gryfice (POL) 1200 M40 (496) 04:15:02 +01:58:15 04:14:55 14:16:10.40
1356 1728 KRYSTKIEWICZ Daniel Olsztyn (POL) 1201 M30 (461) 04:17:02 +02:00:15 04:14:55 14:18:10.41
1357 907 KACZMAREK Grzegorz Gmina i Miasto Stawiszyn (POL) 1202 M30 (462) 04:15:56 +01:59:09 04:14:57 14:17:04.77
1358 786 ZYCH Edyta Pińczów (POL) 156 K40 (62) 04:16:40 +01:59:53 04:14:57 14:17:48.06
1359 1420 BOCHEN Agnieszka Michałów (POL) 157 K40 (63) 04:16:42 +01:59:55 04:15:00 14:17:50.39
1360 1327 BOCHEN Artur Michałów (POL) 1203 M40 (497) 04:16:43 +01:59:56 04:15:00 14:17:51.29
1361 145 WOJTYRA Jarosław Zwierzenta (POL) 1204 M30 (463) 04:17:32 +02:00:45 04:15:00 14:18:40.34
1362 151 WOLSZTYNIAK Rafał Rydzyna (POL) 1205 M30 (464) 04:17:07 +02:00:20 04:15:03 14:18:15.34
1363 533 TABOR Roman . (POL) 1206 M40 (498) 04:17:24 +02:00:37 04:15:13 14:18:32.59
1364 1388 OCHMAN Karolina Bytom (POL) 158 K30 (75) 04:17:51 +02:01:04 04:15:16 14:18:59.88
1365 1121 ŁOSKOT Marcin KAC RUNNERS (POL) 1207 M40 (499) 04:17:31 +02:00:44 04:15:25 14:18:39.92
1366 1546 SOBCZYK Andrzej Bezrzecze (POL) 1208 M40 (500) 04:18:07 +02:01:20 04:15:29 14:19:15.74
1367 2302 OSSOWICZ Marcin Gorzów Wielkopolski (POL) 1209 M30 (465) 04:17:00 +02:00:13 04:15:32 14:18:08.34
1368 2764 KOPEREK Marek Szczecin (POL) 1210 M30 (466) 04:17:06 +02:00:19 04:15:32 14:18:14.23
1369 2295 MICHOŃSKI Krzysztof Lipka (POL) 1211 M40 (501) 04:16:38 +01:59:51 04:15:33 14:17:46.96
1370 365 GOŁĘBIOWSKI Emilian Kalisz (POL) 1212 M40 (502) 04:16:55 +02:00:08 04:15:33 14:18:03.81
1371 706 WOJTAK Roman KB Spoceni Nowa Sól (POL) 1213 M40 (503) 04:16:16 +01:59:29 04:15:34 14:17:24.72
1372 1788 BARAN Marcin Sanok (POL) 1214 M40 (504) 04:16:25 +01:59:38 04:15:36 14:17:33.34
1373 2296 STYKAŁA Sebastian Bukowiec (POL) 1215 M40 (505) 04:18:20 +02:01:33 04:15:41 14:19:28.63
1374 245 RĄBALSKI Marcin Adidas Runners Warsaw (POL) 1216 M30 (467) 04:16:40 +01:59:53 04:15:43 14:17:48.38
1375 1538 GAŁUSZEWSKA Katarzyna Warszawa (POL) 159 K30 (76) 04:16:38 +01:59:51 04:15:47 14:17:46.79
1376 1156 ZBIERAŃSKI Michał Kraków (POL) 1217 M30 (468) 04:17:49 +02:01:02 04:15:47 14:18:57.70
1377 184 GŁOGOWSKI Adam NOA (POL) 1218 M30 (469) 04:17:16 +02:00:29 04:15:48 14:18:24.86
1378 98 KACZOROWSKI Jan Dębnowskie Człapaki (POL) D 1219 M30 (470) 04:17:29 +02:00:42 04:15:48 14:18:37.29
1379 590 SZCZYPKA Sabina Kraków (POL) 160 K30 (77) 04:17:50 +02:01:03 04:15:48 14:18:58.43
1380 715 JÓŚK Joanna Biegam Bo Lubię Ząbki Team (POL) 161 K30 (78) 04:17:43 +02:00:56 04:15:49 14:18:51.91
1381 2485 DURKA Rafał Kołobrzeg (POL) 1220 M30 (471) 04:17:25 +02:00:38 04:15:52 14:18:33.08
1382 2785 KĄDZIELA Paweł Dobrzyca (POL) 1221 M30 (472) 04:17:55 +02:01:08 04:15:55 14:19:03.24
1383 1180 GORDON Andrzej Bydgoszcz (POL) 1222 M50 (109) 04:17:00 +02:00:13 04:16:00 14:18:08.46
1384 1378 ZIÓŁKIEWICZ Michał Olsztyn (POL) 1223 M40 (506) 04:18:05 +02:01:18 04:16:14 14:19:13.57
1385 344 KOSACKA Emilia Olsztyn (POL) 162 K30 (79) 04:18:06 +02:01:19 04:16:15 14:19:14.51
1386 1219 CIEŚLA Jarosław Wałbrzych (POL) P 1224 M50 (110) 04:17:43 +02:00:56 04:16:16 14:18:51.53
1387 359 WOCHOWSKI Jarosław Klub Biegacza 366 Witunia - Szczecin (POL) N 1225 M40 (507) 04:18:32 +02:01:45 04:16:18 14:19:40.87
1388 197 PIETRZAK Mateusz Oleśnica (POL) 1226 M30 (473) 04:18:25 +02:01:38 04:16:19 14:19:33.33
1389 848 HAJKOWICZ Adam Warszawa (POL) 1227 M50 (111) 04:18:16 +02:01:29 04:16:20 14:19:24.47
1390 1770 FRĄCKOWIAK Cezariusz Szczecin (POL) S 1228 M50 (112) 04:18:19 +02:01:32 04:16:33 14:19:27.73
1391 652 DYCHTO Michał Michał. Jola. Janek. Cecylka (POL) 1229 M40 (508) 04:18:08 +02:01:21 04:16:34 14:19:16.59
1392 2115 VEIKSA Albert Visaginas (LTU) 1230 M50 (113) 04:19:17 +02:02:30 04:16:35 14:20:25.71
1393 2306 DOBEK Tomasz Płock (POL) 1231 M40 (509) 04:17:57 +02:01:10 04:16:36 14:19:05.69
1394 2528 MISARKO Arkadiusz Nowogard (POL) 1232 M40 (510) 04:18:34 +02:01:47 04:16:40 14:19:42.69
1395 2344 GORTAT Igor Brak (POL) 1233 M30 (474) 04:17:27 +02:00:40 04:16:42 14:18:35.98
1396 829 DROZDOWSKI Marcin Siemiatycze (POL) 1234 M30 (475) 04:18:20 +02:01:33 04:16:42 14:19:28.34
1397 1900 SAMOREK Grzegorz Night Runners Wroclaw (POL) 1235 M30 (476) 04:18:24 +02:01:37 04:16:49 14:19:32.37
1398 2367 KAMINSKI Jacek Nike RUN Team Gorzow (POL) 1236 M40 (511) 04:17:42 +02:00:55 04:16:50 14:18:50.12
1399 1500 GACKOWSKI Michał Bydgoszcz (POL) 1237 M40 (512) 04:18:21 +02:01:34 04:16:50 14:19:29.81
1400 95 KUCHARSKA Anna Dębnowskie Człapaki (POL) D 163 K30 (80) 04:18:25 +02:01:38 04:16:53 14:19:33.98
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.12228394 s