46. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km 5.7 km 10 km 12.5 km 15 km 21.097 km 22.8 km 25 km 27.2 km 30 km 32.5 km 38.2 km 40 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K20 K30 K40 K50 K60
MĘŻCZYŹNI M20 M30 M40 M50 M60
42.195 km (10:01:08) - meta
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Foto Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1801 158 DUBIŃSKI Przemysław Przemek Dubiński - BiegiemPrzezŚwiat (POL) 1539 M40 (646) 04:39:53 +02:23:06 04:37:09 14:41:01.16
1802 1253 PILAWA Bogumił RUN RUN Oleszyce (POL) 1540 M50 (152) 04:40:11 +02:23:24 04:37:14 14:41:19.31
1803 1556 CZEREBA Mariusz RUN-RUN OLESZYCE (POL) 1541 M50 (153) 04:40:15 +02:23:28 04:37:18 14:41:23.31
1804 1275 MASTALSKI Bartosz Chrzanów (POL) 1542 M30 (572) 04:38:22 +02:21:35 04:37:19 14:39:30.94
1805 1011 HEWELT Mateusz Rebels Legion Team (POL) 1543 M30 (573) 04:39:19 +02:22:32 04:37:38 14:40:27.78
1806 2763 MUSIŃSKI Bartosz Poznań (POL) 1544 M30 (574) 04:40:28 +02:23:41 04:37:40 14:41:36.89
1807 387 RYMER Adam Borówno (POL) 1545 M30 (575) 04:39:53 +02:23:06 04:37:45 14:41:01.39
1808 163 WOJSZCZYK Michał Szczecin (POL) 1546 M30 (576) 04:39:35 +02:22:48 04:37:46 14:40:43.68
1809 587 OCHMAN Stanisław Zembrzyce (POL) 1547 M40 (647) 04:40:22 +02:23:35 04:37:47 14:41:30.78
1810 2692 WIERZBICKI Mirosław Otm.b (POL) 1548 M30 (577) 04:39:57 +02:23:10 04:37:49 14:41:05.54
1811 876 SZKODA Mariusz 3:33 Team (POL) 1549 M40 (648) 04:40:30 +02:23:43 04:37:51 14:41:38.44
1812 585 DENISIUK Tomasz Białostocka Sekta Biegaczy (POL) 1550 M40 (649) 04:39:58 +02:23:11 04:37:55 14:41:06.07
1813 203 SERĘGA Tomasz Wkurw_Team (POL) 1551 M40 (650) 04:40:30 +02:23:43 04:37:56 14:41:38.00
1814 1998 KUBIK Krystian Gryfice (POL) 1552 M20 (140) 04:38:33 +02:21:46 04:38:02 14:39:41.46
1815 1068 GRABOWSKA Karolina Gazella Team (POL) 263 K40 (102) 04:40:56 +02:24:09 04:38:04 14:42:04.80
1816 2211 WRÓBEL Wojtek Szczytkowice w biegu (POL) N 1553 M40 (651) 04:40:02 +02:23:15 04:38:13 14:41:10.71
1817 649 PĘTLAK Grzegorz FireEagles OCR (POL) 1554 M30 (578) 04:40:49 +02:24:02 04:38:19 14:41:57.47
1818 2530 MINOWICZ Łukasz ŁUKI (POL) 1555 M30 (579) 04:39:07 +02:22:20 04:38:38 14:40:15.45
1819 1049 BAŁAZIŃSKI Sebastian Miechów (POL) N 1556 M40 (652) 04:41:15 +02:24:28 04:38:39 14:42:23.49
1820 878 GAWLIK Arkadiusz Biegam Na Tarchominie (POL) 1557 M40 (653) 04:39:49 +02:23:02 04:38:40 14:40:57.37
1821 1142 OLENIEC Adam Szczecin (POL) 1558 M40 (654) 04:41:27 +02:24:40 04:38:41 14:42:35.36
1822 739 NOWAKOWSKI Tomasz Nowakowscy (POL) 1559 M40 (655) 04:41:01 +02:24:14 04:38:45 14:42:09.37
1823 2442 FILARSKI Krzysztof Warszawa (POL) 1560 M40 (656) 04:42:09 +02:25:22 04:38:56 14:43:17.56
1824 2132 MIASKO Tomasz Katowice (POL) 1561 M30 (580) 04:40:35 +02:23:48 04:38:57 14:41:43.35
1825 821 KEDZIA Jaroslaw Bydgoszcz (POL) 1562 M40 (657) 04:41:09 +02:24:22 04:38:58 14:42:17.02
1826 1258 PRZEWŁOKA Wojciech Saint-Gobain Squad (POL) 1563 M40 (658) 04:41:08 +02:24:21 04:38:59 14:42:16.51
1827 2393 KULCZYK Ewa Bigyellowfot Adventure (POL) 264 K30 (122) 04:40:38 +02:23:51 04:39:00 14:41:46.52
1828 2619 GIERŁOWSKI Mikołaj FSD RUN DREZDENKO-WybiegacMarzeniaTeam (POL) 1564 M30 (581) 04:41:05 +02:24:18 04:39:02 14:42:13.82
1829 484 JAROSZEWICZ Adam Kruszyn Krajeński (POL) 1565 M40 (659) 04:41:46 +02:24:59 04:39:08 14:42:54.00
1830 1066 ANTCZAK iliana Ekstremalni Deca Run (POL) 265 K30 (123) 04:40:36 +02:23:49 04:39:10 14:41:44.80
1831 167 KODZIS Piotr Boksze Stare (POL) 1566 M40 (660) 04:41:43 +02:24:56 04:39:11 14:42:51.54
1832 2086 TYSZKIEWICZ Leonard Nowy Duninów (POL) 1567 M30 (582) 04:40:54 +02:24:07 04:39:12 14:42:02.81
1833 468 DĘBSKI Jan Kraków (POL) 1568 M40 (661) 04:41:00 +02:24:13 04:39:13 14:42:08.68
1834 1898 LUDWIKOWSKI Mariusz PKO (POL) 1569 M40 (662) 04:41:24 +02:24:37 04:39:15 14:42:32.77
1835 2008 SILKIN Piotr Kretinga (POL) 1570 M60 (33) 04:42:05 +02:25:18 04:39:16 14:43:13.04
1836 2606 NIESPODZIANA Anna Rogoziński Klub Biegacza (POL) 266 K30 (124) 04:41:27 +02:24:40 04:39:17 14:42:35.18
1837 301 KWAŚNICKI Tomasz DALEKO JESZCZE ?!? TEAM (POL) 1571 M40 (663) 04:42:04 +02:25:17 04:39:31 14:43:12.64
1838 494 REKOWSKI Krzysztof Poznań (POL) 1572 M30 (583) 04:40:51 +02:24:04 04:39:32 14:41:59.48
1839 68 SUTRYK Grzegorz Sułtan i Spółka (POL) D 1573 M20 (141) 04:42:17 +02:25:30 04:39:33 14:43:25.48
1840 1044 KARWIŃSKI Marcin Klub Biegacza AZS UEK (POL) 1574 M40 (664) 04:41:29 +02:24:42 04:39:38 14:42:37.31
1841 865 KRUSZEWSKA Renata Wrocław (POL) 267 K40 (103) 04:42:13 +02:25:26 04:39:40 14:43:21.47
1842 1273 OLEJNIK Leszek Jastrzębniki (POL) 1575 M40 (665) 04:42:33 +02:25:46 04:39:43 14:43:41.40
1843 710 JAŚKIEWICZ Katarzyna Szczecin (POL) 268 K40 (104) 04:42:01 +02:25:14 04:39:45 14:43:09.08
1844 2532 CHADAJ Aleksander Mpec-Konin (POL) 1576 M50 (154) 04:40:42 +02:23:55 04:39:47 14:41:50.93
1845 2234 DUDEK Agata Wrocław (POL) 269 K20 (29) 04:42:04 +02:25:17 04:39:50 14:43:12.14
1846 2133 BAKAJ Kazimierz Lubań (POL) 1577 M40 (666) 04:42:21 +02:25:34 04:39:52 14:43:29.25
1847 653 FELIKSIAK Jacek BlackBull (POL) 1578 M30 (584) 04:42:58 +02:26:11 04:40:05 14:44:06.80
1848 808 HRISTOVA Daria SPOT Pazczyna (POL) N 270 K30 (125) 04:40:54 +02:24:07 04:40:06 14:42:02.80
1849 571 LINKE Mikołaj Płock (POL) 1579 M30 (585) 04:42:32 +02:25:45 04:40:06 14:43:40.75
1850 1596 PORCZYŃSKA Patrycja SPOT Pazczyna (POL) 271 K30 (126) 04:40:54 +02:24:07 04:40:08 14:42:02.37
1851 1512 SKOTNICA Karolina SPOT Pazczyna (POL) 272 K30 (127) 04:40:55 +02:24:08 04:40:08 14:42:03.38
1852 1349 RASZTABIGA Sylwester Grupa JURA PL (POL) 1580 M40 (667) 04:43:07 +02:26:20 04:40:11 14:44:15.43
1853 1944 WÓJCIK Andrzej Katowice (POL) 1581 M30 (586) 04:42:59 +02:26:12 04:40:14 14:44:07.70
1854 1646 LIPSKA Małgorzata Klub 42.2 (POL) 273 K20 (30) 04:42:08 +02:25:21 04:40:17 14:43:16.56
1855 1209 KLESZCZ Szymon Bukowski Klub Biegacz (POL) 1582 M20 (142) 04:43:00 +02:26:13 04:40:25 14:44:08.52
1856 1851 DRYNIAK Daniel Przemysl (POL) S 1583 M40 (668) 04:40:59 +02:24:12 04:40:26 14:42:07.18
1857 1918 KONOWROCKA Wioletta Żyrardów (POL) 274 K40 (105) 04:42:57 +02:26:10 04:40:26 14:44:05.75
1858 2207 HELLER Ernest Sędziny (POL) 1584 M20 (143) 04:43:03 +02:26:16 04:40:28 14:44:11.52
1859 1403 HRYCIÓW Paweł JW1223 (POL) 1585 M30 (587) 04:42:59 +02:26:12 04:40:32 14:44:07.20
1860 574 STOLTMAN Jan Szczecin (POL) 1586 M20 (144) 04:42:26 +02:25:39 04:40:33 14:43:34.17
1861 434 POHLAND Paweł Poznań (POL) 1587 M30 (588) 04:40:55 +02:24:08 04:40:37 14:42:03.09
1862 1645 BURLIGA Mariusz Opel Activ Team (POL) 1588 M40 (669) 04:41:44 +02:24:57 04:40:37 14:42:52.48
1863 1087 KOPLIN Katarzyna FraZochy (POL) 275 K30 (128) 04:41:45 +02:24:58 04:40:39 14:42:53.40
1864 2321 SVENSSON Peter IFK Skövde Stockholm (SWE) 1589 M60 (34) 04:41:23 +02:24:36 04:40:42 14:42:31.82
1865 225 ADAMSKI Marcin #patologianamiescie (POL) 1590 M30 (589) 04:42:47 +02:26:00 04:40:43 14:43:55.38
1866 646 POŁOWCZUK Krzysztof Czechowice-Dziedzice (POL) 1591 M20 (145) 04:42:34 +02:25:47 04:40:44 14:43:42.03
1867 1707 SARKOWICZ Adam Gliwice (POL) N 1592 M50 (155) 04:42:38 +02:25:51 04:40:44 14:43:46.99
1868 1346 ŁEMPKOWSKA Beata BBL POLICE (POL) 276 K40 (106) 04:42:10 +02:25:23 04:40:47 14:43:18.95
1869 2511 SOBIECKI Artur Markowi Biegacze (POL) 1593 M40 (670) 04:41:20 +02:24:33 04:40:50 14:42:28.27
1870 1494 RUTKOWSKI Marian Kożuchów (POL) 1594 M60 (35) 04:43:25 +02:26:38 04:40:56 14:44:33.87
1871 2029 ŻYCKI Tomasz Poznań (POL) 1595 M40 (671) 04:41:49 +02:25:02 04:40:58 14:42:57.95
1872 500 ZIELIŃSKI Tomasz Juchnowiec Kościelny (POL) 1596 M40 (672) 04:43:35 +02:26:48 04:41:00 14:44:43.00
1873 2504 ZAPŁATA Marek MBM-2 (POL) 1597 M60 (36) 04:44:28 +02:27:41 04:41:08 14:45:36.83
1874 916 ZONTEK Emilia Czaniec (POL) 277 K40 (107) 04:44:03 +02:27:16 04:41:12 14:45:11.96
1875 732 HEJNICKI Dariusz Don Trucking Group (POL) 1598 M30 (590) 04:43:58 +02:27:11 04:41:15 14:45:06.44
1876 182 GRODZKI Łukasz Wrocław (POL) 1599 M30 (591) 04:44:06 +02:27:19 04:41:15 14:45:14.49
1877 1953 CYPRYŚ Justyna Rzeszów (POL) 278 K20 (31) 04:43:24 +02:26:37 04:41:30 14:44:32.84
1878 2100 RADOMSKA Karolina Policyjny Klub Biegacza KMP Kalisz (POL) P 279 K30 (129) 04:44:29 +02:27:42 04:41:35 14:45:37.32
1879 1598 MARCINIAK Łukasz KS Wikingowie (POL) 1600 M30 (592) 04:42:42 +02:25:55 04:41:37 14:43:50.10
1880 237 LINNERT Marek Bielsko-Biała (POL) 1601 M40 (673) 04:43:16 +02:26:29 04:41:39 14:44:24.22
1881 2035 DOMAGAŁA Agnieszka Grupa Jura PL (POL) ZNP 280 K30 (130) 04:44:25 +02:27:38 04:41:39 14:45:33.04
1882 2516 LELONKIEWICZ Rafał Markowi Biegacze (POL) 1602 M40 (674) 04:42:52 +02:26:05 04:41:40 14:44:00.32
1883 1869 HUNKIEWICZ Ewelina Markowi Biegacze (POL) 281 K40 (108) 04:43:48 +02:27:01 04:41:46 14:44:56.94
1884 1567 NAWROCKA Aleksandra Trio Fortis (POL) 282 K30 (131) 04:43:26 +02:26:39 04:41:49 14:44:34.08
1885 2466 JAKUBIEC Przemysław Telemond-Holding (POL) 1603 M40 (675) 04:44:31 +02:27:44 04:41:52 14:45:39.30
1886 2465 FLORCZAK Marcin Telemond-Holding (POL) 1604 M40 (676) 04:44:32 +02:27:45 04:41:52 14:45:40.87
1887 2468 JAKUBIEC Tomasz Telemond-Holding (POL) 1605 M30 (593) 04:44:32 +02:27:45 04:41:54 14:45:40.49
1888 2467 KUCAB Grzegorz Telemond-Holding (POL) 1606 M30 (594) 04:44:32 +02:27:45 04:41:54 14:45:40.88
1889 368 DZIEKAŃSKA Marta W pogoni za duchem (POL) 283 K40 (109) 04:44:08 +02:27:21 04:41:58 14:45:16.00
1890 2009 BOROWCZYK Marcin Koźmin Biega (POL) N 1607 M40 (677) 04:42:45 +02:25:58 04:41:59 14:43:53.97
1891 1132 KANIUGA Bożena Hrubieszów (POL) 284 K50 (12) 04:44:51 +02:28:04 04:42:04 14:45:59.75
1892 686 KOLANOWSKA Grażyna Bydgoszcz (POL) 285 K50 (13) 04:44:53 +02:28:06 04:42:04 14:46:01.53
1893 2359 KŁECZEK Jacek Klub biegaczy Prawo do Życia (POL) 1608 M50 (156) 04:43:58 +02:27:11 04:42:08 14:45:06.63
1894 2433 KANIECKI Dariusz Wkurw_Team (POL) 1609 M30 (595) 04:45:01 +02:28:14 04:42:08 14:46:09.06
1895 81 SOKÓŁ Mirosław Król Gór (POL) D 1610 M50 (157) 04:45:01 +02:28:14 04:42:08 14:46:09.82
1896 863 RYBKA Dariusz KP PSP KROTOSZYN (POL) S 1611 M50 (158) 04:44:03 +02:27:16 04:42:09 14:45:11.69
1897 2362 LIPKIEWICZ Martyna Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL) 286 K30 (132) 04:44:58 +02:28:11 04:42:09 14:46:06.49
1898 80 SOKÓŁ Katarzyna Król Gór (POL) D 287 K40 (110) 04:45:04 +02:28:17 04:42:10 14:46:12.89
1899 357 URBAN Sylwia Night Runners (POL) 288 K30 (133) 04:44:01 +02:27:14 04:42:12 14:45:09.88
1900 371 KOSIOREK Darek Poznań (POL) 1612 M50 (159) 04:43:41 +02:26:54 04:42:32 14:44:49.36
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.41866899 s