46. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km 5.7 km 10 km 12.5 km 15 km 21.097 km 22.8 km 25 km 27.2 km 30 km 32.5 km 38.2 km 40 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K20 K30 K40 K50 K60
MĘŻCZYŹNI M20 M30 M40 M50 M60
42.195 km (10:01:08) - meta
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . 18 19  20  21 22 23 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Foto Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1901 401 WOŹNIAK Andrzej Brzeg Dolny (POL) 1613 M50 (160) 04:44:08 +02:27:21 04:42:33 14:45:16.63
1902 2731 MARCINIAK Mateusz Lubin (POL) 1614 M40 (678) 04:43:57 +02:27:10 04:42:34 14:45:05.63
1903 59 RUTKOWSKI Zbigniew Dębno (POL) D 1615 M50 (161) 04:42:49 +02:26:02 04:42:37 14:43:57.13
1904 58 KOWALSKA Renata Dębno (POL) P S D 289 K30 (134) 04:44:24 +02:27:37 04:42:40 14:45:32.42
1905 2107 JAZ Małgorzata KM TEAM (POL) N 290 K40 (111) 04:44:25 +02:27:38 04:42:41 14:45:33.81
1906 1745 SZELIGA Daria Wrocław (POL) N 291 K20 (32) 04:45:23 +02:28:36 04:42:46 14:46:31.47
1907 395 KORYCZAN Stefan Libiąż (POL) 1616 M50 (162) 04:45:00 +02:28:13 04:42:48 14:46:08.10
1908 1698 SYCZ Zbigniew GŁOGÓW MAŁOPOLSKI (POL) 1617 M60 (37) 04:45:40 +02:28:53 04:42:51 14:46:48.23
1909 2301 ZOWADA Tomasz Piekary Śląskie (POL) 1618 M40 (679) 04:44:57 +02:28:10 04:42:53 14:46:05.49
1910 2649 SOBCZAK Beata Wrocław (POL) 292 K40 (112) 04:44:51 +02:28:04 04:42:57 14:45:59.13
1911 1773 GDANIEC Dariusz Bydgoszcz (POL) 1619 M50 (163) 04:45:12 +02:28:25 04:42:57 14:46:20.71
1912 723 MYSZAK Sławomir BIŁGORAJ BIEGA (POL) 1620 M40 (680) 04:44:50 +02:28:03 04:42:58 14:45:58.33
1913 1174 KALBARCZYK Henryk Kozienice (POL) 1621 M60 (38) 04:45:38 +02:28:51 04:42:58 14:46:46.13
1914 1231 ROSŁON Kinga Radzymin (POL) 293 K30 (135) 04:43:59 +02:27:12 04:42:59 14:45:07.26
1915 1763 KONOPKA Jarosław Jastrzębie Zdrój (POL) 1622 M50 (164) 04:45:50 +02:29:03 04:43:00 14:46:58.48
1916 2845 SZCZECHOWICZ Marta Pretty Fitty TEAM (POL) 294 K40 (113) 04:45:37 +02:28:50 04:43:10 14:46:45.46
1917 1683 WASIEWICZ Agnieszka Team Masters Barracuda (POL) 295 K50 (14) 04:46:05 +02:29:18 04:43:11 14:47:13.22
1918 1198 KOSMAŁA Przemysław Zagłębiowski Klub Oyama Karate (POL) 1623 M30 (596) 04:44:48 +02:28:01 04:43:12 14:45:56.03
1919 937 KASZOWICZ Marek RCI Bydgoszcz (POL) 1624 M40 (681) 04:45:53 +02:29:06 04:43:12 14:47:01.66
1920 939 WOJDYŁA Wojciech Grodków (POL) 1625 M20 (146) 04:46:12 +02:29:25 04:43:22 14:47:20.05
1921 310 SZCZERBA Marcin PSARY/WROCŁAW (POL) 1626 M40 (682) 04:44:26 +02:27:39 04:43:25 14:45:34.95
1922 2068 TURZYK Andrzej Biegnące wieprze (POL) 1627 M40 (683) 04:44:50 +02:28:03 04:43:25 14:45:58.64
1923 485 BLAZY Mariusz Extreme Polska (POL) 1628 M40 (684) 04:44:26 +02:27:39 04:43:29 14:45:34.96
1924 2721 MAĆKOWIAK Paweł Poznań (POL) 1629 M30 (597) 04:46:40 +02:29:53 04:43:36 14:47:48.70
1925 607 ROGÓRZ Andrzej Wrocław (POL) 1630 M40 (685) 04:44:09 +02:27:22 04:43:37 14:45:17.81
1926 2601 MIKLIS Mariusz Gdynia (POL) 1631 M40 (686) 04:44:43 +02:27:56 04:43:38 14:45:51.07
1927 1502 CZERKAWSKA Beata Zielona Góra (POL) ZNP 296 K30 (136) 04:46:37 +02:29:50 04:43:41 14:47:45.10
1928 1081 WALCZAK Marek Drużyna Szpiku (POL) 1632 M50 (165) 04:46:17 +02:29:30 04:43:45 14:47:25.12
1929 947 BUDZIAK Piotr CSWIICH wrocław (POL) 1633 M40 (687) 04:44:54 +02:28:07 04:43:52 14:46:02.11
1930 248 RADECKA Ilona Straszyn (POL) 297 K30 (137) 04:46:33 +02:29:46 04:43:52 14:47:41.99
1931 1261 MASLON Ewelina Żabno (POL) 298 K20 (33) 04:46:35 +02:29:48 04:43:55 14:47:43.01
1932 2725 FURMAN Konrad DEMIURG (POL) 1634 M20 (147) 04:46:11 +02:29:24 04:44:07 14:47:19.38
1933 1852 DRZAZGA Jakub Piotrków Trybunalski (POL) 1635 M30 (598) 04:47:00 +02:30:13 04:44:18 14:48:08.39
1934 382 LUTEREK Martyna Bayer Life Team (POL) 299 K30 (138) 04:47:00 +02:30:13 04:44:20 14:48:08.13
1935 1436 KARPOWICZ Tomasz Wysoka (POL) 1636 M30 (599) 04:46:47 +02:30:00 04:44:21 14:47:55.21
1936 2570 LUHRS Anna Hipstedt (POL) 300 K40 (114) 04:47:21 +02:30:34 04:44:23 14:48:29.49
1937 436 MICHALIK Tomasz Otwock (POL) 1637 M40 (688) 04:45:56 +02:29:09 04:44:25 14:47:04.72
1938 2481 EFFENBERG Michał KPP Zgierz (POL) P 1638 M30 (600) 04:46:56 +02:30:09 04:44:31 14:48:04.40
1939 1557 MRÓZ Dariusz Modlitwa Biegania Gryfino (POL) 1639 M40 (689) 04:46:33 +02:29:46 04:44:32 14:47:41.89
1940 1205 PAWLIK Ryszard Dęblin (POL) 1640 M50 (166) 04:46:40 +02:29:53 04:44:42 14:47:48.40
1941 97 MARSZAŁEK Paweł HS-HYDROSPRZET (POL) D 1641 M40 (690) 04:46:25 +02:29:38 04:44:44 14:47:33.45
1942 2709 STODOLNY Paweł Szczecin (POL) 1642 M30 (601) 04:47:40 +02:30:53 04:44:49 14:48:48.45
1943 793 CISZOWSKI Adam Plexiled Team (POL) 1643 M40 (691) 04:46:43 +02:29:56 04:44:53 14:47:51.20
1944 2381 KOWALCZYK Krzysztof Warszawa (POL) 1644 M30 (602) 04:47:22 +02:30:35 04:44:53 14:48:30.27
1945 551 SZYSZ Łukasz Gazella Team (POL) 1645 M30 (603) 04:47:52 +02:31:05 04:45:00 14:49:00.05
1946 2637 KRYSIAK Tomasz Szczecin (POL) 1646 M30 (604) 04:47:50 +02:31:03 04:45:01 14:48:58.51
1947 1732 GAJEWSKI Andrzej GAJÓWKA OLSZTYN (POL) 1647 M50 (167) 04:48:02 +02:31:15 04:45:04 14:49:10.70
1948 190 RATAJCZAK Dawid Wrocław (POL) 1648 M30 (605) 04:45:22 +02:28:35 04:45:07 14:46:30.29
1949 1798 MASŁOWSKI Artur Bielawa (POL) 1649 M40 (692) 04:46:45 +02:29:58 04:45:11 14:47:53.03
1950 2647 KŁODA Dariusz Czapury (POL) 1650 M40 (693) 04:48:02 +02:31:15 04:45:14 14:49:10.39
1951 2257 PREFICZ Robert Radzionków (POL) 1651 M40 (694) 04:47:09 +02:30:22 04:45:17 14:48:17.83
1952 1862 KACZOR Dawid Gwiezdna Flota Maszewo (POL) 1652 M40 (695) 04:47:02 +02:30:15 04:45:21 14:48:10.56
1953 2563 WESOŁY Andrzej Gliwice (POL) 1653 M40 (696) 04:47:34 +02:30:47 04:45:22 14:48:42.72
1954 1710 BIELECKA Bogumiła Żarów Biega (POL) 301 K50 (15) 04:47:58 +02:31:11 04:45:26 14:49:06.67
1955 1193 PATORA Jacek Płock (POL) 1654 M40 (697) 04:45:44 +02:28:57 04:45:27 14:46:52.90
1956 2507 PALMOWSKA Katarzyna Zgierz (POL) 302 K30 (139) 04:46:46 +02:29:59 04:45:38 14:47:54.97
1957 2203 OLSZEWSKI Rafał Mysłowice (POL) P 1655 M30 (606) 04:48:08 +02:31:21 04:45:42 14:49:16.59
1958 1800 SZYMCZYK Kalina SNG WILD DUCKS (POL) N 303 K40 (115) 04:46:52 +02:30:05 04:45:44 14:48:00.87
1959 2749 KOWALEWSKA Marta KB Wikon Nowa Sól (POL) 304 K30 (140) 04:48:09 +02:31:22 04:45:44 14:49:17.42
1960 2558 SOBCZAK Paweł Warszawa (POL) 1656 M60 (39) 04:46:29 +02:29:42 04:45:45 14:47:37.18
1961 2509 CZYSZCZOŃ Jan Szczecin (POL) 1657 M50 (168) 04:47:05 +02:30:18 04:45:45 14:48:13.90
1962 2031 RUSINEK Michał Kraków (POL) 1658 M30 (607) 04:48:40 +02:31:53 04:45:49 14:49:48.51
1963 2191 SUMIEC Krystyna Zabiegani Mielec (POL) ZNP 305 K50 (16) 04:48:10 +02:31:23 04:45:57 14:49:18.72
1964 1249 SZCZEBLEWSKI Witold mototurystyka (POL) 1659 M50 (169) 04:47:57 +02:31:10 04:46:00 14:49:05.52
1965 2289 GOŁASZEWSKI Jacek Marki (POL) 1660 M30 (608) 04:48:03 +02:31:16 04:46:08 14:49:11.76
1966 406 ZALEWSKI Artur Poznań (POL) 1661 M30 (609) 04:48:43 +02:31:56 04:46:11 14:49:51.30
1967 2281 KOTOMSKA Renata Aleksandrôwka (POL) 306 K40 (116) 04:46:44 +02:29:57 04:46:20 14:47:52.35
1968 1715 CZARNOTA Michał Kraków (POL) 1662 M30 (610) 04:47:06 +02:30:19 04:46:35 14:48:14.77
1969 2679 PILARCZYK Agnieszka Poznań (POL) 307 K40 (117) 04:49:06 +02:32:19 04:46:37 14:50:14.08
1970 1220 HAJKOWICZ Dorota Warszawa (POL) 308 K40 (118) 04:48:42 +02:31:55 04:46:46 14:49:50.76
1971 2146 BILIŃSKI Rafał Rafalbil76 (POL) N 1663 M40 (698) 04:46:50 +02:30:03 04:46:48 14:47:58.81
1972 2353 ROCŁAWSKI Piotr Gdańsk (POL) 1664 M30 (611) 04:48:09 +02:31:22 04:46:48 14:49:17.33
1973 1540 GAWROŃSKI Piotr ORT (POL) 1665 M30 (612) 04:47:22 +02:30:35 04:46:49 14:48:30.85
1974 2713 MAJKA Dariusz Świnoujście (POL) 1666 M30 (613) 04:47:27 +02:30:40 04:46:51 14:48:35.14
1975 1488 CHMIELECKI Krzysztof st runners (POL) P 1667 M30 (614) 04:48:12 +02:31:25 04:46:54 14:49:20.46
1976 2832 MICHAŁOWSKI Paweł . (POL) 1668 M20 (148) 04:49:35 +02:32:48 04:46:58 14:50:43.22
1977 661 KOZŁOWSKA Agnieszka Toruń (POL) 309 K40 (119) 04:48:22 +02:31:35 04:47:05 14:49:30.81
1978 890 FUJAWA Rafal Andrychów (POL) 1669 M40 (699) 04:48:42 +02:31:55 04:47:08 14:49:50.21
1979 2340 MARCINIAK Tomasz Czerwonak (POL) 1670 M50 (170) 04:48:57 +02:32:10 04:47:08 14:50:05.81
1980 1106 STOKOWSKI Pawel.stokowski1980@gmail.com Warszawa (POL) 1671 M30 (615) 04:49:47 +02:33:00 04:47:10 14:50:55.34
1981 1582 PRADZINSKI Stanislaw Florian Chojnice (POL) 1672 M50 (171) 04:49:20 +02:32:33 04:47:11 14:50:28.85
1982 1766 OLESZCZYK Rafał Goleniów (POL) 1673 M40 (700) 04:49:52 +02:33:05 04:47:20 14:51:00.91
1983 1708 BURLIGA Marzena Knurów (POL) 310 K40 (120) 04:48:38 +02:31:51 04:47:32 14:49:46.65
1984 2052 RATAJCZAK Joanna Ruszków Pierwszy (POL) 311 K40 (121) 04:49:50 +02:33:03 04:47:33 14:50:58.17
1985 1839 DOWNAR-ZAPOLSKA Rita Mom&Daughter RUN (POL) 312 K40 (122) 04:49:23 +02:32:36 04:47:38 14:50:31.43
1986 1780 ZACHEJA Jacek Leszno (POL) 1674 M40 (701) 04:50:19 +02:33:32 04:47:40 14:51:27.83
1987 1007 CZYŻ Piotr Innsbruck (POL) 1675 M30 (616) 04:50:01 +02:33:14 04:47:46 14:51:09.84
1988 1143 KWIECIEŃ Michał Bierutowska Grupa Biegowa (POL) 1676 M30 (617) 04:50:01 +02:33:14 04:47:46 14:51:09.84
1989 405 MARCINKOWSKI Piotr OSW TRI TEAM (POL) 1677 M40 (702) 04:49:34 +02:32:47 04:47:50 14:50:42.58
1990 2743 GIBUS Adam Kalisz (POL) 1678 M20 (149) 04:50:07 +02:33:20 04:47:54 14:51:15.37
1991 765 DUDZIAK Joanna Chrzanów (POL) 313 K30 (141) 04:49:00 +02:32:13 04:47:55 14:50:08.89
1992 2206 WAWRZYNIAK Piotr Wysocko Małe (POL) 1679 M30 (618) 04:50:08 +02:33:21 04:47:55 14:51:16.41
1993 799 PAWLAK Małgorzata Gniezno (POL) 314 K40 (123) 04:48:49 +02:32:02 04:47:59 14:49:57.39
1994 2639 KARCZMARZ Damian Kęty (POL) 1680 M20 (150) 04:50:34 +02:33:47 04:48:02 14:51:42.69
1995 1104 GOLISZEK Leszek Katowice (POL) 1681 M40 (703) 04:51:14 +02:34:27 04:48:02 14:52:22.32
1996 1690 STELMASZYŃSKI Marcin Marki (POL) 1682 M40 (704) 04:51:26 +02:34:39 04:48:22 14:52:34.58
1997 1291 SKORUPSKI Piotr Warszawa (POL) 1683 M40 (705) 04:50:30 +02:33:43 04:48:23 14:51:38.39
1998 1639 SZYSZKA Henryk BALSA TEAM (POL) D 1684 M50 (172) 04:51:20 +02:34:33 04:48:29 14:52:28.16
1999 767 NOWICKA Monika Team Papry (POL) 315 K30 (142) 04:50:42 +02:33:55 04:48:31 14:51:50.72
2000 1140 SIEWIERSKI Adam Team Papry (POL) 1685 M40 (706) 04:50:43 +02:33:56 04:48:33 14:51:51.95
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.13590884 s