46. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km 5.7 km 10 km 12.5 km 15 km 21.097 km 22.8 km 25 km 27.2 km 30 km 32.5 km 38.2 km 40 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K20 K30 K40 K50 K60
MĘŻCZYŹNI M20 M30 M40 M50 M60
42.195 km (10:01:08) - meta
Strona < 1 2  3  4 5 . . . . . . . . . . . . . . . . 22 23 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Foto Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
201 454 MAKOWSKI Jarosław KB Harcownik Jelcz-Laskowice (POL) 188 M30 (86) 03:19:10 +01:02:23 03:18:55 13:20:18.95
202 632 KOWALCZYK Paweł KĘCKIE HARPAGANY (POL) 189 M40 (70) 03:19:00 +01:02:13 03:18:59 13:20:08.35
203 684 ŻUR Marek KAC RUNNERS (POL) 190 M40 (71) 03:19:12 +01:02:25 03:19:02 13:20:20.94
204 2769 WIĘZIK Sławomir Czechowice-Dziedzice (POL) 191 M40 (72) 03:19:08 +01:02:21 03:19:05 13:20:16.52
205 1233 TROCHIMIUK Andrzej AGB NYGUS (POL) O 192 M40 (73) 03:19:20 +01:02:33 03:19:05 13:20:28.94
206 2037 CHENON Guillaume Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL) 193 M30 (87) 03:20:25 +01:03:38 03:19:05 13:21:33.68
207 2686 SOMINKA Paweł 03:30 (POL) 194 M30 (88) 03:19:23 +01:02:36 03:19:09 13:20:31.72
208 2260 ROZENBAJGER Robert Kraków (POL) 195 M50 (12) 03:19:53 +01:03:06 03:19:17 13:21:01.78
209 966 CHRUŚCIŃSKI Kacper Modlitwa Biegania Gryfino (POL) 196 M20 (21) 03:19:40 +01:02:53 03:19:29 13:20:48.98
210 2291 ONOSZKO Adam Sokółka (POL) 197 M40 (74) 03:19:42 +01:02:55 03:19:30 13:20:50.81
211 1295 ZUBO Daniel Jogging klub (POL) 198 M50 (13) 03:19:46 +01:02:59 03:19:30 13:20:54.33
212 1988 WICHER Grzegorz Mysłowice (POL) 199 M40 (75) 03:19:33 +01:02:46 03:19:31 13:20:41.53
213 2160 PRUSAK Maciej Wrocław (POL) 200 M40 (76) 03:19:40 +01:02:53 03:19:35 13:20:48.47
214 872 REJNIAK Robert Mława (POL) 201 M40 (77) 03:19:42 +01:02:55 03:19:38 13:20:50.73
215 1676 SZARATA Tomasz KB Harcownik Jelcz-Laskowice (POL) 202 M40 (78) 03:19:56 +01:03:09 03:19:41 13:21:04.04
216 212 MAZUR Michał Starachowice (POL) 203 M30 (89) 03:20:17 +01:03:30 03:19:43 13:21:25.11
217 1668 BIEGUN Dariusz Andrychów Running (POL) 204 M40 (79) 03:20:02 +01:03:15 03:19:44 13:21:10.63
218 2440 BRAND Mario WIPPRA (POL) 205 M30 (90) 03:20:24 +01:03:37 03:19:50 13:21:32.46
219 1245 WOLSKI Konrad Zduny (POL) 206 M20 (22) 03:20:20 +01:03:33 03:20:01 13:21:28.08
220 2691 CHUGAY Nazariy Konstancin-Jeziorna (POL) 207 M20 (23) 03:20:05 +01:03:18 03:20:02 13:21:13.38
221 2313 SZEWCZYK Łukasz REHAU TEAM (POL) 208 M30 (91) 03:20:23 +01:03:36 03:20:03 13:21:31.77
222 1118 KONIECZNY Andrzej Wrocław (POL) 209 M40 (80) 03:20:09 +01:03:22 03:20:05 13:21:17.45
223 2808 HERTEL Piotr KP PSP Wałcz (POL) S 210 M20 (24) 03:20:38 +01:03:51 03:20:09 13:21:46.01
224 96 WUJDA Mirosław Erni Rulez (POL) D 211 M40 (81) 03:20:18 +01:03:31 03:20:16 13:21:26.60
225 9 ŚWIERCZYŃSKA Justyna PLKS Gwda Piła (POL) MP 14 K30 (8) 03:20:21 +01:03:34 03:20:19 13:21:29.88
226 1669 KRAWCZYK Jacek SPOT Pazczyna (POL) 212 M40 (82) 03:20:34 +01:03:47 03:20:22 13:21:42.74
227 648 BŁASZCZYK Artur OSTR Team (POL) 213 M30 (92) 03:20:41 +01:03:54 03:20:30 13:21:49.97
228 1784 ŁĘCKI Piotr Night Runners Gliwice (POL) 214 M30 (93) 03:20:58 +01:04:11 03:20:34 13:22:06.22
229 2354 MENDEL Roland bazany (POL) 215 M30 (94) 03:21:00 +01:04:13 03:20:39 13:22:08.64
230 2162 SOBAŃSKI Tomasz SCS Myślibórz (POL) N 216 M40 (83) 03:20:48 +01:04:01 03:20:40 13:21:56.71
231 173 PIĘTA Marcin Grupa Pana Tolka (POL) 217 M30 (95) 03:21:21 +01:04:34 03:20:43 13:22:29.20
232 2076 GUZIK Piotr Wrocław (POL) 218 M30 (96) 03:20:54 +01:04:07 03:20:46 13:22:02.28
233 2604 NOWAK Maciej Sztywniutko (POL) 219 M30 (97) 03:21:46 +01:04:59 03:20:46 13:22:54.28
234 389 MIKITA Maciej Resinex Poland (POL) 220 M20 (25) 03:21:17 +01:04:30 03:21:04 13:22:25.34
235 560 BACA Szymon LEDOVO.pl (POL) 221 M30 (98) 03:21:40 +01:04:53 03:21:13 13:22:48.33
236 1637 ANTKOWIAK Sebastian Kalisz (POL) 222 M40 (84) 03:21:35 +01:04:48 03:21:27 13:22:43.80
237 2103 CHABASINSKI Krzysztof Chabas Team (POL) N 223 M40 (85) 03:21:48 +01:05:01 03:21:27 13:22:56.72
238 1195 MANDZIEJ Marek Trzebnica (POL) 224 M30 (99) 03:22:22 +01:05:35 03:21:44 13:23:30.86
239 2189 ULANOWSKI Grzegorz STORMRIDER (POL) 225 M40 (86) 03:22:01 +01:05:14 03:21:55 13:23:09.67
240 1021 LASKOWSKI Mariusz Night Runners Września (POL) 226 M30 (100) 03:22:15 +01:05:28 03:22:00 13:23:23.37
241 2077 JASLOWSKI Michał Tarnowo Podgórne (POL) 227 M40 (87) 03:22:07 +01:05:20 03:22:01 13:23:15.91
242 336 MALINOWSKI Bartosz Santocko (POL) 228 M40 (88) 03:22:07 +01:05:20 03:22:02 13:23:15.52
243 1776 SZEWCZYK Michal Faurecia (POL) 229 M30 (101) 03:22:07 +01:05:20 03:22:02 13:23:15.70
244 1318 CHŁOPEK Rafał Jankow Przygodzki (POL) 230 M40 (89) 03:22:17 +01:05:30 03:22:03 13:23:25.56
245 2243 KANTOR Marek Wrocław (POL) 231 M30 (102) 03:22:21 +01:05:34 03:22:06 13:23:29.15
246 1421 URBAN Robert NAS NIE DOGONIAT (POL) 232 M40 (90) 03:22:15 +01:05:28 03:22:09 13:23:23.57
247 1024 GRĘDECKI Łukasz Ruda-Bugaj (POL) 233 M30 (103) 03:22:17 +01:05:30 03:22:09 13:23:25.05
248 83 DROCHOMIRECKI Piotr Netto Grupa Biegowa 42.195 Dębno (POL) D 234 M20 (26) 03:22:30 +01:05:43 03:22:15 13:23:38.43
249 78 KOWALSKI Tomasz Zmęczony Sezonem (POL) D 235 M30 (104) 03:22:36 +01:05:49 03:22:16 13:23:44.36
250 292 DOBOSZ Maciej Nakło nad Notecią (POL) 236 M30 (105) 03:22:53 +01:06:06 03:22:23 13:24:01.33
251 89 PAWLISIAK Paweł Wafel Team (POL) D 237 M30 (106) 03:22:51 +01:06:04 03:22:49 13:23:59.83
252 349 WIATR Sylwia brak (POL) N 15 K30 (9) 03:23:00 +01:06:13 03:22:50 13:24:08.13
253 2495 BAGIŃSKI Adam Morsy Ośno Lubuskie (POL) 238 M30 (107) 03:23:15 +01:06:28 03:22:58 13:24:23.19
254 1758 TOMCZAK Błażej Warta Kołczyn (POL) 239 M30 (108) 03:23:15 +01:06:28 03:22:58 13:24:23.94
255 417 ZIMKOWSKI Marcin KGHM ZG RUN (POL) 240 M30 (109) 03:23:06 +01:06:19 03:23:00 13:24:14.50
256 1354 PATEREK Grzegorz Tarnobrzeg (POL) 241 M30 (110) 03:23:23 +01:06:36 03:23:10 13:24:31.66
257 906 DERESZEWSKI Piotr Grudziądz (POL) 242 M30 (111) 03:23:40 +01:06:53 03:23:28 13:24:48.40
258 2651 MICHALAK Dawid Niagara fitness klub (POL) 243 M30 (112) 03:23:53 +01:07:06 03:23:36 13:25:01.88
259 707 SYNOWIEC Jacek Legnica (POL) 244 M40 (91) 03:23:43 +01:06:56 03:23:39 13:24:51.03
260 2838 PIASECKI Leszek FSD RUN DREZDENKO (POL) 245 M40 (92) 03:23:46 +01:06:59 03:23:40 13:24:54.93
261 688 ŁUC Grzegorz Otwock (POL) 246 M40 (93) 03:23:51 +01:07:04 03:23:42 13:24:59.70
262 1941 PLEWKA Paweł Szczytkowice w biegu (POL) 247 M30 (113) 03:24:08 +01:07:21 03:23:44 13:25:16.61
263 1367 MOŁODECKI Paweł Ostrów Wielkopolski (POL) 248 M40 (94) 03:23:55 +01:07:08 03:23:45 13:25:03.73
264 2352 LINARD Piotr PTG Sokół Swiat Pracy Tarnów (POL) 249 M40 (95) 03:24:10 +01:07:23 03:23:51 13:25:18.85
265 189 JABS Wojciech brak (POL) 250 M50 (14) 03:24:00 +01:07:13 03:23:52 13:25:08.93
266 428 MAJCZAK Tomek Sieradz (POL) 251 M40 (96) 03:24:28 +01:07:41 03:23:58 13:25:36.21
267 1607 KOCIŃSKI Przemysław Toruń (POL) 252 M30 (114) 03:24:07 +01:07:20 03:24:00 13:25:15.08
268 526 WRÓBEL Adrian Wrocław (POL) 253 M20 (27) 03:24:35 +01:07:48 03:24:09 13:25:43.67
269 1882 SZOPA Marek Team Kopeć (POL) 254 M40 (97) 03:24:23 +01:07:36 03:24:16 13:25:31.67
270 322 PIOTROWSKI Piotr Police (POL) 255 M40 (98) 03:24:26 +01:07:39 03:24:17 13:25:34.79
271 1863 URBAN Łukasz BBLGubin (POL) 256 M30 (115) 03:24:40 +01:07:53 03:24:17 13:25:48.69
272 2010 ZIMNICKI Daniel Stalowe Łosie (POL) 257 M40 (99) 03:24:34 +01:07:47 03:24:24 13:25:42.12
273 2377 DAWIDZIAK Arkadiusz Oleśnica (POL) 258 M30 (116) 03:24:49 +01:08:02 03:24:29 13:25:57.68
274 1451 WYŻYKOWSKI Krzysztof Narodowy Bank Polski (POL) 259 M40 (100) 03:24:59 +01:08:12 03:24:32 13:26:07.47
275 75 NIPARKO Bartosz Dębno (POL) D 260 M30 (117) 03:25:11 +01:08:24 03:24:57 13:26:19.55
276 1819 PROTASIEWICZ Łukasz Morsy Ośno Lubuskie (POL) O 261 M30 (118) 03:25:20 +01:08:33 03:25:04 13:26:28.06
277 859 FEICHTINGER Marek Żory (POL) 262 M40 (101) 03:25:29 +01:08:42 03:25:09 13:26:37.16
278 1182 KOPEĆ Mirosław MirMark (POL) 263 M40 (102) 03:25:41 +01:08:54 03:25:13 13:26:49.98
279 1565 PĘCZEK Dariusz Częstochowa (POL) 264 M40 (103) 03:25:33 +01:08:46 03:25:14 13:26:41.73
280 1641 BIAŁECKI Tomasz Bziegacze (POL) 265 M40 (104) 03:25:40 +01:08:53 03:25:14 13:26:48.18
281 249 MATUSZEWSKI Łukasz SBRT Warszawa (POL) 266 M30 (119) 03:25:22 +01:08:35 03:25:16 13:26:30.42
282 1723 CZAJA Paweł Oldrzyszowice (POL) 267 M40 (105) 03:25:59 +01:09:12 03:25:34 13:27:07.30
283 394 SZELĄG Marcin Tarnobrzeg (POL) 268 M40 (106) 03:25:49 +01:09:02 03:25:37 13:26:57.90
284 356 DRÓŻGA Mirosław Świętochłowice (POL) 269 M30 (120) 03:26:09 +01:09:22 03:25:37 13:27:17.49
285 2157 RECZYŃSKI Marcin Świdnicka Grupa Biegowa (POL) 270 M30 (121) 03:26:04 +01:09:17 03:25:38 13:27:12.33
286 1079 TARASEK Damian Opole (POL) 271 M40 (107) 03:25:59 +01:09:12 03:25:39 13:27:07.41
287 853 TABAKA Zbigniew Sieradzbiega.pl (POL) 272 M30 (122) 03:26:07 +01:09:20 03:25:52 13:27:15.52
288 1814 KWAPISZ Krzysztof Wodzisław Śląski (POL) 273 M40 (108) 03:26:04 +01:09:17 03:26:00 13:27:12.61
289 2799 URLICH Tomasz Spice Wizard (POL) 274 M40 (109) 03:26:11 +01:09:24 03:26:00 13:27:19.59
290 409 FRĄTCZAK Mateusz Adidas Runners Warsaw (POL) 275 M30 (123) 03:26:23 +01:09:36 03:26:05 13:27:31.93
291 475 MISIAK Przemysław Rozbiegany Susz (POL) 276 M30 (124) 03:26:28 +01:09:41 03:26:09 13:27:36.71
292 862 KIEŁBASIŃSKI Andrzej SPOT Pazczyna (POL) 277 M30 (125) 03:26:31 +01:09:44 03:26:21 13:27:39.08
293 2088 KLUCZYNSKA Sylwia Berlin (GER) 16 K40 (5) 03:26:56 +01:10:09 03:26:21 13:28:04.86
294 465 WAŁOWSKA Justyna NO NAME TEAM (POL) 17 K30 (10) 03:26:47 +01:10:00 03:26:23 13:27:55.29
295 2833 ROMANOWSKI Damian Gubin (POL) 278 M40 (110) 03:28:32 +01:11:45 03:26:25 13:29:40.37
296 1057 PRZELAZŁY Sylwester Wierzbicki Running Project (POL) 279 M30 (126) 03:26:39 +01:09:52 03:26:31 13:27:47.60
297 2390 KUJAWA Maciej Szczecin (POL) 280 M40 (111) 03:27:09 +01:10:22 03:26:33 13:28:17.80
298 193 STACHURSKI Arkadiusz Piastów (POL) 281 M30 (127) 03:26:52 +01:10:05 03:26:34 13:28:00.61
299 229 MAJCZAK Paweł Sieradz (POL) 282 M40 (112) 03:27:23 +01:10:36 03:26:53 13:28:31.30
300 101 MIĄDLICKI Piotr Szczecin (POL) 283 M20 (28) 03:27:13 +01:10:26 03:26:54 13:28:21.31
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.11286497 s