46. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km 5.7 km 10 km 12.5 km 15 km 21.097 km 22.8 km 25 km 27.2 km 30 km 32.5 km 38.2 km 40 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K20 K30 K40 K50 K60
MĘŻCZYŹNI M20 M30 M40 M50 M60
42.195 km (10:01:08) - meta
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . 19 20  21  22 23 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Foto Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
2001 752 WRÓBEL Leszek Grodzisk Wlkp. (POL) 1686 M40 (707) 04:51:09 +02:34:22 04:48:35 14:52:17.85
2002 1396 MAZUR Ewelina Gliwice (POL) P 316 K40 (124) 04:51:16 +02:34:29 04:48:40 14:52:24.53
2003 2431 MAJEWSKA Guzel Night Runners Pyskowice (POL) 317 K50 (17) 04:51:18 +02:34:31 04:48:40 14:52:26.88
2004 1956 VANDEWALLE Adrien Kraków (POL) 1687 M30 (619) 04:50:12 +02:33:25 04:48:48 14:51:20.42
2005 2389 STOJANOWSKI Dariusz Parkrun Szczecin (POL) 1688 M40 (708) 04:51:38 +02:34:51 04:48:50 14:52:46.33
2006 3 MITEK Sergiusz Wrocław (POL) 1689 M40 (709) 04:50:10 +02:33:23 04:48:55 14:51:18.05
2007 729 LISOWSKA Magdalena Warszawa (POL) 318 K30 (143) 04:51:02 +02:34:15 04:48:55 14:52:10.86
2008 725 MACHNIK Tomasz Świętochłowice (POL) 1690 M30 (620) 04:50:31 +02:33:44 04:49:08 14:51:39.23
2009 1310 SEELIG Andre Laufen in Leipzig (POL) 1691 M30 (621) 04:51:50 +02:35:03 04:49:08 14:52:58.26
2010 266 KOSIACKA Agnieszka Rybnik (POL) 319 K30 (144) 04:52:08 +02:35:21 04:49:09 14:53:16.88
2011 643 WITOR Kamilla EASYRUN RACIBÓRZ (POL) 320 K50 (18) 04:52:07 +02:35:20 04:49:13 14:53:15.49
2012 385 WIEJ Adam Opole (POL) 1692 M40 (710) 04:51:10 +02:34:23 04:49:14 14:52:18.31
2013 897 KRAJEWSKA-KŁODA Katarzyna Drużyna Szpiku (POL) 321 K40 (125) 04:52:02 +02:35:15 04:49:18 14:53:10.60
2014 1688 BACZYŃSKI Marek Piła (POL) 1693 M30 (622) 04:51:29 +02:34:42 04:49:22 14:52:37.02
2015 764 JAWIN Jarosław Kostrzyn nad Odrą (POL) 1694 M40 (711) 04:50:30 +02:33:43 04:49:33 14:51:38.05
2016 790 STASIK Monika Glinno (POL) N 322 K40 (126) 04:52:04 +02:35:17 04:49:37 14:53:12.00
2017 1166 HERBA Zbigniew JA SIĘ NIE ŚCIGAM-STARGARD (POL) P 1695 M60 (40) 04:51:37 +02:34:50 04:49:43 14:52:45.79
2018 2087 BŁASZCZAK Gerard Zielona Góra (POL) 1696 M40 (712) 04:52:27 +02:35:40 04:49:59 14:53:35.71
2019 252 ŚWIĘCH-SKÓRA Monika Dęblin (POL) 323 K40 (127) 04:51:57 +02:35:10 04:50:00 14:53:05.94
2020 870 SKÓRA Sebastian Dęblin (POL) 1697 M40 (713) 04:51:59 +02:35:12 04:50:02 14:53:07.89
2021 1468 JOPEK Radosław 81-116 (POL) 1698 M40 (714) 04:51:08 +02:34:21 04:50:20 14:52:16.75
2022 2063 KLUZEK Kornelia Żarów biega (POL) 324 K30 (145) 04:52:52 +02:36:05 04:50:21 14:54:00.78
2023 709 CIUŁA Tomasz Rebellion Of Free Runners (POL) 1699 M30 (623) 04:53:01 +02:36:14 04:50:24 14:54:09.05
2024 260 WNUK Tomasz ProMil Team (POL) 1700 M30 (624) 04:52:37 +02:35:50 04:50:32 14:53:45.26
2025 922 MARKIEWICZ Paweł Strzegomska Dwunastka (POL) 1701 M30 (625) 04:53:03 +02:36:16 04:50:32 14:54:11.64
2026 2513 CZARNECKI Rafał KOSTRZYN (POL) 1702 M30 (626) 04:51:48 +02:35:01 04:50:36 14:52:56.53
2027 2517 GADOMSKA Małgorzata Warszawa (POL) 325 K40 (128) 04:53:29 +02:36:42 04:50:37 14:54:37.59
2028 2788 CIERPIAŁOWSKA Marlena iNIEmaMocni TRI TEAM (POL) 326 K30 (146) 04:51:42 +02:34:55 04:50:40 14:52:50.12
2029 1610 JAKIMOWICZ Tomasz Basingstoke (POL) 1703 M40 (715) 04:51:40 +02:34:53 04:50:41 14:52:48.04
2030 305 ABRAMCZUK Paweł Kraków (POL) 1704 M40 (716) 04:53:26 +02:36:39 04:50:42 14:54:34.92
2031 211 BLICHAR Sebastian Karwiany (POL) 1705 M40 (717) 04:53:18 +02:36:31 04:50:48 14:54:26.18
2032 1672 KLIMCZAK Mariusz Legnica (POL) 1706 M50 (173) 04:53:38 +02:36:51 04:50:50 14:54:46.97
2033 1360 KOWALCZYK Tomasz Łódź (POL) 1707 M40 (718) 04:52:51 +02:36:04 04:50:53 14:53:59.25
2034 562 DIDUCH Joanna kluczbork (POL) 327 K40 (129) 04:51:08 +02:34:21 04:50:56 14:52:16.93
2035 1593 OLSZEWSKI Zbigniew Lidzbark Warmiński (POL) 1708 M40 (719) 04:53:05 +02:36:18 04:50:56 14:54:13.74
2036 2612 WOJCIECHOWSKA Monika Gorzów Wielkopolski (POL) 328 K40 (130) 04:53:41 +02:36:54 04:50:56 14:54:49.68
2037 616 ŻUK Andrzej Rembertów Team (POL) 1709 M50 (174) 04:53:31 +02:36:44 04:51:00 14:54:39.21
2038 1484 TROĆ Karol Slow jogging Siedlce (POL) 1710 M40 (720) 04:53:36 +02:36:49 04:51:05 14:54:44.13
2039 2537 HAŁUCHA Przemysław Lubaczów (POL) 1711 M30 (627) 04:53:21 +02:36:34 04:51:08 14:54:29.83
2040 2116 SZMIGIERA Adam Sochaczew (POL) 1712 M50 (175) 04:52:55 +02:36:08 04:51:12 14:54:03.72
2041 1357 WRZESIŃSKI Piotr GAPPAG Team (POL) 1713 M40 (721) 04:52:38 +02:35:51 04:51:18 14:53:46.61
2042 367 SROKA Krystian Wrocław (POL) 1714 M40 (722) 04:54:16 +02:37:29 04:51:22 14:55:24.45
2043 2527 HAŁAS Marcin Czechowice-Dziedzice (POL) 1715 M30 (628) 04:54:34 +02:37:47 04:51:26 14:55:42.53
2044 67 KUREK Dominik Netto Grupa Biegowa 42.195 Dębno (POL) N D 1716 M40 (723) 04:51:46 +02:34:59 04:51:30 14:52:54.03
2045 2318 WIKSTROEM Staffan Huddinge (SWE) 1717 M60 (41) 04:52:13 +02:35:26 04:51:32 14:53:21.02
2046 1653 ROSZAK Piotr Bieg o Zdunowskiego Kafla/ OSP Zduny (POL) 1718 M30 (629) 04:52:56 +02:36:09 04:51:42 14:54:04.29
2047 2551 POGODA Czesława ZGZB (POL) 329 K30 (147) 04:53:51 +02:37:04 04:51:45 14:54:59.15
2048 1395 KOTLARSKI Waldemar Chwalim (POL) 1719 M40 (724) 04:54:20 +02:37:33 04:51:46 14:55:28.94
2049 2633 FISCHER Sylwester Warszawa (POL) 1720 M30 (630) 04:53:09 +02:36:22 04:51:47 14:54:17.51
2050 2658 BEDNARZ Michal Rataje (POL) 1721 M40 (725) 04:53:50 +02:37:03 04:51:47 14:54:58.10
2051 1623 KRYSMALSKI Damian Wolsztyn (POL) 1722 M30 (631) 04:54:31 +02:37:44 04:51:49 14:55:39.13
2052 1584 YAKIMCHANKA Anatoli 03:45 (BLR) 1723 M50 (176) 04:52:59 +02:36:12 04:51:51 14:54:07.45
2053 2371 ORNATOWSKA Maria Biegacz świętokrzyski (POL) N 330 K50 (19) 04:53:12 +02:36:25 04:52:05 14:54:20.06
2054 1509 BOROWIK Łukasz Cała Oleśnica Biega (POL) 1724 M30 (632) 04:52:30 +02:35:43 04:52:13 14:53:38.01
2055 1873 BAJAS Dariusz Łódż (POL) 1725 M50 (177) 04:54:57 +02:38:10 04:52:19 14:56:05.86
2056 2434 ŁUCAK Piotr Łochów (POL) 1726 M30 (633) 04:55:21 +02:38:34 04:52:30 14:56:29.55
2057 1120 WĄSIK Rafał RUNONLINE.PL TEAM (POL) 1727 M40 (726) 04:55:27 +02:38:40 04:52:30 14:56:35.40
2058 140 KWIECIEŃ Marcin Mam Na To Wybiegane (POL) 1728 M30 (634) 04:54:44 +02:37:57 04:52:33 14:55:52.72
2059 501 ANTONIEWICZ Zbigniew Międzychód (POL) 1729 M40 (727) 04:53:47 +02:37:00 04:52:37 14:54:55.04
2060 713 KWIECIEŃ Zbigniew Bierutów (POL) 1730 M50 (178) 04:54:54 +02:38:07 04:52:39 14:56:02.89
2061 1162 GAZARKIEWICZ Antoni BHMW_GDYNIA (POL) 1731 M60 (42) 04:55:38 +02:38:51 04:52:43 14:56:46.97
2062 1937 CESARCZYK Grzegorz Olsztyn (POL) 1732 M40 (728) 04:55:18 +02:38:31 04:52:46 14:56:26.76
2063 2631 KOCUR Aleksander Gliwice (POL) 1733 M40 (729) 04:54:03 +02:37:16 04:52:47 14:55:11.52
2064 2041 LEWANDOWSKI Mirosław Goleniów (POL) 1734 M50 (179) 04:54:58 +02:38:11 04:52:56 14:56:06.23
2065 1213 TABULSKA Katarzyna KB Szuracz Terespol (POL) 331 K30 (148) 04:55:29 +02:38:42 04:52:56 14:56:37.21
2066 414 KURNATOWSKI Piotr Siła i Czosnek (POL) 1735 M30 (635) 04:55:18 +02:38:31 04:53:00 14:56:26.36
2067 819 KWIATKOWSKA Iska Lublin Biega (POL) 332 K30 (149) 04:55:47 +02:39:00 04:53:01 14:56:55.97
2068 1135 KRÓL Ryszard Lublin Biega (POL) 1736 M50 (180) 04:55:48 +02:39:01 04:53:02 14:56:56.14
2069 2496 MIECZKOWSKI Adam Legnica (POL) 1737 M50 (181) 04:53:07 +02:36:20 04:53:03 14:54:15.18
2070 1094 MACIEJEWSKI Wojciech Goleniów (POL) N 1738 M40 (730) 04:55:07 +02:38:20 04:53:05 14:56:15.56
2071 1768 TATERKA Michał Radzionków (POL) 1739 M20 (151) 04:54:42 +02:37:55 04:53:07 14:55:50.52
2072 2729 IŁOWIECKI Mariusz Krasnystaw (POL) 1740 M50 (182) 04:53:41 +02:36:54 04:53:13 14:54:49.16
2073 672 MUSZYŃSKA Bożena TEAM PAPRY 20 (POL) 333 K40 (131) 04:55:24 +02:38:37 04:53:14 14:56:32.23
2074 2544 LASOTA Mateusz Ruda Śląska (POL) 1741 M20 (152) 04:54:34 +02:37:47 04:53:16 14:55:42.62
2075 299 ZABOROWSKI Tomasz Katowice (POL) 1742 M30 (636) 04:56:05 +02:39:18 04:53:16 14:57:13.39
2076 1469 ŚLĘZAK Jan JusiaTeam (POL) S 1743 M40 (731) 04:55:24 +02:38:37 04:53:18 14:56:32.48
2077 881 CZAPCZYNSKI Łukasz Gorzów Wielkopolski (POL) 1744 M30 (637) 04:56:01 +02:39:14 04:53:21 14:57:09.56
2078 2705 WESOŁOWSKI Jakub Gorzów Wielkopolski (POL) 1745 M20 (153) 04:56:01 +02:39:14 04:53:21 14:57:09.73
2079 598 LEBUDA Sylwia Team Papry (POL) 334 K40 (132) 04:55:39 +02:38:52 04:53:29 14:56:47.25
2080 215 STASIAK Robert Dzierżoniów (POL) 1746 M40 (732) 04:54:47 +02:38:00 04:53:30 14:55:55.73
2081 2630 KRZYŻOWSKI Tomasz BBL Ozimek (POL) 1747 M50 (183) 04:56:27 +02:39:40 04:53:35 14:57:35.89
2082 462 KINDRYK Tomasz Zagłębiowski Klub Oyama Karate (POL) N 1748 M30 (638) 04:55:34 +02:38:47 04:53:39 14:56:42.27
2083 1296 JANISZEWSKA Katarzyna Nadarzyn (POL) 335 K40 (133) 04:56:22 +02:39:35 04:53:46 14:57:30.82
2084 223 KOZŁOWSKI Tadeusz www.e-line.pl (POL) 1749 M40 (733) 04:56:02 +02:39:15 04:53:50 14:57:10.88
2085 893 BAKALARSKA Mariola WARSAW RUN CLUB (POL) 336 K50 (20) 04:56:19 +02:39:32 04:53:51 14:57:27.17
2086 521 WALA Justyna SPOT Pazczyna (POL) 337 K30 (150) 04:54:47 +02:38:00 04:54:00 14:55:55.22
2087 2536 FRONTCZAK Marcin Kozieglowy (POL) 1750 M40 (734) 04:55:09 +02:38:22 04:54:07 14:56:17.34
2088 961 BRYGIER Damian Grodziski Klub Biegacza (POL) 1751 M20 (154) 04:56:43 +02:39:56 04:54:07 14:57:51.26
2089 477 PTASZYŃSKI Krzysztof PKO Bank Polski SA (POL) 1752 M50 (184) 04:57:09 +02:40:22 04:54:09 14:58:17.19
2090 1519 ŻUK-KUCIŃSKA Kasia Stargard (POL) 338 K40 (134) 04:56:36 +02:39:49 04:54:25 14:57:44.89
2091 2617 SIWKOWSKI Łukasz Złotniki (POL) 1753 M40 (735) 04:56:28 +02:39:41 04:54:27 14:57:36.29
2092 722 WIELICZKO Rafał Wrocław (POL) P 1754 M30 (639) 04:57:30 +02:40:43 04:54:41 14:58:38.34
2093 1936 TOMASZYCKI Łukasz Sokólska Grupa Biegowa (POL) 1755 M20 (155) 04:56:40 +02:39:53 04:54:48 14:57:48.06
2094 1894 CHUDEK Agnieszka SPOT Pazczyna (POL) 339 K30 (151) 04:55:40 +02:38:53 04:54:52 14:56:48.87
2095 2730 PAJĄK Krzysztof KWP Kraków (POL) P 1756 M30 (640) 04:56:43 +02:39:56 04:54:54 14:57:51.90
2096 805 KWAŚNIEWICZ Rafał Kalisz (POL) 1757 M30 (641) 04:57:06 +02:40:19 04:55:02 14:58:14.00
2097 2478 OFFMAN Aneta Sulęcin (POL) 340 K40 (135) 04:57:52 +02:41:05 04:55:02 14:59:00.39
2098 481 CIERPIKOWSKI Maciej Ustronie (POL) 1758 M40 (736) 04:57:43 +02:40:56 04:55:06 14:58:51.25
2099 1765 WALCZAK Ewelina Rybnik (POL) 341 K30 (152) 04:56:09 +02:39:22 04:55:10 14:57:17.96
2100 2462 DYBIZBAŃSKI Mariusz KS Wolni (POL) 1759 M40 (737) 04:56:06 +02:39:19 04:55:13 14:57:14.61
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.25922704 s