46. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km 5.7 km 10 km 12.5 km 15 km 21.097 km 22.8 km 25 km 27.2 km 30 km 32.5 km 38.2 km 40 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K20 K30 K40 K50 K60
MĘŻCZYŹNI M20 M30 M40 M50 M60
42.195 km (10:01:08) - meta
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . 21 22  23 
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Foto Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
2201 1023 CHMIEL Nina czarnecki run team (POL) N 369 K50 (24) 05:10:09 +02:53:22 05:07:28 15:11:17.31
2202 543 PILC Ewelina Wolanów (POL) 370 K20 (36) 05:10:40 +02:53:53 05:07:46 15:11:48.71
2203 2123 STRUSKI Stanisław Zielona Góra (POL) 1833 M60 (50) 05:10:58 +02:54:11 05:08:03 15:12:06.24
2204 2153 KOMOROWSKA Kinga Manieczki (POL) 371 K30 (162) 05:09:55 +02:53:08 05:08:08 15:11:03.18
2205 2375 ŚMIGAJ Mirosław MIŚ Biega (POL) 1834 M60 (51) 05:11:13 +02:54:26 05:08:44 15:12:21.67
2206 2017 FILICIAK Justyna CAFFETTIERA (POL) 372 K40 (149) 05:11:36 +02:54:49 05:08:45 15:12:44.17
2207 2550 MARKOWSKI Tomasz Warnice gm.Dębno (POL) D 1835 M30 (670) 05:09:50 +02:53:03 05:09:05 15:10:58.92
2208 1536 SUŁECKA-CHŁOPICKA Agnieszka team BIAŁOBRZEGI (POL) 373 K40 (150) 05:11:32 +02:54:45 05:09:37 15:12:40.92
2209 1789 KALBARCZYK Beata Orange Polska (POL) 374 K50 (25) 05:12:36 +02:55:49 05:09:45 15:13:44.00
2210 1992 ŚWIEĆ Piotr MEDISTOM LUBLIN TEAM (POL) 1836 M40 (761) 05:10:28 +02:53:41 05:10:10 15:11:36.53
2211 1735 MARCINKIEWICZ Anna team BIAŁOBRZEGI (POL) 375 K40 (151) 05:12:31 +02:55:44 05:10:38 15:13:39.89
2212 1265 BUDZAJ Robert Neptunet Team (POL) 1837 M40 (762) 05:13:33 +02:56:46 05:10:49 15:14:41.01
2213 889 JANICKA-TOMIAK Eliza Sulechów (POL) 376 K40 (152) 05:13:29 +02:56:42 05:10:56 15:14:37.20
2214 1755 BAŁAJ Jacek Vege Runners (POL) 1838 M40 (763) 05:13:31 +02:56:44 05:10:56 15:14:39.44
2215 2237 FLUNT Grzegorz 82ND AIRBORNE DIVISION (POL) 1839 M40 (764) 05:13:31 +02:56:44 05:11:45 15:14:39.00
2216 384 CYPEL Remigiusz Bukowski Klub Biegacza (POL) 1840 M30 (671) 05:14:34 +02:57:47 05:11:45 15:15:42.71
2217 591 GONERA Kazimierz KB Harcownik Jelcz-Laskowice (POL) 1841 M60 (52) 05:13:06 +02:56:19 05:12:05 15:14:14.44
2218 2322 JEZIORSKI Marek KP PSP Radomsko (POL) S 1842 M30 (672) 05:14:23 +02:57:36 05:12:15 15:15:31.78
2219 1579 GUMOWSKI Dariusz Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego (POL) 1843 M50 (195) 05:15:15 +02:58:28 05:12:23 15:16:23.62
2220 2348 WRÓBEL Marzena niezrzwszona (POL) 377 K30 (163) 05:14:33 +02:57:46 05:12:27 15:15:41.32
2221 2338 WRÓBEL Andrzej Łazy (POL) 1844 M50 (196) 05:15:41 +02:58:54 05:12:46 15:16:49.16
2222 1615 OLSZEWSKA Magdalena Lidzbark Warmiński (POL) 378 K30 (164) 05:15:00 +02:58:13 05:12:50 15:16:08.76
2223 2042 MUSZYŃSKI Andrzej Wysoka (POL) 1845 M40 (765) 05:15:01 +02:58:14 05:12:54 15:16:09.14
2224 188 SZCZUDLIŃSKI Dawid RUNTEAM Pawłowice (POL) 1846 M20 (161) 05:13:45 +02:56:58 05:13:10 15:14:53.48
2225 2023 JĘDRZEJCZAK Sławomir Krzywin (POL) 1847 M40 (766) 05:15:54 +02:59:07 05:13:15 15:17:02.52
2226 1084 KĄDZIELAWA Mateusz LS WORLD RUN (POL) 1848 M20 (162) 05:14:34 +02:57:47 05:13:19 15:15:42.60
2227 2102 GRALA Grzegorz Zaniemyśl (POL) 1849 M40 (767) 05:14:39 +02:57:52 05:13:27 15:15:47.45
2228 847 ANTKOWIAK Mirosław Krosno Odrzańskie (POL) 1850 M50 (197) 05:16:49 +03:00:02 05:14:16 15:17:57.18
2229 57 PODHAJNY Rafał Dębno (POL) D 1851 M30 (673) 05:17:35 +03:00:48 05:14:39 15:18:43.83
2230 2443 KILON Piotr FUDO&Co.Sport (POL) 1852 M40 (768) 05:18:15 +03:01:28 05:15:23 15:19:23.37
2231 1125 JAROSZ Michał Nowy Tomyśl (POL) N 1853 M30 (674) 05:18:01 +03:01:14 05:15:34 15:19:09.61
2232 568 WARGACKI Dariusz Gdynia (POL) 1854 M40 (769) 05:18:30 +03:01:43 05:15:35 15:19:38.93
2233 1424 LUBAWY Paweł KoMar Szubin Run (POL) 1855 M30 (675) 05:18:55 +03:02:08 05:16:12 15:20:03.55
2234 557 ZEMŁA Krzysztof Malinowice (POL) 1856 M50 (198) 05:19:14 +03:02:27 05:16:18 15:20:22.35
2235 73 BORYSEWICZ Alfred Dębno (POL) ZNP D 1857 M50 (199) 05:19:18 +03:02:31 05:16:29 15:20:26.45
2236 1753 OSMANN Damian Gangelt (POL) 1858 M50 (200) 05:19:33 +03:02:46 05:16:44 15:20:41.38
2237 573 GRYSZPIŃSKA Alicja Wrocław (POL) 379 K40 (153) 05:19:54 +03:03:07 05:16:54 15:21:02.34
2238 938 ANDRYSIAK Patryk Ciecierzyce (POL) 1859 M30 (676) 05:18:08 +03:01:21 05:16:57 15:19:16.08
2239 1380 KAŁUSKI Jan Czerwonak Biega (POL) 1860 M30 (677) 05:19:41 +03:02:54 05:16:57 15:20:49.77
2240 636 PRIOR Marta Warszawa (POL) 380 K30 (165) 05:20:03 +03:03:16 05:17:28 15:21:11.78
2241 53 FRANKÓW Zbigniew Dębno (POL) D 1861 M60 (53) 05:19:17 +03:02:30 05:17:31 15:20:25.75
2242 438 KONECKI Damian You'll never walk alone (POL) 1862 M20 (163) 05:18:57 +03:02:10 05:17:51 15:20:05.94
2243 2105 RADOMSKI Dariusz Eurocash (POL) 1863 M60 (54) 05:20:57 +03:04:10 05:18:44 15:22:05.87
2244 257 LEWKO Jacek Kraków (POL) 1864 M30 (678) 05:21:49 +03:05:02 05:18:47 15:22:57.75
2245 768 STAFIEJ Barbara BMS (POL) 381 K40 (154) 05:21:36 +03:04:49 05:18:55 15:22:44.53
2246 2585 NOWOSTAWSKI Mariusz Kalisz (POL) 1865 M40 (770) 05:20:09 +03:03:22 05:18:59 15:21:17.92
2247 2597 EFINOWICZ Izabela Kalisz (POL) 382 K40 (155) 05:20:10 +03:03:23 05:18:59 15:21:18.72
2248 2598 EFINOWICZ Tomasz Kalisz (POL) 1866 M40 (771) 05:20:11 +03:03:24 05:19:01 15:21:19.39
2249 139 KUCHARSKI Piotr Amator - niezrzeszony. czyli wszystko mogę... nic nie muszę...! (POL) 1867 M50 (201) 05:20:57 +03:04:10 05:19:10 15:22:05.73
2250 2075 OŻÓG Dariusz Biegamy na koksie (POL) 1868 M50 (202) 05:22:16 +03:05:29 05:19:16 15:23:24.62
2251 2790 MYSŁEK Radosław Józefosław (POL) 1869 M40 (772) 05:21:25 +03:04:38 05:19:21 15:22:33.64
2252 2677 BORKOWSKA Paula Wrocław (POL) 383 K30 (166) 05:19:49 +03:03:02 05:19:40 15:20:57.53
2253 1381 TRAWINSKA-WOLSKA Monika Barmstedt (POL) 384 K40 (156) 05:23:10 +03:06:23 05:20:20 15:24:18.96
2254 1373 KRZYSZTOFOWICZ Sławomir Krzysztofki Team (POL) 1870 M40 (773) 05:23:30 +03:06:43 05:20:30 15:24:38.38
2255 705 ZYBAŁA Asia LKS Ogniwo Łąkociny (POL) O 385 K30 (167) 05:23:42 +03:06:55 05:20:43 15:24:50.14
2256 2607 TUŃSKI Grzegorz Wataha Łączy Nas Bieganie (POL) 1871 M30 (679) 05:24:02 +03:07:15 05:21:11 15:25:10.65
2257 1490 KORCZYKOWSKI Artur Brwinów (POL) 1872 M50 (203) 05:21:25 +03:04:38 05:21:15 15:22:33.57
2258 650 SOBOLSKI Marcin Częstochowa (POL) 1873 M30 (680) 05:24:22 +03:07:35 05:21:22 15:25:30.46
2259 2070 WOWK Piotr Biegamy na koksie (POL) 1874 M30 (681) 05:24:45 +03:07:58 05:21:47 15:25:53.98
2260 2415 BARNAŚ ilona PrettyFittyTeam (POL) 386 K30 (168) 05:24:28 +03:07:41 05:22:01 15:25:36.35
2261 800 NIEDZIALKOWSKA Monika Bogucin (POL) 387 K40 (157) 05:25:00 +03:08:13 05:22:12 15:26:08.50
2262 1111 PŁOŃCZAK Dariusz KGHM P-30 (POL) 1875 M50 (204) 05:25:00 +03:08:13 05:22:12 15:26:08.95
2263 1682 JABŁOŃSKI Marek Wrocław (POL) 1876 M40 (774) 05:25:13 +03:08:26 05:22:37 15:26:21.16
2264 2420 DUDEK Dominik Bielsko-Biała (POL) 1877 M40 (775) 05:23:01 +03:06:14 05:22:44 15:24:09.27
2265 2227 GŁÓWKA Marcin INSTAL-TECH TEAM (POL) 1878 M30 (682) 05:26:31 +03:09:44 05:23:44 15:27:39.79
2266 1010 SEDZIAK Krzysztof Biegusie (POL) 1879 M50 (205) 05:27:32 +03:10:45 05:24:35 15:28:40.90
2267 2411 PIETRZAK Agata Grabina Radziwiłłowska (POL) 388 K30 (169) 05:25:00 +03:08:13 05:24:43 15:26:08.86
2268 1372 POSŁUSZNA Monika SPOT Pazczyna (POL) 389 K20 (37) 05:29:18 +03:12:31 05:26:51 15:30:26.38
2269 1034 SOJA Paweł Wrocław (POL) 1880 M40 (776) 05:29:46 +03:12:59 05:26:56 15:30:54.25
2270 983 WYDRA Paweł Night Runners (POL) 1881 M30 (683) 05:29:57 +03:13:10 05:26:59 15:31:05.11
2271 1289 UCZESTNIK Anonimowy cieszów (POL) P 390 K20 (38) 05:28:20 +03:11:33 05:27:42 15:29:28.12
2272 2335 MALETKA Joanna Warszawa (POL) 391 K30 (170) 05:29:53 +03:13:06 05:27:44 15:31:01.48
2273 802 KUBICKI Leszek Leszek Gdańsk (POL) 1882 M30 (684) 05:31:13 +03:14:26 05:28:14 15:32:21.06
2274 1744 GÓRALCZYK Michał Wataha Łączy Nas Bieganie (POL) 1883 M30 (685) 05:31:21 +03:14:34 05:28:26 15:32:29.35
2275 620 BĄK Kamila Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek (POL) 392 K40 (158) 05:31:39 +03:14:52 05:28:48 15:32:47.59
2276 635 GÓŹDŹ Tomasz Jaś biega (POL) 1884 M40 (777) 05:31:43 +03:14:56 05:28:57 15:32:51.13
2277 1329 GÓŹDŹ Milena Jaś biega (POL) P 393 K40 (159) 05:31:43 +03:14:56 05:28:57 15:32:51.96
2278 2444 KOŁB Jarosław OloRunner (POL) 1885 M50 (206) 05:31:51 +03:15:04 05:29:00 15:32:59.50
2279 1836 KLIMCZAK Karolina Gliwice (POL) 394 K30 (171) 05:29:46 +03:12:59 05:29:19 15:30:54.07
2280 2701 KRYSTKIEWICZ Łukasz Minionki Dachsera (POL) 1886 M30 (686) 05:31:08 +03:14:21 05:30:20 15:32:16.83
2281 1550 URBANIAK Rafał Zielątkowo (POL) 1887 M40 (778) 05:33:35 +03:16:48 05:30:36 15:34:43.84
2282 207 STĘPIEŃ Michał Kazimierza Wielka (POL) 1888 M20 (164) 05:34:10 +03:17:23 05:31:12 15:35:18.59
2283 2114 GOŁASZEWSKA Marzena Giga Marathon Projekt (POL) 395 K40 (160) 05:33:48 +03:17:01 05:31:20 15:34:56.86
2284 1741 JASIAK Piotr Chyże Żółwie (POL) 1889 M40 (779) 05:34:40 +03:17:53 05:31:44 15:35:48.98
2285 2305 ILSOE Henrik AAIG Aabenraa (GER) 1890 M60 (55) 05:34:29 +03:17:42 05:31:53 15:35:37.56
2286 439 ZAWADZKA Magdalena AKS Polonia Warszawa (POL) 396 K30 (172) 05:34:46 +03:17:59 05:31:54 15:35:54.90
2287 1003 KARPIŃSKA Nina Bliżyn (POL) 397 K30 (173) 05:35:23 +03:18:36 05:32:56 15:36:31.50
2288 1977 PECZ Piotr Korona Biega (POL) 1891 M50 (207) 05:35:39 +03:18:52 05:32:58 15:36:47.04
2289 1528 WOŹNIAK Barbara Limanowa Forrest (POL) 398 K60 (2) 05:35:56 +03:19:09 05:33:15 15:37:04.80
2290 1113 MICHAŁEK Tomasz 10. ŚBOT (POL) 1892 M40 (780) 05:35:30 +03:18:43 05:33:31 15:36:38.10
2291 1757 DYBAL Mariusz Kraków (POL) 1893 M40 (781) 05:36:09 +03:19:22 05:34:02 15:37:17.14
2292 1435 MICHALIK Zygmunt Podłęże (POL) 1894 M50 (208) 05:37:36 +03:20:49 05:34:39 15:38:44.09
2293 2837 DEMCZUK Mieczysław . (POL) 1895 M40 (782) 05:35:55 +03:19:08 05:34:44 15:37:03.38
2294 963 HACHOŁ Grażyna OOK SPEKTRUM (POL) 399 K60 (3) 05:36:36 +03:19:49 05:36:33 15:37:44.65
2295 1454 BUSZYNIEWICZ Alina Pisz (POL) 400 K50 (26) 05:37:01 +03:20:14 05:36:59 15:38:09.54
2296 569 NOWOŻYN Joanna SPOT Pazczyna (POL) 401 K30 (174) 05:37:55 +03:21:08 05:37:06 15:39:03.19
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.17540097 s