MISTRZOSTWA POLSKI W MARATONIE
42.195 km
Lista
startowa
2.7 km 3 km 5 km 5.3 km 7.3 km 7.6 km 9.7 km 10 km 15 km 16.4 km 20 km 20.7 km 21.097 km 24.7 km 25.4 km 25.8 km 29.3 km 30 km 30.4 km 34 km 34.7 km 35.1 km 38.7 km 39.4 km 40 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY
MĘŻCZYŹNI
42.195 km (11:02:03) - meta
Strona  1 
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Data K M Czas
brutto
Strata Czas
rzeczywisty
1 7 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik (POL) 1992 1 02:12:58 +00:00 13:15:01.73
2 4 NOWICKI Adam MKL Szczecin (POL) 1990 2 02:13:45 +00:47 13:15:48.22
3 8 KARBOWIAK Kamil LZS KL Kotwica Brzeg (POL) 1995 3 02:15:06 +02:08 13:17:09.22
4 47 GRYCKO Tomasz UKS Bliza Władysławowo (POL) 1992 4 02:16:06 +03:08 13:18:09.51
5 37 BODURKA Krzysztof KS AZS AWF Kraków (POL) 1990 5 02:25:41 +12:43 13:27:44.93
6 80 ŚWIERDZEWSKI Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska (POL) 1993 6 02:26:43 +13:45 13:28:46.49
7 18 STAJNIAK Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (POL) 1991 7 02:30:40 +17:42 13:32:43.55
8 101 LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn (POL) 1990 1 02:30:47 +17:49 13:32:50.16
9 9 KOPEĆ Wojciech KS AZS UWM Olsztyn (POL) 1986 8 02:34:54 +21:56 13:36:57.33
10 102 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń (POL) 1991 2 02:35:20 +22:22 13:37:23.28
11 74 SKIBIŃSKI Mikołaj Ducla Academy Warszawa (POL) 1986 9 02:35:33 +22:35 13:37:36.41
12 61 NAJMOWICZ Paweł KS AZS UWM Olsztyn (POL) 1993 10 02:35:51 +22:53 13:37:54.48
13 25 KARCZ Artur UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (POL) 1979 11 02:35:59 +23:01 13:38:02.96
14 103 BAŃKOWSKA Anna KS Podlasie Białystok (POL) 1990 3 02:37:56 +24:58 13:39:59.62
15 17 BĘTKOWSKI Piotr MKL Toruń (POL) 1987 12 02:38:32 +25:34 13:40:35.74
16 21 HARTLEB Dawid MKS Siechnice (POL) 1988 13 02:40:23 +27:25 13:42:26.42
17 69 PIOTROWSKI Andrzej WKS Wawel Kraków (POL) 1983 14 02:42:34 +29:36 13:44:37.63
18 50 KALETKA Damian PLKS Gwda Piła (POL) 1985 15 02:42:55 +29:57 13:44:58.14
19 26 GAJEWSKI Radosław BiegamBoLubię Warszawa (POL) 1979 16 02:42:58 +30:00 13:45:01.70
20 79 SZWAJA Mateusz TS AKS Chorzów (POL) 1999 17 02:44:30 +31:32 13:46:33.18
21 38 BOGUCKI Patryk LUKS Orkan Września (POL) 1991 18 02:44:57 +31:59 13:47:00.58
22 77 STRZELCZAK Sebastian TL ROW Rybnik (POL) 1977 19 02:46:03 +33:05 13:48:06.99
23 62 NOWAK Dawid LUKS Start Nakło (POL) 1986 20 02:48:16 +35:18 13:50:19.68
24 60 ŁUC Andrzej Air Zone Warszawa (POL) 1978 21 02:49:03 +36:05 13:51:06.51
25 72 RYNKIEWICZ Tomasz TKKF Płock (POL) 1975 22 02:49:07 +36:09 13:51:10.96
26 24 GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa (POL) 1989 23 02:49:56 +36:58 13:51:59.15
27 68 PILARSKI Adam STS Pomerania Szczecinek (POL) 1987 24 02:50:20 +37:22 13:52:23.25
28 73 SIBILSKI Sławek Adam Draczyński Running Team Nowa Sól (POL) 1972 25 02:51:19 +38:21 13:53:22.16
29 78 SZCZEPŁEK Jan KS Lemiesz Team Warszawa (POL) 1985 26 02:52:10 +39:12 13:54:13.64
30 35 BARAN Jan MKS Unia Hrubieszów (POL) 1986 27 02:55:15 +42:17 13:57:18.13
31 28 LIZAK Wojciech TL Athletics Jastrzębie (POL) 1980 28 02:56:49 +43:51 13:58:52.75
32 88 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team (POL) 1979 29 02:56:51 +43:53 13:58:54.44
33 29 PAWŁOWSKI Tomasz KB Supermaratończyk Kościelna Wieś (POL) 1979 30 02:57:24 +44:26 13:59:27.26
34 52 KŁYS Sebastian STS Pomerania Szczecinek (POL) 1976 31 02:57:49 +44:51 13:59:52.11
35 42 DOŁBA Arkadiusz STS Pomerania Szczecinek (POL) 1979 32 02:58:56 +45:58 14:00:59.72
36 66 PADUSIŃSKI Paweł KS Lemiesz Team Warszawa (POL) 1978 33 03:03:32 +50:34 14:05:35.37
37 81 TARCZYŃSKI Tomasz TKKF Płock (POL) 1985 34 03:06:25 +53:27 14:08:28.01
38 49 JABŁONKA Krystian KB Sporting Międzyzdroje (POL) 1981 35 03:07:14 +54:16 14:09:17.82
39 105 ZAJĄCZKOWSKA Anna MKS Siechnice (POL) 1993 4 03:07:19 +54:21 14:09:22.81
40 39 BRODA Szymon ABiC Jabłonowo Pomorskie (POL) 1994 36 03:09:16 +56:18 14:11:19.01
41 93 ZAJĄC Tomasz Kraków Athletics Team (POL) 1978 37 03:09:32 +56:34 14:11:35.07
42 76 STĘPIEŃ Grzegorz LKS Feniks Opoczno (POL) 1974 38 03:09:40 +56:42 14:11:43.33
43 40 BYRT Marcin KS Lemiesz Team Warszawa (POL) 1979 39 03:09:45 +56:47 14:11:48.82
44 87 WITKOWSKI Marcin SSMKS Parasol Wrocław (POL) 1985 40 03:09:49 +56:51 14:11:52.26
45 71 RUDOWICZ Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. (POL) 1975 41 03:09:59 +57:01 14:12:02.83
46 94 ZAKRZEWSKI Mateusz STS Pomerania Szczecinek (POL) 1990 42 03:10:19 +57:21 14:12:22.78
47 116 MURAWIEC Izabela LUKS Start Nakło (POL) 1979 5 03:12:46 +59:48 14:14:49.69
48 44 FROŁOW Jakub KS Lemiesz Team Warszawa (POL) 1973 43 03:14:07 +01:01:09 14:16:10.38
49 110 NIWIŃSKA Aleksandra LKS Olymp Błonie (POL) 1986 6 03:17:29 +01:04:31 14:19:32.48
50 56 KUBASIAK Krzysztof Kraków Athletics Team (POL) 1973 44 03:17:36 +01:04:38 14:19:39.97
51 67 PĘDRYS Mirosław Kraków Athletics Team (POL) 1969 45 03:19:48 +01:06:50 14:21:51.26
52 64 NOWAK Michał KS Lemiesz Team Warszawa (POL) 1980 46 03:20:03 +01:07:05 14:22:06.45
53 89 WOŹNIAK Tomasz KB Sporting Międzyzdroje (POL) 1987 47 03:20:57 +01:07:59 14:23:00.92
54 22 ZIENKIEWICZ Piotr UKS Gimpas Pasłęk (POL) 1974 48 03:22:32 +01:09:34 14:24:35.49
55 36 BIGAJ Sebastian Kraków Athletics Team (POL) 1985 49 03:24:45 +01:11:47 14:26:48.03
56 53 KMIEĆ Cezary KS Lemiesz Team Warszawa (POL) 1969 50 03:24:54 +01:11:56 14:26:57.95
57 63 NOWAK Jerzy KB Sporting Międzyzdroje (POL) 1964 51 03:25:22 +01:12:24 14:27:25.20
58 117 OSTROMECKA Anna KB Sporting Międzyzdroje (POL) 1987 7 03:28:05 +01:15:07 14:30:08.31
59 13 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok (POL) 1950 52 03:49:28 +01:36:30 14:51:31.66
60 114 KORNIEWICZ Katarzyna KS Gwardia Piła (POL) 1977 8 03:54:04 +01:41:06 14:56:07.10
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2020 Generowanie
0.06357789 s