MISTRZOSTWA POLSKI W MARATONIE
42.195 km
Lista
startowa
2.7 km 3 km 5 km 5.3 km 7.3 km 7.6 km 9.7 km 10 km 15 km 16.4 km 20 km 20.7 km 21.097 km 24.7 km 25.4 km 25.8 km 29.3 km 30 km 30.4 km 34 km 34.7 km 35.1 km 38.7 km 39.4 km 40 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY
MĘŻCZYŹNI
42.195 km (11:02:03) - 3 km
Strona  1 
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Data K M Czas
brutto
Strata Czas
rzeczywisty
1 11 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard (POL) 1989 1 00:09:34 +00:00 11:11:37.83
2 10 DĄBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (POL) 1989 2 00:09:35 +00:01 11:11:38.12
3 2 BRZEZIŃSKI Błażej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (POL) 1987 3 00:09:35 +00:01 11:11:38.16
4 7 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik (POL) 1992 4 00:09:35 +00:01 11:11:38.38
5 6 KULKA Szymon WKS Grunwald Poznań (POL) 1993 5 00:09:35 +00:01 11:11:38.71
6 8 KARBOWIAK Kamil LZS KL Kotwica Brzeg (POL) 1995 6 00:09:35 +00:01 11:11:38.99
7 4 NOWICKI Adam MKL Szczecin (POL) 1990 7 00:09:36 +00:02 11:11:39.27
8 47 GRYCKO Tomasz UKS Bliza Władysławowo (POL) 1992 8 00:09:36 +00:02 11:11:39.30
9 5 DOBROWOLSKI Emil UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (POL) 1986 9 00:09:50 +00:16 11:11:53.66
10 80 ŚWIERDZEWSKI Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska (POL) 1993 10 00:10:06 +00:32 11:12:09.13
11 37 BODURKA Krzysztof KS AZS AWF Kraków (POL) 1990 11 00:10:06 +00:32 11:12:09.68
12 61 NAJMOWICZ Paweł KS AZS UWM Olsztyn (POL) 1993 12 00:10:35 +01:01 11:12:38.85
13 48 HULEWICZ Michał Adam Draczyński Running Team Nowa Sól (POL) 1988 13 00:10:35 +01:01 11:12:38.92
14 18 STAJNIAK Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (POL) 1991 14 00:10:36 +01:02 11:12:39.69
15 46 GORZELAŃCZYK Jakub MKS Siechnice (POL) 1991 15 00:10:36 +01:02 11:12:39.83
16 103 BAŃKOWSKA Anna KS Podlasie Białystok (POL) 1990 1 00:10:47 +01:13 11:12:50.66
17 85 WICHOWSKI Jacek TKKF Płock (POL) 1987 16 00:10:47 +01:13 11:12:50.78
18 95 ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa (POL) 1997 17 00:10:48 +01:14 11:12:51.07
19 74 SKIBIŃSKI Mikołaj Ducla Academy Warszawa (POL) 1986 18 00:10:48 +01:14 11:12:51.22
20 9 KOPEĆ Wojciech KS AZS UWM Olsztyn (POL) 1986 19 00:10:48 +01:14 11:12:51.32
21 102 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń (POL) 1991 2 00:10:48 +01:14 11:12:51.35
22 101 LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn (POL) 1990 3 00:10:48 +01:14 11:12:51.42
23 17 BĘTKOWSKI Piotr MKL Toruń (POL) 1987 20 00:10:48 +01:14 11:12:51.71
24 20 KSIĄŻKIEWICZ Piotr MKS Unia Hrubieszów (POL) 1987 21 00:10:48 +01:14 11:12:51.76
25 21 HARTLEB Dawid MKS Siechnice (POL) 1988 22 00:10:49 +01:15 11:12:52.50
26 25 KARCZ Artur UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (POL) 1979 23 00:10:49 +01:15 11:12:52.72
27 23 ARTYSZUK Kamil Warszawiaky Warszawa (POL) 1984 24 00:10:49 +01:15 11:12:52.98
28 69 PIOTROWSKI Andrzej WKS Wawel Kraków (POL) 1983 25 00:11:26 +01:52 11:13:29.97
29 72 RYNKIEWICZ Tomasz TKKF Płock (POL) 1975 26 00:11:35 +02:01 11:13:38.25
30 28 LIZAK Wojciech TL Athletics Jastrzębie (POL) 1980 27 00:11:35 +02:01 11:13:38.99
31 26 GAJEWSKI Radosław BiegamBoLubię Warszawa (POL) 1979 28 00:11:36 +02:02 11:13:39.04
32 19 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik (POL) 1991 29 00:11:44 +02:10 11:13:47.50
33 77 STRZELCZAK Sebastian TL ROW Rybnik (POL) 1977 30 00:11:44 +02:10 11:13:47.59
34 60 ŁUC Andrzej Air Zone Warszawa (POL) 1978 31 00:11:45 +02:11 11:13:48.23
35 38 BOGUCKI Patryk LUKS Orkan Września (POL) 1991 32 00:11:46 +02:12 11:13:49.22
36 68 PILARSKI Adam STS Pomerania Szczecinek (POL) 1987 33 00:11:46 +02:12 11:13:49.86
37 50 KALETKA Damian PLKS Gwda Piła (POL) 1985 34 00:11:47 +02:13 11:13:50.23
38 62 NOWAK Dawid LUKS Start Nakło (POL) 1986 35 00:11:48 +02:14 11:13:51.14
39 24 GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa (POL) 1989 36 00:11:49 +02:15 11:13:52.46
40 115 MIERZLIKIN Natalia UKS Gepard Warszawa (POL) 1989 4 00:11:53 +02:19 11:13:56.53
41 29 PAWŁOWSKI Tomasz KB Supermaratończyk Kościelna Wieś (POL) 1979 37 00:11:58 +02:24 11:14:01.08
42 79 SZWAJA Mateusz TS AKS Chorzów (POL) 1999 38 00:12:01 +02:27 11:14:04.68
43 42 DOŁBA Arkadiusz STS Pomerania Szczecinek (POL) 1979 39 00:12:21 +02:47 11:14:24.12
44 94 ZAKRZEWSKI Mateusz STS Pomerania Szczecinek (POL) 1990 40 00:12:21 +02:47 11:14:24.98
45 81 TARCZYŃSKI Tomasz TKKF Płock (POL) 1985 41 00:12:23 +02:49 11:14:26.24
46 88 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team (POL) 1979 42 00:12:25 +02:51 11:14:28.70
47 73 SIBILSKI Sławek Adam Draczyński Running Team Nowa Sól (POL) 1972 43 00:12:26 +02:52 11:14:29.69
48 35 BARAN Jan MKS Unia Hrubieszów (POL) 1986 44 00:12:27 +02:53 11:14:30.26
49 39 BRODA Szymon ABiC Jabłonowo Pomorskie (POL) 1994 45 00:12:28 +02:54 11:14:31.69
50 22 ZIENKIEWICZ Piotr UKS Gimpas Pasłęk (POL) 1974 46 00:12:35 +03:01 11:14:38.60
51 78 SZCZEPŁEK Jan KS Lemiesz Team Warszawa (POL) 1985 47 00:12:42 +03:08 11:14:45.95
52 52 KŁYS Sebastian STS Pomerania Szczecinek (POL) 1976 48 00:12:43 +03:09 11:14:46.94
53 113 KMIEĆ Katarzyna KS Akantos Łoniowa (POL) 1988 5 00:12:44 +03:10 11:14:47.41
54 84 WALCZUK Marcin ULKS MOSiR Sieradz (POL) 1976 49 00:12:44 +03:10 11:14:47.66
55 105 ZAJĄCZKOWSKA Anna MKS Siechnice (POL) 1993 6 00:12:53 +03:19 11:14:56.55
56 106 GOŁEK Diana WKB Meta Lubliniec (POL) 1983 7 00:12:54 +03:20 11:14:57.50
57 31 BIAŁEK Dawid LUKS Start Nakło (POL) 1989 50 00:12:56 +03:22 11:14:59.32
58 66 PADUSIŃSKI Paweł KS Lemiesz Team Warszawa (POL) 1978 51 00:12:57 +03:23 11:15:00.78
59 40 BYRT Marcin KS Lemiesz Team Warszawa (POL) 1979 52 00:12:59 +03:25 11:15:02.10
60 58 KULESZA Łukasz TL ROW Rybnik (POL) 1985 53 00:13:11 +03:37 11:15:14.55
61 36 BIGAJ Sebastian Kraków Athletics Team (POL) 1985 54 00:13:11 +03:37 11:15:14.84
62 76 STĘPIEŃ Grzegorz LKS Feniks Opoczno (POL) 1974 55 00:13:12 +03:38 11:15:15.32
63 56 KUBASIAK Krzysztof Kraków Athletics Team (POL) 1973 56 00:13:12 +03:38 11:15:15.34
64 67 PĘDRYS Mirosław Kraków Athletics Team (POL) 1969 57 00:13:12 +03:38 11:15:15.64
65 93 ZAJĄC Tomasz Kraków Athletics Team (POL) 1978 58 00:13:12 +03:38 11:15:15.68
66 89 WOŹNIAK Tomasz KB Sporting Międzyzdroje (POL) 1987 59 00:13:13 +03:39 11:15:16.38
67 71 RUDOWICZ Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. (POL) 1975 60 00:13:13 +03:39 11:15:16.95
68 87 WITKOWSKI Marcin SSMKS Parasol Wrocław (POL) 1985 61 00:13:14 +03:40 11:15:17.35
69 110 NIWIŃSKA Aleksandra LKS Olymp Błonie (POL) 1986 8 00:13:21 +03:47 11:15:24.01
70 49 JABŁONKA Krystian KB Sporting Międzyzdroje (POL) 1981 62 00:13:22 +03:48 11:15:25.42
71 70 ROZKRUT Marek KS Lemiesz Team Warszawa (POL) 1977 63 00:13:49 +04:15 11:15:52.34
72 116 MURAWIEC Izabela LUKS Start Nakło (POL) 1979 9 00:13:59 +04:25 11:16:02.35
73 44 FROŁOW Jakub KS Lemiesz Team Warszawa (POL) 1973 64 00:14:03 +04:29 11:16:06.51
74 64 NOWAK Michał KS Lemiesz Team Warszawa (POL) 1980 65 00:14:10 +04:36 11:16:13.95
75 53 KMIEĆ Cezary KS Lemiesz Team Warszawa (POL) 1969 66 00:14:21 +04:47 11:16:24.57
76 63 NOWAK Jerzy KB Sporting Międzyzdroje (POL) 1964 67 00:14:24 +04:50 11:16:27.23
77 117 OSTROMECKA Anna KB Sporting Międzyzdroje (POL) 1987 10 00:14:49 +05:15 11:16:52.76
78 104 WŁODARCZYK Patrycja JKLA Jawor Jaworzno (POL) 1980 11 00:14:51 +05:17 11:16:54.63
79 114 KORNIEWICZ Katarzyna KS Gwardia Piła (POL) 1977 12 00:14:51 +05:17 11:16:54.80
80 13 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok (POL) 1950 68 00:15:37 +06:03 11:17:40.66
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2020 Generowanie
0.10107684 s