ORLEN WARSAW MARATHON
Ostatnia aktualizacja: 2015-06-13 08:02:23
Maraton (42.195 km)
Lista 5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta
OSHEE 10 km
Lista 5 km (10km) meta (10km)
20.5 km
Lista meta (wozki)

Podaj numer:    Podaj nazwisko (lub część‡):

STRONA 1 2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 36 37

Maraton (42.195 km) (09:31:05) - meta
SORTUJ WG >>
OPEN KOBIETY K-20 K-30 K-40 K-50 K-60 K-70
MĘŻCZYŹNI M-20 M-30 M-40 M-50 M-60 M-70 M-80+
Kategorie dod. >>
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Foto/Video Klub/Miasto/Kraj Dod. Data K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 219 LEMI Hayle berhanu Etiopia (ETH) 1994 1 M-20 (1) 02:07:57 +00:00 02:07:56 11:39:02.26
2 218 KWEMOI Chemosin robert Kenia (KEN) 1989 2 M-20 (2) 02:08:05 +00:08 02:08:05 11:39:10.06
3 221 GENETI Markos Etiopia (ETH) 1984 3 M-30 (1) 02:08:11 +00:14 02:08:11 11:39:16.22
4 220 MESEL Amanuel Erytrea (Erytrea) 1990 4 M-20 (3) 02:08:18 +00:21 02:08:18 11:39:23.41
5 222 SIGEI Richard Kenia (KEN) 1985 5 M-30 (2) 02:08:28 +00:31 02:08:28 11:39:33.81
6 213 KEMBOI Elijah Kenia (KEN) 1984 6 M-30 (3) 02:08:29 +00:32 02:08:29 11:39:34.42
7 211 TOLOSSA Debebe Etiopia (ETH) 1991 7 M-20 (4) 02:09:52 +01:55 02:09:51 11:40:57.45
8 210 BEDADA Abdisa sori Etiopia (ETH) 1980 8 M-30 (4) 02:10:04 +02:07 02:10:03 11:41:09.44
9 201 SZOST Henryk WKS Grunwald Poznań (POL) PZLA 1982 9 M-30 (5) 02:10:11 +02:14 02:10:11 11:41:16.75
10 214 MWANIKI Samuel theuri Kenia (KEN) 1984 10 M-30 (6) 02:10:53 +02:56 02:10:52 11:41:58.77
11 217 DEBELE Tulu dereje Etiopia (ETH) 1986 11 M-20 (5) 02:11:47 +03:50 02:11:47 11:42:52.16
12 215 KYEVA Cosmas mutuku Kenia (KEN) 1985 12 M-30 (7) 02:12:01 +04:04 02:12:01 11:43:06.60
13 208 TAKADA Chiharu Japonia (Japonia) 1981 13 M-30 (8) 02:12:27 +04:30 02:12:27 11:43:32.69
14 525 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Świadowo Łomża (POL) PZLA P 1989 14 M-20 (6) 02:14:09 +06:12 02:14:09 11:45:14.46
15 203 KOZŁOWSKI Artur MULKS MOS Sieradz (POL) PZLA 1985 15 M-30 (9) 02:14:43 +06:46 02:14:43 11:45:48.61
16 9097 ARTEM Alekseev (RUS) 1980 16 M-30 (10) 02:14:57 +07:00 02:14:57 11:46:02.77
17 204 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (POL) PZLA 1986 17 M-20 (7) 02:17:27 +09:30 02:17:27 11:48:32.37
18 202 BRZEZIŃSKI Błażej WKS Śląsk Wrocław (POL) PZLA 1987 18 M-20 (8) 02:18:00 +10:03 02:17:59 11:49:05.83
19 205 KACZMAREK Michał WKS Grunwald Poznań (POL) PZLA 1977 19 M-30 (11) 02:20:01 +12:04 02:20:00 11:51:06.18
20 7704 GĄSIORSKI Michał SPORTIVA.PL (POL) P 1988 20 M-20 (9) 02:23:08 +15:11 02:23:07 11:54:13.74
21 5881 BRASEVIČIUS Ignas UnoParks (LTU) 1984 21 M-30 (12) 02:23:16 +15:19 02:23:13 11:54:21.17
22 228 SADO Fatuma Etiopia (ETH) 1991 1 K-20 (1) 02:26:25 +18:28 02:26:25 11:57:30.78
23 227 NEMO Kedir Etiopia (ETH) 1990 22 M-20 (10) 02:26:27 +18:30 02:26:27 11:57:32.03
24 9099 KIBARUS Mercy jerotich Kenia (KEN) 1984 2 K-30 (1) 02:27:06 +19:09 02:27:05 11:58:11.82
25 7760 ROLBIECKI Michał LLKS Smętowo Graniczne (POL) PZLA 1986 23 M-20 (11) 02:27:43 +19:46 02:27:42 11:58:48.39
26 3279 ŁUKASZEWSKI Patryk Cross Warszawa (POL) B1 1989 24 M-20 (12) 02:28:19 +20:22 02:28:18 11:59:24.66
27 5385 KĘSY Marcin TriRun (POL) 1985 25 M-30 (13) 02:28:36 +20:39 02:28:36 11:59:41.39
28 9100 WAKA Chaltu tafa Etiopia (ETH) 1985 3 K-30 (2) 02:29:30 +21:33 02:29:30 12:00:35.70
29 232 DAMANTSEVICH Maryna Białoruś (BLR) 1985 4 K-30 (3) 02:30:07 +22:10 02:30:07 12:01:12.16
30 8392 TOMZA Cyprian CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA (POL) PZLA 1989 26 M-20 (13) 02:30:28 +22:31 02:30:27 12:01:33.83
31 2847 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik (POL) PZLA P 1990 27 M-20 (14) 02:32:17 +24:20 02:32:16 12:03:22.27
32 226 EHITU Gebireyes bizuayehu Etiopia (ETH) 1991 5 K-20 (2) 02:32:19 +24:22 02:32:18 12:03:24.77
33 6277 GRONOSTAJ Grzegorz Opera Software (POL) 1974 28 M-40 (1) 02:33:05 +25:08 02:33:04 12:04:10.27
34 229 KEDIR Seada Etiopia (ETH) 1988 6 K-20 (3) 02:35:19 +27:22 02:35:18 12:06:24.53
35 8527 ZHAURONAK Henadzi KLB Viktoria (BLR) 1972 29 M-40 (2) 02:35:46 +27:49 02:35:43 12:06:51.32
36 9419 CZEMODANOW Alexey Run4Fun.by (BLR) 1983 30 M-30 (14) 02:35:56 +27:59 02:35:56 12:07:01.51
37 233 KWAMBAI Gladys Kenia (KEN) 1983 7 K-30 (4) 02:36:14 +28:17 02:36:14 12:07:19.88
38 6402 KASZYCA Paweł IGLOO BOCHNIA (POL) 1978 31 M-30 (15) 02:36:19 +28:22 02:36:18 12:07:24.22
39 509 KOZŁOWSKI Grzegorz AZS AWF Warszawa (POL) PZLA 1987 32 M-20 (15) 02:37:04 +29:07 02:37:01 12:08:09.54
40 6676 DROP Mateusz Gdańsk (POL) P 1983 33 M-30 (16) 02:38:34 +30:37 02:38:34 12:09:39.61
41 4968 GÓRALCZYK Paweł KS AZS AWF KRAKÓW (POL) PZLA 1987 34 M-20 (16) 02:39:00 +31:03 02:38:59 12:10:05.63
42 4243 CZYŻ Michał Złotów (POL) P 1991 35 M-20 (17) 02:39:53 +31:56 02:39:52 12:10:58.39
43 8774 WAŻNY Stanisław Akademia Sportu Lubaczów (POL) P 1979 36 M-30 (17) 02:40:02 +32:05 02:40:02 12:11:07.95
44 8181 KASZUBA Michał Grupa Nomax (POL) P 1975 37 M-40 (3) 02:40:03 +32:06 02:39:58 12:11:08.97
45 6064 ARTYSZUK Kamil Warszawiaky Athletics Club (POL) PZLA 1984 38 M-30 (18) 02:40:38 +32:41 02:40:36 12:11:43.68
46 231 KHAMIDOVA Sitora Uzbekistan (UZB) 1989 8 K-20 (4) 02:41:49 +33:52 02:41:49 12:12:54.54
47 3757 WOJNAR Robert Toruń (POL) P 1976 39 M-30 (19) 02:41:59 +34:02 02:41:57 12:13:04.55
48 4057 SZYDLIK Adam KS ŁOMŻANIE (POL) 1976 40 M-30 (20) 02:42:14 +34:17 02:42:07 12:13:19.52
49 1195 DANIELSEN Vegard Kristiansand L?peklubb (NOR) 1990 41 M-20 (18) 02:42:36 +34:39 02:42:33 12:13:41.04
50 7509 GRABEK Maciej AZS AWF Gorzów Wlkp. (POL) PZLA 1992 42 M-20 (19) 02:43:07 +35:10 02:43:05 12:14:12.84
51 7376 NAWROT Paweł Bieg z Chrystusem! (POL) P 1990 43 M-20 (20) 02:43:10 +35:13 02:43:09 12:14:15.20
52 3558 LIZAK Wojciech Jastrzębie Zdrój (POL) 1980 44 M-30 (21) 02:43:16 +35:19 02:43:14 12:14:21.02
53 4175 BRANDEBURA Michal Lubin (POL) 1981 45 M-30 (22) 02:43:17 +35:20 02:43:15 12:14:22.47
54 9986 GRABDA Karol Biegiem Radom (POL) 1978 46 M-30 (23) 02:43:41 +35:44 02:43:38 12:14:46.05
55 5411 NAGLACKI Grzegorz RAZ Szczecin (POL) 1972 47 M-40 (4) 02:44:15 +36:18 02:44:11 12:15:20.13
56 8603 SALONI Lech WARSZAWA (POL) P 1982 48 M-30 (24) 02:44:21 +36:24 02:44:20 12:15:26.32
57 5923 GRABOWSKI Antoni Poranny Biegacz dawnrunnin.blogspot.com (POL) P 1984 50 M-30 (25) 02:44:31 +36:34 02:44:21 12:15:36.43
58 6840 RAWSKI Mateusz Sam sobie sterem. żeglarzem. okrętem. (POL) P 1982 49 M-30 (26) 02:44:25 +36:28 02:44:22 12:15:30.14
59 5254 REGIMOWICZ Tomasz Contour-Technology (POL) 1976 51 M-30 (27) 02:44:59 +37:02 02:44:56 12:16:04.69
60 9680 BISKUPSKI Tomasz KU AZS UJK KIELCE (POL) P 1994 52 M-20 (21) 02:45:00 +37:03 02:44:56 12:16:05.84
61 8650 BUTRYN Adam The Butryns' (POL) P 1968 53 M-40 (5) 02:44:59 +37:02 02:44:57 12:16:04.27
62 3654 BOJCZUK Krzysztof PPG (POL) P 1984 54 M-30 (28) 02:45:40 +37:43 02:45:35 12:16:45.76
63 6310 MACHLOWSKI Łukasz KKB DYSTANS KRAKÓW/PGB Sportowa Paczka (POL) 1986 55 M-20 (22) 02:45:49 +37:52 02:45:49 12:16:54.00
64 6550 DZIĘGIELEWSKI Marek KB im.P.Sękowskiego (POL) 1962 56 M-50 (1) 02:45:57 +38:00 02:45:54 12:17:02.35
65 544 SOBCZYK Sergiusz Progress Triathlon Team (POL) 1991 57 M-20 (23) 02:46:26 +38:29 02:46:11 12:17:31.33
66 5915 VILCINSKAS Ramunas Kacergine (LTU) 1985 58 M-30 (29) 02:46:50 +38:53 02:46:49 12:17:55.15
67 8528 DOLBIK Ihar KLB Viktoria (BLR) 1958 59 M-50 (2) 02:46:52 +38:55 02:46:49 12:17:57.95
68 9430 CHANCKOWSKI Robert MLUKS RAWA Rawa Mazowiecka (POL) PZLA 1993 60 M-20 (24) 02:46:56 +38:59 02:46:53 12:18:01.39
69 5336 GACZKOWSKI Robert TriRun (POL) P 1975 61 M-40 (6) 02:46:58 +39:01 02:46:56 12:18:03.77
70 7533 MARCHUK Ilya UNTS Warszawa/Inov-8 (POL) P 1987 62 M-20 (25) 02:47:02 +39:05 02:47:00 12:18:07.02
71 2695 DEMBOWSKI Mariusz H+H Polska (POL) P 1983 63 M-30 (30) 02:47:36 +39:39 02:47:24 12:18:41.85
72 3252 JANOWICZ Roman Team Jutrosin (POL) 1970 64 M-40 (7) 02:47:59 +40:02 02:47:53 12:19:04.13
73 411 CZYŻ Łukasz ASICS Team SOSNOWIEC (POL) P 1982 65 M-30 (31) 02:48:01 +40:04 02:47:59 12:19:06.35
74 7910 NAJDZION Robert AKM OLIMP OLSZTYN/sklepbiegowy.com (POL) P 1976 66 M-30 (32) 02:48:16 +40:19 02:48:14 12:19:21.96
75 9731 STĘPIEŃ Zenon KKL Kielce (POL) 1963 67 M-50 (3) 02:48:21 +40:24 02:48:18 12:19:26.02
76 1134 MECHLIŃSKI Bartłomiej KM TRUCHCIK Łubianka (POL) 1979 68 M-30 (33) 02:48:32 +40:35 02:48:30 12:19:37.05
77 623 TUNDE Szabo PUSK (HUN) 1989 9 K-20 (5) 02:48:52 +40:55 02:48:50 12:19:57.01
78 1483 BASTA Grzegorz Zadyszka Oświęcim (POL) 1970 69 M-40 (8) 02:49:09 +41:12 02:49:05 12:20:14.11
79 7558 KRAMSKI Tomasz Nekla (POL) 1974 70 M-40 (9) 02:49:11 +41:14 02:49:08 12:20:16.96
80 4319 ŚLIWIŃSKI Dariusz Pałuki Running Team (POL) P 1988 71 M-20 (26) 02:49:50 +41:53 02:49:25 12:20:55.84
81 9941 KAROLKIEWICZ Daniel ENTRE.PL Team (POL) 1986 72 M-20 (27) 02:49:32 +41:35 02:49:27 12:20:37.23
82 6543 ŁOPIANIAK Tomasz LUKS Żórawina / PKO bp (POL) PZLA 1975 73 M-40 (10) 02:49:40 +41:43 02:49:36 12:20:45.89
83 230 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok (POL) P 1988 10 K-20 (6) 02:49:46 +41:49 02:49:46 12:20:51.49
84 5346 HOLONA Wojciech SBD Energetyk Rybnik (POL) 1967 74 M-40 (11) 02:50:07 +42:10 02:49:59 12:21:12.64
85 7069 POLÁČEK Roman Šaľa (SVK) 1966 75 M-40 (12) 02:50:53 +42:56 02:50:45 12:21:58.12
86 1739 JOSYPENKO Jędrzej JacekBiega Running Team (POL) P 1986 76 M-20 (28) 02:51:01 +43:04 02:50:57 12:22:06.51
87 5789 RUDNIK Tomasz PGE KWB Turów (POL) P 1973 77 M-40 (13) 02:51:02 +43:05 02:50:59 12:22:07.22
88 9128 LEMKE Krzysztof Biovico Lab Team (POL) 1977 78 M-30 (34) 02:51:12 +43:15 02:51:03 12:22:17.17
89 6183 PIOTROWSKI Tomasz Konstancin Jeziorna (POL) 1971 79 M-40 (14) 02:51:24 +43:27 02:51:20 12:22:29.93
90 8406 PEREZ Arnold KKS Victoria Stalowa Wola (POL) PZLA P 1993 80 M-20 (29) 02:51:38 +43:41 02:51:34 12:22:43.84
91 6380 PYRA Wiesław Praszka (POL) P 1972 81 M-40 (15) 02:51:41 +43:44 02:51:35 12:22:46.65
92 6761 UMBRAS Krzysztof Olsztyn (POL) 1971 82 M-40 (16) 02:51:39 +43:42 02:51:37 12:22:44.91
93 7234 ZDONEK Jarosław bałtów (POL) P 1974 83 M-40 (17) 02:52:06 +44:09 02:51:56 12:23:11.60
94 6211 DUDZIC Patryk Powiat Staszowski (POL) P 1988 84 M-20 (30) 02:52:01 +44:04 02:51:57 12:23:06.65
95 4840 DYMITROCA Adam Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych w Rakowicach Wielkich (POL) P 1980 85 M-30 (35) 02:52:02 +44:05 02:51:59 12:23:07.68
96 2057 KALIŃSKI Przemysław KB tRUCHt-MARATON Skierniewice (POL) P 1982 86 M-30 (36) 02:52:03 +44:06 02:52:00 12:23:08.59
97 5103 DACKA Patryk Antek i Agatka (POL) P 1988 87 M-20 (31) 02:52:05 +44:08 02:52:00 12:23:10.63
98 7565 PASZYŃSKI Piotr UKS Orientuś Łódź (POL) P 1981 88 M-30 (37) 02:52:06 +44:09 02:52:04 12:23:11.53
99 9852 BRZOZA Piotr B&B KIELCE TEM (POL) 1985 89 M-30 (38) 02:52:19 +44:22 02:52:08 12:23:24.19
100 5546 LERNER Raanan M&M (Izrael) 1970 90 M-40 (18) 02:52:20 +44:23 02:52:15 12:23:25.21
101 7454 MAKOWIEC Jarosław LKS BURZYN (POL) P 1987 91 M-20 (32) 02:52:19 +44:22 02:52:18 12:23:24.76
102 9927 SERWIŃSKI Radek JacekBiega Running Team (POL) P 1982 92 M-30 (39) 02:52:26 +44:29 02:52:22 12:23:31.09
103 1072 PERDION Paweł Zaganiacze (POL) 1979 93 M-30 (40) 02:52:28 +44:31 02:52:24 12:23:33.26
104 1999 KOCHANEK Krystian Trucht Tarchomin Team (POL) 1980 94 M-30 (41) 02:52:33 +44:36 02:52:29 12:23:38.80
105 417 SULEWSKI Krzysztof Finisz Morąg (POL) ASICS 1985 95 M-30 (42) 02:52:42 +44:45 02:52:29 12:23:47.70
106 5910 ZUKAUSKAS Antanas BK Jonavos Maratonas (LTU) 1980 96 M-30 (43) 02:52:35 +44:38 02:52:31 12:23:40.25
107 3850 ROSKOSZ Bartosz Sport Planeta (POL) 1989 97 M-20 (33) 02:53:04 +45:07 02:52:59 12:24:09.46
108 8627 MACYS Juozas F.O.C.U.S. running (LTU) 1974 98 M-40 (19) 02:53:05 +45:08 02:53:01 12:24:10.90
109 2252 KURIATA Robert OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 1966 99 M-40 (20) 02:53:07 +45:10 02:53:03 12:24:12.45
110 5031 VÄNTTINEN Jukka HPV (FIN) 1971 100 M-40 (21) 02:53:11 +45:14 02:53:06 12:24:16.31
111 3421 SWĘDROWSKI Jacek Progress Design (POL) P 1977 101 M-30 (44) 02:53:19 +45:22 02:53:13 12:24:24.49
112 6551 ZIMA Paweł KKB MOSiR KROSNO (POL) PZLA 1984 102 M-30 (45) 02:53:18 +45:21 02:53:16 12:24:23.84
113 8018 BŁACHEWICZ Krzysztof Iława (POL) P 1976 103 M-30 (46) 02:53:20 +45:23 02:53:18 12:24:25.16
114 7995 CHYCZEWSKI Piotr ADVA Optical Networking (POL) 1986 104 M-20 (34) 02:53:40 +45:43 02:53:29 12:24:45.18
115 6160 NIEZGODA Marcin KKB MOSiR Krosno (POL) PZLA 1990 105 M-20 (35) 02:53:32 +45:35 02:53:31 12:24:37.13
116 4162 GIAKIMIS Ilias syllogos dromeon trikalon (GRE) 1975 106 M-40 (22) 02:53:41 +45:44 02:53:35 12:24:46.01
117 9420 OCHOCIŃSKI Mariusz AZS WSHE Włocławek (POL) P 1973 107 M-40 (23) 02:53:41 +45:44 02:53:38 12:24:46.29
118 7484 RUDNIK Krzysztof Krępa Słupska (POL) 1980 108 M-30 (47) 02:53:53 +45:56 02:53:47 12:24:58.12
119 7199 VOGEL Peter SCC Berlin (GER) 1980 109 M-30 (48) 02:53:55 +45:58 02:53:48 12:25:00.63
120 8040 BARYSIONAK Ihar NPC Belarus (BLR) B1 1979 110 M-30 (49) 02:53:55 +45:58 02:53:53 12:25:00.38
121 511 GÓRZYŃSKI Maciej (POL) 1970 111 M-40 (24) 02:54:01 +46:04 02:53:55 12:25:06.62
122 6572 BAREWSKI Bogdan Warszawiaky (POL) 1954 112 M-60 (1) 02:54:01 +46:04 02:54:00 12:25:06.65
123 6279 SROCZYŃSKI Rafał Stowarzyszenie Krasnystaw Biega (POL) B1 1970 113 M-40 (25) 02:54:13 +46:16 02:54:07 12:25:18.89
124 7329 KASZKIEL Paweł Białe miśki (POL) 1989 114 M-20 (36) 02:54:22 +46:25 02:54:18 12:25:27.01
125 4945 JANKOWSKI Dariusz XYZ Surfcaster Beach (POL) 1992 115 M-20 (37) 02:54:22 +46:25 02:54:19 12:25:27.68
126 9359 KIEŁBASA Błażej Warszawa (POL) 1979 116 M-30 (50) 02:54:25 +46:28 02:54:20 12:25:30.89
127 5924 DYMEK Sebastian WEKTRA TEAM (POL) P 1982 117 M-30 (51) 02:54:27 +46:30 02:54:24 12:25:32.88
128 6356 LISAK Krzysztof OTK Rzeźnik (POL) 1983 118 M-30 (52) 02:54:35 +46:38 02:54:27 12:25:40.79
129 8042 GIPSIAK Andrzej Legionowo (POL) B1 P 1957 119 M-50 (4) 02:54:34 +46:37 02:54:30 12:25:39.92
130 1805 ŻERKO Piotr Warszawa (POL) 1974 120 M-40 (26) 02:54:37 +46:40 02:54:32 12:25:42.84
131 9936 MARSZAŁ Mariusz Łomiankowska Grupa Biegowa (POL) 1982 121 M-30 (53) 02:54:37 +46:40 02:54:33 12:25:42.04
132 8068 SUL Marcin Olsztyn (POL) P 1980 122 M-30 (54) 02:54:50 +46:53 02:54:45 12:25:55.07
133 3806 WOJNAROWSKI Jacek Visegrad Maraton Rytro (POL) 1977 123 M-30 (55) 02:54:53 +46:56 02:54:46 12:25:58.42
134 3889 PARDO Mariusz PISZ (POL) P 1979 124 M-30 (56) 02:55:03 +47:06 02:54:53 12:26:08.29
135 3536 ZAGUBIEŃ Wojtek Trenuj z KrzysztofTumko (POL) P 1977 125 M-30 (57) 02:56:01 +48:04 02:54:57 12:27:06.18
136 5967 WIATROWSKI Błażej Allianz Running Team (POL) 1975 126 M-40 (27) 02:55:05 +47:08 02:54:58 12:26:10.17
137 7740 STAŃCZAK Marcin PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT (POL) O29 pracownik 1979 127 M-30 (58) 02:55:09 +47:12 02:55:06 12:26:14.37
138 4942 ČERNIKOVAS Igoris Inzinerija (LTU) 1965 128 M-50 (5) 02:55:13 +47:16 02:55:07 12:26:18.31
139 3522 TROCIŃSKI Jacek Łódź (POL) P 1970 129 M-40 (28) 02:55:16 +47:19 02:55:10 12:26:21.31
140 3081 CISZEWSKI Marek Szczecin (POL) 1978 130 M-30 (59) 02:55:18 +47:21 02:55:11 12:26:23.90
141 5490 WOJCIESKI Tomasz Action (POL) 1971 131 M-40 (29) 02:55:18 +47:21 02:55:12 12:26:23.90
142 8787 GERAGORIS Nikolaos syllogos dromeon trikalon (GRE) 1973 132 M-40 (30) 02:55:15 +47:18 02:55:14 12:26:20.99
143 9208 OKROSKOWICZ Tomasz Radzionków (POL) P 1979 133 M-30 (60) 02:55:21 +47:24 02:55:14 12:26:26.45
144 7395 STĄPOR Sławomir TAURON CIEPŁO (POL) P 1973 134 M-40 (31) 02:55:25 +47:28 02:55:21 12:26:30.10
145 8449 BARCIKOWSKI Krzysztof GRUPA MALBORK (POL) 1967 135 M-40 (32) 02:55:26 +47:29 02:55:23 12:26:31.57
146 5518 KACPRZAK Andrzej Biegiem Radom! (POL) 1972 136 M-40 (33) 02:55:37 +47:40 02:55:27 12:26:42.64
147 8161 NTAOULAS Dimitris syllogos dromeon trikalon (GRE) 1989 137 M-20 (38) 02:55:44 +47:47 02:55:43 12:26:49.04
148 9152 BUCHLIŃSKI Rafał biegamyrazem.pl (POL) 1978 138 M-30 (61) 02:56:15 +48:18 02:55:45 12:27:20.64
149 9320 EMMANUEL Philippe La Vaillante Saint-Brieuc (FRA) 1969 139 M-40 (34) 02:56:01 +48:04 02:55:50 12:27:06.17
150 9738 GRACZYK Adrian biegi.wlkp (POL) P 1988 140 M-20 (39) 02:55:58 +48:01 02:55:55 12:27:03.08
151 8273 KOWALCZUK Tomasz KP PSP Żary (POL) P 1978 141 M-30 (62) 02:56:00 +48:03 02:55:58 12:27:05.15
152 8564 FALANDYSZ Damian Pruszków (POL) JMK 1987 142 M-20 (40) 02:56:16 +48:19 02:56:08 12:27:21.76
153 8579 ANIOŁ Krzysztof KU AZS UJK Kielce (POL) 1990 143 M-20 (41) 02:56:21 +48:24 02:56:11 12:27:26.89
154 3128 WIRA Mariusz KB MIŚ BOREK WLKP. (POL) P 1973 144 M-40 (35) 02:56:18 +48:21 02:56:14 12:27:23.12
155 3945 VON KAENEL Beat Stadtturnverein Bern (ST Bern) (SUI) 1968 145 M-40 (36) 02:56:21 +48:24 02:56:16 12:27:26.23
156 2549 MIELCZARCZYK Rafal Doncaster (POL) P 1977 146 M-30 (63) 02:56:25 +48:28 02:56:16 12:27:30.14
157 2877 RECŁAW Arkadiusz Vege Runners (POL) 1978 147 M-30 (64) 02:56:35 +48:38 02:56:23 12:27:40.26
158 7656 RABENDA Marcin OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 1975 148 M-40 (37) 02:56:32 +48:35 02:56:25 12:27:37.90
159 4796 ŁUKASIEWICZ Maciej WARSZAWIAKY (POL) P 1982 149 M-30 (65) 02:56:32 +48:35 02:56:30 12:27:37.02
160 4998 OLSSON Eddie IK Akele (SWE) 1983 150 M-30 (66) 02:56:40 +48:43 02:56:32 12:27:45.22
161 2161 GUŁAJ Artur KB LEW LEGNICA (POL) P 1977 151 M-30 (67) 02:56:35 +48:38 02:56:35 12:27:40.61
162 2946 RYCYK Grzegorz Stowarzyszenie Krasnystaw Biega (POL) P 1975 152 M-40 (38) 02:56:46 +48:49 02:56:38 12:27:51.38
163 5167 ŁUKOWICZ Szymon Strzeliński Klub Biegacza (POL) P 1980 153 M-30 (68) 02:56:56 +48:59 02:56:44 12:28:01.61
164 7175 TYLEK Rafał Kraków (POL) 1971 154 M-40 (39) 02:57:09 +49:12 02:56:54 12:28:14.05
165 3897 SEROCKI Adam Draczyński Team (POL) 1973 155 M-40 (40) 02:57:00 +49:03 02:56:57 12:28:05.61
166 5463 JĘDRZEJAK Krzysztof Lidzbark Warmiński (POL) 1987 156 M-20 (42) 02:57:15 +49:18 02:57:04 12:28:20.66
167 5292 TARCZYŃSKI Tomasz Real Madrid CF (POL) P 1985 157 M-30 (69) 02:57:06 +49:09 02:57:05 12:28:11.02
168 6203 KOWALCZYK Mikolaj Nieprzemakalni (POL) 1978 158 M-30 (70) 02:57:16 +49:19 02:57:10 12:28:21.16
169 4604 MLONEK Grzegorz INFOR PL (POL) 1968 159 M-40 (41) 02:57:20 +49:23 02:57:12 12:28:25.05
170 2942 MISIAK Bartosz BRAT KUBA (POL) 1987 160 M-20 (43) 02:57:22 +49:25 02:57:14 12:28:27.37
171 7492 DERDA Robert TT Szczecin (POL) 1972 161 M-40 (42) 02:57:20 +49:23 02:57:15 12:28:25.54
172 6467 BŁASZCZYK Artur KB Legionowo (POL) 1979 162 M-30 (71) 02:57:27 +49:30 02:57:15 12:28:32.97
173 1960 NIGOT Krzysztof 9 Dywersyjna (POL) 1973 163 M-40 (43) 02:58:19 +50:22 02:57:15 12:29:24.70
174 8027 KIJ Dominik Warszawa (POL) P 1979 164 M-30 (72) 02:57:39 +49:42 02:57:18 12:28:44.98
175 8773 SADOWSKI Zbigniew KB TKKF Promyk Ciechanów (POL) 1961 165 M-50 (6) 02:57:24 +49:27 02:57:20 12:28:29.07
176 8403 OSINA Jakub Biegający Świdnik (POL) 1978 166 M-30 (73) 02:57:36 +49:39 02:57:22 12:28:41.91
177 9218 SZYMAŃSKI Maciej FMW Runners (POL) 1988 167 M-20 (44) 02:57:29 +49:32 02:57:24 12:28:34.38
178 8718 SOBCZYK Tomasz LUKS ŻÓRAWINA (POL) PZLA 1977 168 M-30 (74) 02:57:32 +49:35 02:57:25 12:28:37.19
179 9710 FICNER Anna OLAWS ZŁOTORYJA (POL) P 1985 11 K-30 (5) 02:57:32 +49:35 02:57:25 12:28:37.35
180 9433 CEGIEŁKO Krzysztof TWiG Road Runners (POL) P 1981 169 M-30 (75) 02:57:36 +49:39 02:57:27 12:28:41.89
181 9587 GOIŃSKI Jakub Plewiska k. Poznania (POL) 1983 170 M-30 (76) 02:57:39 +49:42 02:57:29 12:28:44.72
182 8550 KURYŁO Piotr Maratonka Grajewo (POL) P 1972 171 M-40 (44) 02:57:34 +49:37 02:57:31 12:28:39.03
183 7846 BLIDZEWSKI Adam KS Królewscy Płock (POL) 1983 172 M-30 (77) 02:57:47 +49:50 02:57:35 12:28:52.92
184 8081 KOUKOUTEGOS Antonios SYLLOGOS DROMEON VERIAS-McOza (GRE) 1968 173 M-40 (45) 02:57:41 +49:44 02:57:36 12:28:46.03
185 4697 KACZMAREK Daniel Luboń (POL) P 1974 174 M-40 (46) 02:58:19 +50:22 02:57:36 12:29:24.68
186 4899 CISEK Andrzej Rzeszowskie gazele i Gepardy (POL) 1974 175 M-40 (47) 02:57:50 +49:53 02:57:40 12:28:55.01
187 3785 KOOIENGA Kevin ACS Athens (USA) 1986 176 M-20 (45) 02:57:47 +49:50 02:57:41 12:28:52.84
188 3919 NOWAK Jacek GNIEZNO BIEGA (POL) 1982 177 M-30 (78) 02:57:46 +49:49 02:57:42 12:28:51.84
189 5755 TRESNAK Tomas Notfast Newark-On-Trent RC (CZE) 1979 178 M-30 (79) 02:58:50 +50:53 02:57:42 12:29:55.41
190 9513 BALINOWSKI Kornel Nowosolska Grupa Biegowa (POL) P 1982 179 M-30 (80) 02:57:55 +49:58 02:57:48 12:29:00.84
191 5692 NIEMIRA Michał Running Lion (POL) 1984 180 M-30 (81) 02:57:55 +49:58 02:57:49 12:29:00.14
192 5078 GRABSZTUNOWICZ Robert TT Szczecin (POL) 1975 181 M-40 (48) 02:57:55 +49:58 02:57:52 12:29:00.64
193 3257 OWOCKI Roman Kb Kosynier Września (POL) 1980 182 M-30 (82) 02:58:11 +50:14 02:57:53 12:29:16.13
194 9969 MICHALIK Rafał CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA (POL) PZLA 1991 183 M-20 (46) 02:58:02 +50:05 02:57:55 12:29:07.57
195 5314 STYCZYŃSKI Grzegorz KS Przyszłość Włochy (POL) 1981 184 M-30 (83) 02:58:07 +50:10 02:57:56 12:29:12.71
196 8050 KUTA Krystyna LUKS SEROCK (POL) 1967 12 K-40 (1) 02:57:59 +50:02 02:57:59 12:29:04.46
197 4955 NALEWALSKI Rafał Bydgoszcz (POL) 1994 185 M-20 (47) 02:58:18 +50:21 02:58:00 12:29:23.90
198 2343 SZELĄG Tomasz Warszawa (POL) P 1987 186 M-20 (48) 02:58:27 +50:30 02:58:00 12:29:32.66
199 5407 MIERZWA Witold Darłowo (POL) 1974 187 M-40 (49) 02:58:04 +50:07 02:58:01 12:29:09.68
200 8979 BOGDAŁ Marek PGE Elektrownia Turów (POL) P 1971 188 M-40 (50) 02:58:23 +50:26 02:58:01 12:29:28.45
DomTel-Sport
©by Pilar 2007-2015(0)
Generowanie strony
2.3182141780853 sekund