ORLEN WARSAW MARATHON
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
21.097 km
Lista
startowa
meta
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
K-70
K-80+
MĘŻCZYŹNI
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
M-70
M-80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
Maraton (42.195 km) (08:44:58)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
15
16
17
18
19
.
.
.
23
24
>
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-10 22:10:22
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto/Video
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Data
Kat.
1601.
3219
PRZERWA Andrzej
Kocham Ize i Borysiaka super chłopaka (POL)
P
1976
M-40
1602.
5854
PRZYBYLAK Tomasz
Przeźmierowo (POL)
1974
M-40
1603.
3239
PRZYBYŁKOWICZ Jacek
BSL (POL)
1974
M-40
1604.
2330
PRZYBYLSKI Maciej
PRZYŁĘKI (POL)
P
1975
M-40
1605.
6947
PRZYBYLSKI Mariusz
PGB Sportowa Paczka (POL)
P
1976
M-40
1606.
7440
PRZYBYSZ Krzysztof
Art Profi Team (POL)
1969
M-40
1607.
7825
PRZYGODZKI Marcin
www.marcinprzygodzki.pl (POL)
P
1971
M-40
1608.
3814
PSZONA Krzysztof
warszawa (POL)
1972
M-40
1609.
8151
PTASZYŃSKI Robert
Straż Miejska m.st. Warszawy (POL)
P
1975
M-40
1610.
7452
PUCHACZ Piotr
Warszawa (POL)
1974
M-40
1611.
8136
PUCHÍR Kamil
BK Spartak Medzev (SVK)
P
1976
M-40
1612.
7972
PUŁAWSKI Tomasz
Marki (POL)
P
1973
M-40
1613.
1310
PULCHNY Rafał
Prądki Team (POL)
P
1976
M-40
1614.
7464
PULCHNY Tomasz
happy tri friends (POL)
P
1972
M-40
1615.
2212
PUSLECKI Rafal
Bronisze (POL)
P
1976
M-40
1616.
6144
PUSZAKOWSKI Jacek
Warszawa (POL)
1975
M-40
1617.
3474
PUŚCIAN Krzysztof kamil
Gimnazjum w Manowie (POL)
P
1974
M-40
1618.
6605
PUZYREWICZ Tomasz
Dziekanów Leśny (POL)
P
1973
M-40
1619.
3145
PYZIK Tomasz
Drużyna moja cukrzyca (POL)
P
1975
M-40
1620.
5244
RABENDA Marcin
OLAWS ZŁOTORYJA (POL)
1975
M-40
1621.
5951
RĄCZKOWSKI Bartek
Warszawa (POL)
1976
M-40
1622.
4556
RADECKI Wojciech
Eskadra Masters (POL)
1971
M-40
1623.
4690
RADKOWSKI Konrad
Lublin (POL)
P
1970
M-40
1624.
8962
RADOMSKI Marcin
TKKF Płock (POL)
1976
M-40
1625.
8785
RADZIMIŃSKI Stefan
Warszawa (POL)
1974
M-40
1626.
3933
RADZIWONOWSKI Bartosz
Bartosz biega (POL)
1976
M-40
1627.
4491
RADZIWONOWSKI Krzysztof
Białystok (POL)
1971
M-40
1628.
7862
RADZKI Tomasz
Warszawa (POL)
P
1975
M-40
1629.
8359
RAFAŁO Wojtek
NAPRZÓD MŁOCINY (POL)
1971
M-40
1630.
5804
RAJCHENBACH Robert
Warszawa (POL)
1969
M-40
1631.
3965
RAJEK Sebastian
Tychy (POL)
P
1976
M-40
1632.
4140
RAJKOWSKI Przemysław
EKIPA MARCINA (POL)
P
1971
M-40
1633.
2463
RĄK Mariusz
PRO-RUN WROCŁAW (POL)
P
1976
M-40
1634.
3598
RAMOTOWSKI Marcin
Jaktorów (POL)
P
1976
M-40
1635.
3320
RAMS Tadeusz
Team Wolbrom (POL)
1968
M-40
1636.
2004
RAPCIA Arkadiusz
KLUB BIEGACZA KAMIEN POMORSKI (POL)
P
1976
M-40
1637.
1637
RASZPLA Robert
SERWIS SPEED (POL)
1971
M-40
1638.
7807
RASZTAWICKI Leszek
Józefów (POL)
1973
M-40
1639.
2271
RATAJ Maciej
Łochowo (POL)
P
1975
M-40
1640.
2545
RATAJ Robert
Poznań (POL)
1973
M-40
1641.
1778
RAUF Rizwan
Thames Valley Harriers (POL)
1968
M-40
1642.
1809
RAUF Rizwan
Thames Valley Harriers (POL)
I P
1968
M-40
1643.
8923
RAZIK jacek
WKB META LUBLINIEC (POL)
ASICS
1968
M-40
1644.
7841
RDZANEK Tomasz
Zakrzew (POL)
1972
M-40
1645.
3776
REDZISZ Włodzimierz
Allianz Running Team (POL)
1973
M-40
1646.
2046
REGIMOWICZ Tomasz
Contour-Technology (POL)
1976
M-40
1647.
2354
REGIŃSKI Michał
Józefosław (POL)
P
1973
M-40
1648.
4970
REMBERK Michał
Warszawski Żółwik / AZS AWF Katowice (POL)
1971
M-40
1649.
8696
REPECKI Marcin
Zamość (POL)
P
1972
M-40
1650.
7359
REPELEWICZ Radosław
Warszawa (POL)
P
1973
M-40
1651.
2196
REWERSKI Tomasz
MARKI (POL)
P
1976
M-40
1652.
3293
REZA Marek
Olsztyn (POL)
1968
M-40
1653.
1354
ROBACZEWSKI Marcin
Szembekowo (POL)
1975
M-40
1654.
7909
ROBAK Jarosław
Rovese Running Team (POL)
P
1970
M-40
1655.
5787
ROBAK Wojciech
Warszawa (POL)
1968
M-40
1656.
2042
ROCH Nicolas
PARIS (FRA)
P
1971
M-40
1657.
8945
ROCZNIOK Piotr
Parkrun Gdynia (POL)
P
1970
M-40
1658.
6689
ROGIŃSKI Rafał
Wola Karczewska (POL)
1972
M-40
1659.
4203
ROGÓRZ Piotr
www.ferraty.pl (POL)
1974
M-40
1660.
6669
ROGÓSZ Piotr
Odbiegamy od normy (POL)
P
1968
M-40
1661.
5526
ROKICKI Jarek
Otwock (POL)
1972
M-40
1662.
1418
ROKICKI Leszek
Elbląg (POL)
1973
M-40
1663.
7522
ROKICKI Piotr
5xm4 (POL)
1971
M-40
1664.
1706
ROLLA Dorian
Warzymice (POL)
P
1976
M-40
1665.
8321
ROMANIUK Adam
Rossosz (POL)
P
1973
M-40
1666.
3585
ROMANOWSKI Michał
Warszawa (POL)
P
1976
M-40
1667.
8270
ROMANOWSKI Patryk
ORLEN Running Team (POL)
O3 pracownik
1975
M-40
1668.
2741
ROSINSKI Miroslaw
Warszawa (POL)
P
1974
M-40
1669.
5881
ROSZAK Waldemar
Biegam na Zielonej Białołęce :) (POL)
1967
M-40
1670.
5035
ROWICKI Tomasz
Warszawa (POL)
1976
M-40
1671.
5300
ROWSZAR Ryszard
LKS Iskra Jaszkowa (POL)
1975
M-40
1672.
1005
ROŻEJ Robert
OROLOKO TEAM (POL)
1975
M-40
1673.
7999
ROŻNOWSKI Dariusz
Drużyna Kajetana (POL)
1970
M-40
1674.
9076
ROŻYK Krzysztof
biegamyrazem/oknobur-gdynia (POL)
1970
M-40
1675.
2260
RUDNICKI Paweł
Dziady Borowe (POL)
P
1973
M-40
1676.
4157
RUDNICKI Robert
Białystok (POL)
1975
M-40
1677.
4445
RUDNIK Jarosław
Wołomin (POL)
P
1975
M-40
1678.
4689
RUDNIK Mariusz
Warszawa (POL)
1975
M-40
1679.
8231
RUDNIK Sławomir
Podlasie 4x4 (POL)
O3 pracownik
1971
M-40
1680.
5003
RUDNIK Tomasz
PGE KWB Turów (POL)
1973
M-40
1681.
1680
RUDOL Sebastian
bydgoszcz (POL)
P
1975
M-40
1682.
7507
RUMIANOWSKI Henryk
BiegaczAmator (POL)
O3 pracownik
1968
M-40
1683.
4103
RUSAK Sławomir
Biegiem Radom! (POL)
1971
M-40
1684.
1447
RUSINEK Marcin
Klub ChrupChrup (POL)
P
1975
M-40
1685.
5008
RUSINOWICZ Tomasz
AQUA MED KIELCE (POL)
1974
M-40
1686.
3311
RUSZKOWSKI Cezary
Bez klubu (POL)
P
1968
M-40
1687.
2073
RUSZNIAK Piotr
Dla Rodziny (POL)
1975
M-40
1688.
7109
RUTKE Grzegorz
Runrace.pl (POL)
P
1975
M-40
1689.
4398
RUTKOWSKI Tomasz
Strzyżawa (POL)
P
1975
M-40
1690.
7284
RUTKOWSKI Tomasz
Cieszyn (POL)
P
1972
M-40
1691.
6723
RYBAK Tadeusz
Zabiegani Częstochowa (POL)
P
1970
M-40
1692.
5427
RYBKOWSKI Grzegorz
Super WTP (POL)
1968
M-40
1693.
3127
RYCĄBEL Bogdan
Bydgoszcz (POL)
P
1968
M-40
1694.
5012
RYCHLICKI Waldemar
Augustów (POL)
P
1968
M-40
1695.
3720
RYCHTER Rafał
Magdalenka (POL)
P
1976
M-40
1696.
1314
RYDLEWSKI Marek
RUN BYDGOSZCZ (POL)
P
1970
M-40
1697.
8751
RYGALSKI Maciej
FMW Runners (POL)
1975
M-40
1698.
3967
RYSZKA Waldemar
Jaworzno (POL)
P
1971
M-40
1699.
1925
RYSZTOF Mariusz
Ślesin (POL)
P
1973
M-40
1700.
1997
RZECZKOWSKI Adam
Hel (POL)
P
1973
M-40