ORLEN WARSAW MARATHON
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
21.097 km
Lista
startowa
meta
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
K-70
K-80+
MĘŻCZYŹNI
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
M-70
M-80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
Maraton (42.195 km) (08:44:58)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
21
22
23
24
>
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-10 22:10:22
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto/Video
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Data
Kat.
2201.
7613
WRÓBLEWSKI Karol
AKS POLONIA WARSZAWA (POL)
P
1976
M-40
2202.
6596
WRÓBLEWSKI Szymon
Raszyn (POL)
P
1976
M-40
2203.
7845
WRONA Klaudiusz
olsztyńskie ustawki biegowe (POL)
P
1976
M-40
2204.
7616
WRUK Remigiusz
Stowarzyszenie Bieg Opolski (POL)
P
1971
M-40
2205.
4060
WRZASZCZ Artur
10 Warszawski pułk samochodowy (POL)
1972
M-40
2206.
6619
WRZESIŃSKI Wojciech
RUN Bydgoszcz (POL)
P
1972
M-40
2207.
2667
WRZOS Krzysztof
Biegamy Razem Władysławowo (POL)
1969
M-40
2208.
8957
WUJEK Marcin
ULTRA-GOSTYŃ (POL)
1976
M-40
2209.
5532
WUJTIUK Piotr
Szczecinek (POL)
1975
M-40
2210.
8407
WYCZAWSKI Piotr
Rzeszowskie Gazele i Gepardy (POL)
P
1970
M-40
2211.
1869
WYŁUPEK Tomasz
AYRTON SENNA RACING TEAM (POL)
P
1976
M-40
2212.
8724
WYPYCH Radosław
maratończyk.pl (POL)
1969
M-40
2213.
1135
WYPYCH Tomasz
kotwica Brzeg (POL)
B2
1970
M-40
2214.
3830
WYSŁUCH Tomasz
LKS Pogórze (POL)
P
1970
M-40
2215.
4716
WYSOCKI Tomasz
Ochajo RUN & Friends (POL)
P
1972
M-40
2216.
7688
WYSOWSKI Grzegorz
Ptaszkowa (POL)
1972
M-40
2217.
3342
WYSTĘPSKI Janusz
DRUŻYNA SZPIKU/KB Maniac Poznań (POL)
1972
M-40
2218.
4858
WYSZYŃSKI Sebastian
Olza Cieszyn (POL)
P
1972
M-40
2219.
3913
WZIĄTEK Dariusz
PG 5 Radom (POL)
1970
M-40
2220.
6662
ZABŁUDOWSKI Piotr
koloroweru.pl (POL)
P
1974
M-40
2221.
8029
ZABOREK Piotr
Warszawa (POL)
1976
M-40
2222.
4601
ZACH Sebastian
TKKF Wodnik Więcbork (POL)
1973
M-40
2223.
5251
ZACHARUK Marcin
PADŁ NA RYJ TEAM (POL)
1974
M-40
2224.
3670
ZACHOWICZ Adam
Białystok (POL)
P
1972
M-40
2225.
4246
ZADORA Mariusz
Mława (POL)
1971
M-40
2226.
8614
ZADROŻNY Mariusz
KS Puznów (POL)
1975
M-40
2227.
8325
ZAGAJEWSKI Mariusz
Optymiści III (POL)
1971
M-40
2228.
1985
ZAGALAK Rafał
TEAMOCHAL (POL)
P
1971
M-40
2229.
7415
ZAGAŃCZYK Marek
Zeszyty Literackie (POL)
1967
M-40
2230.
8571
ZAGORSKI Marek
warszawa (POL)
1967
M-40
2231.
2815
ZAJĄC Adam
Speleoklub Dąbrowa Górnicza (POL)
P
1976
M-40
2232.
5070
ZAJĄC Arkadiusz
TRI Srarogard Gdański (POL)
1974
M-40
2233.
8853
ZAJAC Marcin
RUN PASJA BYDGOSZCZ (POL)
P
1975
M-40
2234.
3615
ZAJĄC Mariusz
TRĄBKI (POL)
1972
M-40
2235.
1742
ZAKRZEWSKI Adam
WIRY (POL)
1972
M-40
2236.
3702
ZAKRZEWSKI Daniel
Plewiska (POL)
P
1976
M-40
2237.
7436
ZAKRZEWSKI Marek
ekobiegi.pl (POL)
P
1970
M-40
2238.
5826
ZAKRZEWSKI Pawel
Warszawa (POL)
1970
M-40
2239.
7022
ZAKRZEWSKI Pawel
KB-REBUS.pl (POL)
P
1970
M-40
2240.
3045
ZAKRZEWSKI Robert
KAZIMIERZ BISKUPI (POL)
1973
M-40
2241.
3456
ZAKRZEWSKI Tomasz
warszawa (POL)
1973
M-40
2242.
5052
ZAŁĘCKI Zbigniew
Team Kopeć (POL)
P
1974
M-40
2243.
6249
ZALEWSKI Dariusz
BiegoStok (POL)
1969
M-40
2244.
6507
ZAŁÓG Marcin
Sunny Hill project (POL)
P
1976
M-40
2245.
3449
ZAMOJSKI Bartosz
Miechowicka Grupa Biegowa (POL)
P
1976
M-40
2246.
5919
ZAMORSKI Adam
Elbażant (POL)
P
1967
M-40
2247.
6320
ZAMORSKI Zbigniew
Radom (POL)
1976
M-40
2248.
5246
ZAŃKO Piotr
Warszawa (POL)
P
1974
M-40
2249.
1503
ZAORSKI Pawel
Warszawa (POL)
P
1969
M-40
2250.
8182
ZARĘBA Mateusz
KS NIDA PIŃCZÓW (POL)
P
1976
M-40
2251.
3070
ZAREMBA Dariusz
Wrocław (POL)
1976
M-40
2252.
3487
ZARZEKA Marcin
Vege Runners (POL)
1974
M-40
2253.
7312
ZARZYCKI Leszek
Bilcza (POL)
1968
M-40
2254.
7914
ZARZYCKI Mariusz
natalin (POL)
1976
M-40
2255.
8324
ZAŚKO Piotr
Józefow (POL)
P
1974
M-40
2256.
8681
ZATORSKI Marcin
Krejzi Tim Błonie (POL)
P
1975
M-40
2257.
3767
ZAWADZKI Dariusz
Radlinioki w biegu (POL)
P
1970
M-40
2258.
8300
ZAWADZKI Paweł
PŁOCK (POL)
P O10 pracownik
1971
M-40
2259.
4953
ZAWIDZKI Krzysztof
TKKF Więcbork (POL)
1968
M-40
2260.
3355
ZBIERZCHOWSKI Krzysztof
Bydgoszcz (POL)
P
1974
M-40
2261.
3201
ZDEBEL Dariusz
Piekary Śląskie (POL)
P
1968
M-40
2262.
8820
ZDROJEK Andrzej
Warszawa (POL)
1973
M-40
2263.
6475
ZEBZDA Robert
Nowa Sarzyna (POL)
1976
M-40
2264.
7138
ZEGARLICKI Zygmunt
Orkiestra Reprezentacyjna MW (POL)
1974
M-40
2265.
1677
ZEGARSKI Arkadiusz
Grójec (POL)
1973
M-40
2266.
3278
ZELENT Arkadiusz
Siedlce (POL)
1975
M-40
2267.
4886
ZEMBIK Grzegorz
PGEGiEKSA / KB HERMES GRYFINO (POL)
P
1967
M-40
2268.
4075
ZEMLAK Artur
PSZCZYNA (POL)
P
1970
M-40
2269.
5866
ZGIET Radosław
LKS Sprinter Siemiatycze (POL)
1967
M-40
2270.
7627
ZHAURONAK Henadzi
KLB Viktoria (BLR)
1972
M-40
2271.
3372
ZIĘBA Bartosz
ZIKOM (POL)
1975
M-40
2272.
1630
ZIĘBA Robert
Kościerzyna (POL)
P
1974
M-40
2273.
5200
ZIELEŃ Michał
SPORTEVO (POL)
P
1970
M-40
2274.
4388
ZIELIŃSKI Arkadiusz
Gdańsk (POL)
1973
M-40
2275.
4839
ZIELIŃSKI Artur
IMPERIAL Running Team Polska / SZWAGRY TEAM GNIEZNO (POL)
P
1976
M-40
2276.
6882
ZIELIŃSKI Grzegorz
Spartanie Dzieciom (POL)
1976
M-40
2277.
7923
ZIELIŃSKI Maciej
Gdańsk (POL)
1975
M-40
2278.
6891
ZIELIŃSKI Marcin
LZS TOR Dobrzeń Wielki (POL)
1972
M-40
2279.
8564
ZIELIŃSKI Marcin
GHD Team (POL)
1976
M-40
2280.
6355
ZIELIŃSKI Michał
Spartanie Dzieciom (POL)
1972
M-40
2281.
5910
ZIELIŃSKI Przemysław
Olsztyn (POL)
1976
M-40
2282.
8920
ZIELIŃSKI Tomasz
Rowing Club Warszawa (POL)
AGORA
1972
M-40
2283.
8993
ZIELIŃSKI Tomasz
(POL)
1973
M-40
2284.
2963
ZIELIŃSKI Zbigniew
Lipiec Running Team (POL)
1969
M-40
2285.
4900
ZIELONKA Mariusz
Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu (POL)
1970
M-40
2286.
2951
ZIEMBA Daniel
BO TAK LUBIN (POL)
1976
M-40
2287.
4332
ZIENKIEWICZ Jan
Świnoujście (POL)
P
1976
M-40
2288.
8057
ZIĘTAK Andrzej
Brzoza (POL)
P
1973
M-40
2289.
7374
ZIĘTARSKI Jerzy
OSP Elgiszewo (POL)
P
1970
M-40
2290.
6872
ZIĘTEK Grzegorz
Miechowicka Grupa Biegowa (POL)
1975
M-40
2291.
3082
ZIMNY Damian
Grodzisk Mazowiecki (POL)
P
1976
M-40
2292.
5795
ZIÓŁKOWSKI Przemysław
GB JUTROSIN-KOBYLIN I PRZYJACIELE (POL)
1968
M-40
2293.
7879
ZIÓŁKOWSKI Wiesław
biegamyrazem.pl (POL)
1974
M-40
2294.
7187
ZMIEJKO Robert
Polska (POL)
1973
M-40
2295.
7260
ZUBOWSKI Piotr
RBS (POL)
1971
M-40
2296.
2649
ZUBURS Dainis
Maratona klubs (Ł?otwa)
P
1971
M-40
2297.
6044
ZWIERZ Michał
aleTEMPO (POL)
1973
M-40
2298.
8065
ZWIERZCHOWSKI Wojciech
Warszawa (POL)
1970
M-40
2299.
6095
ZWIEWKA Sebastian
BUSHIDO Bydgoszcz (POL)
1976
M-40
2300.
1970
ZWOLAK Krzysztof
PIASTPOL (POL)
I
1974
M-40