ORLEN WARSAW MARATHON
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
21.097 km
Lista
startowa
meta
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
K-70
K-80+
MĘŻCZYŹNI
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
M-70
M-80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
Maraton (42.195 km) (08:44:58)
Strona
<
1
2
3
4
5
6
7
>
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-10 22:10:22
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto/Video
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Data
Kat.
401.
2388
PATOKA Jarosław
biegamyrazem.pl (POL)
1963
M-50
402.
1664
PAUL Jeff
M&M (USA)
P
1964
M-50
403.
2461
PAWŁOWSKI Krzysztof
KB Polonia Środa (POL)
P
1966
M-50
404.
8323
PAWŁOWSKI Tadeusz
Toruń (POL)
P
1960
M-50
405.
214
PAWUCKI Zbigniew
(POL)
O_VIP
1962
M-50
406.
8558
PAZOWSKI Wieslaw
KLUB BIEGACZA WIELKIE OCZY (POL)
P
1957
M-50
407.
7468
PĘDZICH Waldemar
Starostwo Powiatowe w Ostrołęce (POL)
1961
M-50
408.
1237
PETELSKI Andrzej
Białystok (POL)
P
1965
M-50
409.
8947
PETRYKOWSKI Roman
biegamPłock team (POL)
1959
M-50
410.
7513
PFADT Wojciech
Józefosław (POL)
P
1962
M-50
411.
3538
PIASEK Piotr
Ostrołęka (POL)
1965
M-50
412.
5476
PIEKARSKI Jacek
Brwinów (POL)
1966
M-50
413.
7494
PIELACHOWSKI Piotr
Boso ale w ostrogach (POL)
1959
M-50
414.
1515
PIELASZEK Piotr
Wetrok (POL)
1966
M-50
415.
8492
PIERSIAK Marek
Wrocław (POL)
P
1966
M-50
416.
4703
PIŁAT Andrzej
IPA Zakopane (POL)
P
1964
M-50
417.
8999
PIONTEK Radosław
28 TDH Watra (POL)
1965
M-50
418.
8269
PIÓRKOWSKI Dariusz
BOP (POL)
P O10 pracownik
1965
M-50
419.
6490
PLEBANEK Grzegorz
IMUWR (POL)
1959
M-50
420.
2348
PŁOŃSKI Andrzej
Pruszków (POL)
1964
M-50
421.
8175
POBŁOCKI Wojciech
REMUS Kościerzyna (POL)
P
1964
M-50
422.
4076
POCIECH Marek
Korytów (POL)
1962
M-50
423.
6057
PODKÓWKA Zbigniew
Bydgoszcz (POL)
1960
M-50
424.
1990
PODSIADŁY Robert
Chata Biegacza K34 Zakopane (POL)
1959
M-50
425.
2491
POGORZELSKI Grzegorz
GPO Marathon Group (POL)
P
1965
M-50
426.
8556
POGORZELSKI Marek
Bractwo Biegowe BGK (POL)
1966
M-50
427.
7147
POHANKA Vit
Warszawa (CZE)
P
1966
M-50
428.
9089
POLAŃSKI Piotr
Warszawa-Mokotów (POL)
1965
M-50
429.
3012
POŁOŃSKI Andrzej
Biegiem Radom! (POL)
1966
M-50
430.
3150
POPPERT Thorsten
Catch us if you can Rodgau (GER)
P
1965
M-50
431.
2273
POTOCKI Robert
Pruszków (POL)
P
1966
M-50
432.
5007
POWIERŻA Krzysztof
Stoczek (POL)
1965
M-50
433.
6873
PREDENKIEWICZ Rafał
ARPOL (POL)
P
1962
M-50
434.
2979
PRESTRIDGE Phil
Maadi Runners (GBR)
P
1959
M-50
435.
8344
PROCHOROFF Andre
Shaker Heights (USA)
P
1966
M-50
436.
6453
PROKOPIUK Dariusz
Team Tirimtim Team (POL)
1966
M-50
437.
8234
PRUSAŁOWICZ Jerzy
Płock (POL)
O3 pracownik
1963
M-50
438.
8236
PRUSAŁOWICZ Jerzy
Płock (POL)
O3 pracownik
1963
M-50
439.
6092
PTAK Zdzisław
40-latek Tychy (POL)
P
1965
M-50
440.
7223
PUDLIK Andrzej
Płock (POL)
1964
M-50
441.
1343
PURA Mirosław
Siemiatycze (POL)
1960
M-50
442.
4429
PUTON Roman
Warszawa (POL)
1959
M-50
443.
1317
PYTLARZ Waldemar
4Run Team Piła (POL)
P
1963
M-50
444.
5651
RACZYŃSKI Krzysztof
Bydgoszcz (POL)
P
1960
M-50
445.
6732
RADOMSKI Kazimierz
Aktywny Relaks (POL)
1963
M-50
446.
6678
RADZIKOWSKI Jarosław
Doctor&Doctor (POL)
P
1963
M-50
447.
7384
RAJCZYBA Adam
Cross wroclaw (POL)
B1
1965
M-50
448.
5446
RAKOWSKI Piotr
Włocławek (POL)
P
1966
M-50
449.
1070
RAŁOWIEC Andrzej
RunGryf Gryfice (POL)
P
1961
M-50
450.
5373
RANISZEWSKI Paweł
Żary (POL)
1962
M-50
451.
6641
RAWŁUSZEWICZ Waldemar
Zabrze (POL)
P
1966
M-50
452.
5313
REDA Sławomir
PASJA Warszawa (POL)
1958
M-50
453.
6657
REDLICKI Grzegorz
Stare Babice Biegają (POL)
1962
M-50
454.
6965
REDZIAK Wojciech
PGB Sportowa Paczka Chodzież (POL)
1961
M-50
455.
5648
RISTOWSKI Aleko
Makedonija (POL)
1965
M-50
456.
3471
RIVERS Joel
Warsaw (POL)
P
1964
M-50
457.
8779
ROJAN Paweł
Warszawa (POL)
1963
M-50
458.
1582
ROMAŃCZUK Jarosław
Żychlin (POL)
1964
M-50
459.
2482
ROMANOWSKI Jan
Katowice (POL)
P
1961
M-50
460.
6122
ROMAŃSKI Kazimierz
KB Legionowo (POL)
1964
M-50
461.
9054
ROSIŃSKI Zbigniew
WKB META Lubliniec (POL)
PZLA P
1960
M-50
462.
6990
ROSZKOWSKI Zdzisław
Borkowo (POL)
1961
M-50
463.
2947
ROTNER David
kfar saba (Izrael)
P
1965
M-50
464.
7273
ROZMIANIEC Stanisław
Olsztyn (POL)
1959
M-50
465.
6206
RÓŻYCKI Konrad
Lechici Zielonka (POL)
1962
M-50
466.
5343
RUCHOMSKI Wiesław
Kielce (POL)
1958
M-50
467.
5110
RUDZKI Grzegorz
Wrocław (POL)
P
1963
M-50
468.
8485
RUTKOWSKI Artur
Przechlewo (POL)
P
1965
M-50
469.
3948
RUTKOWSKI Mariusz
Przechlewo (POL)
1963
M-50
470.
7272
RUTKOWSKI Sławomir
Niezrzesony (POL)
1959
M-50
471.
8381
RYNIAK Andrzej
OZ GSt (POL)
1966
M-50
472.
3034
RYZNER Krzysztof
Jarosław (POL)
P
1960
M-50
473.
8140
SABO Gabriel
VVS Michalovce (SVK)
P
1961
M-50
474.
6527
SADEK Jarosław
piła (POL)
1966
M-50
475.
8187
SADOWSKI Krzysztof
SZCZYTNO (POL)
P
1964
M-50
476.
2341
SAFIANOWSKI Marek
Warszawa (POL)
1958
M-50
477.
3856
SALAMON Jarosław
Siedlce (POL)
1959
M-50
478.
4176
SALAMONIK Piotr
SŁUPSK (POL)
P
1966
M-50
479.
6305
SATORA Piotr
Mińsk Mazowiecki (POL)
1965
M-50
480.
1275
SAUERWALD Thomas
Warszawa (GER)
1964
M-50
481.
2624
SAWICKI Eligiusz
Złotów (POL)
1963
M-50
482.
2610
SAWICZ Kszysztof
Poznań (POL)
P
1966
M-50
483.
8143
SEDLÁK Jozef
Revúca (SVK)
P
1966
M-50
484.
9073
SEKOWSKI Marek
KS Biegi Grodzisk Mazowiecki (POL)
PZLA
1966
M-50
485.
5439
SELERSKI Krzysztof
Polfa Tarchomin S.A. (POL)
1961
M-50
486.
8139
SEMANKO František
BK Steel Košice (SVK)
P
1957
M-50
487.
1483
SENATORSKI Piotr
Warszawa (POL)
P
1961
M-50
488.
1701
SERAFIN Adam
NGB KORONA LEGNICA (POL)
P
1957
M-50
489.
1753
SIBIGA Dariusz
Szelest Sadyba (POL)
1964
M-50
490.
5098
SIEMIŃSKI Jerzy
ARCON (POL)
P
1959
M-50
491.
1152
SIENICKI Jerzy
Naprzód Młociny (POL)
P
1959
M-50
492.
5041
SIENKIEWICZ Wojciech
Olsztyn (POL)
P
1959
M-50
493.
1349
SIERGIEJCZYK Jarek
SOKÓŁKA (POL)
P
1966
M-50
494.
8490
SIEROCKI Jan
ATP Augustów (POL)
P
1959
M-50
495.
2673
SIERY Artur
Warszawa (POL)
1957
M-50
496.
6867
SIERZPUTOWSKI Mariusz
Olsztyn (POL)
P
1961
M-50
497.
5628
SIKORSKI Witold
KB RUN 42 (POL)
1961
M-50
498.
7789
SIUDEK Kazimierz
rybna (POL)
P
1960
M-50
499.
2722
SKIBA Włodzimierz
Stowarzyszenie Triathlonowe U64 Poznań (POL)
1964
M-50
500.
1406
SKOCZEK Marek
Sułkowice (POL)
1960
M-50