ORLEN WARSAW MARATHON
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
21.097 km
Lista
startowa
meta
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
K-70
K-80+
MĘŻCZY¬NI
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
M-70
M-80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidz±cy
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
Maraton (42.195 km) (08:44:58)
Strona
<
1
2
3
4
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
69
70
>
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-10 22:10:22
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto/Video
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Data
Kat.
101.
2
ASSEFA Habtamu
Etiopia (ETH)
1985
M-30
102.
7843
ASZENDORF Filip
Accenture (POL)
P
1983
M-30
103.
4599
ATYS Bartłomiej
Warszawa (POL)
P
1975
M-40
104.
3854
AUCHIMOWICZ Artur
Żary (POL)
P
1989
M-20
105.
6185
AUGUSTYNIAK Grzegorz
Wygan Kołobrze (POL)
P
1977
M-30
106.
1266
AUGUSTYNIAK Mariusz
Marki (POL)
P
1972
M-40
107.
5846
AUGUSTYNIAK Michał
Poznań (POL)
P
1973
M-40
108.
3454
AUGUSTYNOWICZ Mariusz
Sztokcholm (POL)
P
1975
M-40
109.
3483
AULEYTNER Janusz
PKO BP SA (POL)
1975
M-40
110.
5860
AURZECKI Michał
Zamo¶ć (POL)
P
1985
M-30
111.
7343
AUSTIN Graham
Jozefoslaw (AUS)
P
1972
M-40
112.
9041
AYERDI Mikel
HERNANI (ESP)
P
1963
M-50
113.
4736
BABEC Robert
bobolice (POL)
O1 pracownik
1976
M-40
114.
7748
BABENKO Denys
KM Running Club (UKR)
P
1987
M-20
115.
7836
BABICKI Grzegorz
Warszawa (POL)
P
1977
M-30
116.
4136
BABICKI Sebastian
Stary Dzików (POL)
P
1987
M-20
117.
4963
BABICZ Ireneusz
Horodyszcze (POL)
1965
M-50
118.
3630
BABIŃSKI Łukasz
Klub Aktywnego Pelpliniaka (POL)
1985
M-30
119.
4950
BABULA Jarosław
Bank Millennium (POL)
1983
M-30
120.
1830
BACHORSKI Remigiusz
Żabiegani Sława (POL)
P
1984
M-30
121.
3620
BACIA Błażej
RUNNERS WOJKOWICE TEAM (POL)
O1 pracownik
1989
M-20
122.
7565
BˇCZYK Rafał
Sadlno (POL)
P
1979
M-30
123.
4261
BACZYŃSKI Bartosz
WJS Rosomak (POL)
P
1995
M-20
124.
6404
BACZYŃSKI Marek
Visegrad Maraton Rytro (POL)
P
1977
M-30
125.
3569
BAĆ Waldemar
KALIŃSKA TEAM (POL)
1976
M-40
126.
1244
BADOWSKI Krzysztof
Stowarzyszenie Oculus Bydgoszcz (POL)
B2
1962
M-50
127.
1245
BADOWSKI Krzysztof
KSN Łuczniczka/OCULUS Bydgoszcz (POL)
I
1962
M-50
128.
1865
BADULA Mateusz
Długołęka (POL)
1981
M-30
129.
5161
BADURA Adam
FORMA WODZISŁAW ¦LˇSKI (POL)
1978
M-30
130.
6421
BADURA Ireneusz
Warszawa (POL)
1995
M-20
131.
2885
BADURA Wojciech
Zielona Trafffka (POL)
1967
M-40
132.
3113
BADZIAK Mateusz
Bieging Team Zelów (POL)
P
1987
M-20
133.
204
BAGIŃSKI Jacek
(POL)
go¶ć VIP
1970
M-40
134.
6195
BAGIŃSKI Jacek
Sulejówek (POL)
P
1970
M-40
135.
4275
BAGIŃSKI Paweł
NBP (POL)
P
1976
M-40
136.
7413
BAGIŃSKI Piotr
Iron Triathlon Pleszew (POL)
1984
M-30
137.
2036
BAGIŃSKI Tomasz
Gdańsk (POL)
P
1980
M-30
138.
4476
BAIKOU Aliaksandr
BeRunner Minsk (BLR)
P
1988
M-20
139.
5857
BAJDOWSKI Leszek
Żywcem Zabiegani (POL)
1968
M-40
140.
5680
BAJEK Tomasz
Wysoka Głogowska (POL)
P
1984
M-30
141.
7291
BAJER Piotr
Ostrowiec ¦w. (POL)
P
1973
M-40
142.
1442
BAJKOWSKI Bartosz
Olsztyn (POL)
1986
M-30
143.
6360
BAJKOWSKI Sebastian
108*Hero (POL)
P
1988
M-20
144.
1888
BAJOR Robert
Rędziny (POL)
1974
M-40
145.
5616
BAJOREK Grzegorz
Tarnów (POL)
1972
M-40
146.
1137
BAJOREK Jacek
Wyszków (POL)
I P
1975
M-40
147.
3250
BAJUK Marcin
Szczecin (POL)
1981
M-30
148.
7805
BˇK Maciej
Klub Biegacza Orange Polska (POL)
P
1973
M-40
149.
2637
BˇK Paweł
AT Team (POL)
P
1974
M-40
150.
8772
BˇK Piotr
Halinów (POL)
1972
M-40
151.
7501
BˇK Robert
Poznań (POL)
1969
M-40
152.
5676
BˇK Seweryn
HSBC Running Team (POL)
P
1986
M-30
153.
3850
BˇK Tomasz
Warszawa (POL)
1971
M-40
154.
5465
BAKA Marcin
Grodzisk Mazowiecki (POL)
P
1967
M-40
155.
6590
BˇKOWICZ Kamil
Aktywni Kamieńsk (POL)
P
1986
M-30
156.
5405
BˇKOWSKI Marek
Serwis RENO-MAX Sport Team (POL)
P
1978
M-30
157.
7772
BˇKOWSKI Mariusz
Warszawa (POL)
1985
M-30
158.
5091
BˇKOWSKI Mikołaj
Bydgoszcz (POL)
1977
M-30
159.
7680
BˇKOWSKI Paweł
Marki (POL)
1981
M-30
160.
5084
BAL Jakub
Skomielna Biała (POL)
P
1990
M-20
161.
4360
BAŁAMUT Mateusz
Mitsubishi Electric Running TEAM (POL)
1986
M-30
162.
5530
BALAWAJDER Tomasz
Warszawa (POL)
1986
M-30
163.
6952
BAŁAZY Patryk
PGB Sportowa Paczka (POL)
1983
M-30
164.
1494
BALCER Dariusz
DR ARI (POL)
1974
M-40
165.
6024
BALCERZYK Przemysław
Kalisz (POL)
1974
M-40
166.
2267
BAŁCHAN Krzysztof
CPR Rzeszów (POL)
P
1987
M-20
167.
1977
BAŁDAN Tomasz
Kosmaty Borek Biega (POL)
P
1983
M-30
168.
1893
BAŁDYGA Sławek
Szczecin (POL)
1973
M-40
169.
4795
BALEWSKI Tomasz
Toruń (POL)
1978
M-30
170.
5415
BALEWSKI Tomasz
Warszawa (POL)
1971
M-40
171.
4435
BALINOWSKI Maciek
TORUŃ (POL)
P
1975
M-40
172.
8368
BAŁON Dawid
Warszawa (POL)
P
1985
M-30
173.
3529
BALTYN Stefan
J.A.H.A.I (POL)
B2
1950
M-60
174.
6201
BALUK Marek
Borek-Chełm (POL)
1962
M-50
175.
7533
BALUK Wojciech
Jablonna (POL)
P
1975
M-40
176.
4416
BANASIAK Adam
WSOWL WROCŁAW (POL)
P
1975
M-40
177.
2396
BANASIAK Marcin
Nowy Dwór Mazowiecki (POL)
P
1991
M-20
178.
9004
BANASIAK Piotr
Muzeum Sportu i Turystyki (POL)
1970
M-40
179.
3833
BANASIEWICZ Paweł
SANOK (POL)
1984
M-30
180.
1101
BANASIK Jędrek
Postomino (POL)
1982
M-30
181.
1097
BANASIK Paweł
enduhub.com (POL)
1963
M-50
182.
6749
BANASZAK Grzegorz
WALKA KOSTRZYN (POL)
P
1978
M-30
183.
5863
BANASZEWSKI Zbigniew
Warszawa (POL)
1961
M-50
184.
6184
BANASZKIEWICZ Marcin
Lider Winnica (POL)
1981
M-30
185.
1226
BANEK Krzysztof
Grupa Biegowa Radzionków (POL)
1984
M-30
186.
2156
BANIAK Bartłomiej
KB. im. Piotra Sękowskiego w Płońsku (POL)
1990
M-20
187.
4692
BANIAK Jacek
KB. im. Piotra Sękowskiego w Płońsku (POL)
1967
M-40
188.
3102
BANIUK Jacek
BBL Żagań (POL)
P
1977
M-30
189.
3105
BANIUK Mateusz
BBL Żagań (POL)
P
1993
M-20
190.
5290
BAŃKA Mariusz
Warszawa (POL)
1968
M-40
191.
7910
BAŃKA Tomasz
Warszawa (POL)
1979
M-30
192.
8621
BANKIEWICZ Damian
ASSECO ACTIVE TEAM (POL)
1971
M-40
193.
3770
BARABASZ Maciej
Ciechanów (POL)
P
1992
M-20
194.
8192
BARABASZ Piotr
Kielce (POL)
P
1972
M-40
195.
6799
BARAN Bartek
BOLT Trzemeszno (POL)
1977
M-30
196.
6975
BARAN Grzegorz
Olsztyn (POL)
1980
M-30
197.
9050
BARAN Jarosław
Wrocław (POL)
P
1974
M-40
198.
5462
BARAN Krzysztof
Karpacz (POL)
P
1979
M-30
199.
2210
BARAN Marcin
Currency One (POL)
P O2
1988
M-20
200.
7492
BARAN Marek
KTA Passat Końskie (POL)
P
1972
M-40