ORLEN WARSAW MARATHON
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
21.097 km
Lista
startowa
meta
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
K-70
K-80+
MĘŻCZYŹNI
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
M-70
M-80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
Maraton (42.195 km) (08:44:58)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
24
25
26
27
28
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
69
70
>
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-10 22:10:22
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto/Video
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Data
Kat.
2501.
1623
KOBUS Radosław
Lublin (POL)
1980
M-30
2502.
6037
KOBUS Sebastian
Galvatek (POL)
P
1976
M-40
2503.
4451
KOBUSIŃSKI Józef
Lasy Wawerskie (POL)
1951
M-60
2504.
6807
KOBYLIŃSKI Piotr
Warszawa (POL)
P
1979
M-30
2505.
7160
KOCH Artur
Sosnowiec (POL)
P
1970
M-40
2506.
3837
KOCHAJ Wojciech
Lublin (POL)
P
1978
M-30
2507.
2323
KOCHANEK Krystian
Trucht Tarchomin Team (POL)
1980
M-30
2508.
8311
KOCHANOWSKI Dariusz
Płock (POL)
P O3 pracownik
1969
M-40
2509.
4894
KOCHANOWSKI Maciej
Bydgoszcz (POL)
P
1992
M-20
2510.
3552
KOCHAŃSKI Arkadiusz
Szczecin (POL)
P
1973
M-40
2511.
4723
KOCIOŁEK Andrzej
Kancelaria Sportowa Staszewscy (POL)
1970
M-40
2512.
2634
KOCIOŁOWICZ Jakub
Warszawa (POL)
P
1983
M-30
2513.
9051
KOCISZEWSKI Krzysztof
MPWiK WARSZAWA (POL)
1959
M-50
2514.
7695
KOCOŃ Mariusz
10 BLog (POL)
P
1968
M-40
2515.
8403
KOCYBA Henryk
WKB META Lubliniec (POL)
1955
M-60
2516.
5615
KOCZKOWSKI Łukasz
Warszawa (POL)
P
1985
M-30
2517.
6459
KOCZWARA Jakub
Pr1me Fitness (POL)
1981
M-30
2518.
3281
KOCZWARA Krzysztof
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY (POL)
P
1968
M-40
2519.
3698
KOGUCIUK Tomasz
CHEŁM BIEGA (POL)
I P
1981
M-30
2520.
4333
KOGUT Stanisław
Biegowa Świdnica (POL)
P
1981
M-30
2521.
2312
KOHUT Dariusz
Przemyski Klub Biegacza (POL)
1972
M-40
2522.
2364
KOHUT Ivan
Żabia Wola (POL)
P
1992
M-20
2523.
2901
KOHUT Marek
KB SZERSZEŃ OLEŚNICA (POL)
P
1985
M-30
2524.
5964
KOJRO Bartosz
NarVanY (POL)
1985
M-30
2525.
5183
KOKKORIS Dionysios
Sdym (POL)
P
1981
M-30
2526.
3958
KOKOCIŃSKI Dariusz
Akademia Biegania (POL)
1975
M-40
2527.
2337
KOKOSZA Radosław
Progress Triathlon Team (POL)
P
1979
M-30
2528.
8451
KOKOSZKA Dariusz
Suwałki (POL)
P
1977
M-30
2529.
3037
KOKOT Roman
Aktywny Dynów (POL)
P
1979
M-30
2530.
4929
KOŁACZ Wojciech
Warszawa (POL)
1972
M-40
2531.
8058
KOŁACZEK Damian
Jabłonna (POL)
1986
M-30
2532.
7437
KOLANEK Tomasz
Morski Oddział Straży Granicznej (POL)
1975
M-40
2533.
3985
KOLASA Andrzej
Klub J.Słowackiego (POL)
1951
M-60
2534.
5378
KOLASA Marcin
Allianz Running Team (POL)
P
1974
M-40
2535.
8339
KOLASZT Michał
IŁŻA PĘDZI (POL)
P
1981
M-30
2536.
8045
KOŁĄTAJ Michał
42doszczescia.pl (POL)
P
1989
M-20
2537.
2390
KOŁCUN Łukasz
Paczków (POL)
P
1981
M-30
2538.
3793
KOŁDA Sebastian
Gvt (POL)
P
1975
M-40
2539.
6635
KOŁDEJ Bartłomiej
Warszawa (POL)
1975
M-40
2540.
8948
KOŁDYS Krzysztof
Ivoclar-Vivadent (POL)
P
1977
M-30
2541.
5193
KOŁECKI Bartosz
Warszawa (POL)
P
1992
M-20
2542.
2808
KOLECKI Jakub
Radom (POL)
1976
M-40
2543.
1204
KOŁEK Maciej
PZU Sport Team (POL)
1979
M-30
2544.
4298
KOLEŃCZUK Władysław
Morsy Lubsko (POL)
1955
M-60
2545.
8148
KOLESNYKOV Ihor
Fakulta športu PU Prešov (SVK)
P
1981
M-30
2546.
1862
KOLEŚNIK Roman
Warszawa (POL)
P
1976
M-40
2547.
4863
KOLMAN Piotr
Wschowa (POL)
1980
M-30
2548.
2100
KOŁODKO Juliusz
Nadaktywni (POL)
P
1979
M-30
2549.
8575
KOŁODYŃSKI Paweł
PRO-RUN WROCLAW (POL)
P
1976
M-40
2550.
3402
KOŁODZIEJ Michał
Piaseczno Running (POL)
1984
M-30
2551.
5805
KOŁODZIEJ Sebastian
Warszawa (POL)
1975
M-40
2552.
1777
KOŁODZIEJ Tomasz
Nysa Biega (POL)
1977
M-30
2553.
1346
KOŁODZIEJ Waldemar
dottori corrono opole (POL)
P
1971
M-40
2554.
7009
KOŁODZIEJCZYK Marcin
Poznań (POL)
P
1984
M-30
2555.
7073
KOŁODZIEJCZYK Marcin
SBB Runners Team (POL)
P
1970
M-40
2556.
1437
KOŁODZIEJCZYK Marek
BASTER TEAM (POL)
P
1970
M-40
2557.
5173
KOŁODZIEJEK Piotr
Warszawa (POL)
P
1970
M-40
2558.
1671
KOŁODZIK Rafał
Luzino (POL)
1986
M-30
2559.
8980
KOŁODZIŃSKI Łukasz
Michałowice (POL)
P
1975
M-40
2560.
8909
KOŁOMŁOCKI Kornel
Kutno (POL)
P
1981
M-30
2561.
1117
KOLONKO Mirosław
Goggle PAE Team (POL)
1970
M-40
2562.
2890
KOŁOWERZO Marcin
Warszawa (POL)
1980
M-30
2563.
6762
KOŁTUNOWICZ Robert
Pocztowa Grupa Biegowa Sportowa Paczka (POL)
1969
M-40
2564.
1141
KOŁTYSZ Roman
Myszków (POL)
I
1981
M-30
2565.
7963
KOŁUCKI Stefan
Pikutkowo Team (POL)
1988
M-20
2566.
6227
KOMAN Tomasz
Chełm Biega (POL)
1980
M-30
2567.
3999
KOMAR Grzegorz
Trzymaj Fason ZHP Białystok (POL)
1991
M-20
2568.
5380
KOMAR Konrad
Warszawa (POL)
P
1972
M-40
2569.
3535
KOMARNICKI Kamil
silna wola :) (POL)
1979
M-30
2570.
8559
KOMENDA Lech
Runners Team Ciechanów (POL)
P
1985
M-30
2571.
5176
KOMISARCZYK Dariusz
MAG INSTAL (POL)
1972
M-40
2572.
5823
KOMÓR Wiesław
GB Wrocławskie Morsy (POL)
1962
M-50
2573.
2417
KOMOROWSKI Karol
KB SUKCES ŻMIGRÓD (POL)
P
1982
M-30
2574.
1021
KOMOROWSKI Marcin
KB IM. Piotra Sękowskiego w Płońsku (POL)
1994
M-20
2575.
5656
KONARZEWSKI Norbert
Warszawa (POL)
P
1973
M-40
2576.
2841
KONAT Grzegorz
EKG Mikoszewo (POL)
1978
M-30
2577.
7723
KONATKOWSKI Marek
Warszawa (POL)
1981
M-30
2578.
4899
KONCKI Andrzej
CROSS-SPORT (POL)
P
1978
M-30
2579.
5972
KONDRATAS Ronaldas
Inzinerija (LTU)
P
1945
M-70
2580.
4967
KONDZIELNIK Paweł
Jankowice (POL)
P
1981
M-30
2581.
1603
KONDZIOŁA Andrzej
Bezrzecze (POL)
1974
M-40
2582.
4906
KONEFAŁ Włodzimierz
Rembertów Team (POL)
P
1980
M-30
2583.
3301
KONFEDERAK Tomasz
Zawadzkie (POL)
1975
M-40
2584.
5768
KONICKI Grzegorz
LKS Sprinter Siemiatycze (POL)
1985
M-30
2585.
2381
KONIEC Krzysztof
TKKF Wodnik Więcbork (POL)
1970
M-40
2586.
2101
KONIECZNY Filip
Milanówek (POL)
1993
M-20
2587.
4516
KONIECZNY Grzegorz
LZS JASIONÓW (POL)
1975
M-40
2588.
6777
KONIECZNY Jakub
CSP (POL)
P
1976
M-40
2589.
2375
KONIECZNY Marcin
KS Niemaniemogę/TriathlonSeriesTeam (POL)
1972
M-40
2590.
3838
KONIECZNY Rafał
Radlin (POL)
P
1989
M-20
2591.
7341
KONIECZNY Sławek
Kusociński Biega (POL)
P
1991
M-20
2592.
8726
KONIECZNY Tomasz
Ksawerów (POL)
1989
M-20
2593.
3519
KONIK Tomasz
Konik Team - KT (POL)
P
1975
M-40
2594.
2251
KONKEL Grzegorz
33 dr OP (POL)
P
1972
M-40
2595.
3875
KONONOWICZ Leszek
KB SUKCES ŻMIGRÓD (POL)
1984
M-30
2596.
7085
KONOPACKI Wojciech
Wkurw Team (POL)
1972
M-40
2597.
4026
KONOPIŃSKI Tomasz
RUN BYDGOSZCZ (POL)
P
1977
M-30
2598.
3084
KONOPKA Krystian
Nowy Sącz (POL)
P
1983
M-30
2599.
8780
KONOPKA Sławomir
warszawa (POL)
P
1980
M-30
2600.
8456
KONOPKO Artur
BiegoStok (POL)
1979
M-30