ORLEN WARSAW MARATHON
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
21.097 km
Lista
startowa
meta
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
K-70
K-80+
MĘŻCZYŹNI
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
M-70
M-80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
Maraton (42.195 km) (08:44:58)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
25
26
27
28
29
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
69
70
>
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-10 22:10:22
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto/Video
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Data
Kat.
2601.
1525
KOŃSKI Maciej
Warszawa (POL)
1957
M-50
2602.
2174
KOPACKI Rafał
Warszawa (POL)
P
1980
M-30
2603.
5961
KOPACZ Darek
STO-nogi Milanówek (POL)
1972
M-40
2604.
6331
KOPACZ Michał
Perła Chmielowa (POL)
P
1990
M-20
2605.
4122
KOPACZEWSKI Piotr
Zielona Góra (POL)
P
1962
M-50
2606.
5237
KOPAŃSKI Marek
Hot Team Siedlce (POL)
P
1967
M-40
2607.
8193
KOPASZEWSKI Zbigniew
Vege Runners (POL)
P
1970
M-40
2608.
5456
KOPCEWICZ Robert
KS Hanza Goleniów (POL)
1966
M-50
2609.
4219
KOPCEWICZ Tomasz
Stawiguda (POL)
1984
M-30
2610.
3703
KOPEĆ Paweł
Brzostowa Góra (POL)
I P
1982
M-30
2611.
3214
KOPERSKI Jan
MKS Święc (POL)
1958
M-50
2612.
3058
KOPICZKO Zbigniew
Białe Miśki Suwałki (POL)
P
1972
M-40
2613.
3076
KOPIEL Grzegorz
Lublin (POL)
P
1969
M-40
2614.
1144
KOPRAS Marek
Wroniecki Klub Biegacza (POL)
1958
M-50
2615.
1079
KOPROWSKI Kajetan
Wrocław (POL)
1990
M-20
2616.
4181
KOPROWSKI Maciej
KOPERTEAM (POL)
1978
M-30
2617.
4606
KOPYCKI Bartosz
hipopompon klap (POL)
1983
M-30
2618.
1305
KORALEWSKI Jakub
KB MSZ PCK (POL)
1986
M-30
2619.
3050
KORBA Arek
Run Forrest (POL)
P
1974
M-40
2620.
5643
KORBA Sławomir
Warszawa (POL)
1972
M-40
2621.
4048
KORBUT Radosław
Siedlce (POL)
1980
M-30
2622.
6055
KORCZYŃSKI Piotr
Milanówek (POL)
1980
M-30
2623.
4928
KORDA Edmund
MOHERHEAD (POL)
P
1976
M-40
2624.
5758
KORDELASIŃSKI Maciej
Warszawa (POL)
1968
M-40
2625.
5564
KORDOWICZ Łukasz
Biłgoraj Biega (POL)
1979
M-30
2626.
8631
KORDOWSKI Paweł
Speleoklub Warszawski (POL)
P
1988
M-20
2627.
2621
KORDULA Paweł
Radom (POL)
P
1980
M-30
2628.
1962
KORDZIŃSKI Kazimierz
Mafia Team Lubliniec (POL)
1958
M-50
2629.
8557
KORNAGA Andrzej
Katowice (POL)
1959
M-50
2630.
4488
KORNAGA Janusz
Horyniec Zdrój AS Lubaczów (POL)
1962
M-50
2631.
4664
KORNAŚ Jan
warszawa (POL)
1966
M-50
2632.
201
KORNELUK Dariusz
(POL)
gość VIP
1967
M-40
2633.
5697
KORNICKI Piotr
Góra (POL)
1972
M-40
2634.
6822
KOROLCZUK Pawel
Bialystok (POL)
1983
M-30
2635.
7238
KOROSCIK-KOSSAK Tomasz
mokra13 (POL)
1968
M-40
2636.
5569
KOROŚ Dariusz
Chyliczki (POL)
1963
M-50
2637.
6041
KORPACZ Wojciech
Warszawa (POL)
1965
M-50
2638.
8095
KORSAKAS Tadas
Klaipeda (LTU)
P
1983
M-30
2639.
8320
KORSAKOV Kostiantyn
Warszawa (BLR)
1972
M-40
2640.
3911
KORUMBEL Artur
Ambitni Amatorzy (POL)
P
1971
M-40
2641.
1866
KORUS Bartłomiej
Czeladź (POL)
1980
M-30
2642.
7934
KORUS Bartosz
PwC Running Team (POL)
P
1992
M-20
2643.
6313
KORZEŃ Artur
ATMA (POL)
P
1976
M-40
2644.
4624
KORZENIOWSKI Dawid
Elbląg (POL)
1980
M-30
2645.
2829
KORZENIOWSKI Tomasz
Yulo Run Team Siedlce (POL)
1985
M-30
2646.
7458
KORZENIOWSKI Władysław
Przemyski Klub Biegacza (POL)
P
1971
M-40
2647.
1231
KORZYSTKO Bartosz
ŚWIDWIN (POL)
P
1982
M-30
2648.
7084
KOS Grzegorz
Wolna Palestyna (POL)
P
1977
M-30
2649.
6391
KOS Paweł
Raiffeisen Polbank (POL)
1980
M-30
2650.
2487
KOSAŁKA Edward
11 Dywizja Kawalerii Pancernej (POL)
1965
M-50
2651.
8855
KOSCIUCZUK Łukasz
Biegiemnapomoc.pl/Labosport/#BiegamDobrze (POL)
P
1980
M-30
2652.
5650
KOSECKI Konrad
KB Geotermia Uniejów (POL)
1977
M-30
2653.
4402
KOSEWSKI Cezary
Jabłonna (POL)
1972
M-40
2654.
15
KOSGEI Japhet
Kenia (KEN)
1968
M-40
2655.
4431
KOSIARKIEWICZ Krzysztof
NIEZRZESZONY (POL)
P
1975
M-40
2656.
1856
KOSICKI Mateusz
KOTASPORT (POL)
P
1993
M-20
2657.
5783
KOSICKI Tomasz
Stopa Słupsk (POL)
1979
M-30
2658.
6585
KOSIEC Maciej
Warszawa (POL)
1976
M-40
2659.
3452
KOSIERADZKI Łukasz
Siedlce (POL)
P
1991
M-20
2660.
2650
KOSILO Andrijs
Maratona klubs (Ł?otwa)
P
1984
M-30
2661.
2998
KOSILO Andrijs
Maratona klubs (Ł?otwa)
I P
1984
M-30
2662.
3852
KOSIOREK Adam
Biegam Se a Co (POL)
1970
M-40
2663.
6992
KOSIOREK Artur
Warszawa (POL)
P
1974
M-40
2664.
5959
KOSIOREK Dariusz
Warszawa (POL)
1966
M-50
2665.
5137
KOSIOREK Jurek
Warszawa (POL)
1957
M-50
2666.
4343
KOSKO Marek
Hajnówka (POL)
P
1979
M-30
2667.
5267
KOSMA Michał
Warszawa (POL)
1991
M-20
2668.
3606
KOSMALA Dariusz
warszawa (POL)
P
1964
M-50
2669.
2883
KOSMAS Ioannis
SDY MESSINIAS (GRE)
1983
M-30
2670.
4442
KOSNO Filip
Warszawa (POL)
1988
M-20
2671.
4389
KOSOWSKI Łukasz
Jędrzejów (POL)
1986
M-30
2672.
8222
KOSOWSKI Rafał
TKKF Płock (POL)
O3 pracownik
1978
M-30
2673.
3430
KOSSEK Marcin
Warszawa (POL)
1985
M-30
2674.
4753
KOSTENSKI Krzysztof
Słynni Kenijczycy (POL)
P
1977
M-30
2675.
2616
KOSTKA Janusz
Posmakuj Run Team (POL)
P
1967
M-40
2676.
1228
KOSTRZEWA Krzysztof
Biegam bo lubię jeść (POL)
1983
M-30
2677.
3062
KOSTRZEWA Krzysztof
Niezrzeszony (POL)
1964
M-50
2678.
7835
KOSTRZEWA Paweł
Kraków (POL)
P
1970
M-40
2679.
7129
KOSTUJ Paweł
warszawa (POL)
P
1995
M-20
2680.
8177
KOSTYRA Dawid
Lotej...!!! (POL)
P
1989
M-20
2681.
1499
KOSZ Paweł
Kętrzyn (POL)
P
1981
M-30
2682.
2775
KOSZARNY Jacek
biłgoraj (POL)
P
1975
M-40
2683.
2490
KOSZCZYC Rafał
Gubin Biega Bo Lubi (POL)
P
1986
M-30
2684.
7377
KOSZYK Daniel
Visegrad Maraton Rytro (POL)
P
1980
M-30
2685.
1443
KOSZYK Tomasz
Warszawa (POL)
P
1987
M-20
2686.
2569
KOŚCIAŃSKI Robert
Kościan (POL)
P
1985
M-30
2687.
1340
KOŚCIELSKI Patryk
Legionowo (POL)
P
1975
M-40
2688.
4407
KOŚCIK Jakub
Warszawa (POL)
1985
M-30
2689.
1462
KOŚCIŃSKI Krzysztof
DEAF RUNNING (POL)
I P
1983
M-30
2690.
3632
KOŚCIOŁOWSKI Artur
Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL)
1973
M-40
2691.
5559
KOŚNIK Andrzej
MKB Dreptak (POL)
1961
M-50
2692.
7788
KOT Adam
staszów (POL)
P
1973
M-40
2693.
7100
KOT Marcin
Wola Rębkowska (POL)
P
1984
M-30
2694.
3831
KOT Rafał
Way Behind Horizon (POL)
1979
M-30
2695.
1108
KOTARSKI Mariusz
biegamyrazem.pl (POL)
P
1980
M-30
2696.
6142
KOTARSKI Tomasz
Orange Polska (POL)
P
1980
M-30
2697.
8198
KOTAS Maciej
KOTASPORT (POL)
P
1993
M-20
2698.
7684
KOTAS Marek
KOTASPORT (POL)
P
1997
M-20
2699.
5769
KOTFAS Piotr
OSP GRODNO (POL)
1982
M-30
2700.
9099
KOTKOWSKI Piotr
JacekBiega Running Team (POL)
1973
M-40