ORLEN WARSAW MARATHON
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
21.097 km
Lista
startowa
meta
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
K-70
K-80+
MĘŻCZYŹNI
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
M-70
M-80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
Maraton (42.195 km) (08:44:58)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
67
68
69
70
>
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-10 22:10:22
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto/Video
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Data
Kat.
6801.
6872
ZIĘTEK Grzegorz
Miechowicka Grupa Biegowa (POL)
1975
M-40
6802.
3494
ZIĘTERSKI Robert
KŁODZKO (POL)
P
1977
M-30
6803.
4638
ZILYS Mindaugas
Vilnius (LTU)
1989
M-20
6804.
9163
ZIMMER Łukasz
K. M. Truchcik Łubianka/SklepBiegowy.com (POL)
P
1981
M-30
6805.
7610
ZIMNIAK Łukasz
KB SZERSZEŃ OLEŚNICA (POL)
1981
M-30
6806.
3082
ZIMNY Damian
Grodzisk Mazowiecki (POL)
P
1976
M-40
6807.
2718
ZIMNY Marcin
Balanced Performance (POL)
P
1978
M-30
6808.
4065
ZIMNY Oskar
Weekendowy Reset (POL)
1982
M-30
6809.
5199
ZIMNY Steffen
Steico Team (POL)
P
1977
M-30
6810.
1504
ZIMNY Tomasz
Puszczyk Bukowy (POL)
1956
M-60
6811.
5690
ZINKO Tomasz
Pieniężno (POL)
1989
M-20
6812.
2406
ZIOBRO Kamil
Wrocław (POL)
P
1980
M-30
6813.
9024
ZIÓŁKOWSKI Jacek
(POL)
B2
1966
M-50
6814.
5283
ZIÓŁKOWSKI Marcin
Warszawa (POL)
P
1989
M-20
6815.
5795
ZIÓŁKOWSKI Przemysław
GB JUTROSIN-KOBYLIN I PRZYJACIELE (POL)
1968
M-40
6816.
7879
ZIÓŁKOWSKI Wiesław
biegamyrazem.pl (POL)
1974
M-40
6817.
2821
ZIVANOVIC Branko
Warsaw (SRB)
P
1983
M-30
6818.
7187
ZMIEJKO Robert
Polska (POL)
1973
M-40
6819.
6103
ZMORZYŃSKI Jakub
aleTEMPO (POL)
1979
M-30
6820.
1124
ZNAJDEK Tomasz
Drużyna Szpiku (POL)
P
1981
M-30
6821.
7792
ZNAMIROWSKI Seweryn
Miedzyrzecz (POL)
P
1983
M-30
6822.
6530
ZOCHNIAK Marek
Piastów (POL)
1960
M-50
6823.
2041
ZOMENO Carlos
Warszawa (ESP)
P
1985
M-30
6824.
1877
ZUBARAU Ihar
Minsk (BLR)
P
1981
M-30
6825.
4220
ZUBKIEWICZ Łukasz
JAĆWING PŁASKA (POL)
1986
M-30
6826.
7527
ZUBOWICZ Jakub
Żwawe Żubry (POL)
1982
M-30
6827.
7260
ZUBOWSKI Piotr
RBS (POL)
1971
M-40
6828.
2649
ZUBURS Dainis
Maratona klubs (Ł?otwa)
P
1971
M-40
6829.
4077
ZUIEV Oleksii
KMRC (UKR)
P
1984
M-30
6830.
6744
ZUKAUSKAS Antanas
Jonavos maratonas (LTU)
1980
M-30
6831.
6044
ZWIERZ Michał
aleTEMPO (POL)
1973
M-40
6832.
3514
ZWIERZCHOWSKI Maciej
Kuźnia Triathlonu (POL)
1978
M-30
6833.
8065
ZWIERZCHOWSKI Wojciech
Warszawa (POL)
1970
M-40
6834.
6095
ZWIEWKA Sebastian
BUSHIDO Bydgoszcz (POL)
1976
M-40
6835.
1970
ZWOLAK Krzysztof
PIASTPOL (POL)
I
1974
M-40
6836.
4602
ZWOLAŃSKI Artur
Mercedes-Benz Team (POL)
P
1965
M-50
6837.
1130
ZWOLIŃSKI Łukasz
OTK Rzeźnik (POL)
I
1982
M-30
6838.
5774
ZWOLIŃSKI Przemysław
RunnersTrip (POL)
1972
M-40
6839.
4830
ZYBURA Paweł
Nysa Biega (POL)
1979
M-30
6840.
1326
ZYCH Dariusz
4Run Team Piła (POL)
P
1970
M-40
6841.
6902
ZYCH Grzegorz
Warszawa (POL)
1985
M-30
6842.
4146
ZYCH Klaudiusz
Warszawa (POL)
P
1975
M-40
6843.
2024
ZYCH Marek
TKKF Płock (POL)
1988
M-20
6844.
6238
ZYCH Paweł
Allianz Running Team (POL)
1976
M-40
6845.
6086
ZYCH Robert
nie zrzeszony (POL)
1978
M-30
6846.
5557
ZYCH Tomasz
12tri.pl (POL)
1991
M-20
6847.
1734
ZYDOROWICZ Piotr
Lechici Zielonka (POL)
1971
M-40
6848.
2714
ZYDOROWICZ Wojtek
Lechici Zielonka (POL)
P
1976
M-40
6849.
8881
ZYGADLEWICZ Grzegorz
Biegający Świdnik (POL)
AGORA
1982
M-30
6850.
1084
ZYGMUNT Marcin
Gdańsk (POL)
P
1980
M-30
6851.
4460
ZYGMUNT Michał
Środa Wlkp. (POL)
P
1977
M-30
6852.
7743
ZYGNAROWSKI Tomasz
N.d. (POL)
P
1978
M-30
6853.
4515
ZYKUBEK Wojciech
Legionowo (POL)
P
1983
M-30
6854.
4390
ZYLUK Dariusz
Zagościniec (POL)
1977
M-30
6855.
6703
ZYSK Michał
Warszawa (POL)
1979
M-30
6856.
2407
ZYSKOWSKI Andrzej
Mafia Team Lubliniec (POL)
1977
M-30
6857.
4709
ZYŚK Arkadiusz
KS ARCO Ławy (POL)
1975
M-40
6858.
1223
ZYŚK Piotr
Warszawa (POL)
P
1989
M-20
6859.
2382
ŻABIŃSKI Grzegorz
LZS Trzebnica (POL)
P
1982
M-30
6860.
2888
ŻACH Andrzej
MKB Team Małkinia (POL)
1957
M-50
6861.
3578
ŻACZKIEWICZ Jacek
Skierniewice (POL)
1969
M-40
6862.
2349
ŻAK Artur
Biegam bo lubię (POL)
P
1974
M-40
6863.
2603
ŻAK Robert
Markowi Biegacze (POL)
1977
M-30
6864.
3611
ŻAK Robert
Heron Wieliszew Team (POL)
1973
M-40
6865.
7606
ŻAKOWSKI Adam
Warszawa (POL)
1971
M-40
6866.
6469
ŻAKOWSKI Michał
Ustanów (POL)
1971
M-40
6867.
2964
ŻARSKI Wadim
Warszawa (POL)
P
1981
M-30
6868.
5945
ŻEBROWSKI Jakub
PZU Sport Team (POL)
1987
M-20
6869.
4801
ŻEBROWSKI Kamil
BOBOLICE (POL)
1978
M-30
6870.
4715
ŻEBROWSKI Marek
KS ARCO Ławy (POL)
1964
M-50
6871.
4631
ŻELAZNY Filip
Brylant Kórnik (POL)
1980
M-30
6872.
4976
ŻEREBIEC Paweł
Sandomierz (POL)
1975
M-40
6873.
1497
ŻERKO Piotr
Warszawa (POL)
1974
M-40
6874.
2440
ŻMIJEWSKI Łukasz
Warszawa (POL)
1981
M-30
6875.
9094
ŻMIJEWSKI Maciej
TOMTOM TEAM (POL)
1985
M-30
6876.
7901
ŻMIJEWSKI Michał
Warszawa (POL)
P
1978
M-30
6877.
3990
ŻMIJEWSKI Robert
STS SKARŻYSKO-KAMIENNA (POL)
P
1982
M-30
6878.
6567
ŻMUDA Jakub
BRITENET (POL)
P
1997
M-20
6879.
3861
ŻMUDA Maciej
warszawa (POL)
P
1977
M-30
6880.
7664
ŻMUDA Michał
DZIKIE-DZIKI (POL)
1977
M-30
6881.
7227
ŻMUDZIŃSKI Krzysztof
Kraków (POL)
1964
M-50
6882.
6628
ŻMUDZIŃSKI Rafał
Biegaj w Jedlinie (POL)
P
1981
M-30
6883.
6735
ŻOCHOWSKI Krzysztof
Biegaj z ochotą (POL)
1960
M-50
6884.
5454
ŻOGAŁA Jan
Katowice (POL)
1977
M-30
6885.
8970
ŻOŁEK Jacek
Płock Biega No Age Limit (POL)
1977
M-30
6886.
5978
ŻOŁNACZ Maciej
KB BIEGAMBOLUBIĘ GRÓJEC (POL)
1984
M-30
6887.
1481
ŻOŁNIEROWICZ Hubert
BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM (POL)
P
1979
M-30
6888.
2301
ŻOŁNIEROWICZ Michał
Grupa Serock Biega z Hotelem Narvil Conference & Spa (POL)
P
1974
M-40
6889.
2076
ŻOŁNIEROWICZ Wiktor
7bulls.com (POL)
1990
M-20
6890.
8120
ŻUBER Leszek
Katowice (POL)
P
1967
M-40
6891.
6205
ŻUBROWSKI Marcin
SDG (POL)
1979
M-30
6892.
6870
ŻUK Paweł
BIEGAM NA TARCHOMINIE (POL)
1975
M-40
6893.
4641
ŻUKOWSKI Paweł
niezrzeszony (POL)
P
1977
M-30
6894.
7552
ŻULEWSKI Radosław
Płock (POL)
P
1987
M-20
6895.
7567
ŻULEWSKI Tomasz
Płock (POL)
P
1981
M-30
6896.
5498
ŻURALSKI Mateusz
Poznań (POL)
1989
M-20
6897.
8976
ŻURAWSKI Artur
Płock (POL)
O56 pracownik
1972
M-40
6898.
6418
ŻURAWSKI Marcin
BIEGAM NA TARCHOMINIE (POL)
P
1974
M-40
6899.
5376
ŻUREK Mariusz
Rawicz (POL)
P
1971
M-40
6900.
5341
ŻUREK Stanisław
Pisarzowice (POL)
1965
M-50