ORLEN WARSAW MARATHON
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
21.097 km
Lista
startowa
meta
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
K-70
K-80+
MĘŻCZYŹNI
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
M-70
M-80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
Maraton (42.195 km) (08:44:58)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
9
10
11
12
13
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
81
82
>
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-10 22:10:22
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto/Video
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Data
Kat.
1001.
5398
MROCZEK Marta
HotTeam (POL)
P
1976
K-40
1002.
5413
PORADA Anna
Rajsport Active (POL)
1970
K-40
1003.
5418
PRZEDWOJEWSKA Anna
AKM Olimp Olsztyn (POL)
1976
K-40
1004.
5425
PRUSINOWSKA Beata
Zalasewo (POL)
P
1976
K-40
1005.
5463
KOSSAKOWSKA Katarzyna
Deloitte Adventure Team (POL)
P
1974
K-40
1006.
5488
MALINOWSKA Agnieszka
Warszawa (POL)
1972
K-40
1007.
5506
JOCHYM-MARUSZCZYK Marzena
Warszawa (POL)
1973
K-40
1008.
5520
ROJEK Anna
Olsztyn (POL)
1976
K-40
1009.
5521
JARZYŁO Dorota
Gdynia (POL)
P
1971
K-40
1010.
5535
PAWŁOWSKA Katarzyna
aleTEMPO (POL)
1975
K-40
1011.
5565
KWIATKOWSKA Bożena
Bydgoszcz (POL)
1970
K-40
1012.
5649
GRZELAK Justyna
Maraton Leszno (POL)
1974
K-40
1013.
5672
ZIÓŁKOWSKA Longina
Jutrosin (POL)
1974
K-40
1014.
5708
SOKOŁOWSKA Marta
ATP Augustów (POL)
P
1973
K-40
1015.
5714
DURCZYK Teresa
Warszawa (POL)
1975
K-40
1016.
5727
KORZENIOWSKA- SOBCZUK Anna
Biegam Na Tarchominie (POL)
1972
K-40
1017.
5742
ADAMCZYK Bożena
KB BBL Pasłęk (POL)
1971
K-40
1018.
5753
ROT Magdalena
Pro Run Wrocław (POL)
1969
K-40
1019.
5779
PUCHALSKA-ROGALA Marta
Wrocław (POL)
P
1974
K-40
1020.
5810
BARTNICKA Anetta
Enduroman Elbląg (POL)
1974
K-40
1021.
5822
ZWOLIŃSKA Magdalena
RunnersTrip (POL)
1975
K-40
1022.
5836
LICE Liga
Riga (Ł?otwa)
P
1975
K-40
1023.
5838
KANIEWSKA Alicja
Akademia Biegania Grudziądz (POL)
P
1967
K-40
1024.
5841
CHAMCZYK Hanna
Klub Triathlonowy Water Knights (POL)
1968
K-40
1025.
5845
PAWŁOWSKA Ewa
Iva&Pablo (POL)
1971
K-40
1026.
5851
GOŁASZEWSKA Jolanta
Boot Camp Torun (POL)
P
1970
K-40
1027.
5873
ŁAGÓDKA Adriana
Wieruszów (POL)
1975
K-40
1028.
5874
MIZERKA Monika
WieRUNszów (POL)
1976
K-40
1029.
5877
ŁĄCKA Ilona
Białołęka jest kobietą (POL)
1971
K-40
1030.
5882
JASTRZEBSKA Malgorzata
Elblag (POL)
P
1969
K-40
1031.
5890
KANIA Jolanta
Dąbrowa Górnicza (POL)
P
1975
K-40
1032.
5891
KRYPCZYK Katarzyna
Ścieżki Biegowe (POL)
P
1972
K-40
1033.
5894
APANOWICZ Angelika
bosa stopa (POL)
1975
K-40
1034.
5897
PAŁĘZA Magdalena
Niezrzeszony (POL)
1976
K-40
1035.
5916
RASZPLA Ilona
CIOTECZKI.PL (POL)
P
1972
K-40
1036.
5924
SKRZYPEK Anna
Mazowsze Biega (POL)
P
1968
K-40
1037.
5957
WIKTOROWICZ Małgorzata
CIOTECZKI.PL (POL)
P
1975
K-40
1038.
5963
KOTECKA Edyta
WARSZAWA (POL)
P
1973
K-40
1039.
5977
BRAŃSKA-DOBROWOLSKA Olga
MaratonyPolskie.PL TEAM (POL)
1973
K-40
1040.
6016
MARCHLEWSKA Sylwia
The Runners Świecie (POL)
1973
K-40
1041.
6020
MARASZEK Edyta
Staroźreby (POL)
1974
K-40
1042.
6023
KAGANKIEWICZ Dorota
Warszawa (POL)
P
1969
K-40
1043.
6073
LENARCZYK Katarzyna
Warszawa (POL)
1976
K-40
1044.
6085
KARPINSKA Halina
warszawa (POL)
1975
K-40
1045.
6099
CIOSEK Beata
Chorzów (POL)
P
1970
K-40
1046.
6133
BACZKOWSKA Iwona
Strzeniówka (POL)
1974
K-40
1047.
6136
BURŻACKA-TYC Agnieszka
PTT Delta (POL)
P
1972
K-40
1048.
6174
MYŚLIŃSKA Anna
Ekobiegi (POL)
1975
K-40
1049.
6244
KARCZMARCZYK-GAWĘCKA Nadzieja
Szczecin (POL)
P
1968
K-40
1050.
6252
SICIARZ Agnieszka
SIEBIEGA, BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ (POL)
P
1972
K-40
1051.
6259
KUNIEWICZ Ewa
Jakubowice Konińskie (POL)
P
1976
K-40
1052.
6260
KONECKO Izabela
Sopot (POL)
P
1967
K-40
1053.
6274
REDMANN Edyta
TEAMOCHAL (POL)
P
1972
K-40
1054.
6304
PYDYN Małgorzata
RB Legionowo (POL)
1975
K-40
1055.
6341
FAJNAS Katarzyna
Danfoss (POL)
1974
K-40
1056.
6359
BACH Anna
Burton on Trent (POL)
P
1969
K-40
1057.
6382
KUBIAK Joanna
PRO-RUN WROCLAW (POL)
1974
K-40
1058.
6412
KNIOŁA Dorota
Akademia Biegania Grudziądz (POL)
P
1976
K-40
1059.
6444
OLESZEK Izabela
Warszawa (POL)
I
1972
K-40
1060.
6448
GÓRZYŃSKA Anna
OTK Rzeźnik (POL)
1975
K-40
1061.
6467
SMOLIŃSKA Anna
GÓRA KALWARIA (POL)
P
1970
K-40
1062.
6492
JĘDRZEJCZYK Agnieszka
Stare Babice Biegają (POL)
P
1971
K-40
1063.
6558
SIDOR Joanna
Run Thy Sorrow (POL)
P
1973
K-40
1064.
6560
HAJDUK Danuta
KMB (POL)
1974
K-40
1065.
6571
KRAWCZUK Elżbieta
HAJNÓWKA BIEGA (POL)
P
1971
K-40
1066.
6579
KRAWCZYK-PRZYCHODNI Jolanta
Ząbki (POL)
P
1974
K-40
1067.
6606
WIKA-SKOMSKA Joanna
Grudziądz (POL)
P
1974
K-40
1068.
6642
SZUMACHER Iwona
UW - 200 lat (POL)
1973
K-40
1069.
6648
GĄSOWSKA Walentyna
Hajnówka Biega (POL)
P
1973
K-40
1070.
6667
GRABOS Nina
Warszawa (POL)
P
1976
K-40
1071.
6680
LISEWSKA Agnieszka
Toruń (POL)
P
1968
K-40
1072.
6681
JANICKA Marzena
Honówek (POL)
1976
K-40
1073.
6686
MOCZULSKA Małgorzata
Żarów (POL)
P
1976
K-40
1074.
6706
GÓRECKA Małgorzata
Ciechocinek (POL)
P
1976
K-40
1075.
6776
WIKTOROWSKA Katarzyna
Night Runners Września (POL)
P
1975
K-40
1076.
6793
GUZMANN Dorota
Akademia Biegania Grudziądz (POL)
P
1968
K-40
1077.
6816
WALENDZIK Wiesia
Warszawa (POL)
1975
K-40
1078.
6820
ZIELIŃSKA Kinga
Sekcja Biegacza (POL)
1973
K-40
1079.
6823
JODŁOWSKA Wioletta
Morsy Gdyńskie (POL)
1973
K-40
1080.
6855
JURCZYK Ewa
Grudziądz (POL)
P
1975
K-40
1081.
6856
GAWĘDZKA-OLSZEWSKA Joanna
Serock (POL)
P
1975
K-40
1082.
6859
LASKOWSKA Inga
Otwock (POL)
1974
K-40
1083.
6866
POLCHOWSKA Izabela
Galway (POL)
P
1971
K-40
1084.
6917
MIELCZAREK Aleksandra
STS BIEGATON / BBL Mikołów (POL)
P
1972
K-40
1085.
6920
SULEWSKA Natalia
OPOLEbiega.pl (POL)
1970
K-40
1086.
7092
JANUSZKIEWICZ Anna
Olesno (POL)
P
1974
K-40
1087.
7093
POLKOWSKA- KRYPSKA Eliza
Siedlce (POL)
P
1975
K-40
1088.
7131
LABUDA Anna
Powersystem (POL)
1976
K-40
1089.
7210
CISZAK Zosia
Miechowicka Grupa Biegowa (POL)
P
1976
K-40
1090.
7247
SZULC Kasia
Ząbki (POL)
1972
K-40
1091.
7275
WES Marina
Warszawa (NED)
P
1970
K-40
1092.
7279
ROZIEL Ewa
Warszawa (POL)
1974
K-40
1093.
7290
IBRAHIM Adriana
MAADI RUNNERS (USA)
P
1974
K-40
1094.
7324
SOBCZAK Beata
WROCŁAW (POL)
P
1976
K-40
1095.
7339
TARCZYŃSKA Halina
Warszawa (POL)
1975
K-40
1096.
7342
JANCZAK Katarzyna
Warszawa (POL)
P
1971
K-40
1097.
7402
GIERSZEWSKA Grażyna
Bydgoszcz (POL)
P
1970
K-40
1098.
7416
REDŁOWSKA Bożena
Ladies Ultra Run (POL)
1976
K-40
1099.
7418
PYSZKIEWICZ Izabela
milanówek (POL)
P
1969
K-40
1100.
7503
EKANAYAKE Krishanthi
Maadi Runners (Sri Lanka)
P
1976
K-40