ORLEN WARSAW MARATHON
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
21.097 km
Lista
startowa
meta
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
K-70
K-80+
MĘŻCZYŹNI
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
M-70
M-80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
Maraton (42.195 km) (08:44:58)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
16
17
18
19
20
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
81
82
>
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-10 22:10:22
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto/Video
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Data
Kat.
1701.
6566
BUSZKIEWICZ Piotr
EUROCASH (POL)
P
1981
M-30
1702.
8580
ROŚLICKI Jarosław
EUROPA UBEZPIECZENIA (POL)
1980
M-30
1703.
3242
KUNICKI Sebastian
EUROPRESTIGE (POL)
1985
M-30
1704.
4533
MAZUREK Michał
EuroSoft Team (POL)
1977
M-30
1705.
1610
HUMIŃSKI Marek
Everest Fitness/ RunPlanet Team (POL)
1963
M-50
1706.
1136
NOSTITZ-JACKOWSKI Mateusz
ExpertSender.com (POL)
I
1986
M-30
1707.
1111
TOKARSKI Piotr
Extreme Divers (POL)
1973
M-40
1708.
3888
KŁOPOTEK Marcin
Extreme family (POL)
P
1975
M-40
1709.
8995
MYSŁEK Radosław
extRemek.pl (POL)
1975
M-40
1710.
2008
SHAMIR Alon
Extrim (Izrael)
P
1969
M-40
1711.
1133
MOJSA Adam
EYEYE Polska (POL)
1986
M-30
1712.
5914
BIELAWIEC Bartłomiej
EYEYE Polska (POL)
1984
M-30
1713.
6599
WITOS Rafał
EYEYE Polska (POL)
P
1990
M-20
1714.
7196
KLIMUK Paweł
EYEYE Polska (POL)
1972
M-40
1715.
1430
PŁOŃSKI Paweł
F.C. Juventus (POL)
P
1974
M-40
1716.
2481
STEFANIAK Leszek
F3 TEAM (POL)
P
1973
M-40
1717.
1827
JĘDRKOWIAK Piotr
F3Team (POL)
P
1988
M-20
1718.
2055
BŁAŻEJEWSKI Przemysław
F3Team (POL)
P
1970
M-40
1719.
2126
ADAMOWICZ Piotr
F3Team (POL)
P
1976
M-40
1720.
2393
ZALEWSKI Mateusz
F3Team (POL)
P
1990
M-20
1721.
2420
CHLEBOWSKI Jan paweł
F3Team (POL)
P
1979
M-30
1722.
2570
ATRASZKIEWICZ Magda
F3Team (POL)
P
1974
K-40
1723.
3174
ZAJĄC Maciej
F3Team (POL)
P
1981
M-30
1724.
3185
WYSŁOUCH Michał
F3Team (POL)
P
1984
M-30
1725.
3190
FREITAG Jacek
F3Team (POL)
P
1990
M-20
1726.
3195
HOJNOWSKI Paweł
F3Team (POL)
1976
M-40
1727.
3337
PODGÓRSKI Witold
F3Team (POL)
1973
M-40
1728.
5514
KOSSAKOWSKA Monika
F3Team (POL)
P
1984
K-30
1729.
2257
GĄSIOROWSKI Michał
F3TEAM / MTR2 (POL)
P
1984
M-30
1730.
3180
KALINOWSKI Krzysztof
F3TEAM/RWS GROUP (POL)
P
1975
M-40
1731.
1674
FALEŃCZYK Fabian
Fabian Faleńczyk (POL)
P
1973
M-40
1732.
2712
FABICH Tomasz
Fabicholz Zielona Gora (POL)
P
1982
M-30
1733.
7405
ŚLESICKI Rafał
Fabryka Wojowników (POL)
P
1986
M-30
1734.
8148
KOLESNYKOV Ihor
Fakulta športu PU Prešov (SVK)
P
1981
M-30
1735.
2906
STEC Bartłomiej
Falenickie Torpedy (POL)
P
1975
M-40
1736.
7207
GAŁĄZKA Andrzej
Falenty (POL)
P
1959
M-50
1737.
3787
DZIUBIŃSKI Michał
Family Extreme (POL)
P
1981
M-30
1738.
6701
KUNCEWICZ Dariusz
Family Running Club (POL)
P
1970
M-40
1739.
2799
ŚLĄZAK Andrzej
Fan Club Dżem (POL)
P
1960
M-50
1740.
8589
AKSAMIT Jakub
Fanatyk Konary (POL)
1988
M-20
1741.
4865
ZIĘBA Mieczysław
FANKLUB DŻEM (POL)
P
1966
M-50
1742.
5862
STOPA Krzysztof
Fantastik Fajf (POL)
1972
M-40
1743.
2665
HETMAŃCZYK Ireneusz
FAST FOOT Opole (POL)
1969
M-40
1744.
4426
KLIMOWICZ-BODYS Małgorzata
FAST FOOT Opole (POL)
P
1976
K-40
1745.
5090
SZPIECH Leszek
Faza (POL)
1967
M-40
1746.
2145
JANUSZKIEWICZ Joanna
FELIKSÓW (POL)
P
1976
K-40
1747.
4260
TOMCZYK Rafał
Feniks Legnica (POL)
P
1983
M-30
1748.
5739
NOWAKOWSKI Marcin
Feniks Legnica (POL)
P
1983
M-30
1749.
6664
GHEORGHE Popescu
Festina Lente (ROU)
P
1960
M-50
1750.
7438
RYDLEWSKA Angelika
Fighters Mosina (POL)
1989
K-20
1751.
4813
PIOTROWSKI Piotr
FILMIC (POL)
1968
M-40
1752.
3397
ERDON Maciej
Finisz Morąg (POL)
1975
M-40
1753.
5269
BROJEK Marek
Finisz Morąg / M&M TEAM (POL)
1995
M-20
1754.
7635
POLAK Krzysztof
Fiordy.com (POL)
1976
M-40
1755.
1673
WATA Rafał
FIT FABRIC (POL)
P
1986
M-30
1756.
4209
BONIK Cezary
Fit Faza (POL)
P
1975
M-40
1757.
5613
SAWRASEWICZ Łukasz
Fit Food Zone (POL)
1982
M-30
1758.
8745
KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina
Fit&Joy mińsk Mazowiecki (POL)
P
1984
K-30
1759.
1013
JUNEJA Arvind
Fitback.pl (POL)
1986
M-30
1760.
1071
PARNAS Michał
Fitness Park (POL)
P
1971
M-40
1761.
1973
UBYCH Mariusz
Fizjo Plus Running (POL)
P
1988
M-20
1762.
4755
WESOŁOWSKI Ryszard
Fizjo4family (POL)
P
1960
M-50
1763.
2472
PATTYN Dominique
FLAC IZEGEM (BEL)
P
1969
M-40
1764.
6906
BRAUER Lars
Flensburg (GER)
P
1970
M-40
1765.
6003
TYLEK Rafał
FLEXISTAV SPORT (POL)
1971
M-40
1766.
3503
SMURAWA Aleksandra
FlexLink Running Team (POL)
P
1981
K-30
1767.
4651
KAŹMIERCZAK Michał
FlexLink Running Team (POL)
P
1976
M-40
1768.
4895
MIKOŁAJCZYK Krzysztof
FlexLink Running Team (POL)
P
1977
M-30
1769.
7886
TOMASZEWSKI Marek
FlexLink Running Team (POL)
1978
M-30
1770.
3192
DZIOPA Adam
FLG Foreverbiewer (POL)
P
1968
M-40
1771.
6030
DOŁĘGA Jan
Flora Team (POL)
1972
M-40
1772.
3508
GOSTOMCZYK Marcin
Florian Chojnice (POL)
1976
M-40
1773.
3901
BOROWSKI Dariusz
Florian Chojnice (POL)
1965
M-50
1774.
4217
BERG Damian
Florian Chojnice (POL)
P
1997
M-20
1775.
6045
WOZNIAK Marek
Florian Chojnice (POL)
1961
M-50
1776.
9136
WOŹNIAK Marek
Florian Chojnice (POL)
1961
M-50
1777.
6819
BIELECKI Marcin
FMW Runners (POL)
P
1981
M-30
1778.
8751
RYGALSKI Maciej
FMW Runners (POL)
1975
M-40
1779.
1077
CYTRYNOWICZ Tomasz
Fnord (POL)
1977
M-30
1780.
8431
MROZIEWICZ Konrad
Foka&Maja (POL)
P
1990
M-20
1781.
1853
MALISZEWSKI Adam
For Run Team / Czerwonak Biega (POL)
P
1992
M-20
1782.
1873
MOŻUCH Maciej
FORDON POLAND (POL)
P
1973
M-40
1783.
5327
ŁABĘDŹ Marek
Forevo (POL)
P
1984
M-30
1784.
5455
ZAJĄCZKOWSKA Anna
Forfiter (POL)
P
1993
K-20
1785.
5513
DMUCH Jakub
FORFITer (POL)
P
1992
M-20
1786.
5161
BADURA Adam
FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI (POL)
1978
M-30
1787.
7783
PILARSKI Piotr
FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI (POL)
1982
M-30
1788.
8241
PYRZAK Paweł
Fort Jaksmanice (POL)
P O60 pracownik
1985
M-30
1789.
8087
FIGUEROA Maikel
Fort walton beach (Kuba)
P
1980
M-30
1790.
2095
GRACZYK Michał
Fortunair (POL)
P
1986
M-30
1791.
5234
KAWAŁKO Maciej
forum-watchtower (POL)
1979
M-30
1792.
6752
WOJTKIEWICZ Kajetan
FOTA DIRECT (POL)
1968
M-40
1793.
8890
SZYMANIAK Marek
Frajers Team (POL)
P
1988
M-20
1794.
3468
SZCZEPANIK Marek
FrameIT.com.pl (POL)
P
1988
M-20
1795.
1799
KOWALCZYK Marcin
FreshSeo.pl (POL)
1982
M-30
1796.
2074
TRZNADEL Slawek
Front Polisario (POL)
1974
M-40
1797.
1899
PRĘDKI Robert
FSD RUN (POL)
P
1971
M-40
1798.
6760
WIĘCŁAWSKI Daniel
FST Sport Team (POL)
1972
M-40
1799.
3794
MIGURSKI Jakub
Fuchs Oil Team (POL)
P
1987
M-20
1800.
6998
POTERA Marcin
FUKS Garki (POL)
1980
M-30