ORLEN WARSAW MARATHON
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
21.097 km
Lista
startowa
meta
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
K-70
K-80+
MĘŻCZY¬NI
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
M-70
M-80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidz±cy
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
Maraton (42.195 km) (08:44:58)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
17
18
19
20
21
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
81
82
>
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-10 22:10:22
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto/Video
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Data
Kat.
1801.
1003
NOWALSKI Bogusław
Rajsport Active-AntonTeam (POL)
1984
M-30
1802.
1028
KICZIŃSKI Bartosz
Brodnica (POL)
1984
M-30
1803.
1030
WŁODARCZYK Marta
STOPA Słupsk (POL)
P
1984
K-30
1804.
1060
ORZOŁ Michał
Ostrołęka (POL)
1984
M-30
1805.
1067
LISIEWSKI Maciej
Skierniewice (POL)
P
1984
M-30
1806.
1074
STĘPIEŃ Rafał
Pracuj Team (POL)
P
1984
M-30
1807.
1094
RUDERA Waldemar
12 batalion dowodzenia (POL)
1984
M-30
1808.
1119
KOZIOŁ Tomasz
Tychy (POL)
P
1984
M-30
1809.
1160
NIED¬WIED¬ Maciej
J'aime la vie (POL)
1984
M-30
1810.
1178
WERNER Kamil
Biegam Na Tarchominie (POL)
P
1984
M-30
1811.
1202
GALIŃSKI Paweł
Warszawa (POL)
P
1984
M-30
1812.
1226
BANEK Krzysztof
Grupa Biegowa Radzionków (POL)
1984
M-30
1813.
1292
BROWN II Derek
DB2_Project (POL)
P
1984
M-30
1814.
1355
BIESIADA Marta
Poznan (POL)
P
1984
K-30
1815.
1367
KOTULA Jakub
Biegnę, żeby Bartek mógł biegać (POL)
I P
1984
M-30
1816.
1399
ROZPORSKI Marek
Olsztyn (POL)
P
1984
M-30
1817.
1428
WŁODARCZYK Marcin
Avon Running Team (POL)
1984
M-30
1818.
1500
KUSIOR Marek
Zb±szynek (POL)
P
1984
M-30
1819.
1514
SOWIŃSKI Paweł
Legendary KuĽnia (POL)
P
1984
M-30
1820.
1531
GANCARZ Piotr
Szczecin (POL)
P
1984
M-30
1821.
1532
KWIATKOWSKI Michał
Topólno (POL)
1984
M-30
1822.
1548
WODARCZYK Marcin
Poczołków (POL)
1984
M-30
1823.
1559
WIEDER Kamil
tata-biega.pl (POL)
P
1984
M-30
1824.
1588
JANKOWIAK Jakub
Gorzów Wlkp. (POL)
P
1984
M-30
1825.
1675
CHŁOSTA Mateusz
Poznań (POL)
P
1984
M-30
1826.
1692
ZABOROWSKA Marta
Poznań (POL)
1984
K-30
1827.
1765
GARBIEŃ Tomasz
Goleniów (POL)
1984
M-30
1828.
1767
JACOBS Bart
Heist-op-den-Berg (BEL)
P
1984
M-30
1829.
1782
WIĘCKI Michał
BROWER (POL)
P
1984
M-30
1830.
1810
BĘBEN Krzysiek
Żyrardów (POL)
I P
1984
M-30
1831.
1830
BACHORSKI Remigiusz
Żabiegani Sława (POL)
P
1984
M-30
1832.
1891
BEZPALKO Wacek
Grobniki (POL)
P
1984
M-30
1833.
1991
GRZYBEK Agnieszka
Tychy (POL)
P
1984
K-30
1834.
2012
GRU¬LEWSKA Anna
Akademia Biegania (POL)
1984
K-30
1835.
2123
PFAJFER Marek
MaratonyPolskie.PL TEAM (POL)
1984
M-30
1836.
2130
MICHALSKI Jarosław
Hetman Tarnowskie Góry (POL)
P
1984
M-30
1837.
2133
MADZIO Marcin
JW 4391 7 Batalion Kawalerii Powietrznej (POL)
1984
M-30
1838.
2138
URBAŃSKI Krzysztof
#akcjawiosna (POL)
P
1984
M-30
1839.
2203
WYSOCKI Marcin
WARSZAWIAKY (POL)
P
1984
M-30
1840.
2257
GˇSIOROWSKI Michał
F3TEAM / MTR2 (POL)
P
1984
M-30
1841.
2281
GADOMSKA Martyna
warszawa (POL)
P
1984
K-30
1842.
2309
BRANDT Paweł
Sopocki Potok Kamionka (POL)
P
1984
M-30
1843.
2373
MISZCZAK Kamil
Rovese Run Team (POL)
P
1984
M-30
1844.
2403
MIECZNIKOWSKI Łukasz
z Lasu (POL)
1984
M-30
1845.
2424
KACZMARCZYK Artur
Mafia Team Lubliniec (POL)
P
1984
M-30
1846.
2425
BOGDOŁ Marek
drogadotokio.pl (POL)
P
1984
M-30
1847.
2498
FORYS Michał
Katowice (POL)
P
1984
M-30
1848.
2504
PAZ Asaf
Ramat Gan (Izrael)
1984
M-30
1849.
2513
GAWLIK Sławek
MAM-W (POL)
P
1984
M-30
1850.
2579
SOBORSKI Grzegorz
11 Mazurski Pułk Artylerii (POL)
1984
M-30
1851.
2620
MAŃKOWSKI Krzysztof
12tri.pl / MakeRunEasier.pl (POL)
1984
M-30
1852.
2650
KOSILO Andrijs
Maratona klubs (Ł?otwa)
P
1984
M-30
1853.
2652
BUJAK Justyna
KUJATT Runners Team (POL)
P
1984
K-30
1854.
2688
KOWALEWSKI Mariusz
http://zvezdawormsrunners.blogspot.com/ (POL)
1984
M-30
1855.
2689
WILK Marcin
D±browa Górnicza (POL)
P
1984
M-30
1856.
2704
WACHOCKI Michał
Konin (POL)
P
1984
M-30
1857.
2739
KOZICKI Marcin
Deloitte Adventure Team (POL)
P
1984
M-30
1858.
2748
COFALSKI Jakub
warszawa (POL)
1984
M-30
1859.
2779
SZULC Rafał
RUN BYDGOSZCZ (POL)
P
1984
M-30
1860.
2797
JANICKA Dobrochna
POZNAŃ (POL)
P
1984
K-30
1861.
2838
MIERKIEWICZ Krzysztof
MKM Running (POL)
P
1984
M-30
1862.
2869
PANEK Michał
PADŁ NA RYJ TEAM (POL)
1984
M-30
1863.
2871
SOLOVIY Liliya
Lviv (Lwow) (UKR)
P
1984
K-30
1864.
2884
GÓRNOWICZ Piotr
TKKF Wodnik Więcbork (POL)
P
1984
M-30
1865.
2894
SULIKOWSKI Jakub
Wejherowo (POL)
P
1984
M-30
1866.
2919
CZYŻEWSKI Tomasz
AdgarFit (POL)
P
1984
M-30
1867.
2921
SAGALARA Kamil
Piła (POL)
P
1984
M-30
1868.
2927
KAMIŃSKA Anna
Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca (POL)
P
1984
K-30
1869.
2932
ZIĘBORAK Szymon
Nieporęt (POL)
P
1984
M-30
1870.
2943
SURMACEWICZ Paulina
Toruń (POL)
P
1984
K-30
1871.
2968
SZULIM Maciej
Klub Kolarski Cyklon (POL)
1984
M-30
1872.
2977
SZUBA Łukasz
Kielce (POL)
P
1984
M-30
1873.
2998
KOSILO Andrijs
Maratona klubs (Ł?otwa)
I P
1984
M-30
1874.
3047
JAMSKA Roksana
BIEGAM NA TARCHOMINIE (POL)
P
1984
K-30
1875.
3064
DALKA Hanna
niezrzeszona (POL)
P
1984
K-30
1876.
3065
DALKA Maciej
niezrzeszony (POL)
P
1984
M-30
1877.
3103
HOŃKO Przemysław
SPORTEVO (POL)
P
1984
M-30
1878.
3107
PIECHOCKI Jacek
RAZ Szczecin (POL)
P
1984
M-30
1879.
3122
CZERNIK Daniel
Catch us if you can Rodgau (GER)
P
1984
M-30
1880.
3132
WO¬NIAKOWSKA Agata
RUN BYDGOSZCZ (POL)
P
1984
K-30
1881.
3167
GRUCKI Mateusz
Gdańsk (POL)
P
1984
M-30
1882.
3185
WYSŁOUCH Michał
F3Team (POL)
P
1984
M-30
1883.
3198
ORŁOWSKI Jakub
Kuba Trenuje (POL)
P
1984
M-30
1884.
3204
MORAWSKI Maciej
Bydgoszcz (POL)
1984
M-30
1885.
3295
KOZICKI Kamil
Dęblin (POL)
P
1984
M-30
1886.
3335
SOLECKI Marcin
Rzeszów (POL)
P
1984
M-30
1887.
3359
SZACIŁOWSKI Przemysław
PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK (POL)
1984
M-30
1888.
3366
WO¬NY-TOMCZAK Marta
Mamy rocznice ¶lubu (POL)
P
1984
K-30
1889.
3367
TOMCZAK Łukasz
Mam rocznice ¶lubu (POL)
P
1984
M-30
1890.
3371
ADAMOWICZ Daniel
Niebuszewo (POL)
1984
M-30
1891.
3402
KOŁODZIEJ Michał
Piaseczno Running (POL)
1984
M-30
1892.
3492
DˇBROWSKI Michał
Słubice (POL)
1984
M-30
1893.
3517
JODŁOWSKI Jan
Kraków (POL)
P
1984
M-30
1894.
3522
RUSZCZYŃSKI Łukasz
WŁ Słupsk/RWT Bydgoszcz (POL)
P
1984
M-30
1895.
3601
KOZIARSKI Przemek
10blog opole (POL)
P
1984
M-30
1896.
3636
SEK¦CIŃSKA Magda
KS Łomżanie (POL)
1984
K-30
1897.
3682
¦WIˇTKOWSKI Łukasz
Running Bears Lubawa (POL)
1984
M-30
1898.
3684
SITKO Dawid
Radlin (POL)
P
1984
M-30
1899.
3710
BEKIER Paweł
Bubba gump run team (POL)
P
1984
M-30
1900.
3755
ŻYCHOWSKI Rafał
Zalesie (POL)
P
1984
M-30