ORLEN WARSAW MARATHON
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
21.097 km
Lista
startowa
meta
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
K-70
K-80+
MĘŻCZYŹNI
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
M-70
M-80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
Maraton (42.195 km) (08:44:58)
Strona
<
1
2
3
4
5
6
7
>
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-10 22:10:22
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto/Video
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Data
Kat.
201.
2418
KAMINSKI Krzysztof
Osiek (POL)
1961
M-50
202.
3404
KAMIŃSKI Marek
Zespół Szkolno-Przedszkolny Szczerców (POL)
1964
M-50
203.
2542
KANCERSKI Krzysztof
Łódź (POL)
P
1961
M-50
204.
8433
KANONICZAK Krzysztof
Poznań (POL)
1963
M-50
205.
5464
KARLAK Andrzej
KB GALERIA (POL)
1966
M-50
206.
8730
KAROLEWSKI Janusz
Warszawa (POL)
P
1959
M-50
207.
5554
KARP Andrzej
Drużyna Zbója Becza (POL)
1961
M-50
208.
2585
KARWOWSKI Arkadiusz
Holmes Place (POL)
P
1964
M-50
209.
3020
KASYNIUK Anatolii
Winnica (UKR)
P
1966
M-50
210.
4074
KIELISZCZYK Kieelich
Zielona Góra (POL)
P
1964
M-50
211.
1910
KIERSKI Dariusz
PSZCZYNA (POL)
1963
M-50
212.
8678
KIERUL Jacek
AKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com (POL)
P
1962
M-50
213.
3026
KIESLICH Mariusz
Brylant Kórnik (POL)
1962
M-50
214.
3869
KIISKINEN Esa
Helsinki (FIN)
P
1963
M-50
215.
1321
KIREJ Mariusz
NGB KORONA LEGNICA (POL)
P
1965
M-50
216.
6811
KLAMCZYŃSKI Marek
Leśniakowizna (POL)
O1
1961
M-50
217.
1829
KLATT Dirk
Klattis Clan (GER)
P
1957
M-50
218.
1511
KLAWIŃSKI Andrzej
Sicienko (POL)
1964
M-50
219.
5205
KLIMIK Zenon
AKB SZCZYTNO (POL)
P
1963
M-50
220.
2120
KŁOBUSZEWSKI Stanisław
Warszawa (POL)
P
1960
M-50
221.
3675
KLOEPPER Karsten
59er (GER)
P
1965
M-50
222.
8864
KLUCZYŃSKI Jarosław
Józefosław (POL)
1963
M-50
223.
3007
KLUF Zdzisław
Amator (POL)
I
1957
M-50
224.
9051
KOCISZEWSKI Krzysztof
MPWiK WARSZAWA (POL)
1959
M-50
225.
5823
KOMÓR Wiesław
GB Wrocławskie Morsy (POL)
1962
M-50
226.
1525
KOŃSKI Maciej
Warszawa (POL)
1957
M-50
227.
4122
KOPACZEWSKI Piotr
Zielona Góra (POL)
P
1962
M-50
228.
5456
KOPCEWICZ Robert
KS Hanza Goleniów (POL)
1966
M-50
229.
3214
KOPERSKI Jan
MKS Święc (POL)
1958
M-50
230.
1144
KOPRAS Marek
Wroniecki Klub Biegacza (POL)
1958
M-50
231.
1962
KORDZIŃSKI Kazimierz
Mafia Team Lubliniec (POL)
1958
M-50
232.
8557
KORNAGA Andrzej
Katowice (POL)
1959
M-50
233.
4488
KORNAGA Janusz
Horyniec Zdrój AS Lubaczów (POL)
1962
M-50
234.
4664
KORNAŚ Jan
warszawa (POL)
1966
M-50
235.
5569
KOROŚ Dariusz
Chyliczki (POL)
1963
M-50
236.
6041
KORPACZ Wojciech
Warszawa (POL)
1965
M-50
237.
2487
KOSAŁKA Edward
11 Dywizja Kawalerii Pancernej (POL)
1965
M-50
238.
5959
KOSIOREK Dariusz
Warszawa (POL)
1966
M-50
239.
5137
KOSIOREK Jurek
Warszawa (POL)
1957
M-50
240.
3606
KOSMALA Dariusz
warszawa (POL)
P
1964
M-50
241.
3062
KOSTRZEWA Krzysztof
Niezrzeszony (POL)
1964
M-50
242.
5559
KOŚNIK Andrzej
MKB Dreptak (POL)
1961
M-50
243.
6149
KOTYSZ Waldemar
KB BBL Opole (POL)
1964
M-50
244.
8640
KOWALCZYK Tadeusz
Warszawa (POL)
1959
M-50
245.
4500
KOWALCZYK Wojciech
KB Spartakus Bełchatów (POL)
1961
M-50
246.
4025
KOWALSKI Darek
RUNSTARS (POL)
P
1965
M-50
247.
5177
KOWALSKI Józef
MŁOCHÓW (POL)
P
1963
M-50
248.
1401
KOWALSKI Robert
Łoziska (POL)
P
1966
M-50
249.
8913
KOWALSKI Robert
Warszawa (POL)
AGORA
1964
M-50
250.
1721
KOZAK Krzysztof
BiegamSam (POL)
P
1966
M-50
251.
5497
KOZAKIEWICZ Tomasz
TSA Sandomierz (POL)
1966
M-50
252.
6181
KOZŁOWSKI Roman
Warszawiaky Athletics Club (POL)
1957
M-50
253.
5999
KRAJEWSKI Zbigniew
Radlin (POL)
1961
M-50
254.
2342
KRASKA Zbigniew
Chełm (POL)
P
1964
M-50
255.
6921
KRASNOVSKIY Oleg
SK LESNAY (POL)
P
1961
M-50
256.
8834
KRAWCZYK Kazimierz
AVIVA CZĘSTOCHOWA (POL)
P
1964
M-50
257.
7232
KRAWCZYK Marek
warszawa (POL)
1964
M-50
258.
3213
KRIESE Piotr
TKKF Wodnik Więcbork (POL)
1966
M-50
259.
7120
KRÓLIKOWSKI Zbigniew
Tkkf Kubuś Sierpc (POL)
P
1964
M-50
260.
5542
KRÓLIŃSKI Piotr
jabłonna (POL)
1962
M-50
261.
7029
KRUSZELNICKI Krzysztof
Warszawa (POL)
1963
M-50
262.
2433
KUBASZEWSKI Mirosław
Warszawa (POL)
1963
M-50
263.
8220
KUBIAK Józef
Słupno (POL)
P O3 pracownik
1961
M-50
264.
2855
KUBICA Krzysztof
UM Bieruń (POL)
1959
M-50
265.
5670
KUCA Roman
Pieniężno (POL)
1962
M-50
266.
7114
KUCHTA Mirosław
KATOWICE (POL)
P
1964
M-50
267.
8400
KUCZKOWSKI Ryszard
12tri.pl Drużyna Wilka (POL)
1966
M-50
268.
2195
KUCZMA Paweł
Pałuki Running Team (POL)
P
1965
M-50
269.
4228
KULBACZYŃSKI Jan
LKS KODEŃ (POL)
1962
M-50
270.
1933
KULETA Andrzej
Biegnę, żeby Bartek mógł biegać (POL)
P
1966
M-50
271.
1613
KUMOR Krzysztof
Drużyna Gazety Zielona Góra (POL)
P
1959
M-50
272.
1224
KURIATA Robert
OLAWS ZŁOTORYJA (POL)
1966
M-50
273.
7896
KURPIŃSKI Waldemar
Warszawa-Bielany (POL)
1965
M-50
274.
5516
KURYŁO Artur
ATP Augustów (POL)
1966
M-50
275.
1807
KURYŁO Zenon
SBD Energetyk Rybnik (POL)
I
1966
M-50
276.
6386
KURZAWA Sławomir
Orange Polska (POL)
1966
M-50
277.
4792
KUŚMIERSKI Andrzej
Warszawa (POL)
1963
M-50
278.
8985
KWAPIŃSKI Mirosław
lipsko (POL)
P
1964
M-50
279.
8015
KWIATKOWSKI Zbigniew
Kraków (POL)
1962
M-50
280.
6933
KWIECIEŃ Jacek
Markowi Biegacze (POL)
1957
M-50
281.
1840
LAM Chi ho
Hong Kong (Hongkong)
P
1957
M-50
282.
8935
LANIECKI Wiesław
PADŁ NA RYJ TEAM (POL)
P
1966
M-50
283.
3813
LARA Miroslaw
Easy Run Racibórz (POL)
P
1965
M-50
284.
7394
LASEK Leszek
radom (POL)
P
1966
M-50
285.
9028
LASZUK Wojtek
Otwock (POL)
P
1961
M-50
286.
8969
LATACZ Jarosław
Katowice (POL)
1965
M-50
287.
7822
LEN Mariusz
Wroclaw (POL)
1961
M-50
288.
2939
LEONIAK Grzegorz
Warszawski (POL)
1966
M-50
289.
1507
LESKI Janusz
Warszawa (POL)
P
1960
M-50
290.
8771
LESZCZYŃSKI Paweł
Lasy Wawerskie (POL)
P
1960
M-50
291.
3906
LEŚNIEWSKI Tomasz
Poznań (POL)
1962
M-50
292.
3422
LEWANDOWSKI Krzysztof
Sokół Bodzanów (POL)
P
1961
M-50
293.
7944
LIK Marek
CHEŁM BIEGA (POL)
P
1966
M-50
294.
3211
LIMMER Ailar
Tallinn (EST)
1960
M-50
295.
4366
LIS Robert
SUPERMARATON KALISZ (POL)
1959
M-50
296.
4327
LISIUS Tomasz
Gdańsk (POL)
P
1964
M-50
297.
6925
LISOUSKI Victar
Amatar (POL)
P
1964
M-50
298.
6884
ŁOCZEWSKI Paweł
BRAK - INDYWIDUALNIE (POL)
1961
M-50
299.
1569
LÖYTTY Sami
Helsinki (FIN)
P
1966
M-50
300.
3382
ŁUCZKA Zbigniew
MKS Puszkin (POL)
P
1959
M-50