ORLEN WARSAW MARATHON
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
21.097 km
Lista
startowa
meta
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
K-70
K-80+
MĘŻCZYŹNI
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
M-70
M-80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
Maraton (42.195 km) (08:44:58)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
20
21
22
23
24
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
81
82
>
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-10 22:10:22
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto/Video
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Data
Kat.
2101.
2668
JAŚKOWIAK Joanna
Grodziski Klub Biegacza (POL)
1977
K-30
2102.
2669
JAŚKOWIAK Maciej
Grodziski Klub Biegacza (POL)
1974
M-40
2103.
4107
MELONEK Paweł
Grodziski Klub Biegacza (POL)
1966
M-50
2104.
6166
WOJCIECHOWSKI Lech
Grodziski Klub Biegacza (POL)
1953
M-60
2105.
6239
PRZYBYSZ Dorota
Grodziski Klub Biegacza (POL)
1966
K-50
2106.
1677
ZEGARSKI Arkadiusz
Grójec (POL)
1973
M-40
2107.
2789
GMAJ Daniel
GRÓJEC (POL)
1983
M-30
2108.
2790
GMAJ Karolina
Grójec (POL)
P
1980
K-30
2109.
3043
PĘKACKI Robert
Grójec (POL)
P
1981
M-30
2110.
4117
KUSZTYKIEWICZ Zbigniew
Grójec (POL)
P
1978
M-30
2111.
5211
MIKOWSKI Artur
Grójec (POL)
1975
M-40
2112.
5864
CELEJEWSKI Przemysław
Grójec (POL)
1982
M-30
2113.
6460
GRYCZKO Marta
Grójec (POL)
P
1990
K-20
2114.
7389
CANIA Paweł
Grójec (POL)
P
1991
M-20
2115.
7618
FALTYNOWSKI Tomasz
GRONITY (POL)
P
1974
M-40
2116.
5549
ROZWALKA Marcin
Gronówko (POL)
1979
M-30
2117.
3981
ANDRZEJCZAK Tomasz
Groszek (POL)
1988
M-20
2118.
2069
KUBACKI Dariusz
Grotniki (POL)
P
1970
M-40
2119.
1604
CZECHOWSKI Miłosz
Grubasy z Accurate (POL)
1973
M-40
2120.
1127
SADŁECKI Paweł
Grudziądz (POL)
1974
M-40
2121.
3502
CHODERNY Dariusz
Grudziądz (POL)
P
1978
M-30
2122.
3654
BEDNARCZYK Przemyslaw
Grudziadz (POL)
P
1983
M-30
2123.
4372
RUTKOWSKI Andrzej
GRUDZIĄDZ (POL)
P
1981
M-30
2124.
4376
KACZMAREK Sebastian
Grudziądz (POL)
P
1975
M-40
2125.
4450
GRZĘDZICKI Michał
Grudziądz (POL)
P
1976
M-40
2126.
6367
GRZĘDZICKI Rafał
Grudziądz (POL)
P
1981
M-30
2127.
6606
WIKA-SKOMSKA Joanna
Grudziądz (POL)
P
1974
K-40
2128.
6855
JURCZYK Ewa
Grudziądz (POL)
P
1975
K-40
2129.
7824
CICHECKA Anna
Grudziadz (POL)
P
1972
K-40
2130.
8463
RYBACKI Paweł
Grudziądz (POL)
P
1977
M-30
2131.
8765
KOZŁOWSKA Beata
Grudziądz (POL)
P
1978
K-30
2132.
1288
JUSKOWIAK Alina
gRUNwald team Poznań (POL)
P
1983
K-30
2133.
1587
SIEDLIŃSKI Kamil
gRUNwald Team Poznań (POL)
P
1989
M-20
2134.
2287
RAFLIK Sławomir
gRUNwald team Poznań (POL)
P
1978
M-30
2135.
4118
SKÓRA Tomasz
Grupa Biegaczy Skórzec Biega (POL)
P
1976
M-40
2136.
6424
OLSZEWSKI Kamil
Grupa biegaczy Skórzec BIEGA (POL)
P
1995
M-20
2137.
3762
JAROCH Magdalena
Grupa biegowa 65 (POL)
P
1988
K-20
2138.
4868
PLAK Dariusz
Grupa Biegowa CHTMO Chotomów (POL)
1981
M-30
2139.
2502
ZIELIŃSKI Bogumił
Grupa Biegowa Mieroszów (POL)
P
1963
M-50
2140.
1411
AUGUSTYŃSKA Iwona
Grupa biegowa parkrun Warszawa (POL)
1990
K-20
2141.
6748
GŁUPCZYK Tadeusz
Grupa Biegowa Parkrun Warszawa (POL)
P
1967
M-40
2142.
1226
BANEK Krzysztof
Grupa Biegowa Radzionków (POL)
1984
M-30
2143.
4781
HURYŃ Ewa
Grupa Biegowa RunnersClub.pl (POL)
1973
K-40
2144.
7099
MARKIEWICZ Marek
GRUPA BIEGOWA URSUS (POL)
P
1984
M-30
2145.
2103
IWANEK Krzysztof
Grupa Malbork (POL)
P
1974
M-40
2146.
2618
STANKIEWICZ Mariusz
Grupa Malbork (POL)
P
1975
M-40
2147.
3072
BARCIKOWSKI Krzysztof
GRUPA MALBORK (POL)
1967
M-40
2148.
3216
BARNAŚ Krzysztof
GRUPA MALBORK (POL)
P
1981
M-30
2149.
3332
WĄSIK Krzysztof
Grupa Malbork (POL)
P
1971
M-40
2150.
3994
SOSNA Barbara
Grupa Malbork (POL)
P
1986
K-30
2151.
4095
FIAŁEK Alicja
Grupa Malbork (POL)
P
1995
K-20
2152.
4247
SZYMKOWIAK Paweł
Grupa Malbork (POL)
P
1984
M-30
2153.
4542
ŁAKOMY Rafał
Grupa Malbork (POL)
1981
M-30
2154.
4644
RADECKA Ilona
GRUPA MALBORK (POL)
P
1987
K-20
2155.
5212
STOLARÓW Robert
GRUPA MALBORK (POL)
1972
M-40
2156.
5828
WIŚNIEWSKI Maciej
Grupa Malbork (POL)
P
1974
M-40
2157.
4850
CAŁKA Przemysław
GRUPA MARAT (POL)
P
1992
M-20
2158.
8470
KURDZIEL Paweł
GRUPA NA WYLOCIE (POL)
P
1979
M-30
2159.
1661
GALUSKIN Alexey
Grupa Nomax (RUS)
P
1983
M-30
2160.
2786
HETMAN Radosław
Grupa Nomax (POL)
P
1981
M-30
2161.
7821
KASZUBA Michał
Grupa Nomax (POL)
1975
M-40
2162.
8532
OLENIAK Jarosław
Grupa Nowosolskich Biegaczy (POL)
1974
M-40
2163.
8960
GAWLIKOWSKI Robert
Grupa PGD (POL)
1975
M-40
2164.
1358
IGNACIK Rafał
Grupa Pościgowa (POL)
P
1978
M-30
2165.
2301
ŻOŁNIEROWICZ Michał
Grupa Serock Biega z Hotelem Narvil Conference & Spa (POL)
P
1974
M-40
2166.
4241
ZAHOROWSKI Janusz
Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok (POL)
1977
M-30
2167.
1139
LULEWICZ Dariusz
Grupa Trójmiasto (POL)
I
1979
M-30
2168.
2950
SULIMA Robert
Grupa Trójmiasto (POL)
1971
M-40
2169.
8694
KLUSKA Piotr
Grupa Wirtualna Polska (POL)
P
1972
M-40
2170.
9034
KWIECIEŃ Kinga
Grupa Wirtualna Polska (POL)
1989
K-20
2171.
5949
CHŁANDA Sebastian
Grupetto Gorlice (POL)
P
1985
M-30
2172.
5962
SAWCZYN Rafał
Grupetto Gorlice (POL)
P
1988
M-20
2173.
1901
MORGIEWICZ Piotr
gryfice (POL)
P
1966
M-50
2174.
2533
WODNICKI Grzegorz
Gryfice (POL)
P
1995
M-20
2175.
7960
GRESZCZUK Jarosław
GSK RUNNERS TEAM (POL)
P
1979
M-30
2176.
1909
AKSIUCIK Arkadiusz
GTECH RUNNING TEAM (POL)
1981
M-30
2177.
9150
SYGUŁA Marcin
GTM DSS TEAM (POL)
1978
M-30
2178.
7230
PIĄTKOWSKI Marcin
Guardian Częstochowa (POL)
P
1979
M-30
2179.
4452
WALCZAK Andrzej
Gubin (POL)
P
1988
M-20
2180.
2490
KOSZCZYC Rafał
Gubin Biega Bo Lubi (POL)
P
1986
M-30
2181.
1361
ŁYJAK Tomasz
gulogulo (POL)
1970
M-40
2182.
1123
TOROP Przemyslaw
Gupa Trojmiasto/Solidarnosc Port Gdansk (POL)
1966
M-50
2183.
4848
DĄBROWSKI Sebastian
Gusto Dominium (POL)
1977
M-30
2184.
4072
OPALACH Zbigniew
Guziec Olszewka (POL)
P
1978
M-30
2185.
3900
GUZIKOWSKI Tomasz
GUZIK Team (POL)
1979
M-30
2186.
3793
KOŁDA Sebastian
Gvt (POL)
P
1975
M-40
2187.
7241
LACH Sebastian
GZ LZS Grodków (POL)
P
1976
M-40
2188.
7243
PŁONKA Szymon
GZ LZS Grodków (POL)
P
1978
M-30
2189.
4519
BINKOWSKI Adrian
Gzin (POL)
P
1980
M-30
2190.
1287
SOSNOWSKI Robert
Hajnówka (POL)
1975
M-40
2191.
4343
KOSKO Marek
Hajnówka (POL)
P
1979
M-30
2192.
5969
STASIEWICZ Wiera
HAJNÓWKA (POL)
1942
K-70
2193.
5970
STASIEWICZ Leoncjusz
HAJNÓWKA (POL)
1939
M-70
2194.
5592
ARTEMIUK Eugenia
HAJNÓWKA BIEGA (POL)
P
1959
K-50
2195.
6518
ANDROSIUK Tomasz
Hajnówka biega (POL)
P
1980
M-30
2196.
6571
KRAWCZUK Elżbieta
HAJNÓWKA BIEGA (POL)
P
1971
K-40
2197.
6612
BONDARUK Adam
HAJNÓWKA BIEGA (POL)
P
1978
M-30
2198.
6648
GĄSOWSKA Walentyna
Hajnówka Biega (POL)
P
1973
K-40
2199.
3284
SOBIERSKI Wojciech
HAKUNA MATATA :) (POL)
P
1978
M-30
2200.
8772
BĄK Piotr
Halinów (POL)
1972
M-40