ORLEN WARSAW MARATHON
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
21.097 km
Lista
startowa
meta
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
K-70
K-80+
MĘŻCZYŹNI
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
M-70
M-80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
Maraton (42.195 km) (08:44:58)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
32
33
34
35
36
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
81
82
>
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-10 22:10:22
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto/Video
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Data
Kat.
3301.
4253
KAMIŃSKA Maria
ORANGE POLSKA (POL)
P
1981
K-30
3302.
4254
KITA Tomasz
BKB Victoria Brzesko (POL)
P
1979
M-30
3303.
4255
BRZEZIŃSKI Krzysztof
Drużyna Szpiku (POL)
1971
M-40
3304.
4256
WRZEŚNIEWSKI Grzegorz
LKS Olymp Błonie (POL)
1978
M-30
3305.
4257
DYMEK Karol
Warszawa (POL)
P
1983
M-30
3306.
4258
BARTCZAK Janusz
Sokół Bodzanów (POL)
1960
M-50
3307.
4259
GERC Jarosław
Wulkany Miłości (POL)
P
1982
M-30
3308.
4260
TOMCZYK Rafał
Feniks Legnica (POL)
P
1983
M-30
3309.
4261
BACZYŃSKI Bartosz
WJS Rosomak (POL)
P
1995
M-20
3310.
4262
PODLEŚ Zbigniew
Warszawa (POL)
P
1977
M-30
3311.
4263
KIBART Krzysztof
BUBBA GUMP run team (POL)
P
1984
M-30
3312.
4264
ŻYCIŃSKI Jacek
Warszawa (POL)
1950
M-60
3313.
4265
PIOTROWSKA Anna
Warszawa (POL)
P
1985
K-30
3314.
4266
PROKOPOWICZ Joanna
Gdańsk (POL)
1991
K-20
3315.
4267
CZAPSKI-PRUSZAK Piotr
Tczew (POL)
1978
M-30
3316.
4268
SOSZYŃSKI Mikołaj
Creative Answer (POL)
1983
M-30
3317.
4269
BARDZYNSKI Pawel
4Run Pińczów (POL)
P
1979
M-30
3318.
4270
HAŁON Andrzej
Biegam Bo Lubię Opole (POL)
1954
M-60
3319.
4271
MAJKA Olga
Pszczyna (POL)
1983
K-30
3320.
4272
MROCZEK Marcin
Opole (POL)
1977
M-30
3321.
4273
GÓRSKI Adam
Piaseczno (POL)
1984
M-30
3322.
4274
BIERA Andrzej
Warszawa (POL)
P
1948
M-60
3323.
4275
BAGIŃSKI Paweł
NBP (POL)
P
1976
M-40
3324.
4276
MYLLYMAKI Risto
Sliema (FIN)
P
1980
M-30
3325.
4277
WALCZYŃSKI Robert
Gdynia (POL)
P
1971
M-40
3326.
4278
PIWKO Grażyna
Warszawa (POL)
1963
K-50
3327.
4279
BARTULA Piotr
Chciałem se pobiegać (POL)
P
1974
M-40
3328.
4280
WIĘCKOWSKA Katarzyna
Warszawa (POL)
P
1975
K-40
3329.
4281
DYSARZ Przemysław
Poznań (POL)
P
1981
M-30
3330.
4282
WIĄCEK Marcin
BYLEDOBIEC ANIN (POL)
1978
M-30
3331.
4283
KOZŁOWSKI Adam
BiegoStok (POL)
1975
M-40
3332.
4284
KRUCZYNSKI Wojtek
UTTB (AUT)
P
1955
M-60
3333.
4285
SZERSZENIEWSKI Marek
PKO Bank Polski S.A. (POL)
1961
M-50
3334.
4286
ZAJĄC Krzysztof
Kozienice (POL)
P
1981
M-30
3335.
4287
ZGAIŃSKI Grzegorz
Warszawa (POL)
P
1986
M-30
3336.
4288
SZOSTAK Sławomir
truchtacz garwolin (POL)
1970
M-40
3337.
4289
MARCINIAK Jacek
UKS Strzelec Konin (POL)
P
1979
M-30
3338.
4290
ZARZYCKA Monika
Boot Camp Polska (POL)
1988
K-20
3339.
4291
KARKOWSKA Wiesława
Baranowo (POL)
P
1960
K-50
3340.
4292
FILIPIAK Witold
Obrzycko (POL)
P
1967
M-40
3341.
4293
DE GRAAF Jos
Nieuw Vennep (NED)
P
1983
M-30
3342.
4294
MATSUKI Taira
UKI UKI running club (POL)
P
1970
M-40
3343.
4295
CERQUENI Vittorio
CLUB SUPER MARATHON ITALY (ITA)
P
1956
M-60
3344.
4296
WIŚNIEWSKI Wojciech
Balajs TEAM (POL)
P
1991
M-20
3345.
4297
RUIZ RODRIGUEZ Alberto
Warszawa (ESP)
P
1983
M-30
3346.
4298
KOLEŃCZUK Władysław
Morsy Lubsko (POL)
1955
M-60
3347.
4299
SIENNY Sebastian
Gdynia (POL)
P
1986
M-30
3348.
4300
KUCHARSKI Piotr
12tri.pl (POL)
1968
M-40
3349.
4301
ZAKOŚCIELNY Krzysztof
TKKF Wodnik Więcbork (POL)
P
1965
M-50
3350.
4302
FOLĘGA Justyna
Popielów (POL)
P
1987
K-20
3351.
4303
GRABOWSKI Hubert
Szuracz konstanciński (POL)
1978
M-30
3352.
4304
ŁĄCZNY Jarosław
Bydgoszcz (POL)
1979
M-30
3353.
4305
DEBONO Alfred
New York road Runners (Malta)
P
1948
M-60
3354.
4306
LOSKA Aleksandra
Piasek (POL)
1991
K-20
3355.
4307
POLAŃSKI Aleksander
Wólka Kozodawska (POL)
1971
M-40
3356.
4308
ŚWITOŃSKA Aleksandra
biegamyrazem.pl (POL)
1971
K-40
3357.
4309
DRUŚ Robert
Warszawa (POL)
1964
M-50
3358.
4310
ŁUCZAK Dariusz
CREW STEK GRUDZIĄDZ (POL)
1977
M-30
3359.
4311
GIERASIMCZYK Jakub
Morąg (POL)
P
1992
M-20
3360.
4312
STRZELEC Marcin
Karczew (POL)
P
1980
M-30
3361.
4313
FILIPOWICZ Karol
Wrocław (POL)
P
1989
M-20
3362.
4314
PAPIEŻ Mariusz
MOK Mszana Dolna (POL)
P
1983
M-30
3363.
4315
GULBINOWICZ Ewelina
BPH Running (POL)
P
1983
K-30
3364.
4316
SŁABY Robert
Aktywny Dynów (POL)
P
1989
M-20
3365.
4317
OLEK Jakub
Warszawa (POL)
P
1987
M-20
3366.
4318
LEWANDOWSKI Przemysław
Śrem (POL)
1984
M-30
3367.
4319
PIĄTKOWSKI Łukasz
Warszawa (POL)
1982
M-30
3368.
4320
HELSZTAJN Robert
Żnin (POL)
P
1969
M-40
3369.
4321
NAGLACKI Grzegorz
RAZ Szczecin (POL)
1972
M-40
3370.
4322
SZUMANN Michał mikołaj
WJS Rosomak (POL)
P
1988
M-20
3371.
4323
DZIARNOWSKA Magda
Warszawa (POL)
P
1985
K-30
3372.
4324
RYBAK Przemysław
Puławska Grupa Triathlonowa (POL)
P
1983
M-30
3373.
4325
PRĘDKI Grzegorz
'Wolny Biegacz' (POL)
P
1985
M-30
3374.
4326
PIETRZAK Daniel
Pruszków (POL)
1987
M-20
3375.
4327
LISIUS Tomasz
Gdańsk (POL)
P
1964
M-50
3376.
4328
MUCHA Beata
Poznań (POL)
P
1973
K-40
3377.
4329
DOBEK Rafał
Wrocław (POL)
P
1966
M-50
3378.
4330
HRECZAŃSKI Jacek
KM AKTYWNI SOCHACZEW (POL)
1968
M-40
3379.
4331
BAZYLUK Andrzej
KB ERGO (POL)
1970
M-40
3380.
4332
ZIENKIEWICZ Jan
Świnoujście (POL)
P
1976
M-40
3381.
4333
KOGUT Stanisław
Biegowa Świdnica (POL)
P
1981
M-30
3382.
4334
MIODUSZEWSKI Łukasz
Świnoujście (POL)
P
1982
M-30
3383.
4335
PAWLUCZYK Adam
Radom (POL)
1988
M-20
3384.
4336
DACYK Patrycja
Warszawa (POL)
1986
K-30
3385.
4337
KUBANEK Łukasz
TEAMOCHAL (POL)
1983
M-30
3386.
4338
CZERSKI Leszek
Warszawa (POL)
P
1977
M-30
3387.
4339
BOŻEK Edward
Milanówek (POL)
1952
M-60
3388.
4340
GAWRYCH Marcin
Spinko (POL)
P
1978
M-30
3389.
4341
KASPRZAK Marek
biegamyrazem.pl (POL)
1985
M-30
3390.
4342
FRYDRYCHOWSKI Przemysław
osir kleczew (POL)
1971
M-40
3391.
4343
KOSKO Marek
Hajnówka (POL)
P
1979
M-30
3392.
4344
ŻURANIEWSKA Agnieszka
Trucht Tarchomin Team (POL)
1977
K-30
3393.
4345
RZECZKOWSKI Maciej
Otwock (POL)
1968
M-40
3394.
4346
HINTZ Tomasz
Konstancin-Jeziorna (POL)
P
1976
M-40
3395.
4347
STATKIEWICZ Maciej
P&G (POL)
P
1991
M-20
3396.
4348
BIRKHOLZ Jacek
Bydgoszcz (POL)
P
1980
M-30
3397.
4349
LATAŁA Jacek
LKB Rudnik (POL)
P
1978
M-30
3398.
4350
MAJKOWSKI Tomasz
Aktywni Kociewiacy Skórcz (POL)
P
1989
M-20
3399.
4351
MILLER Daniel
Warsaw International Triathlon Club (POL)
1976
M-40
3400.
4352
GACKA Arkadiusz
WIĘCBORK (POL)
1977
M-30