ORLEN WARSAW MARATHON
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
21.097 km
Lista
startowa
meta
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
K-70
K-80+
MĘŻCZY¬NI
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
M-70
M-80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidz±cy
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
Maraton (42.195 km) (08:44:58)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
35
36
37
38
39
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
81
82
>
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-10 22:10:22
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto/Video
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Data
Kat.
3601.
4932
MELIŃSKI Marek
MKB Semper Humilis (POL)
1984
M-30
3602.
4936
PRIGAN Grzegorz
Trenujznami.pl / 21K.pl (POL)
P
1977
M-30
3603.
4937
PRUSKI Marcin
Ruda ¦l±ska (POL)
1979
M-30
3604.
4938
NOWAK Przemysław
Dzierżoniów (POL)
P
1986
M-30
3605.
4944
KAMENOS Filippos
Nicosia (CYP)
P
1980
M-30
3606.
4945
BRZOSKI Piotr
Poznań (POL)
P
1980
M-30
3607.
4949
WO¬NIAK Michał
Czapury (POL)
P
1979
M-30
3608.
4950
BABULA Jarosław
Bank Millennium (POL)
1983
M-30
3609.
4960
MAMAJ Sebastian
sebastianmamaj.pl (POL)
1985
M-30
3610.
4962
WAŻNY Dariusz
WAŻNY TEAM (POL)
1979
M-30
3611.
4967
KONDZIELNIK Paweł
Jankowice (POL)
P
1981
M-30
3612.
4971
SZYMANEK Tomasz
Słynni Kenijczycy (POL)
P
1983
M-30
3613.
4973
FIRLEJCZYK Adrian
Ruda ¦l±ska (POL)
1978
M-30
3614.
4974
DZIĘBOWSKI Mariusz
Koszalin (POL)
P
1986
M-30
3615.
4977
KOZIOŁ Janusz
Ł±czany (POL)
P
1977
M-30
3616.
4979
KOWAL Konrad
Vege Runners (POL)
1981
M-30
3617.
4983
SEROCKI Piotr
Markowi Biegacze (POL)
1977
M-30
3618.
4994
GRUSZECKI Bartosz
Bielsko-Biała (POL)
P
1978
M-30
3619.
4997
WOJSŁAW Bartłomiej
GLKS Marcinowice (POL)
1984
M-30
3620.
5000
CZYRNY Łukasz
Karnice (POL)
1981
M-30
3621.
5004
SIWKOWSKI Łukasz
Złotniki (POL)
P
1978
M-30
3622.
5018
CARMAN Jeremy
Niceville (USA)
P
1977
M-30
3623.
5021
HIRT Tomasz
CB163 (POL)
P
1982
M-30
3624.
5026
ZATHEY Michał
Warszawa (POL)
1977
M-30
3625.
5033
HUCZEK Tomasz
KS GRYF KIETRZ / EASY RUN RACIBÓRZ (POL)
P
1981
M-30
3626.
5034
PASAK Piotr
kielce (POL)
1978
M-30
3627.
5038
KAROLEWSKI Krzysztof
Pszczółkowski Team (POL)
P
1982
M-30
3628.
5040
ZARECKI Piotr
Pałuki Running Team (POL)
P
1985
M-30
3629.
5042
MAJCHRZYCKI Sławomir
KB Aktywni ¦roda Wlkp. (POL)
1983
M-30
3630.
5045
REMUSZKO Maciej
Klub Biegaj±cych Le¶ników (POL)
1980
M-30
3631.
5049
WIERZBA Grzegorz
W&W Marathon Team (POL)
1978
M-30
3632.
5051
BUCOŃ Wiktor
SZUBIN (POL)
P
1984
M-30
3633.
5053
ŁUCZYK Artur
Markowi Biegacze (POL)
1977
M-30
3634.
5054
BŁAJSZCZAK Karol
TSA Sandomierz (POL)
P
1977
M-30
3635.
5056
JAWORSKI Rafał
Allianz Running Team (POL)
1984
M-30
3636.
5057
TOMASZEK Przemysław
nowy dwor mazowiecki (POL)
1977
M-30
3637.
5058
DROB Marek
Hotel Drob (POL)
1986
M-30
3638.
5060
KRZYMIŃSKI Piotr
Monster Triathlon Team / apetytnasport.pl (POL)
P
1982
M-30
3639.
5062
SZCZYPIORKOWSKI Emil
Good Life Fitness (POL)
1982
M-30
3640.
5063
DROZD Aliaksei
Run4Fun.by (BLR)
1984
M-30
3641.
5064
NADULSKI Jacek
Team Kopeć (POL)
P
1979
M-30
3642.
5069
LEWANDOWSKI Łukasz
Bieganie.pl (POL)
1982
M-30
3643.
5072
KOZICKI Grzegorz
ZABIEGANI NA CO DZIEŃ (POL)
P
1982
M-30
3644.
5073
BENDER Sebastian
Warszawa (POL)
P
1979
M-30
3645.
5074
KLEPACKI Maciej
STRAŻ POŻARNA GOSTYŃ (POL)
P
1981
M-30
3646.
5083
WIELOGÓRSKI Łukasz
Warszawa (POL)
P
1986
M-30
3647.
5091
BˇKOWSKI Mikołaj
Bydgoszcz (POL)
1977
M-30
3648.
5094
GRABOWSKI Łukasz
LZS Rydzewo (POL)
P
1984
M-30
3649.
5095
STRYKOWSKI Daniel
warszawa (POL)
1980
M-30
3650.
5108
KANIA Tomasz
#SobasTeam (POL)
1979
M-30
3651.
5109
¦WIĘĆKOWSKI Grzegorz
warszawa (POL)
1977
M-30
3652.
5115
RESZKO Michał
Warszawa (POL)
1981
M-30
3653.
5118
DZIEWIERZ Przemysław
BBM Kielce (POL)
1978
M-30
3654.
5120
OSTROWSKI Marek
Warszawa (POL)
1977
M-30
3655.
5122
WESOŁOWSKI Mariusz
KarMar Runners (POL)
1984
M-30
3656.
5125
WI¦NIEWSKI Aleksander
WI¦NIOCHY (POL)
1977
M-30
3657.
5128
NOWAK Michał
Warszawa (POL)
P
1979
M-30
3658.
5129
MARKOWSKI Marek
K.S. Leniwiec (POL)
1977
M-30
3659.
5139
BARTOS Piotr
Łowicz (POL)
P
1984
M-30
3660.
5140
BOROWSKI Artur
MOHERHEAD (POL)
1977
M-30
3661.
5143
WRONOWSKI Mariusz
Legionowo (POL)
I P
1978
M-30
3662.
5145
MACH Dawid
One Person Team (POL)
I P
1986
M-30
3663.
5146
TOMCZAK Marcin
. Promyk- Ciechanów (POL)
I
1980
M-30
3664.
5149
MAŁECKI Jakub
RWT w Bydgoszczy (POL)
P
1979
M-30
3665.
5154
KMIECIK Radosław
Rakoniewice (POL)
P
1980
M-30
3666.
5156
KWIATKOWSKI Kacper
OBORNIKI ¦LASKIE (POL)
P
1986
M-30
3667.
5161
BADURA Adam
FORMA WODZISŁAW ¦LˇSKI (POL)
1978
M-30
3668.
5162
SZKUTA Marcin
tychy (POL)
P
1982
M-30
3669.
5164
ROTMAŃSKI Piotr
Bydgoszcz (POL)
P
1979
M-30
3670.
5167
STELMASZYK Piotr
PZU Sport Team (POL)
P
1977
M-30
3671.
5174
PIESIK Przemysław
CZEKA NAS MISJA !!! (POL)
P
1985
M-30
3672.
5178
MICHALSKI Robert
12tri.pl (POL)
1982
M-30
3673.
5183
KOKKORIS Dionysios
Sdym (POL)
P
1981
M-30
3674.
5185
PIETRZAK Jakub
UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO (POL)
P
1980
M-30
3675.
5186
MAJONEK Artur
Jabłonna (POL)
P
1981
M-30
3676.
5192
TAIPALE Pekka
Warszawa (FIN)
1978
M-30
3677.
5196
SYDORYK Artur
KB MCKiS JAWORZNO (POL)
1981
M-30
3678.
5199
ZIMNY Steffen
Steico Team (POL)
P
1977
M-30
3679.
5202
ROMAN Paweł
Mińska Grupa Rowerowa (POL)
P
1977
M-30
3680.
5204
RESZTAK Kamil
Łęczna (POL)
1984
M-30
3681.
5206
DALMATA Paweł
warszawa (POL)
1980
M-30
3682.
5209
DYRDA Norbert
Busko Zdrój (POL)
P
1979
M-30
3683.
5215
STARACHOWSKI Łukasz
brak (POL)
P
1982
M-30
3684.
5218
KU¬MA Łukasz
Żabiegani Sława (POL)
P
1977
M-30
3685.
5222
GRZYBOWSKI Maciej
Acti-vit (POL)
P
1986
M-30
3686.
5229
ZAWADZKI Kamil
Warszawa (POL)
1979
M-30
3687.
5231
STAŃCZAK Bartosz
Strefa58 (POL)
P
1979
M-30
3688.
5234
KAWAŁKO Maciej
forum-watchtower (POL)
1979
M-30
3689.
5245
DZIEŃKOWSKI Paweł
Allianz Running Team (POL)
1981
M-30
3690.
5248
WOŁOWIEC Maciej
Warszawa (POL)
1982
M-30
3691.
5249
BRZEZICKI Sebastian
KURZĘTNIK BIEGA (POL)
P
1986
M-30
3692.
5253
ROSZKIEWICZ Bartłomiej
Warszawa (POL)
1979
M-30
3693.
5255
CHAŁUPKA Paweł
Piaseczno (POL)
1979
M-30
3694.
5256
KUSIK Zbyszek
Gira Się Kręci (POL)
P
1982
M-30
3695.
5260
BURZYŃSKI Aleksander
Stopa Słupsk (POL)
1977
M-30
3696.
5265
DUDEK Marcin
Ożarów Mazowiecki (POL)
P
1977
M-30
3697.
5270
POPŁAWSKI Maciej
MUKL BRODNICA (POL)
1981
M-30
3698.
5274
ZABŁOCKI Jakub
Lechici Zielonka (POL)
1978
M-30
3699.
5277
BOTTCHER Andrzej
MPC Pęcz (POL)
P
1977
M-30
3700.
5279
FARBISZEWSKI Marek
ORANGE POLSKA (POL)
1977
M-30