ORLEN WARSAW MARATHON
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
21.097 km
Lista
startowa
meta
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
K-70
K-80+
MĘŻCZYŹNI
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
M-70
M-80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
Maraton (42.195 km) (08:44:58)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
45
46
47
48
49
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
81
82
>
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-10 22:10:22
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto/Video
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Data
Kat.
4601.
5559
KOŚNIK Andrzej
MKB Dreptak (POL)
1961
M-50
4602.
5560
KALINOWSKA Urszula
Warszawa (POL)
P
1990
K-20
4603.
5561
BROSZE Dominik
Klub Aktywnego Pelpliniaka (POL)
P
1979
M-30
4604.
5562
KUCHTA Adam
Warszawa (POL)
P
1976
M-40
4605.
5563
MALAK Krzysztof
Żydowo (POL)
P
1989
M-20
4606.
5564
KORDOWICZ Łukasz
Biłgoraj Biega (POL)
1979
M-30
4607.
5565
KWIATKOWSKA Bożena
Bydgoszcz (POL)
1970
K-40
4608.
5566
CELMER Sławomir
Lidzbark (POL)
1971
M-40
4609.
5567
ROSIECKI Marcin
Byków (POL)
P
1977
M-30
4610.
5568
BARTKIEWICZ Tomek
PBwUK (POL)
1988
M-20
4611.
5569
KOROŚ Dariusz
Chyliczki (POL)
1963
M-50
4612.
5570
MAZUR Jarosław
Mega Elbląg (POL)
1969
M-40
4613.
5571
ORDON Zbigniew
KM Truchcik Łubianka (POL)
1973
M-40
4614.
5572
BOMBA Tomasz
Warszawa (POL)
1992
M-20
4615.
5573
PIETRUS Piotr
Biegnę, żeby Bartek mógł biegać. (POL)
1972
M-40
4616.
5574
SWIERZY Arkadiusz
KKP Delfin (POL)
1973
M-40
4617.
5575
SAWICKI Bartosz
JacekBiega Running Team (POL)
1982
M-30
4618.
5576
KASPRZAK Natalia
Rawicz (POL)
P
1982
K-30
4619.
5577
NIWIŃSKI Krzysztof
Warszawa (POL)
1983
M-30
4620.
5578
WIDŹGOWSKI Przemysław
Bydgoszcz (POL)
P
1978
M-30
4621.
5579
DREJARZ-KACZMAREK Anna
Oxygen (POL)
1979
K-30
4622.
5580
BRYŁKA Andrzej
COM-DKM (POL)
1969
M-40
4623.
5581
ŁOPATO Agnieszka
Białystok (POL)
P
1990
K-20
4624.
5582
WŁODARCZYK Paweł
Łomża (POL)
P
1996
M-20
4625.
5583
PIECUCH Małgorzata
Przeworska Grupa Biegowa (POL)
1961
K-50
4626.
5584
DIXON Clem
Cambridge Harriers (POL)
P
1961
M-50
4627.
5585
KÓZKA Przemo
BIEGAM BO NIE LUBIE (POL)
P
1973
M-40
4628.
5586
PIECUCH Karolina
LACHO TEAM (POL)
1985
K-30
4629.
5587
KLINIEWSKA Agata
KB UE Poznań (POL)
P
1994
K-20
4630.
5588
WŁODARSKI Sławomir
OTWOCK (POL)
1973
M-40
4631.
5589
RZYMSKA Sylwia
biegamPłock team (POL)
1978
K-30
4632.
5590
PIEKARSKI Łukasz
niezrzeszony (POL)
1984
M-30
4633.
5591
FIUTEK Karolina
Biegnę, żeby Bartek mógł biegać (POL)
P
1988
K-20
4634.
5592
ARTEMIUK Eugenia
HAJNÓWKA BIEGA (POL)
P
1959
K-50
4635.
5593
GARDZIELIK Piotr
Warszawa (POL)
1972
M-40
4636.
5594
JARZYŃSKI Janusz
Konin (POL)
1969
M-40
4637.
5595
MURPHY Thomas
Maadi Runners (GBR)
P
1978
M-30
4638.
5596
KALIŃSKI Przemysław
WARSZAWA (POL)
1982
M-30
4639.
5597
PIERONKIEWICZ Jacek
LEVIATAN SZERSZEŃ TEAM (POL)
1981
M-30
4640.
5598
ANDRZEJCZAK Mariusz
Agrolok Sport Team (POL)
P
1973
M-40
4641.
5599
FURMAN Tomasz
Klub Matiego Jeżowe (POL)
1971
M-40
4642.
5600
BUCZKO Bartosz
Człuchowski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny (POL)
P
1991
M-20
4643.
5601
STASZCZUK Tomasz
Stara Iwiczna (POL)
1977
M-30
4644.
5602
STASZCZUK Jowita
Stara Iwiczna (POL)
P
1978
K-30
4645.
5603
LECH Henryk
Celestynów/Glina (POL)
P
1970
M-40
4646.
5604
BIZIEL Michał
WROCŁAW (POL)
1974
M-40
4647.
5605
SUTUŁA Dariusz
BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM (POL)
1973
M-40
4648.
5606
KITLAS Rafał
Warszawa (POL)
1981
M-30
4649.
5607
FIDO Marek
Lechici Zielonka (POL)
1966
M-50
4650.
5608
KUSAK Paweł
Motivato team (POL)
P
1984
M-30
4651.
5609
PIASTA Dariusz
Warszawa (POL)
1972
M-40
4652.
5610
NOWAK Andrzej
TEMPO Mława,Polska Biega (POL)
1961
M-50
4653.
5611
JANUSZEWSKI Wiesław
Łomża (POL)
1961
M-50
4654.
5612
BIEDRZYCKI Krzysztof
Kołobrzeg (POL)
P
1971
M-40
4655.
5613
SAWRASEWICZ Łukasz
Fit Food Zone (POL)
1982
M-30
4656.
5614
NOWACZYK Jakub
Bydgoszcz (POL)
1980
M-30
4657.
5615
KOCZKOWSKI Łukasz
Warszawa (POL)
P
1985
M-30
4658.
5616
BAJOREK Grzegorz
Tarnów (POL)
1972
M-40
4659.
5617
STAŃCZAK Łukasz
KS MAKÓW BIEGA (POL)
P
1988
M-20
4660.
5618
RUTKOWSKI Tadeusz
Poznań (POL)
P
1946
M-70
4661.
5619
MADEJ Tomasz
Białobrzegi (POL)
1981
M-30
4662.
5620
SIEBERT Krzysztof
KB MANIAC POZNAŃ (POL)
P
1955
M-60
4663.
5621
TOPOLSKI Piotr
Gdańsk (POL)
1979
M-30
4664.
5622
KOWALCZEWSKI Piotr
Warszawa (POL)
P
1967
M-40
4665.
5623
PAWLAK Andrzej
AIKINUR (POL)
1984
M-30
4666.
5624
KĘPIŃSKI Cezary
MIEDZESZYNIAKY (POL)
1980
M-30
4667.
5625
BYSZEWSKI Jerzy
Śrem (POL)
P
1992
M-20
4668.
5626
LEWTAK Jerzy
AGRICOLA (POL)
1983
M-30
4669.
5627
KĘPIŃSKA Katarzyna
MIEDZESZYNIAKY (POL)
1979
K-30
4670.
5628
SIKORSKI Witold
KB RUN 42 (POL)
1961
M-50
4671.
5629
MIRKOWSKI Michał
Vege Runners (POL)
1980
M-30
4672.
5630
BOCZEK Magdalena
GEOTRAMPER (POL)
1981
K-30
4673.
5631
KWIATKOWSKI Adrian
12tri.pl (POL)
1985
M-30
4674.
5632
JABŁOŃSKI Dariusz
inowrocław (POL)
1968
M-40
4675.
5633
ZDUNOWSKI Maciej
MOHERHEAD (POL)
P
1980
M-30
4676.
5634
KLIMOWICZ Mariusz
Puławy (POL)
P
1968
M-40
4677.
5635
GRABOWSKI Wojciech
Lublin (POL)
1974
M-40
4678.
5636
BIAŁOGRODZKI Sylwester
Zalesie Górne (POL)
1961
M-50
4679.
5637
CASTILLO GONZALEZ Patricia alejandra
Warszawa (MEX)
P
1986
K-30
4680.
5638
CASTILLO SANCHEZ Jose
Warszawa (MEX)
P
1955
M-60
4681.
5639
STRABEL Łukasz
Lukas (POL)
1988
M-20
4682.
5640
KISIELIŃSKI Wojciech
Wieliszew Heron Team (POL)
1970
M-40
4683.
5641
STROCCHIA Felice
INTERNATIONAL SECURITY SERVICE (ITA)
P
1963
M-50
4684.
5642
OSTROWSKI Dariusz
WSOWL WROCŁAW (POL)
1969
M-40
4685.
5643
KORBA Sławomir
Warszawa (POL)
1972
M-40
4686.
5644
CIESIELSKA Monika
Qki (POL)
P
1979
K-30
4687.
5645
WASZCZUK Bartłomiej
warszawa (POL)
1976
M-40
4688.
5646
MIKOŁAJCZAK Łukasz
Włocławek (POL)
P
1980
M-30
4689.
5647
GRZELAK Daniel
Maraton Leszno (POL)
P
1973
M-40
4690.
5648
RISTOWSKI Aleko
Makedonija (POL)
1965
M-50
4691.
5649
GRZELAK Justyna
Maraton Leszno (POL)
1974
K-40
4692.
5650
KOSECKI Konrad
KB Geotermia Uniejów (POL)
1977
M-30
4693.
5651
RACZYŃSKI Krzysztof
Bydgoszcz (POL)
P
1960
M-50
4694.
5652
KRASZEWSKI Jakub
Dzikie Dziki Gorzów Wlkp. (POL)
P
1983
M-30
4695.
5653
SZCZUKIEWICZ Jarosław
Jaro (POL)
P
1973
M-40
4696.
5654
KIBART Robert
BUBBA GUMP run team (POL)
P
1972
M-40
4697.
5655
KOWALSKI Łukasz
Warszawa (POL)
P
1970
M-40
4698.
5656
KONARZEWSKI Norbert
Warszawa (POL)
P
1973
M-40
4699.
5657
IGNACIUK Joanna
Morświny Świnoujście (POL)
P
1979
K-30
4700.
5658
PALMA Mirosław
Podgórz-Toruń (POL)
1959
M-50