ORLEN WARSAW MARATHON
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
21.097 km
Lista
startowa
meta
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
K-70
K-80+
MĘŻCZYŹNI
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
M-70
M-80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
Maraton (42.195 km) (08:44:58)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
48
49
50
51
52
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
81
82
>
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-10 22:10:22
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto/Video
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Data
Kat.
4901.
8076
GONDOWICZ Marcin
www.GARy.pl (POL)
1976
M-40
4902.
8079
WOJENKA Tomasz
WPRunning (POL)
1976
M-40
4903.
8107
KWARCIŃSKI Mariusz
Malinowa Mamba Team (POL)
P
1976
M-40
4904.
8109
POPŁAWSKI Marcin
BiegoStok (POL)
P
1976
M-40
4905.
8136
PUCHÍR Kamil
BK Spartak Medzev (SVK)
P
1976
M-40
4906.
8150
KOWALSKI Daniel
Warszawa (POL)
P
1976
M-40
4907.
8168
SYPIEŃ Witold
Wielopole Skrzyńskie (POL)
P
1976
M-40
4908.
8182
ZARĘBA Mateusz
KS NIDA PIŃCZÓW (POL)
P
1976
M-40
4909.
8194
KLIMOWICZ Maciej
Białystok (POL)
P
1976
M-40
4910.
8226
KOZIŃSKI Marek
PŁOCK (POL)
P O3 pracownik
1976
M-40
4911.
8253
PRACOWNIK Staszek
qwer (POL)
O2 pracownik
1976
M-40
4912.
8264
SZAFAŁOWICZ Wojciech
Gdynia (POL)
P O53 pracownik
1976
M-40
4913.
8284
STEFANIUK Rafał
Dobromiejski Klub Biegacza 'Odcisk' (POL)
P O1 pracownik
1976
M-40
4914.
8294
SCHABEL Robert
Leszno (POL)
P O1 pracownik
1976
M-40
4915.
8297
KMIECIK Łukasz
ORLEN RUNNING TEAM (POL)
O3 pracownik
1976
M-40
4916.
8310
GUTKOWSKI Bogdan
Szczawin Kościelny (POL)
P pracownik
1976
M-40
4917.
8313
SIEPIOŁA Krzysztof
Pacemaker (POL)
1976
M-40
4918.
8319
NOWICKI Paweł
Poznań (POL)
P
1976
M-40
4919.
8335
PANEK Piotr
WATER TEAM (POL)
P
1976
M-40
4920.
8340
SZMAL-DYREK Agnieszka
Łomianki (POL)
1976
K-40
4921.
8342
CZERNIEWSKI Arkadiusz
AKB Lidzbark Warmiński (POL)
1976
M-40
4922.
8388
BALIŃSKA Maria
Rzeszów (POL)
P
1976
K-40
4923.
8409
MIROŃCZUK Roman
DRUŻYNA SZPIKU (POL)
P
1976
M-40
4924.
8412
KUJAWIŃSKI Artur
KB MANIAC POZNAŃ (POL)
1976
M-40
4925.
8426
DROŹDZIK Sławomir
BMW Gazda Group (POL)
P
1976
M-40
4926.
8437
ŁUCZAK Jarosław
Oldboys Polanica Zdrój (POL)
P
1976
M-40
4927.
8467
PIETRZAK Jacek
Warszawa (POL)
P
1976
M-40
4928.
8514
KALISZEWSKI Jarosław
Night Runners Płock (POL)
I P
1976
M-40
4929.
8516
DVOŘÁK Tomáš
ORLEN SERWIS CZECHY (CZE)
P O56 pracownik
1976
M-40
4930.
8521
SOŚNIERZ Jakub
Zachrzaniamy (POL)
1976
M-40
4931.
8540
JEDYNAK Izabela
KB MANIAC POZNAŃ (POL)
1976
K-40
4932.
8564
ZIELIŃSKI Marcin
GHD Team (POL)
1976
M-40
4933.
8575
KOŁODYŃSKI Paweł
PRO-RUN WROCLAW (POL)
P
1976
M-40
4934.
8591
JUŚKO Rafał
Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
P
1976
M-40
4935.
8593
CZAJKOWSKI Marek
Warszawa-Żoliborz (POL)
1976
M-40
4936.
8611
NIEDZIAŁEK Jarosław
Kotuń (POL)
P
1976
M-40
4937.
8645
HURY Wojciech
Warszawa (POL)
P
1976
M-40
4938.
8654
STANIEC Piotr
LEŃ Z NIESTACHOWA (POL)
P
1976
M-40
4939.
8658
KWIATKOWSKA Agnieszka
Elbląg (POL)
1976
K-40
4940.
8662
KARDASIŃSKI Krzysztof
zwycięzcą jest Jezus (POL)
P
1976
M-40
4941.
8664
KUKHARENKO Denys
Kiev (POL)
P
1976
M-40
4942.
8729
PITURA Eliza
Lubelska Grupa Triathlonu (POL)
P
1976
K-40
4943.
8738
MARZEC Tomasz
Wrocław Marathon Team (POL)
P
1976
M-40
4944.
8752
TARGONI Paweł
Rozwodnicy (POL)
P
1976
M-40
4945.
8786
GUZIAK Przemysław
WARSZAWA (POL)
1976
M-40
4946.
8831
KUNCEWICZ Sławomir
Gdańsk (POL)
P
1976
M-40
4947.
8871
WŁODARCZYK Mirosław
Włodawa (POL)
P
1976
M-40
4948.
8883
PATYRA Joanna
Magdalenka (POL)
AGORA P
1976
K-40
4949.
8899
GRZEGOREK Paweł
ATS (POL)
P
1976
M-40
4950.
8929
MARZĘDA Jacek
Warszawa (POL)
FIAT
1976
M-40
4951.
8943
KOZICIŃSKI Radosław
Night Runners Płock (POL)
P
1976
M-40
4952.
8957
WUJEK Marcin
ULTRA-GOSTYŃ (POL)
1976
M-40
4953.
8962
RADOMSKI Marcin
TKKF Płock (POL)
1976
M-40
4954.
8968
WOJTOWICZ Marcin
BBL Bałtyk Gdynia (POL)
1976
M-40
4955.
8971
WERONOWICZ Mariusz
UKS Olimp Kozienice (POL)
PZLA
1976
M-40
4956.
8972
MILCZARCZYK Tomasz
Team Warszawa (POL)
1976
M-40
4957.
8994
HRYCKO Krzysztof
WMG (POL)
1976
M-40
4958.
9011
WITEK Sebastian
Bo Tak (POL)
1976
M-40
4959.
9029
MULARCZYK Jola
BRAVERUN (POL)
1976
K-40
4960.
9061
KUBISZ Tomasz
WKB META Lubliniec (POL)
PZLA
1976
M-40
4961.
9066
CHOPIN-STEFAŃCZYK Artur
wyrobyart.pl (POL)
P
1976
M-40
4962.
9078
MAŃKA-WIZOR Dagmara
AKS Polonia Warszawa (POL)
1976
K-40
4963.
9108
BILIŃSKI Adam
Włocławek (POL)
1976
M-40
4964.
210
APANOWICZ Angelika
(POL)
gość VIP
1975
K-40
4965.
1005
ROŻEJ Robert
OROLOKO TEAM (POL)
1975
M-40
4966.
1009
GAWRYCH Andrzej
Bydgoskie Okonie (POL)
1975
M-40
4967.
1012
KĄCKI Paweł
KB Rabarbar (POL)
1975
M-40
4968.
1045
SIKORA Wiesław
SKORPION (POL)
1975
M-40
4969.
1093
WOJCIECHOWSKI Michał
Spartanie Dzieciom (POL)
1975
M-40
4970.
1109
PRZYBYLAK Agata
Poznań (POL)
P
1975
K-40
4971.
1137
BAJOREK Jacek
Wyszków (POL)
I P
1975
M-40
4972.
1149
ELMIŚ Grzegorz
Biegacz Portowy Hel (POL)
1975
M-40
4973.
1156
GAWŁOWSKI Adam
Otwock (POL)
P
1975
M-40
4974.
1167
KRAS Adam
Warszawa (POL)
1975
M-40
4975.
1172
KACZMAREK Damian
Toruń (POL)
1975
M-40
4976.
1205
JAROSZEWSKI Marek
4Run Team Piła (POL)
P
1975
M-40
4977.
1225
SANDURSKI Mariusz
Siedlce (POL)
1975
M-40
4978.
1246
SZYMAŃSKI Tomek
Warszawa (POL)
I P
1975
M-40
4979.
1249
JAROSZEWSKI Karol
Warszawa (POL)
P
1975
M-40
4980.
1264
NONN Peter
Team PolskaMan (AUT)
P
1975
M-40
4981.
1287
SOSNOWSKI Robert
Hajnówka (POL)
1975
M-40
4982.
1295
OLSEN Rene hjorth
KLUB 100 Marathon Denmark (DEN)
P
1975
M-40
4983.
1301
BARTELA Grzegorz
Niezrzeszony (POL)
P
1975
M-40
4984.
1313
LATO Sławomir
Murowaniec Team (POL)
P
1975
M-40
4985.
1318
JAROSZEWICZ Adam
BLACK LABEL (POL)
P
1975
M-40
4986.
1328
BIL Marcin
PERFECT RUNNER LUBLIN (POL)
P
1975
M-40
4987.
1332
SJÖBERG Anders
Team Triathlondepan (SWE)
P
1975
M-40
4988.
1336
SZWICHTENBERG Aldona
Wieżyca (POL)
1975
K-40
4989.
1340
KOŚCIELSKI Patryk
Legionowo (POL)
P
1975
M-40
4990.
1345
SUCHANKO-WRÓBEL Anita
Poznań (POL)
P
1975
K-40
4991.
1354
ROBACZEWSKI Marcin
Szembekowo (POL)
1975
M-40
4992.
1379
DĄBROWSKA Karolina
Warszawa (POL)
P
1975
K-40
4993.
1422
SWIETOCHOWSKI Konrad
Warszawa (POL)
P
1975
M-40
4994.
1427
SZAJKO-MAGIER Izabela
Warszawa (POL)
P
1975
K-40
4995.
1433
KALUKIEWICZ Amelia
Słupno (POL)
P
1975
K-40
4996.
1447
RUSINEK Marcin
Klub ChrupChrup (POL)
P
1975
M-40
4997.
1464
CZECHOROWSKI Andrzej
MARATHON TEAM KONIN (POL)
B2
1975
M-40
4998.
1474
TABACZKA Piotr
GB Wielkopolscy Biegacze (POL)
P
1975
M-40
4999.
1484
ANDRUSIUK Piotr
BLStream (POL)
P
1975
M-40
5000.
1501
GRABOWSKA Gosia
BBL POLONEZ (POL)
P
1975
K-40