ORLEN WARSAW MARATHON
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
21.097 km
Lista
startowa
meta
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
K-70
K-80+
MĘŻCZYŹNI
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
M-70
M-80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
Maraton (42.195 km) (08:44:58)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
51
52
53
54
55
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
81
82
>
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-10 22:10:22
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto/Video
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Data
Kat.
5201.
3775
OLĘDZKA Emilia
Rembertów Team (POL)
1976
K-40
5202.
3832
KIELAK Natalia
Rembertów Team (POL)
P
1988
K-20
5203.
4529
ULICZNY Paweł
Rembertów Team (POL)
1974
M-40
5204.
4906
KONEFAŁ Włodzimierz
Rembertów Team (POL)
P
1980
M-30
5205.
6464
BIELEC Magda
Rembertów Team (POL)
P
1982
K-30
5206.
8487
NOWAKOWSKI Maciej
Rembertów Team (POL)
1972
M-40
5207.
7858
KRZYWICKI Paweł
Remember Ernest Malinowski! (POL)
1972
M-40
5208.
8174
KWIATKOWSKI Krzysztof
REMUS Kościerzyna (POL)
P
1974
M-40
5209.
8175
POBŁOCKI Wojciech
REMUS Kościerzyna (POL)
P
1964
M-50
5210.
6276
WRONKA Jacek
RENE-CAR (POL)
P
1977
M-30
5211.
3229
LUZAK Szymon
Restauracja Spiżarnia Bydgoszcz (POL)
1993
M-20
5212.
8143
SEDLÁK Jozef
Revúca (SVK)
P
1966
M-50
5213.
8144
SEDLÁKOVÁ KNOTKOVÁ Jana
Revúca (SVK)
P
1972
K-40
5214.
4540
GERMANIS Kaspars
Riga (Ł?otwa)
P
1982
M-30
5215.
5836
LICE Liga
Riga (Ł?otwa)
P
1975
K-40
5216.
7738
TOLA Dace
Riga (Ł?otwa)
P
1971
K-40
5217.
1090
PIEŃKOWSKI Tomasz
RINGRAIDERS SAKO GDYNIA (POL)
1979
M-30
5218.
6639
BIBI Itzhak
Rishon Lezion (Izrael)
P
1967
M-40
5219.
3104
DREBOT Tomasz
RiskMan (POL)
1979
M-30
5220.
2249
PRACUK Krzysztof
River Fighters (POL)
P
1970
M-40
5221.
9106
GĄSIEWSKI Paweł
RK Athletics (POL)
1977
M-30
5222.
6912
KOZARSKI Krzysztof
RK LEGAL TEAM (POL)
1981
M-30
5223.
7484
KOZŁOWSKI Jacek
RKB (POL)
P
1978
M-30
5224.
6938
ZABŁOCKI Karol
RKS URSUS (POL)
1986
M-30
5225.
3081
FRYDEL Lukasz
Road maraton team (POL)
P
1975
M-40
5226.
2449
BARTCZAK Robert
RobustoB (POL)
1970
M-40
5227.
3445
MIRSKI Maciej
Roche Runners (POL)
P
1981
M-30
5228.
7715
DALEWSKI Aleksander
Roche Runners (POL)
1984
M-30
5229.
4789
MIGAUD Jean pierre
Rochefort AC (FRA)
P
1945
M-70
5230.
4947
SKRZECZKOWSKI Wojciech
Rock&Trucht&Roll (POL)
1969
M-40
5231.
2079
JANIK Paulina
rocktape.com.pl (POL)
P
1986
K-30
5232.
3206
ZALEWSKA Marta
Rodl & Partner (POL)
1991
K-20
5233.
3059
BRZOZOWSKI Radek
Rodzina (POL)
1977
M-30
5234.
2077
SZONDELMAJER Piotr
Rodzinny Klub Biegowy Myślibórz (POL)
P
1977
M-30
5235.
2078
SZONDELMAJER Agnieszka
Rodzinny Klub Biegowy Myślibórz (POL)
P
1977
K-30
5236.
8845
JANKOWSKI Andrzej
Rogozino (POL)
P
1973
M-40
5237.
3423
KUPCZYK Jacek
Rokietnica (POL)
1971
M-40
5238.
4748
PAJĄK Marcin
Rokietnica (POL)
P
1977
M-30
5239.
8551
ROZINSKI Przemek
Rokitki (POL)
P
1985
M-30
5240.
4981
KOWALCZUK Paweł
Ropczyce (POL)
P
1989
M-20
5241.
1075
GAŁUSZKA Filip
Rosomak Warszawa (POL)
1988
M-20
5242.
4615
SAWICKI Jacek
Rososzyca (POL)
P
1974
M-40
5243.
8321
ROMANIUK Adam
Rossosz (POL)
P
1973
M-40
5244.
5728
TOPOLEWICZ Artur
Rosti (POL)
1976
M-40
5245.
5729
WRÓBLEWSKI Marcin
Rosti (POL)
P
1977
M-30
5246.
1118
SOLLEVELD Gerben
Rotterdam Atletiek (NED)
P
1987
M-20
5247.
3962
SANTIS Nikolaos-christos
ROUSSOS RUNNING TEAM (GRE)
P
1981
M-30
5248.
2373
MISZCZAK Kamil
Rovese Run Team (POL)
P
1984
M-30
5249.
2882
PIĘTAK Igor
Rovese Run Team (POL)
P
1973
M-40
5250.
6668
GAIK Sebastian
Rovese Running Team (POL)
P
1987
M-20
5251.
7909
ROBAK Jarosław
Rovese Running Team (POL)
P
1970
M-40
5252.
5220
PODGÓRSKI Dominik
rowermot.pl (POL)
1974
M-40
5253.
4489
ROLBIECKI Karol
Rowerowe Pyrzyce (POL)
P
1980
M-30
5254.
3539
MISIEJUK Ernest
Rowing Club Warszawa (POL)
P
1973
M-40
5255.
8920
ZIELIŃSKI Tomasz
Rowing Club Warszawa (POL)
AGORA
1972
M-40
5256.
7367
SAKRAJECKI Remigiusz
Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice (POL)
P
1987
M-20
5257.
2598
MICHALAK Remigiusz
ROZBIEGANI-ŻYCHLIN (POL)
1981
M-30
5258.
3109
DURYS Jarosław
ROZBIEGANI-ŻYCHLIN (POL)
1975
M-40
5259.
4127
STOJECKI Bartosz
Rozbiegany Goleniów (POL)
P
1975
M-40
5260.
4672
KUBLER Andrzej
Rozbiegany Goleniów (POL)
P
1982
M-30
5261.
5127
SAPIKOWSKI Mariusz
Rozbiegany Goleniów (POL)
P
1975
M-40
5262.
4236
JAROSZEWSKI Daniel
Rozbiegany Koszalin biegnijmy.pl (POL)
P
1981
M-30
5263.
5296
NIEMCZYNOWSKI Dawid
ROZBIEGANY RAWICZ (POL)
P
1992
M-20
5264.
1843
KOZAKIEWICZ Kamil
Rozbiegany Sulejówek (POL)
1991
M-20
5265.
4551
BIELAWSKI Leszek
Rozbiegany Sulejówek (POL)
1976
M-40
5266.
5419
FABISIAK Andrzej
Rozbiegany Sulejówek (POL)
1964
M-50
5267.
4925
GĄSIOR Piotr
Rozbiegany Susz (POL)
P
1984
M-30
5268.
2905
WISNIEWSKA Dorota
Roznowo/ Oborniki (POL)
P
1987
K-20
5269.
8752
TARGONI Paweł
Rozwodnicy (POL)
P
1976
M-40
5270.
7354
FILIPIAK Sebastian
Różan/Warszawa (POL)
P
1992
M-20
5271.
6754
DELEWSKI Piotr
Rożental (POL)
1973
M-40
5272.
1585
TCHOREK Filip
Różowi 1000! (POL)
P
1986
M-30
5273.
3405
GRZEJSZCZYK Sebastian
RR RUNNERS (POL)
P
1986
M-30
5274.
5747
ADAMCZYK Paweł
RR RUNNERS (POL)
P
1986
M-30
5275.
8372
NOGA Krzysztof
RT DUON (POL)
P
1968
M-40
5276.
5782
LEBKICHLER Tomasz
Ruda Biega (POL)
1981
M-30
5277.
2999
ZIELIŃSKI Przemysław
Ruda Śląska (POL)
1985
M-30
5278.
4129
LUKASCZYK Mariusz
Ruda Śląska (POL)
P
1978
M-30
5279.
4809
DUDEK Marcin
Ruda Śląska (POL)
1979
M-30
5280.
4937
PRUSKI Marcin
Ruda Śląska (POL)
1979
M-30
5281.
4973
FIRLEJCZYK Adrian
Ruda Śląska (POL)
1978
M-30
5282.
6176
MOJ Krzysztof
Ruda Śląska (POL)
P
1981
M-30
5283.
7796
FORENC Tomasz
Ruda Śląska (POL)
P
1978
M-30
5284.
2766
BRUDEREK Anna
Ruda Torpeda / Jabłonna (POL)
P
1978
K-30
5285.
8710
FLORIAN Krzysztof
RudaśRun (POL)
P
1979
M-30
5286.
7685
MAJER Janusz
rudzica (POL)
1963
M-50
5287.
8188
JANICA Paweł
Rudzica (POL)
P O1
1990
M-20
5288.
1398
SZYNKOWSKI Michał
Rumia (POL)
P
1983
M-30
5289.
6761
ŁUKASZEWICZ Józef
Rumia (POL)
1958
M-50
5290.
7744
MEJER Adam
Rumia (POL)
P
1974
M-40
5291.
5170
BROWARSKI Mariusz
RUN 24 (POL)
1974
M-40
5292.
1314
RYDLEWSKI Marek
RUN BYDGOSZCZ (POL)
P
1970
M-40
5293.
1315
RYDLEWSKI Andrzej
RUN BYDGOSZCZ (POL)
P
1979
M-30
5294.
2085
KRUCZKOWSKA Magdalena
RUN BYDGOSZCZ (POL)
1980
K-30
5295.
2522
KONOPIŃSKA Agnieszka
RUN BYDGOSZCZ (POL)
P
1979
K-30
5296.
2777
TWARDOWSKI Wojciech
RUN BYDGOSZCZ (POL)
P
1968
M-40
5297.
2779
SZULC Rafał
RUN BYDGOSZCZ (POL)
P
1984
M-30
5298.
2899
BRUNKE Tomasz
RUN Bydgoszcz (POL)
P
1972
M-40
5299.
3132
WOŹNIAKOWSKA Agata
RUN BYDGOSZCZ (POL)
P
1984
K-30
5300.
3925
KWIATKOWSKI Damian
RUN BYDGOSZCZ (POL)
1992
M-20