ORLEN WARSAW MARATHON
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
21.097 km
Lista
startowa
meta
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
K-70
K-80+
MĘŻCZYŹNI
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
M-70
M-80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
Maraton (42.195 km) (08:44:58)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
61
62
63
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
81
82
>
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-10 22:10:22
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto/Video
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Data
Kat.
6001.
2724
WĘGŁOWSKI Maciej
Środa Wielkopolska (POL)
1971
M-40
6002.
4460
ZYGMUNT Michał
Środa Wlkp. (POL)
P
1977
M-30
6003.
2263
WILK Robert
Św. Anna (POL)
P
1971
M-40
6004.
1816
PANIEŃSKI Paweł
ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM (POL)
P
1967
M-40
6005.
5087
CIEŚLAK Józef
Świderki (POL)
1961
M-50
6006.
1218
SIEJKA Agata
Świdnica (POL)
P
1986
K-30
6007.
1219
PASIECZNY Aron
Świdnica (POL)
P
1988
M-20
6008.
1770
SZYMAŃSKI Bartek
Świdnica (POL)
P
1989
M-20
6009.
2866
DĘBEK Piotr
Świdnica (POL)
1977
M-30
6010.
3976
ZĄBCZYK Rafał
Świdnica (POL)
P
1978
M-30
6011.
6011
ŚWIĘCICKI Daniel
Świdnica (POL)
1979
M-30
6012.
6018
LITWIŃCZUK Przemysław
Świdnica (POL)
P
1976
M-40
6013.
6082
ŚWIĘCICKI Piotr
Świdnica (POL)
1980
M-30
6014.
6710
KILINGER Grzegorz
Świdnica (POL)
P
1979
M-30
6015.
6986
ROZUMKIEWICZ Paweł
Świdnica (POL)
P
1987
M-20
6016.
1231
KORZYSTKO Bartosz
ŚWIDWIN (POL)
P
1982
M-30
6017.
5005
BIAŁEK Paweł
Świebodzice (POL)
P
1992
M-20
6018.
6945
PIKUL Joanna
Świebodzice (POL)
P
1979
K-30
6019.
2252
LIGMANOWSKI Mateusz
Świecie (POL)
P
1991
M-20
6020.
6334
KARNECKI Rafał
Świecie (POL)
P
1983
M-30
6021.
6337
KARNECKA Karolina
Świecie (POL)
P
1986
K-30
6022.
4354
OLSZAK Olga
Świętajno (POL)
P
1977
K-30
6023.
8112
LUCIAK Konrad
świętokrzyskie (POL)
P
1979
M-30
6024.
2653
BARANOWSKI Andrzej
Świętoszów (POL)
P
1974
M-40
6025.
4332
ZIENKIEWICZ Jan
Świnoujście (POL)
P
1976
M-40
6026.
4334
MIODUSZEWSKI Łukasz
Świnoujście (POL)
P
1982
M-30
6027.
8830
CYGAN Katarzyna
świnoujście (POL)
1989
K-20
6028.
1096
DĄBKOWSKI Krzysztof
T-Mobile Running Team (POL)
1979
M-30
6029.
1600
GŁADYSZEWSKI Jacek
T-Mobile Running Team (POL)
1981
M-30
6030.
3183
KUBIŚ Karol
T-Mobile Running Team (POL)
P
1975
M-40
6031.
3271
JASTRZĘBSKI Krzysztof
T-Mobile Running Team (POL)
1983
M-30
6032.
3582
NAGIERSKI Łukasz
T-Mobile Running Team (POL)
1978
M-30
6033.
6210
WICHNIAK Paweł
T-Mobile Running Team (POL)
1976
M-40
6034.
6647
SKOMRA Krzysztof
T-Mobile Running Team (POL)
1978
M-30
6035.
6223
WAHL Daniel
T.S. AKS Chorzów (POL)
1977
M-30
6036.
7790
JAKUBOWSKI Krzysztof
TABU Legionowo (POL)
P
1972
M-40
6037.
8808
SIEGMUND Wojtek
Tadeusze - Parkowi Truchtacze (POL)
1973
M-40
6038.
2723
KARIOZEN Michał
Tajemniczy Don Pedro i S-ka (POL)
1978
M-30
6039.
7486
MAKSYMIUK Maciej
TAK SOBIE BIEGAM (POL)
1981
M-30
6040.
1471
PÄRN Rein
Tallinn (EST)
1940
M-70
6041.
3211
LIMMER Ailar
Tallinn (EST)
1960
M-50
6042.
3218
MELNIK Priit
Tallinn (EST)
P
1961
M-50
6043.
3241
SALUVERE Pille
Tallinn (EST)
P
1969
K-40
6044.
7514
TIAN Xiangning
Tallinn (CHN)
P
1992
K-20
6045.
2200
MRUGAŁA Wojciech
Tarchomin (POL)
1987
M-20
6046.
2318
FOGEL Ewa
Tarnów (POL)
1972
K-40
6047.
2319
FOGEL Janusz
Tarnów (POL)
P
1974
M-40
6048.
2360
SARAT Ewa
Tarnów (POL)
P
1969
K-40
6049.
5616
BAJOREK Grzegorz
Tarnów (POL)
1972
M-40
6050.
2327
KAŹMIERCZAK Mariusz
tarnowo podgórne (POL)
1979
M-30
6051.
2053
FIGUŁA Andrzej
Tarnowskie Góry (POL)
P
1969
M-40
6052.
8305
HYŻY Sławomir
Tarnowskie Góry (POL)
P O1 pracownik
1996
M-20
6053.
6296
MATAREWICZ Maryna
TASOWANIE (POL)
P
1983
K-30
6054.
8547
NITKIEWICZ Marcin
TASOWANIE (POL)
1984
M-30
6055.
2660
KASPROWICZ Michał
Tata Stasia (POL)
1977
M-30
6056.
1559
WIEDER Kamil
tata-biega.pl (POL)
P
1984
M-30
6057.
2639
CABAN Wojciech
Tczew (POL)
P
1980
M-30
6058.
4267
CZAPSKI-PRUSZAK Piotr
Tczew (POL)
1978
M-30
6059.
8061
DRZĄSZCZ Marcin
Tczew (POL)
P
1980
M-30
6060.
2206
URBAN Krzysztof
Team Aperol (POL)
1980
M-30
6061.
2261
JAROSIK Daniel
Team ASA - Biegiem po Zdrowie (POL)
1974
M-40
6062.
3136
SZCZEPAŃSKI Łukasz
Team ASA - Biegiem po Zdrowie (POL)
1976
M-40
6063.
6406
POTEMPSKI Paweł
Team ASA - Biegiem po zdrowie (POL)
1977
M-30
6064.
8940
HUDZIK Krzysztof
Team ASA - Biegiem po zdrowie (POL)
1971
M-40
6065.
8966
HUDZIK Marek
Team ASA - Biegiem po Zdrowie (POL)
1967
M-40
6066.
8511
STRYCHALSKI Darek
Team Inov-8 Polska (POL)
I
1975
M-40
6067.
2539
SASIN Andrzej
Team Kopeć (POL)
P
1973
M-40
6068.
2541
WOJCIECHOWSKI Sebastian
Team Kopeć (POL)
P
1983
M-30
6069.
5052
ZAŁĘCKI Zbigniew
Team Kopeć (POL)
P
1974
M-40
6070.
5064
NADULSKI Jacek
Team Kopeć (POL)
P
1979
M-30
6071.
3688
NAWROCKI Mariusz
Team Nawroccy (POL)
P
1982
M-30
6072.
1813
MACKIEWICZ Rafał
Team NRC (POL)
1986
M-30
6073.
2464
CHACZYKOWSKI Jacek
TEAM NUTRILITE (POL)
1972
M-40
6074.
2954
SIERANT Marcin
Team On The Run (POL)
P
1978
M-30
6075.
2568
KRUPKA Piotr
Team OPTIM (POL)
P
1977
M-30
6076.
5085
SZPAK Damian
Team Papry 20 (POL)
1961
M-50
6077.
4862
PAWŁOWSKI Tomasz
TEAM PLESZEW (POL)
1979
M-30
6078.
6036
ANDERSZ Ryszard
Team Pleszew (POL)
1968
M-40
6079.
7832
SZYMAŃSKI Wiesław
TEAM PLESZEW (POL)
1961
M-50
6080.
6871
PLUTA Daniel
TEAM PLUTT (POL)
P
1985
M-30
6081.
1264
NONN Peter
Team PolskaMan (AUT)
P
1975
M-40
6082.
4647
PARANIAK Jan
Team Skavsaret IF (SWE)
1950
M-60
6083.
4648
PARANIAK Barbro
Team Skavsaret IF (SWE)
1956
K-60
6084.
6453
PROKOPIUK Dariusz
Team Tirimtim Team (POL)
1966
M-50
6085.
1332
SJÖBERG Anders
Team Triathlondepan (SWE)
P
1975
M-40
6086.
8972
MILCZARCZYK Tomasz
Team Warszawa (POL)
1976
M-40
6087.
3320
RAMS Tadeusz
Team Wolbrom (POL)
1968
M-40
6088.
1757
CHUDZICKI Piotr
TEAMOCHAL (POL)
P
1963
M-50
6089.
1985
ZAGALAK Rafał
TEAMOCHAL (POL)
P
1971
M-40
6090.
2027
HOFFMAN Jarosław
TEAMOCHAL (POL)
P
1979
M-30
6091.
2710
RYŁKO Marcin
TEAMOCHAL (POL)
1979
M-30
6092.
3016
SZABLEWSKI Andrzej
TEAMOCHAL (POL)
1974
M-40
6093.
3556
WARCZAK Piotr
TEAMOCHAL (POL)
P
1976
M-40
6094.
3840
PELCHEN Tomasz
TEAMOCHAL (POL)
1974
M-40
6095.
4337
KUBANEK Łukasz
TEAMOCHAL (POL)
1983
M-30
6096.
4518
ŁOPUSZYŃSKI Krzysztof
TEAMOCHAL (POL)
1983
M-30
6097.
6274
REDMANN Edyta
TEAMOCHAL (POL)
P
1972
K-40
6098.
7453
LORENS Paulina
TEAMOCHAL (POL)
P
1980
K-30
6099.
7455
MAZUR Jacek
TEAMOCHAL (POL)
P
1977
M-30
6100.
1089
ANIOŁ Gabriel
Teatr IMKA (POL)
1990
M-20