ORLEN WARSAW MARATHON
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
21.097 km
Lista
startowa
meta
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
K-70
K-80+
MĘŻCZYŹNI
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
M-70
M-80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
Maraton (42.195 km) (08:44:58)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
62
63
64
65
66
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
81
82
>
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-10 22:10:22
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto/Video
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Data
Kat.
6301.
2045
NALEWAJK Izabela
Pułtusk (POL)
P
1971
K-40
6302.
2054
WIŚNIEWSKA Katarzyna
Indywidualistka (POL)
P
1971
K-40
6303.
2067
TUROWICZ Piotr
Warszawa (POL)
P
1971
M-40
6304.
2088
DĄBROWSKI Grzegorz
BBL Ostrowiec Św. (POL)
P
1971
M-40
6305.
2121
PAKULSKI Rafał
Bydgoszcz (POL)
P
1971
M-40
6306.
2125
PĘDZIWIATR Robert
Blachownia (POL)
P
1971
M-40
6307.
2140
ŁAPOT Dariusz
Ambitny Amator (POL)
P
1971
M-40
6308.
2158
SKOCZYLAS Bartosz
Warszawa (POL)
P
1971
M-40
6309.
2171
WOŹNICA Roman
Bierzyce (POL)
P
1971
M-40
6310.
2183
DOPIERAŁA Robert
Wronki (POL)
P
1971
M-40
6311.
2193
KLAUZA Wojciech
12tri.pl (POL)
P
1971
M-40
6312.
2255
DZIUBANY Tomasz
Yokogawa Runners/Biegamy z Ochotą (POL)
1971
M-40
6313.
2263
WILK Robert
Św. Anna (POL)
P
1971
M-40
6314.
2297
BEŁKO Andrzej
BARTNIA BIEGA (POL)
1971
M-40
6315.
2320
URBANSKI Piotr
warszawa (POL)
1971
M-40
6316.
2379
NOWAK Zenon
Mafia Team Lubliniec (POL)
P
1971
M-40
6317.
2429
GARBACZEWSKI Dariusz
Mrowla (POL)
P
1971
M-40
6318.
2457
JAGIELSKI Paweł
Warszawa (POL)
P
1971
M-40
6319.
2465
KACHNIEWSKI Miroslaw
SEG (POL)
1971
M-40
6320.
2547
GŁOWACKI Andrzej
Wieliszew Heron Team (POL)
1971
M-40
6321.
2597
WOŹNIAK Bartosz
Bydgoszcz (POL)
1971
M-40
6322.
2605
URBANSKI Slawomir
Łęka Opatowska (POL)
P
1971
M-40
6323.
2609
TIRKKONEN Reijo
Kuopio (FIN)
P
1971
M-40
6324.
2641
FIGURSKA Honorata
Markowi Biegacze (POL)
P
1971
K-40
6325.
2649
ZUBURS Dainis
Maratona klubs (Ł?otwa)
P
1971
M-40
6326.
2685
SZWEDA Sławomir
NASK (POL)
1971
M-40
6327.
2724
WĘGŁOWSKI Maciej
Środa Wielkopolska (POL)
1971
M-40
6328.
2805
KOWALEWSKI Paweł
Gdańsk (POL)
1971
M-40
6329.
2831
KWAŚNIEWSKI Marcin
Łódź (POL)
P
1971
M-40
6330.
2858
HADAŚ Krzysztof
CSWląd. Poznań (POL)
P
1971
M-40
6331.
2861
WAWRZYNIAK Krzysztofa
Prabuty (POL)
P
1971
K-40
6332.
2946
PRUCHNIAK Robert
zWarty klub biegowy (POL)
1971
M-40
6333.
2950
SULIMA Robert
Grupa Trójmiasto (POL)
1971
M-40
6334.
3117
BORKOWSKA Mariola
Birkenhead (POL)
1971
K-40
6335.
3158
CHOLEWIŃSKI Krzysztof
Warszawa (POL)
1971
M-40
6336.
3161
GUTOWSKI Grzegorz
OSP Elgiszewo (POL)
P
1971
M-40
6337.
3169
SIKORA Artur
KB Łapka (POL)
1971
M-40
6338.
3220
OLEJNIK Sylwester
Vege Ultra Runners (POL)
1971
M-40
6339.
3226
GOLEC Rafał
Warszawa (POL)
1971
M-40
6340.
3310
KRAWCZYK Andrzej
MULKS MOS Sieradz (POL)
1971
M-40
6341.
3332
WĄSIK Krzysztof
Grupa Malbork (POL)
P
1971
M-40
6342.
3414
AARTS Diederik
Izabelin Runners (POL)
P
1971
M-40
6343.
3423
KUPCZYK Jacek
Rokietnica (POL)
1971
M-40
6344.
3466
SOWISZ Danuta
SOWISZ TEAM (POL)
P
1971
K-40
6345.
3476
FALANA Krzysztof
Ekstremalna Grupa Morsowa Kielce (POL)
P
1971
M-40
6346.
3481
ŁYŻWA Paweł
Ekstremalna Grupa Morsowa Kielce (POL)
P
1971
M-40
6347.
3482
WIELICZKO Krzysztof
Warszawa (POL)
1971
M-40
6348.
3504
ŚCIBISZ Tomasz
MilleRunners (POL)
1971
M-40
6349.
3599
KRUK Edyta
Warszawa (POL)
1971
K-40
6350.
3668
PIOTROWSKI Tomasz
Konstancin Jeziorna (POL)
1971
M-40
6351.
3743
WOŹNICKI Michał
Otwock (POL)
1971
M-40
6352.
3782
ŚLEDZIEWSKI Cezary
Wójtowo (POL)
P
1971
M-40
6353.
3789
KATA Wiesław
LUBIN (POL)
P
1971
M-40
6354.
3850
BĄK Tomasz
Warszawa (POL)
1971
M-40
6355.
3911
KORUMBEL Artur
Ambitni Amatorzy (POL)
P
1971
M-40
6356.
3954
STASZELIS Jerzy
Warszawa (POL)
1971
M-40
6357.
3967
RYSZKA Waldemar
Jaworzno (POL)
P
1971
M-40
6358.
3979
BIENIAK Krzysztof
MORT! (POL)
1971
M-40
6359.
4024
WIELOCHA Jerzy
Muszyna (POL)
P
1971
M-40
6360.
4044
KŁOS Krzysztof
Jeep (POL)
1971
M-40
6361.
4062
WINIARCZYK Jacek
KS PUŁASKI WARKA (POL)
1971
M-40
6362.
4084
KARPIŃSKI Robert
Spartanie Dzieciom (POL)
1971
M-40
6363.
4088
BOJANOWICZ Dariusz
Studzienice (POL)
1971
M-40
6364.
4103
RUSAK Sławomir
Biegiem Radom! (POL)
1971
M-40
6365.
4113
SIKORA Artur
WOŁCZKOWO (POL)
P
1971
M-40
6366.
4140
RAJKOWSKI Przemysław
EKIPA MARCINA (POL)
P
1971
M-40
6367.
4172
CHOJNOWSKI Romuald
Michelin (POL)
1971
M-40
6368.
4246
ZADORA Mariusz
Mława (POL)
1971
M-40
6369.
4248
JEŻOWSKI Jacek
Lublin (POL)
1971
M-40
6370.
4255
BRZEZIŃSKI Krzysztof
Drużyna Szpiku (POL)
1971
M-40
6371.
4277
WALCZYŃSKI Robert
Gdynia (POL)
P
1971
M-40
6372.
4307
POLAŃSKI Aleksander
Wólka Kozodawska (POL)
1971
M-40
6373.
4308
ŚWITOŃSKA Aleksandra
biegamyrazem.pl (POL)
1971
K-40
6374.
4342
FRYDRYCHOWSKI Przemysław
osir kleczew (POL)
1971
M-40
6375.
4383
STANISŁAWSKI Michał
Paczkowo (POL)
1971
M-40
6376.
4391
WIWATOWSKI Wiesław
Gdynia (POL)
1971
M-40
6377.
4403
NAJDEREK Cezary
Zalasewo (POL)
1971
M-40
6378.
4490
WÓJCIK Waldemar
Ziębice (POL)
P
1971
M-40
6379.
4491
RADZIWONOWSKI Krzysztof
Białystok (POL)
1971
M-40
6380.
4554
PIRÓG Krzysztof
Warszawa (POL)
P
1971
M-40
6381.
4556
RADECKI Wojciech
Eskadra Masters (POL)
1971
M-40
6382.
4559
FRASUNKIEWICZ Robert
Wołomin (POL)
1971
M-40
6383.
4571
MAJKUT Daniel
Strefa Biegania (POL)
1971
M-40
6384.
4580
JAWORSKI Rafał
WKB-Meta Lubliniec (POL)
1971
M-40
6385.
4630
KURKUS Aleksander
POPIKUR (POL)
1971
M-40
6386.
4666
LIZAK Adam
Częstochowa (POL)
1971
M-40
6387.
4695
TREVOR Arron
Warszawa (GBR)
1971
M-40
6388.
4713
JAWORSKI Michał
Warszawa (POL)
1971
M-40
6389.
4725
BIAŁAS Jarosław
Szczecin (POL)
P
1971
M-40
6390.
4732
WÓJTOWICZ Grzegorz
Szczecin (POL)
P
1971
M-40
6391.
4767
KUJAWA Alina
Gdańsk (POL)
P
1971
K-40
6392.
4794
BICHTA Anna
Warszawa (POL)
P
1971
K-40
6393.
4798
TOMASZKIEWICZ Marek
ząbki (POL)
1971
M-40
6394.
4897
LEWANDOWSKI Robert
Biegam z Radości (POL)
1971
M-40
6395.
4956
STACHNIK Ryszard
Dębica (POL)
1971
M-40
6396.
4959
KACZOROWSKI Paweł
TRINERGY TEAM (POL)
1971
M-40
6397.
4969
JURČIUS Renatas
www.bega.lt (LTU)
1971
M-40
6398.
4970
REMBERK Michał
Warszawski Żółwik / AZS AWF Katowice (POL)
1971
M-40
6399.
4975
JASZCZANIN Arkadiusz
BRANIEWO (POL)
P
1971
M-40
6400.
4991
LINGA Arturas
Vilnius (LTU)
P
1971
M-40