ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
M80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
3
4
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
20
21
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
101.
6489
BIENIEK Krzysztof
RYWAL (POL)
P
M30
102.
6206
BIENIEK Piotr
Deutsche Bank Marathon Team (POL)
M30
103.
5147
BIERLET Marcin
NOVIGO Run (POL)
M30
104.
6631
BIERNACKI Sebastian
HUAPOL (POL)
P
M30
105.
4458
BIERNAT Robert
KB Biała Biega (POL)
P
M30
106.
1257
BIESZKE Rafał
Wymiatacze (POL)
M30
107.
4399
BILIŃSKI Michał
KS MARATON OSTRÓW WLKP. (POL)
M30
108.
5185
BIŃKOWSKI Łukasz
Miłość Śmiłowice (POL)
P
M30
109.
3664
BLACHOWSKI Waldemar
Chełmno (POL)
P
M30
110.
3127
BŁĄDEK Sylwester
LG Running Team (POL)
P
M30
111.
3365
BLADOWSKI Artur
Body Move (POL)
P
M30
112.
4291
BŁASZCZYK Bartłomiej
Super Team (POL)
P
M30
113.
3083
BŁASZCZYK Marek
Wola (POL)
P
M30
114.
5696
BŁASZCZYK Przemysław
PLAY (POL)
M30
115.
7499
BŁAŻEJOWSKI Dariusz
Nowy Styl Group Running Team (POL)
P
M30
116.
3640
BLICHARSKI Łukasz
Ciechanów (POL)
P
M30
117.
2014
BŁOCH Paweł
Runner's Power (POL)
P
M30
118.
4477
BŁOŃSKI Grzegorz
Warszawa (POL)
M30
119.
7146
BOBER Rafał
Warszawa (POL)
M30
120.
1165
BOBOWSKI Wojciech
TKKF Więcbork (POL)
P
M30
121.
4183
BOCH Łukasz
Victaulic Team (POL)
P
M30
122.
6227
BOCIAN Marcin
klub biegacza rtv euro agd (POL)
P
M30
123.
3150
BODZIAKOWSKI Bartosz
Maków Biega (POL)
M30
124.
6664
BODZON Krzysztof
Warszawa (POL)
M30
125.
6054
BOGUNIECKI Jakub
Lublin (POL)
P
M30
126.
5822
BOŁDAK Maciej
Warszawa (POL)
M30
127.
6710
BOLESŁAWSKI Bartosz
Włókniarz Rakszawa (POL)
M30
128.
1145
BOŁOZ Marcin
BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA (POL)
P
M30
129.
2127
BOMBICKI Miłosz
B-BUD SZUBIN (POL)
P
M30
130.
1983
BONIECKI Maciej
GET RUN (POL)
P
M30
131.
6749
BORAWSKI Paweł
Warszawa (POL)
P
M30
132.
4004
BORKOWSKI Jacek
Siedlce (POL)
M30
133.
3722
BORKOWSKI Paweł
Góra Kalwaria (POL)
M30
134.
4852
BORKOWSKI Paweł
Kielce (POL)
M30
135.
3697
BOROWIAK Szymon
GRONÓWKO (POL)
P
M30
136.
2587
BOROWIK Łukasz
Cała Oleśnica Biega (POL)
M30
137.
2703
BORÓWKA Mariusz
O Agatkę trzeba zabiegać :) (POL)
M30
138.
3238
BOROWSKI Mariusz
warszawa (POL)
M30
139.
5458
BOROWSKI Paweł
Ostróda (POL)
M30
140.
6548
BORYS Maciej
Kielce (POL)
P
M30
141.
3030
BORYSIONAK Ihar
Region (BLR)
I
M30
142.
2284
BORYSIUK Arkadiusz
KB Kamień Pomorski (POL)
M30
143.
3739
BOSEK Robert
Orange Polska (POL)
M30
144.
3156
BOUFFETTE Sławek
Wola Rzędzińska (POL)
P
M30
145.
588
BRAUN Zbigniew
Włocławek (POL)
P O4 pracownik
M30
146.
1922
BRÓDKA Marcin
starachowice (POL)
M30
147.
4407
BRODOWSKI Dawid piotr
KB TKKF Promyk Ciechanów (POL)
P
M30
148.
3265
BROJ Dariusz
Kac Running Team (POL)
P
M30
149.
4677
BRONIEWICZ Dariusz
Wąsosz (POL)
P
M30
150.
7238
BRUDEREK Tomasz
Aviva Running Team (POL)
M30
151.
1028
BRUSOKAS Tomasz
Warszawa (POL)
P
M30
152.
6461
BRYŚKIEWICZ Bartosz
KBA Ja się nie ścigam (POL)
P
M30
153.
2240
BRYŚKIEWICZ Jacek
Lider Winnica (POL)
M30
154.
6114
BRZESKI Dawid
Radom (POL)
P
M30
155.
2731
BRZEZIŃSKI Grzegorz
Skierniewice (POL)
P
M30
156.
3488
BRZEZIŃSKI Marcin
Podolszyn (POL)
P
M30
157.
6117
BRZOZOWSKI Jarosław
Aktywni Kamieńsk (POL)
M30
158.
6716
BUCZKOWICZ Paweł
KS Ośka Warszawa (POL)
P
M30
159.
5577
BUDNIAK Tomasz
KB TKKF Promyk Ciechanów (POL)
M30
160.
6123
BUDNICKI Rafał
MORT! (POL)
M30
161.
4530
BUDZISZ Rafał
Chałupy (POL)
M30
162.
3824
BUJALSKI Michał
aks dragon (POL)
M30
163.
2677
BUKOWIŃSKI Michał
Bydgoszcz (POL)
M30
164.
6007
BUKOWSKI Maciej
SPORT4LIFE (POL)
M30
165.
7421
BUKOWSKI Marcin
Soartanie Dzieciom (POL)
M30
166.
7443
BUKOWSKI Patryk
Warszawa (POL)
M30
167.
1156
BULDYK Sebastian
ZIELONA GÓRA (POL)
P
M30
168.
5738
BULIŃSKI Patryk
Warszawa (POL)
P
M30
169.
6876
BULIŃSKI Piotr
Night Runners (POL)
M30
170.
5875
BULVYDAS Rimas
Vilnius (LTU)
M30
171.
4640
BUNIO Bartłomiej
Tychy (POL)
P
M30
172.
5781
BURAKOWSKI Daniel
Ultrabieg.pl/ultraspire polska (POL)
P
M30
173.
2660
BURZYŃSKI Sebastian
Warszawa (POL)
M30
174.
7079
BUTKIEWICZ Wojciech
Kielce (POL)
M30
175.
1078
BUTKOWSKI Patryk
KS Wojtek (POL)
M30
176.
1827
BYTAUTAS Tadas
Kaunas (LTU)
P
M30
177.
2592
CABAJ Damian
Świdnicka Grupa Biegowa (POL)
M30
178.
3494
CABAJ Grzegorz
Dębica (POL)
M30
179.
1872
CAPUTA Andrzej
Strzelno (POL)
P
M30
180.
3513
CEGIEŁKA Dawid
KS Bachmaty (POL)
M30
181.
1935
CELEJ Daniel
Orleta deblin (POL)
P
M30
182.
4258
CENDROWSKI Jarosław
Zakręt (POL)
P
M30
183.
5628
CESARZ Szymon
Będzin (POL)
P
M30
184.
4734
CHABASIŃSKI Krzysztof
Chabas team (POL)
P
M30
185.
5075
CHADYSAS Viktoras
Inzinerija (LTU)
M30
186.
4777
CHAMERSKI Adam
Tarnobrzeg (POL)
P
M30
187.
3014
CHARUBIN Mariusz
Mazurska Wataha (POL)
I P
M30
188.
7053
CHEŁMIŃSKI Jakub
Warszawa (POL)
P
M30
189.
2983
CHEREPIVSKYY Dmytro
KM Running Club (UKR)
P
M30
190.
1966
CHLASTA Karol
Warszawa (POL)
P
M30
191.
1276
CHLEBOWICZ Marcin
dobry-trener.pl (POL)
P
M30
192.
6828
CHLUPKA Krzysztof
Dębno (POL)
P
M30
193.
2778
CHMIEL Karol
Landi Renzo Team (POL)
P
M30
194.
4107
CHMIEL Michał
LG Running Team (POL)
P
M30
195.
5305
CHMIEL Przemysław
Albatrosy (POL)
M30
196.
4679
CHMIELEWSKI Bartosz
Konin (POL)
P
M30
197.
1133
CHMIELEWSKI Daniel
Warszawa (POL)
P
M30
198.
4623
CHMIELEWSKI Krzysztof
kajkowo (POL)
P
M30
199.
2096
CHMIELEWSKI Przemysław
Drużyna A (POL)
M30
200.
1570
CHMIELIŃSKI Michał
Ciechanów (POL)
P
M30