ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
M80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
19
20
21
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
2001.
5336
ZIĘBA Piotr
Kielce (POL)
M30
2002.
5710
ZIĘBA Piotr
Rzeszów (POL)
M30
2003.
2216
ZIEGLER Krzysztof
POLONIA GOŚCIĘCIN (POL)
M30
2004.
2896
ZIELIŃSKI Marcin
APLITT (POL)
P
M30
2005.
5129
ZIELIŃSKI Marcin
Saint Gobain Squad (POL)
M30
2006.
4620
ZIELIŃSKI Marek
Łódź (POL)
P
M30
2007.
5518
ZIEMBA Grzegorz
Fatima 1917-2017 (POL)
P
M30
2008.
3218
ZIEMECKI Piotr
Run_helpersi (POL)
P
M30
2009.
1196
ZIEMIANIN Przemysław
KM PSP Gdynia (POL)
M30
2010.
7391
ZIEWIEC Piotr
Warszawa (POL)
M30
2011.
5581
ZIMKOWSKI Marcin
ZG Polkowice-Sieroszowice (POL)
P
M30
2012.
3287
ZIMMERMANN Erik
Bad Kreuznach (GER)
P
M30
2013.
1408
ZIMNY Oskar
Weekendowy Reset (POL)
M30
2014.
1940
ZIMOCH Rafał
BBM Kielce (POL)
P
M30
2015.
1552
ZINCZUK Kamil
Euro-Konsult (POL)
M30
2016.
7491
ZIOŁKOWSKI Dominik
(POL)
M30
2017.
4682
ZMUDA Krzysztof
Raszyn (POL)
P
M30
2018.
2256
ZNAJDEK Tomasz
SPORT4LIFE (POL)
M30
2019.
1630
ZOMENO Carlos
Warszawa (ESP)
M30
2020.
537
ZUB Maciej
Warszawa (POL)
P O32 pracownik
M30
2021.
2062
ZUBARAU Ihar
Minsk (BLR)
M30
2022.
1329
ZUBKIEWICZ Łukasz
JAĆWING PŁASKA (POL)
M30
2023.
1909
ZUBOWICZ Jakub
Żwawe Żubry / BZ WBK Faktor (POL)
M30
2024.
4345
ZUBOWSKI Marcin
GŁOGÓW (POL)
P
M30
2025.
1746
ZURITA Angel
Marbella (Malaga) (ESP)
P
M30
2026.
5328
ZYBURA Paweł
Nysa Biega (POL)
M30
2027.
6105
ZYCH Grzegorz
Warszawa (POL)
M30
2028.
5225
ZYCH Mariusz
warszawa (POL)
P
M30
2029.
3407
ZYCH Piotr
Parkrun Ursynów (POL)
P
M30
2030.
6851
ZYCH Robert
Lubelska Grupa Triathlonu (POL)
M30
2031.
7417
ZYGADLEWICZ Grzegorz
JacekBiega Running Team (POL)
M30
2032.
6736
ZYGADŁO Paweł
Sobolew (POL)
P
M30
2033.
3705
ZYGAROWICZ Łukasz
chęciny (POL)
P
M30
2034.
5527
ZYGMUNT Tomasz
Oddział Żandarmerii Wojskowej Szczecin (POL)
P
M30
2035.
6085
ŻABA Marek
Triathlon X-Team (POL)
M30
2036.
235
ŻARNIEWSKI Wojciech
Brwinów (POL)
P
M30
2037.
6130
ŻMIJEWSKI Michał
Warszawa (POL)
M30
2038.
2766
ŻMUDZIŃSKI Rafał
Biegaj w Jedlinie (POL)
M30
2039.
6592
ŻOLINAS Maciej
Dusk Watch (POL)
P
M30
2040.
3809
ŻULEWSKI Michał
Toruń (POL)
P
M30
2041.
1751
ŻURAW Artur
Łaskarzew (POL)
P
M30
2042.
2009
ŻURAWIK Marcin
SAINT-GOBAIN SQUAD (POL)
P O45
M30
2043.
3950
ŻURAWSKI Sławomir
PGB Sportowa Paczka (POL)
P
M30
2044.
5271
ŻYDOWSKI Łukasz
Oławska Strefa Biegowa (POL)
M30
2045.
4334
ŻYREK Jarosław
Przybiernów (POL)
P
M30
2046.
6785
ŻYTOWIECKI Maciej
WIĘCKOWSKI TEAM (POL)
M30