ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZY¬NI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
M80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidz±cy
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
3
4
5
6
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
20
21
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
301.
1636
DREBOT Tomasz
RiskMan Running Team (POL)
M30
302.
4205
DROP Mateusz
Gdańsk (POL)
M30
303.
6138
DRO¬DZIEL Mariusz
Warszawa (POL)
M30
304.
2918
DRYBLAK Marek
Lubaczów (POL)
P
M30
305.
6815
DRZAZGA Tomasz
Warszawa (POL)
M30
306.
5033
DUBEK Mateusz
Żórawski Team (POL)
M30
307.
7433
DUBIELECKI Mariusz
Hopsasaj Lemurze (POL)
M30
308.
6903
DUDA Marcin
Ofix.pl Bike Team (POL)
M30
309.
6564
DUDEK Bartłomiej
12tri.pl (POL)
M30
310.
1040
DUDELA Adrian
T-MOBILE RUNNING TEAM / KU¬NIA TRAITHLONU (POL)
M30
311.
1603
DUDZIŃSKI Marcin
Sudeckie Wycieczki Biegowe (POL)
M30
312.
2861
DUKACZEWSKI Michał
Warszawa (POL)
P
M30
313.
1643
DUMA Marcin
Warszawa (POL)
M30
314.
5780
DUMAŃSKI Norbert
POLSAT BIEGA (POL)
M30
315.
1878
DURCZAK Jerzy
Tur (POL)
P
M30
316.
6968
DWORAKOWSKI Tomasz
Reda (POL)
P
M30
317.
3940
DYBALSKI Mariusz
Bełchatów (POL)
M30
318.
6385
DYBIZBAŃSKI Mariusz
KS Wolni (POL)
P
M30
319.
504
DYBOWSKI Maciej
Płock (POL)
O44 pracownik
M30
320.
5347
DYDAK Rafał
Nadarzyn (POL)
I
M30
321.
4328
DYM Grzegorz
MTS Drużyna Szpiku KGHM (POL)
P
M30
322.
1285
DYMEK Karol
Warszawa (POL)
M30
323.
3574
DYMITROCA Adam
Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych w Rakowicach Wielkich. Powiatowe Zrzeszenie LZS Lwówek ¦l±ski (POL)
M30
324.
4379
DZIAŁA Grzegorz
Dobczycki Klub Biegacza (POL)
M30
325.
5856
DZIDA Michał
Dzida Media (POL)
P
M30
326.
5692
DZIĘBOWSKI Mariusz
Koszalin (POL)
M30
327.
3120
DZIERLA Marcin
Final Charge (POL)
P
M30
328.
4209
DZIERŻANOWSKI Maciej
Nowe Proboszczewice (POL)
P
M30
329.
3654
DZIUBEK Marcin
SEKCJA PIASKI (POL)
P
M30
330.
7131
DZIUBICH Maciej
Gdańsk (POL)
M30
331.
1886
DZIUBIŃSKI Michał
Family Extreme (POL)
M30
332.
7375
DZIUBIŃSKI Michał
Dziekanów Nowy (POL)
M30
333.
2880
DZWONKOWSKI Andrzej
MACH (POL)
P
M30
334.
611
DZWONKOWSKI Tomasz
Płock (POL)
P O6 pracownik
M30
335.
56
EGGLESTON Jeffrey
Adidas (USA)
M30
336.
6545
EWERTOWSKI Dawid
Nowomieszczanie Lubi± Bieganie (POL)
M30
337.
1957
EYSMONT Stanislaw
Deloitte Adventure Team (POL)
P
M30
338.
3615
FALKOWSKI Lukasz
T 2/4 (POL)
P
M30
339.
5047
FALKOWSKI Radosław
Pepłowo (POL)
P
M30
340.
4797
FALTYN Paweł
OSTRÓW BIEGA (POL)
P
M30
341.
7019
FEDARAU Andrei
Białoru¶ / Run4Fun.by (BLR)
M30
342.
5519
FEDORENKO Kostiantyn
KM Running Club (UKR)
P
M30
343.
5408
FELLMANN Benoit
LUXEMBOURG (FRA)
M30
344.
2686
FERRI Leonardo
Volare ASD (ITA)
P
M30
345.
6970
FIET Konrad
Warszawa (POL)
M30
346.
2552
FIJAŁKOWSKI Waldemar
oskargsm.pl (POL)
M30
347.
5209
FILIPEK Michał
Biegam Bo Lubię Z±bki Team (POL)
M30
348.
1490
FILIPEK Paweł
biegusiem.pl (POL)
M30
349.
5439
FILIPIAK Jakub
HaniaWojtek (POL)
M30
350.
2364
FILIPIAK Marcin
CYBINA TEAM (POL)
M30
351.
7047
FINKE Axel
Cambridge & Coleridge AC (GER)
M30
352.
4954
FITYCH Tadeusz
Nowa Sól (POL)
M30
353.
2390
FLIS Marcin
PADŁ NA RYJ TEAM (POL)
P
M30
354.
5247
FLORCZAK Adam
ŁódĽ (POL)
M30
355.
5765
FORENC Tomasz
Ruda ¦l±ska (POL)
M30
356.
5475
FRˇCZEK Arkadiusz
Arki (POL)
P
M30
357.
205
FRˇCZYK Kamil
4Faces Running Team (POL)
P
M30
358.
2357
FRˇK Marcin
KRAUSE RUNNING TEAM (POL)
P
M30
359.
1316
FRANCZAK Łukasz
KB Ożarów Mazowiecki Biega (POL)
P
M30
360.
2378
FREJ Sebastian
Cidry Lotajom (POL)
M30
361.
3870
FRYŃ Marcin
Łańcut (POL)
M30
362.
2299
FUDAŁA Wojciech
Warszawa (POL)
M30
363.
1361
FUS Maciej
Rzeszow (POL)
M30
364.
505
GABRYELSKI Marcin
WKB Maratończyk WŁOCŁAWEK/ANWIL Team (POL)
O4 pracownik
M30
365.
4329
GACZKOWSKI Jacek
Poznań (POL)
P
M30
366.
3124
GACZYŃSKI Maciej
biegObsesja (POL)
P
M30
367.
5745
GˇDEK Łukasz
NN Investment Management TFI S.A. Running Team (POL)
M30
368.
1459
GAJEWSKI Artur
Warszawa (POL)
M30
369.
6287
GAJEWSKI Grzegorz
Wawrzyniec (POL)
M30
370.
5189
GAJEWSKI Kamil
Bóbr Tłuszcz (POL)
M30
371.
6236
GAJEWSKI Radosław
Accenture (POL)
M30
372.
7142
GAJLEWICZ Mariusz
Białystok (POL)
M30
373.
2411
GALA Grzegorz
Sochaczew (POL)
M30
374.
7381
GARBAT Rafał
ASSECO ACTIVE TEAM (POL)
M30
375.
5877
GARDZIEJCZYK Daniel
Białystok (POL)
M30
376.
6952
GARMUS Mindaugas
Kaunas (LTU)
M30
377.
1343
GARSZTKA Dominik
Gdańsk (POL)
P
M30
378.
2100
GˇSIOR Piotr
Rozbiegany Susz (POL)
M30
379.
1289
GˇSZCZ Jarosław
Kielce (POL)
P
M30
380.
3894
GˇTARCZYK Mariusz
Dzikie Grubasy Szatana (POL)
P
M30
381.
2743
GˇTARZ Janusz
J@J (POL)
M30
382.
6488
GAUR Vineet
Warsaw (IND)
M30
383.
2235
GAWARSKI Piotr
LKS Olymp Błonie (POL)
M30
384.
6651
GAWEŁ Krzysztof
Anielski Orszak (POL)
M30
385.
2259
GAWŁOWSKI Daniel
Siedlce (POL)
P
M30
386.
5876
GAWRON Paweł
Rzeszów (POL)
M30
387.
632
GAWROŃSKI Mariusz
Bielsk (POL)
O44 pracownik
M30
388.
7453
GAWROŃSKI Mariusz
Bielsk (POL)
O44 pracownik
M30
389.
7018
GĘBALA Piotr
Police (POL)
M30
390.
7130
GERKA Jacek
Brodnica Biega (POL)
M30
391.
3816
GERWAT Michał
Warszawa (POL)
M30
392.
3118
GIERCZYCKI Michał
FARGO (POL)
P
M30
393.
6381
GIERSZEWSKI Łukasz
Przechlewo (POL)
M30
394.
1727
GIL Michal
Poraj (POL)
P
M30
395.
2643
GIL Piotr
Grójec (POL)
M30
396.
7305
GINTOWT Tomasz
(POL)
M30
397.
6536
GIŻYŃSKI Przemysław
TKKF Płock (POL)
O6 pracownik
M30
398.
5597
GLAPA Patryk
ZSP Sława (POL)
P
M30
399.
6711
GŁASEK Łukasz
Triathlo Servis (POL)
P
M30
400.
5127
GLEBOCKI Grzegorz
Wałbrzych (POL)
P
M30