ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZY¬NI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
M80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidz±cy
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
3
4
5
6
7
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
20
21
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
401.
1123
GLIŃSKI Paweł
Z±bki (POL)
P
M30
402.
1917
GŁODEK Marcin
DSS ORLĘTA DĘBLIN (POL)
P
M30
403.
1430
GŁOGIEWICZ Sebastian
Easy Run Racibórz (POL)
P
M30
404.
5918
GŁOWACKI Paweł
Serock Biega z Hotelem Narvil Conference&Spa (POL)
M30
405.
5399
GMAJ Daniel
ALNOR (POL)
M30
406.
3007
GNIADZIK Rafał
Warszawa (POL)
I P
M30
407.
4050
GODLEWSKI Andrzej
Biegamy dla Zdrowia (POL)
M30
408.
7108
GODLEWSKI Mariusz
Warszawa (POL)
M30
409.
3036
GODLEWSKI Paweł
Piotrków Trybunalski (POL)
I
M30
410.
6680
GODYŃ Jarosław
Warszawa (POL)
P
M30
411.
5949
GOEBEL Krzysztof
Fasadex (POL)
M30
412.
5241
GOIŃSKI Jakub
Plewiska k. Poznania (POL)
M30
413.
4981
GOLIŃSKI Michał
The Runners ¦wiecie (POL)
M30
414.
7442
GOLONKA Bartosz
PGB Sportowa Paczka (POL)
M30
415.
5102
GOŁUBOWSKI Łukasz
Straż Graniczna Bobrowniki (POL)
M30
416.
1045
GOLUS Przemysław
Sopot (POL)
M30
417.
7331
GONCZARONEK Krzysztof
(POL)
M30
418.
1309
GÓRA Grzegorz
#SobasTeam (POL)
P
M30
419.
3719
GORALEWSKI Mateusz
Dziki Zaborów (POL)
M30
420.
7486
GÓRALSKI Karol
IŁŻA Pędzi (POL)
M30
421.
4023
GORECKI Przemysław
Warszawa (POL)
M30
422.
3342
GÓRECZNY Michał
Bystronic Runners (POL)
M30
423.
6551
GÓRKA Krzysztof
Warszawa (POL)
P
M30
424.
2930
GORNICKI Piotr
HSBC Running Team (POL)
P
M30
425.
3334
GÓRSKI Mateusz
BigYellowFoot Adventure Team (POL)
M30
426.
2981
GÓRSKI Rafał
WŁOCŁAWEK (POL)
M30
427.
2791
GO¦CINIAK Łukasz
ZBˇSZYŃ (POL)
P
M30
428.
6521
GOTZ Mateusz
Naprzód Młociny (POL)
P
M30
429.
2029
GOZDALSKI Adam
AZS Klub Maratonczyka Radom (POL)
M30
430.
5319
GOZDUR Karol
Warszawa (POL)
P
M30
431.
6842
GO¬LIŃSKI Tomasz
Marki (POL)
M30
432.
6260
GRABDA Karol
Biegiem Radom (POL)
M30
433.
4600
GRABIŃSKI Marcin
Mafia Team Lubliniec (POL)
B1
M30
434.
2856
GRABOWSKI Błażej
JacekBiega Runnig Team (POL)
M30
435.
5195
GRABOWSKI Kamil
J.W.4808 (POL)
P
M30
436.
4906
GRABOWSKI Łukasz
LZS Rydzewo (POL)
M30
437.
503
GRABOWSKI Maciej
Rykowisko (POL)
O39 pracownik
M30
438.
2860
GRABOWSKI Mariusz
Woodward Runners (POL)
P
M30
439.
1743
GRACZYK Dariusz
Daszewice (POL)
P
M30
440.
3807
GRAD Łukasz
KB Lew Legnica (POL)
P
M30
441.
1604
GRAJEK Krzysztof
Elbl±g (POL)
M30
442.
5212
GRALAK Grzegorz
MKS RUN TEAM DˇBIE (POL)
M30
443.
1103
GRALAK Jakub
MKS RUN TEAM DˇBIE (POL)
P
M30
444.
4525
GRĘDECKI Łukasz
Ruda-Bugaj (POL)
P
M30
445.
6311
GRENDA Piotr
Józefosław (POL)
P
M30
446.
4611
GRESZCZUK Jarosław
GSK RUNNERS TEAM (POL)
M30
447.
4464
GROCHALA Tomasz
Sopot (POL)
P
M30
448.
1504
GROCHOWSKI Maciej
WARSZAWA (POL)
P
M30
449.
2111
GROMADZKI Marcin
Kolno (POL)
M30
450.
7494
GROMALA Krzysztof
Sudeckie Wycieczki Biegowe (POL)
M30
451.
6562
GRONAU Maciej
Kobyłka (POL)
M30
452.
6193
GRONDZIK Tomasz
Aviva Running Team (POL)
M30
453.
2197
GROSS Szymon
Wołów (POL)
M30
454.
4391
GRUBINSKAS Irmantas
Panev?ľio triatlono klubas (LTU)
P
M30
455.
2988
GRUCEL Sławomir
Sosnowiec (POL)
P
M30
456.
6435
GRUDZIŃSKI Krzysztof
Olsztyn (POL)
P
M30
457.
1392
GRYGIEL Andrzej
DRUŻYNA SZPIKU (POL)
P
M30
458.
2334
GRYGIEL Łukasz
Warszawa (POL)
P
M30
459.
5245
GRYNAGIEL Przemysław
Osiek nad Wisł± (POL)
P
M30
460.
1969
GRYZEL Adam
Kiełpin (POL)
M30
461.
4919
GRZEGORCZYK Paweł
NOKIA (POL)
M30
462.
654
GRZEGOREK Andrzej
AG Trenning (POL)
M30
463.
1054
GRZEGORZEWSKI Konrad
4FITER (POL)
M30
464.
4294
GRZEGRZÓŁKA Mariusz
Lubań (POL)
P
M30
465.
5824
GRZEJSZCZYK Sebastian
RR RUNNERS (POL)
M30
466.
3347
GRZESIK Jędrzej
O co biega ...? (POL)
M30
467.
5978
GRZE¦KIEWICZ Tomasz
odpoczywamwbiegu.pl (POL)
M30
468.
5301
GUJSKI Marcin
TRIpaka (POL)
M30
469.
3677
GULCZYŃSKI Łukasz
Płock (POL)
P
M30
470.
1714
GUMULAK Adrian
Karvina (CZE)
M30
471.
6256
GUT Przemysław
JacekBiega Running Team (POL)
M30
472.
2304
GUTKOWSKI Tomek
TREND GLASS RUNNING TEAM (POL)
M30
473.
7242
GUTOWSKI Maciej
ZKS Hydrofornia (POL)
M30
474.
5007
GUZIKOWSKI Tomasz
GUZIK Team (POL)
M30
475.
1601
GWARDZIK Piotr
ARENBERG GANG (POL)
M30
476.
2326
GWIA¬DZIŃSKI Michał
ZAP (POL)
P
M30
477.
5830
GWIZDAŁA Marcin
OSP SIEROSŁAW (POL)
P
M30
478.
3054
HABIAK Piotr
Tychy (POL)
I
M30
479.
6036
HˇDZ Dariusz
Rybnik (POL)
M30
480.
4757
HALCZOK Janusz
Miechowicka Grupa Biegowa (POL)
P
M30
481.
2813
HAMLING Piotr
Toruń (POL)
P
M30
482.
1336
HANC Michał
HaJaLe16 (POL)
P
M30
483.
3456
HANIEWICZ Emil
PKO Bank Polski (POL)
M30
484.
1327
HARASIMIUK Piotr
Bank Spółdzielczy Międzyrzec Podlaski (POL)
P
M30
485.
4775
HARASIMOWICZ Wojtek
Warszawa (POL)
P
M30
486.
1696
HAREL Golan
Warszawa (ISR)
P
M30
487.
6211
HAWRYLUK Damian
RBS Running (POL)
M30
488.
1853
HEJNA Kamil
Ocochodziwbiegu/Lipiec Running Team (POL)
M30
489.
5384
HERBINGER Maciej
Wrocław (POL)
M30
490.
7192
HERDA Sebastian
Warszawa (POL)
M30
491.
1953
HERMAN Andrzej
Warszawa (POL)
P
M30
492.
6131
HERMANN Karsten
Ilmenau (GER)
M30
493.
5761
HERMANN Tomasz
KW Olsztyn (POL)
M30
494.
3709
HERNIK Krzysztof
PRZEMY¦L (POL)
P
M30
495.
2599
HILDEBRAND Moritz
Kronberg (GER)
P
M30
496.
6714
HOŁODY Grzegorz
PKO Bank Polski (POL)
M30
497.
5586
HOŁUBEK Mirosław
hażlach (POL)
M30
498.
2955
HOTAŁA Piotr
HAKUNA MATATA :) (POL)
P
M30
499.
4482
HRYNIEWIECKI Artur
Warta Runners Katowice (POL)
P
M30
500.
6693
HRYNIÓW Łukasz
Bieg Opolski (POL)
M30