ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
M80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
6
7
8
9
10
.
.
.
.
.
.
.
.
.
20
21
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
701.
2827
KLEIN Łukasz
Fanklub Kłopota (POL)
M30
702.
6800
KLEMENSOWICZ Tomasz
białystok (POL)
M30
703.
597
KLIMCZAK Paweł
Siemkowice (POL)
P O45 pracownik
M30
704.
5889
KLIMEK Jakub
KINETIK (POL)
P
M30
705.
4752
KLIMIUK Grzegorz
Wiskitki (POL)
M30
706.
3798
KLIN Mariusz
CHEŁM BIEGA (POL)
M30
707.
5511
KLONOWSKI Mariusz
PRIMIGENIUS (POL)
M30
708.
1850
KŁOPOTEK Damian
PACKMAN TEAM (POL)
P
M30
709.
1609
KŁOSOWSKI Daniel
CARDIO (POL)
M30
710.
2987
KŁOSOWSKI Wojciech
Warszawa (POL)
M30
711.
559
KMIECIK Artur
Olszynka Olpiny (POL)
O11 pracownik
M30
712.
3130
KMIECIK Łukasz
Wrocław (POL)
P
M30
713.
5901
KMIEĆ Andrzej
TURBO PRUSZKÓW (POL)
M30
714.
7103
KMUK Tomasz
Padew Narodowa (POL)
M30
715.
5341
KOBIAŁKA Marek
Markowi Biegacze (POL)
I
M30
716.
7055
KOBIERSKI Radek
pomagamyNatalii.pl / PKO Bank Polski (POL)
M30
717.
4799
KOBUS Piotr
REBEL MEDIA (POL)
P
M30
718.
1294
KOBUS Radosław
Lublin (POL)
M30
719.
527
KOBYLIŃSKI Damian
Płock (POL)
P O44 pracownik
M30
720.
1170
KOBYLIŃSKI Piotr
Warszawa (POL)
M30
721.
3773
KOBYLIŃSKI Rafał
mazur ełk (POL)
P
M30
722.
3587
KOC Tomek
Wodnik Ełk (POL)
P
M30
723.
6722
KOCZWARA Jakub
Biegający Tczew (POL)
M30
724.
3604
KOGUT Stanisław
Biegowa Świdnica (POL)
M30
725.
4220
KOKOT Paweł
Chróścice (POL)
P
M30
726.
1022
KOŁACZ Krzysztof
Warszawa (POL)
P
M30
727.
2446
KOLACZ Tomasz
Marki (POL)
P
M30
728.
2227
KOŁACZEK Marcin
Brzezina (POL)
P
M30
729.
6894
KOLASZT Michał
IŁŻA PĘDZI (POL)
M30
730.
2486
KOLCZAK Marek
Amator (POL)
P
M30
731.
2356
KOŁEK Maciej
PZU Sport Team (POL)
M30
732.
4845
KOLMAN Piotr
ZSP Sława (POL)
M30
733.
7119
KOŁODZIEJCZUK Tomasz
Warszawa (POL)
M30
734.
6357
KOŁODZIEJCZYK Darek
Warszawa (POL)
P
M30
735.
7099
KOŁODZIEJCZYK Jakub
KB Spartakus Bełchatów (POL)
M30
736.
3013
KOŁTYSZ Roman
Myszków (POL)
I
M30
737.
6819
KOMENDA Lech
KB TKKF PROMYK C-NÓW/Runners Team C-nów (POL)
M30
738.
1344
KOMINIAREK Jakub
Gniezno (POL)
P
M30
739.
1896
KONCKI Andrzej
Rybnik (POL)
M30
740.
5694
KOŃCZYK Kamil
Sulejówek (POL)
P
M30
741.
6186
KONDRATOWICZ Łukasz
KB Faurecia Wałbrzych (POL)
P
M30
742.
2072
KONDZIELNIK Paweł
Pszczyna (POL)
M30
743.
3269
KONECZNY Jarosław
Warszawa (POL)
P
M30
744.
5657
KONEFAŁ Włodzimierz
Rembertów Team (POL)
M30
745.
4428
KONIAIEV Volodymyr
Kremenchuk (UKR)
P
M30
746.
5526
KONONENKO Oleksii
NB TOPRUNNERS (UKR)
M30
747.
1729
KOPACZ Arkadiusz
Krosno (POL)
P
M30
748.
3101
KOPCZYŃSKI Krzysztof
Sportowo.pl (POL)
P
M30
749.
5163
KOPERA Krzysztof
Szczecin (POL)
M30
750.
4221
KOPIŃSKI Dominik
Wrocław (POL)
P
M30
751.
1377
KOPRAS Dominik
Koper Team (POL)
P
M30
752.
5145
KOPROWSKI Tomasz
ZHP HUFIEC POZNAŃ NOWE MIASTO (POL)
M30
753.
3203
KOPYCKI Bartosz
hipopompon klap (POL)
M30
754.
2105
KORBUT Radosław
Siedlce (POL)
M30
755.
4966
KORDOWICZ Łukasz
BUT BIŁGORAJ ULTRA TRAIL (POL)
M30
756.
1387
KORDULA Paweł
Radom (POL)
M30
757.
6159
KORDYLAS Michał
Słupsk (POL)
M30
758.
3663
KOREIKE Mateusz
Warszawa (POL)
P
M30
759.
5242
KORNAS Artur
Katowice (POL)
P
M30
760.
6647
KORZHUN Aliaksandr
FMW Runners (POL)
M30
761.
7043
KOS Paweł
Raiffeisen Polbank (POL)
M30
762.
5706
KOSESKI Łukasz
Warszawa (POL)
P
M30
763.
3527
KOSKO Marek
Hajnówka (POL)
M30
764.
1359
KOSSEK Marcin
Warszawa (POL)
M30
765.
5037
KOSTAŃSKI Adam
Brodnica Biega (POL)
M30
766.
6184
KOSTASZ Mariusz
KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR (POL)
P
M30
767.
3225
KOSTECKI Krzysztof
Warszawa (POL)
P
M30
768.
3848
KOSTROBA Ivan
NB TOPRUNNERS (UKR)
P
M30
769.
1710
KOSTRZEWA Krzysztof
Biegam bo lubię jeść (POL)
M30
770.
1360
KOSZ Dawid
Falcon Team (POL)
P
M30
771.
7495
KOSZCZYC Rafał
RaKo Runner (POL)
M30
772.
3429
KOŚMIDER Tomasz
Kielce (POL)
P
M30
773.
1099
KOT Marcin
Victus Rębków (POL)
M30
774.
3200
KOT Mariusz
BIELSKO-BIAŁA (POL)
P
M30
775.
4364
KOT Piotr
Pepsi Team Łódź (POL)
P
M30
776.
6946
KOTARSKI Konrad
Warszawa (POL)
P
M30
777.
3044
KOTULA Jakub
Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL)
I
M30
778.
6784
KOWAL Konrad
Vege Runners (POL)
M30
779.
240
KOWALCZUK Adam
(POL)
M30
780.
5228
KOWALCZUK Tomasz
KP PSP Żary (POL)
M30
781.
5190
KOWALCZYK Alan
Shirebrook (POL)
M30
782.
3480
KOWALCZYK Jarosław
wkurw_team (POL)
M30
783.
6220
KOWALCZYK Kuba
Polesie (POL)
P
M30
784.
5252
KOWALCZYK Łukasz
Płock (POL)
P
M30
785.
6453
KOWALCZYK Marek
Brzoza Biega (POL)
M30
786.
1854
KOWALCZYK Paweł
LKS Sprinter Siemiatycze (POL)
M30
787.
6717
KOWALEWSKI Krzysztof
12tri.pl (POL)
M30
788.
2671
KOWALEWSKI Maciej
Nowa Sól (POL)
P
M30
789.
5114
KOWALEWSKI Mariusz
http://zvezdawormsrunners.blogspot.com/ (POL)
M30
790.
1122
KOWALICKI Przemysław
Poznań (POL)
P
M30
791.
7343
KOWALIK Daniel
Klub Judo Lemur (POL)
M30
792.
1728
KOWALIŃSKI Maciej
Mazovia Proactive Biegamy w Ciechanowie (POL)
P
M30
793.
7087
KOWALÓWCZANY Michał
Warszawa (POL)
P
M30
794.
6109
KOWALSKI Adam
Złote Klocki Na Sznurku (POL)
M30
795.
4010
KOWALSKI Krzysztof
OCELOTY Kruszyn Krajeński (POL)
P
M30
796.
1600
KOWALSKI Łukasz
Inowrocław (POL)
P
M30
797.
5329
KOWALSKI Łukasz
BRAK - INDYWIDUALNIE (POL)
M30
798.
5617
KOWALSKI Łukasz
KS Hutnik Huta Czechy (POL)
M30
799.
6783
KOWALSKI Mirosław
Żarnowiec (POL)
M30
800.
4187
KOWALSKI Piotr
Garwolin (POL)
M30