ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
M80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
3
4
5
6
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
19
20
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
301.
1774
DOPIERAŁA Robert
KAMRATY (POL)
M40
302.
2757
DRABIK Marcin
KB POWER RUN WROCŁAW (POL)
M40
303.
16
DRABIKOWSKI Bartosz
(POL)
gość VIP
M40
304.
6686
DRABOT Andrzej
Asseco Active Team (POL)
M40
305.
3202
DRAL Jurek
KS Porażony Prądem Bytom (POL)
P
M40
306.
4171
DRAPALA Jarek
Aleksandrówka (POL)
P
M40
307.
4742
DRAPALA Piotr
Ojcowskie Ślimaki (POL)
M40
308.
1990
DRĄŻEK Tomasz
Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL)
P
M40
309.
2821
DRĄŻKIEWICZ Marcin
Warszawa (POL)
M40
310.
2255
DROBEK Marcin
Łomianki (POL)
P
M40
311.
6265
DROZD Grzegorz
Lublin (POL)
M40
312.
1526
DROZD Krystian
Jozefow (POL)
P
M40
313.
1513
DROZD Paweł
KEREZA Lublin (POL)
P
M40
314.
2103
DROZDOWSKI Marek
Warszawa (POL)
M40
315.
7008
DROŻDŻ Mariusz
Sąd Okręgowy w Olsztynie (POL)
P
M40
316.
5693
DUBINIECKI Przemyslaw
Szczecin (POL)
M40
317.
5233
DUBIŃSKI Przemysław
HCVRunner (POL)
P
M40
318.
3279
DUDA Jerzy
Łosice (POL)
M40
319.
1019
DUDA Marek
Dobra (POL)
P
M40
320.
4398
DUDEK Adam
SZWADRON WILKÓW ALFA (POL)
M40
321.
6302
DUDEK Radosław
Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL)
P
M40
322.
1900
DUDEK Tomasz
Stare Babice Biegają (POL)
P
M40
323.
5426
DUDKA Grzegorz
rohacka.pl (POL)
P
M40
324.
2872
DUDKA Zenon
Cross Warszawa (POL)
B2 P
M40
325.
6845
DUDZIŃSKI Piotr
Pierre et Ive/ Kuźnia Triathlonu (POL)
M40
326.
4410
DUL Dariusz
Wałbrzych (POL)
M40
327.
4539
DULEBA Marcin
Krasnik (POL)
P
M40
328.
1971
DURAŁEK Andrzej
Pruszcz (POL)
P
M40
329.
4584
DURYS Jarosław
ROZBIEGANI-ŻYCHLIN (POL)
M40
330.
7038
DWORAK Paweł
Duo-Tes (POL)
M40
331.
2917
DWULIT Dariusz
MTS Hamer Miastko (POL)
M40
332.
1426
DYGDOŃ Przemysław
Patalonia.pl (POL)
M40
333.
2168
DYNAKOWSKI Paweł
SZCZECIN (POL)
P
M40
334.
2172
DYWAN Andrzej
Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL)
P
M40
335.
7059
DZIADCZYK Michał
Stare Babice Biegają (POL)
M40
336.
2512
DZIEDZIEJKO Roman
Warszawa (POL)
P
M40
337.
3769
DZIENISZEWSKI Andrzej
Warszawa (POL)
P
M40
338.
2175
DZIKOWSKI Krzysztof
Ostrów Biega (POL)
M40
339.
7479
DZIKOWSKI Mieczysław
LOGORUN.PL (POL)
M40
340.
573
DZIMIRA Paweł
Orlen Running Team (POL)
O44 pracownik
M40
341.
2507
DZIUBAŃSKI Tomasz
Warszawa (POL)
M40
342.
5355
DZIUBANY Tomasz
Yokogawa Runners/Biegamy z Ochotą (POL)
P
M40
343.
5353
EKIERT Mariusz
TRUCHTACZ.PL (POL)
M40
344.
2663
ELEFTHERAKIS Grigorios
ATHENS (GRE)
P
M40
345.
1146
ELMIŚ Grzegorz
Biegacz Portowy Hel (POL)
M40
346.
1207
ELMOLA Hameda
TEAM Biegaj pod okiem trenera (POL)
M40
347.
6127
ENGLERT Grzegorz
Triathlon Koszalin (POL)
M40
348.
2888
ENGLERT Paweł
BHMW_GDYNIA (POL)
M40
349.
3535
ERDON Maciej
Finisz Morąg (POL)
I
M40
350.
1649
ESKOLA Matti
Espoo (FIN)
P
M40
351.
4601
ETVERK Erkki
Rakvere (EST)
P
M40
352.
3910
FAIGA Dariusz
tsunami (POL)
M40
353.
1565
FAJGER Janusz
Mocni na starcie Żagań (POL)
P
M40
354.
6907
FARBISZEWSKI Marek
ORANGE POLSKA (POL)
M40
355.
5179
FARYNSKI Piotr
Warszawa (POL)
P
M40
356.
6164
FEDOROWICZ Jacek
KB Vamos Amigos Wrocław (POL)
M40
357.
5442
FEDOROWICZ Łukasz
WARSZAWA (POL)
M40
358.
2559
FEIST Mario
Free Tibet (GER)
P
M40
359.
6086
FELIS Albert
Warszawa (POL)
M40
360.
6524
FIJAŁKOWSKI Marek
Warszawa (POL)
M40
361.
4637
FILIP Mirosław
Swarzędz (POL)
P
M40
362.
3511
FILIP Paweł
Lublin (POL)
P
M40
363.
2215
FILIPEK Daniel
BRANIEWO (POL)
P
M40
364.
4574
FILIPIAK Grzegorz
Warszawa (POL)
P
M40
365.
2069
FILIPIAK Hieronim
Miechowicka Grupa Biegowa (POL)
P
M40
366.
5751
FILIPKOWSKI Piotr
Warszawa (POL)
M40
367.
6316
FILIPOWICZ Arkadiusz
Warszawa (POL)
M40
368.
4500
FILIPOWICZ Przemek
Warszawa (POL)
P
M40
369.
6881
FILIPOWICZ Wojciech
Warszawa (POL)
M40
370.
1731
FINC Maciej
Rybienko Nowe (POL)
P
M40
371.
3987
FIREK Piotr
Parkrun Skierniewice (POL)
P
M40
372.
5539
FIREK Rafał
Brzezinka (POL)
M40
373.
5229
FIT Tomasz
Radom (POL)
M40
374.
2618
FRĄCKIEWICZ Dariusz
Warszawa (POL)
P
M40
375.
3746
FRANCZAK Mariusz
Ślęzak TEAM / DTR BIEGA (POL)
M40
376.
7448
FRANCZAK VEL ZWARZYŃSKI Dariusz
Krasnystaw Biega (POL)
M40
377.
3596
FRANKOWSKI Damian
WKB Piast Wrocław (POL)
P
M40
378.
3098
FRASUNKIEWICZ Robert
Wołomin (POL)
M40
379.
4964
FRĘCHOWICZ Jacek
Lublin (POL)
P
M40
380.
6997
FRESZEL Krzysztof
BOERNEROWO BIEGA (POL)
M40
381.
6649
FRITZ Sławomir
Publishing School Cycling Team (POL)
M40
382.
1777
FROŁOW Jakub
Warszawa (POL)
M40
383.
6016
FRYDRYCHOWSKI Przemysław
Klub Sportowy Sokół Kleczew-Sekcja Biegowa (POL)
P
M40
384.
2993
FUKIET Bartek
Warszawa (POL)
M40
385.
3496
FURMAN Tomasz
Klub Matiego Jeżowe (POL)
M40
386.
1474
FURNIVAL Nicholas
Old Nick and Iwl (GBR)
P
M40
387.
3620
FURTAK Dariusz
Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL)
M40
388.
5269
FUZ Marek
Kabel Team Bydgoszcz (POL)
P
M40
389.
1390
GACKA Arkadiusz
WIĘCBORK (POL)
M40
390.
6348
GAŁAN Tomasz
PGE RUN Obrót / RUN_HELPERSI / LSB (POL)
M40
391.
3241
GALANT Sebastian
Ostróda (POL)
P
M40
392.
2170
GALIMSKI Andrzej
Świebodzice (POL)
P
M40
393.
4942
GALIŃSKI Rafał
POWER WALKING (POL)
P
M40
394.
2291
GALIŃSKI Tomasz
Piaseczno (POL)
M40
395.
5136
GAŁKA Remigiusz
Bartek Trenuje Team (POL)
M40
396.
3155
GAŁKOWSKI Jacek
Warszawa (POL)
P
M40
397.
6610
GANCZEWSKI Paweł
Komorów (POL)
M40
398.
2569
GARBOWSKI Tomasz
KB Harcownik Jelcz-Laskowice (POL)
P
M40
399.
7127
GARCZYŃSKI Arkadiusz
Warszawa (POL)
M40
400.
5535
GARCZYŃSKI Darek
Katowice (POL)
P
M40