ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
M80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00) - 15 km
Strona
<
1
2
3
4
Miej.
open
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
K
M
Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata
Czas
netto
Czas
rzeczywisty
5343
5448
JEJER Magdalena
Warszawa (POL)
P
699
K30 (301)
01:43:20
+57:23
01:39:25
10:45:39.68
5561
5524
JAKALSKA Barbara
Sroda Wlkp. (POL)
787
K30 (302)
01:50:37
+01:04:40
01:39:33
10:52:56.28
5398
6899
GLEGOŁA-MADETKO Paulina
OSTROWIEC ŚW. (POL)
P
715
K30 (303)
01:44:35
+58:38
01:39:58
10:46:54.31
5432
7324
BUDREWICZ Milena
Tuptusie Otwock (POL)
728
K30 (304)
01:45:19
+59:22
01:40:33
10:47:38.01
5423
4260
RODZIK Maria
Cegłów (POL)
P
726
K30 (305)
01:45:15
+59:18
01:40:48
10:47:34.62
5439
6558
ROSŁAN Monika
wariaci górą (POL)
P
730
K30 (306)
01:45:20
+59:23
01:41:01
10:47:39.99
5434
4242
POBUDKIEWICZ Kamila
Warszawa (POL)
P
729
K30 (307)
01:45:19
+59:22
01:41:03
10:47:38.43
5430
6470
KOZIAR Monika
Wołomin (POL)
P
727
K30 (308)
01:45:18
+59:21
01:41:04
10:47:37.90
5447
4211
FABISIAK Agnieszka
Gostynin (POL)
733
K30 (309)
01:45:23
+59:26
01:41:06
10:47:42.12
5457
5712
STĘPIEŃ Sylwia
Biegam dla medali (POL)
P
738
K30 (310)
01:45:28
+59:31
01:41:15
10:47:47.07
5353
1188
BUJAK Justyna
Run Pro Sport (POL)
704
K30 (311)
01:43:33
+57:36
01:41:19
10:45:52.00
5495
1134
WILKOS Ewa
Warszawa (POL)
P
752
K30 (312)
01:46:09
+01:00:12
01:41:47
10:48:28.38
5462
6473
KRAPACZ Marta
Warszawa (POL)
P
742
K30 (313)
01:45:34
+59:37
01:41:51
10:47:53.53
5502
1956
KAMIŃSKA-RYBAKIEWICZ Anna
Warszawa (POL)
P
756
K30 (314)
01:46:39
+01:00:42
01:42:16
10:48:58.33
5499
7384
WIERUSZEWSKA Agata
(POL)
754
K30 (315)
01:46:30
+01:00:33
01:43:20
10:48:49.88
5525
4760
ZHANG Liying
THE DRAGON (CHN)
769
K30 (316)
01:48:10
+01:02:13
01:44:03
10:50:29.26
5542
6030
KAŻMIERSKA Małgorzata
Warszawa (POL)
P
779
K30 (317)
01:49:40
+01:03:43
01:45:31
10:51:59.96
5548
4727
MIERKIEWICZ Bernadetta
MKM Running (POL)
780
K30 (318)
01:50:13
+01:04:16
01:45:48
10:52:32.54
5564
6207
SZTEJKA Jolanta
PGB Sportowa Paczka (POL)
P
789
K30 (319)
01:50:39
+01:04:42
01:45:59
10:52:58.53
5555
6387
ŻOŁNOWSKA Magdalena
Kuźnia Triathlonu (POL)
783
K30 (320)
01:50:27
+01:04:30
01:46:02
10:52:46.63
5550
3157
PILARSKA Monika
CISIE (POL)
781
K30 (321)
01:50:21
+01:04:24
01:46:10
10:52:40.23
5562
5382
KRZYSZTOFIK-SZAFKO Małgorzata
Warszawa (POL)
788
K30 (322)
01:50:38
+01:04:41
01:47:21
10:52:57.41
5574
5704
WASILEWICZ Magdalena
Warszawa (POL)
794
K30 (323)
01:51:35
+01:05:38
01:47:51
10:53:54.55
5578
2245
CHATZINIKOLAOU Katerina
SDY ELEFSINAS. SkyWomenRunning (GRE)
P
796
K30 (324)
01:52:16
+01:06:19
01:48:38
10:54:35.37
5585
6271
WYSOCKA Aleksandra
Warszawa (POL)
798
K30 (325)
01:53:48
+01:07:51
01:49:20
10:56:07.31
5602
2705
JACHIMKOWSKA Monika
El Pinguino (POL)
P
804
K30 (326)
01:56:25
+01:10:28
01:49:32
10:58:44.07
5598
5279
GEORGIOU Aikaterini
AGIA PARASKEVI ATHENS (GRE)
802
K30 (327)
01:56:21
+01:10:24
01:53:03
10:58:40.73