ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
M80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00) - 15 km
Strona
<
1
2
.
.
.
6
7
8
Miej.
open
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
K
M
Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata
Czas
netto
Czas
rzeczywisty
5296
2484
KRAWCOW Łukasz
Rozbiegany sulejówek (POL)
P
4618
M18 (701)
01:42:11
+56:14
01:35:52
10:44:30.93
5185
6039
KAMIŃSKI Mateusz
KS Victoria Żytno (POL)
4539
M18 (702)
01:39:54
+53:57
01:36:03
10:42:13.49
5208
6103
KRACIUK Piotr
Warszawa (POL)
4552
M18 (703)
01:40:19
+54:22
01:36:06
10:42:38.82
5190
5406
GARGAS Marek
Raszyn (POL)
4542
M18 (704)
01:40:00
+54:03
01:36:28
10:42:19.86
5251
2714
REMBELSKI Michał
Warszawa (POL)
P
4582
M18 (705)
01:41:16
+55:19
01:36:56
10:43:35.13
5417
2177
WASIAK Aleksander
Piaseczno (POL)
P
4692
M18 (706)
01:45:08
+59:11
01:37:07
10:47:27.95
5418
7323
KULIK Hubert
(POL)
4693
M18 (707)
01:45:09
+59:12
01:37:08
10:47:28.13
5419
2655
KŁOSIEWICZ Jarosław
Piaseczno (POL)
P
4694
M18 (708)
01:45:09
+59:12
01:37:08
10:47:28.28
5380
2635
KĘDZIORA Szymon
Mosina (POL)
P
4669
M18 (709)
01:44:13
+58:16
01:37:23
10:46:32.91
5381
2637
ŁUKASIK Adrian
Poznań (POL)
P
4670
M18 (710)
01:44:14
+58:17
01:37:24
10:46:33.02
5250
4091
KACZOR Paweł
Gniewkowo (POL)
P
4581
M18 (711)
01:41:14
+55:17
01:37:42
10:43:33.54
5249
4401
NAJDOWSKI Jakub
Gniewkowo (POL)
P
4580
M18 (712)
01:41:14
+55:17
01:37:44
10:43:33.49
5304
6199
KUJAWA Krzysztof
Idea Bank Team (POL)
4625
M18 (713)
01:42:18
+56:21
01:37:57
10:44:37.82
5306
3612
PINDOR Cezary
Jaktorów-Kolonia (POL)
I
4626
M18 (714)
01:42:20
+56:23
01:38:03
10:44:39.22
5321
6462
JAMROZOWICZ Michał
Węgierska Górka (POL)
P
4635
M18 (715)
01:42:46
+56:49
01:38:15
10:45:05.66
5317
6950
CHEŁMICKI Michał
Lipno (POL)
4634
M18 (716)
01:42:40
+56:43
01:38:24
10:44:59.63
5270
3902
BERNACIAK Mateusz
Sport i Rekreacja Mogilno (POL)
4595
M18 (717)
01:41:40
+55:43
01:38:33
10:43:59.07
5313
6971
PRUS Mateusz
RodzinaPL (POL)
P
4630
M18 (718)
01:42:36
+56:39
01:39:24
10:44:55.94
5367
6930
RZECZKOWSKI Patryk
ciechanów (POL)
P
4660
M18 (719)
01:43:52
+57:55
01:39:41
10:46:11.20
5358
657
ŁAPA Paweł
Murowana Goślina (POL)
P
4653
M18 (720)
01:43:39
+57:42
01:39:41
10:45:58.59
5394
3043
PODSIADŁO Kamil
RYWAL (POL)
I P
4681
M18 (721)
01:44:30
+58:33
01:39:56
10:46:49.69
5429
1395
CIESIELSKI Piotr
Warszawa (POL)
P
4703
M18 (722)
01:45:18
+59:21
01:40:47
10:47:37.15
5481
1837
SHPAK Anton
(BLR)
P
4731
M18 (723)
01:45:46
+59:49
01:41:04
10:48:05.19
5449
6695
IBRAHIMLI Huseyn
WARSZAWA (AZE)
P
4716
M18 (724)
01:45:24
+59:27
01:41:09
10:47:43.67
5341
4241
SYPUŁA Michał
Żychlin (POL)
P
4644
M18 (725)
01:43:19
+57:22
01:41:10
10:45:38.22
5446
2805
SURMICKI Wojciech
BIELSKO-BIAŁA (POL)
P
4714
M18 (726)
01:45:22
+59:25
01:41:10
10:47:41.65
5451
1654
ŁOJEK Norbert
Biegiem Radom! (POL)
P
4718
M18 (727)
01:45:24
+59:27
01:41:11
10:47:43.89
5471
6017
SIESTRZYKOWSKI Jan
ryn (POL)
P
4725
M18 (728)
01:45:42
+59:45
01:41:12
10:48:01.86
5472
2389
RUSZCZYK Łukasz
Ryn (POL)
P
4726
M18 (729)
01:45:43
+59:46
01:41:13
10:48:02.24
5376
6854
SARUCH Paweł
KS 'Wolni' (POL)
P
4666
M18 (730)
01:44:11
+58:14
01:41:24
10:46:30.58
5468
1704
KOWALSKI Marcin
Warszawa (POL)
P
4724
M18 (731)
01:45:41
+59:44
01:41:25
10:48:00.27
5483
5178
REMBECKI Bartłomiej
Warszawa (POL)
P
4733
M18 (732)
01:45:47
+59:50
01:41:39
10:48:06.16
5488
2208
RYBOŁOWIK Filip
Warszawa (POL)
P
4737
M18 (733)
01:45:56
+59:59
01:41:42
10:48:15.33
5592
5122
PĄTEK Krzysztof michał
Warszawa (POL)
P
4794
M18 (734)
01:55:21
+01:09:24
01:41:47
10:57:40.64
5421
6258
GIERA Łukasz
Złote Tyły (POL)
P
4696
M18 (735)
01:45:12
+59:15
01:43:42
10:47:31.45
5577
4116
HAŁYSZYN Maciej
Karczów (POL)
P
4782
M18 (736)
01:52:13
+01:06:16
01:43:45
10:54:32.92
5526
4488
KIZLING Artur
Białystok (POL)
4757
M18 (737)
01:48:15
+01:02:18
01:43:54
10:50:34.88
5538
3392
BRZOSTEK Łukasz
Ciechanów (POL)
P
4762
M18 (738)
01:49:20
+01:03:23
01:44:36
10:51:39.56
5580
2129
STANCZYK Maciej
Warszawa (POL)
4783
M18 (739)
01:52:59
+01:07:02
01:45:19
10:55:18.92
5553
7376
ZYNKOWSKI Artur
(POL)
I
4771
M18 (740)
01:50:26
+01:04:29
01:45:47
10:52:45.52
5615
1464
WIŚNIEWSKI Radosław
Żyrardów (POL)
P
4808
M18 (741)
02:01:31
+01:15:34
01:46:28
11:03:50.12
5573
4084
DĄBROWSKI Grzegorz
Łomża (POL)
4780
M18 (742)
01:51:33
+01:05:36
01:48:19
10:53:52.62
5581
4118
POLAKIS Giannis
LiveStrong-GR (GRE)
P
4784
M18 (743)
01:53:11
+01:07:14
01:49:18
10:55:30.21
5582
4117
PAKAS Ioannis
LEAVESTRONG-GR (GRE)
P
4785
M18 (744)
01:53:11
+01:07:14
01:49:18
10:55:30.75
5601
5768
UNIEJEWSKI Paweł
Wataha Wilków (POL)
4798
M18 (745)
01:56:24
+01:10:27
01:51:44
10:58:43.69