ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
M80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00) - 30 km
Strona
<
1
2
3
4
Miej.
open
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
K
M
Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata
Czas
netto
Czas
rzeczywisty
5268
6065
FELIS Joanna
Warszawa (POL)
708
K30 (301)
03:28:53
+01:56:25
03:24:36
12:31:12.45
5282
5448
JEJER Magdalena
Warszawa (POL)
P
713
K30 (302)
03:29:10
+01:56:42
03:25:15
12:31:29.96
5331
1134
WILKOS Ewa
Warszawa (POL)
P
722
K30 (303)
03:32:02
+01:59:34
03:27:40
12:34:21.98
5448
5524
JAKALSKA Barbara
Sroda Wlkp. (POL)
765
K30 (304)
03:40:12
+02:07:44
03:29:08
12:42:31.88
5361
2047
ŁUŻYŃSKA Katarzyna
BBL Police (POL)
P
732
K30 (305)
03:33:34
+02:01:06
03:29:33
12:35:53.66
5372
4727
MIERKIEWICZ Bernadetta
MKM Running (POL)
736
K30 (306)
03:34:25
+02:01:57
03:30:00
12:36:44.86
5492
2651
AMBICKA Jadwiga
Gliwice (POL)
P
782
K30 (307)
03:46:33
+02:14:05
03:30:02
12:48:52.63
5348
7420
SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA Wiktoria
Spartanie Dzieciom (POL)
728
K30 (308)
03:32:57
+02:00:29
03:30:38
12:35:16.21
5396
6030
KAŻMIERSKA Małgorzata
Warszawa (POL)
P
749
K30 (309)
03:35:13
+02:02:45
03:31:04
12:37:32.25
5383
5382
KRZYSZTOFIK-SZAFKO Małgorzata
Warszawa (POL)
742
K30 (310)
03:34:55
+02:02:27
03:31:38
12:37:14.17
5408
6387
ŻOŁNOWSKA Magdalena
Kuźnia Triathlonu (POL)
754
K30 (311)
03:36:08
+02:03:40
03:31:43
12:38:27.48
5399
7028
HUBICKA Oksana
Warszawa (POL)
750
K30 (312)
03:35:37
+02:03:09
03:32:15
12:37:56.95
5402
1188
BUJAK Justyna
Run Pro Sport (POL)
751
K30 (313)
03:35:51
+02:03:23
03:33:37
12:38:10.58
5424
1956
KAMIŃSKA-RYBAKIEWICZ Anna
Warszawa (POL)
P
757
K30 (314)
03:38:32
+02:06:04
03:34:09
12:40:51.02
5438
4211
FABISIAK Agnieszka
Gostynin (POL)
762
K30 (315)
03:39:38
+02:07:10
03:35:21
12:41:57.80
5452
6207
SZTEJKA Jolanta
PGB Sportowa Paczka (POL)
P
767
K30 (316)
03:41:06
+02:08:38
03:36:26
12:43:25.62
5454
6473
KRAPACZ Marta
Warszawa (POL)
P
769
K30 (317)
03:41:13
+02:08:45
03:37:30
12:43:32.49
5462
7384
WIERUSZEWSKA Agata
(POL)
772
K30 (318)
03:41:59
+02:09:31
03:38:49
12:44:18.74
5468
2245
CHATZINIKOLAOU Katerina
SDY ELEFSINAS. SkyWomenRunning (GRE)
P
776
K30 (319)
03:42:59
+02:10:31
03:39:21
12:45:18.60
5501
2705
JACHIMKOWSKA Monika
El Pinguino (POL)
P
786
K30 (320)
03:47:27
+02:14:59
03:40:34
12:49:46.16
5488
5704
WASILEWICZ Magdalena
Warszawa (POL)
780
K30 (321)
03:45:42
+02:13:14
03:41:58
12:48:01.55
5515
3157
PILARSKA Monika
CISIE (POL)
793
K30 (322)
03:53:19
+02:20:51
03:49:08
12:55:38.17
5517
4760
ZHANG Liying
THE DRAGON (CHN)
795
K30 (323)
03:53:56
+02:21:28
03:49:49
12:56:15.03
5522
6271
WYSOCKA Aleksandra
Warszawa (POL)
796
K30 (324)
03:54:23
+02:21:55
03:49:55
12:56:42.36
5532
5279
GEORGIOU Aikaterini
AGIA PARASKEVI ATHENS (GRE)
799
K30 (325)
04:01:22
+02:28:54
03:58:04
13:03:41.02