ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZY¬NI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
M80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidz±cy
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00) - 40 km
Strona
<
1
2
.
.
.
6
7
8
Miej.
open
Nr Start
Nazwisko i Imię™
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
K
M
Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata
Czas
netto
Czas
rzeczywisty
5313
578
MACIASZEK Łukasz
Mogielnica (POL)
P O45 pracownik
4576
M18 (701)
04:55:04
+02:51:19
04:51:29
13:57:23.95
5360
2177
WASIAK Aleksander
Piaseczno (POL)
P
4608
M18 (702)
05:00:38
+02:56:53
04:52:37
14:02:57.46
5362
2655
KŁOSIEWICZ Jarosław
Piaseczno (POL)
P
4610
M18 (703)
05:00:41
+02:56:56
04:52:40
14:03:00.97
5338
4524
SIECZKA Szymon
Poniatów (POL)
4592
M18 (704)
04:58:03
+02:54:18
04:53:44
14:00:22.89
5345
5178
REMBECKI Bartłomiej
Warszawa (POL)
P
4596
M18 (705)
04:58:26
+02:54:41
04:54:18
14:00:45.71
5348
6950
CHEŁMICKI Michał
Lipno (POL)
4598
M18 (706)
04:59:13
+02:55:28
04:54:57
14:01:32.40
5344
5799
KOCHANOWSKI Marcin
Warszawa (POL)
P
4595
M18 (707)
04:58:26
+02:54:41
04:55:30
14:00:45.23
5350
6854
SARUCH Paweł
KS 'Wolni' (POL)
P
4600
M18 (708)
04:59:19
+02:55:34
04:56:32
14:01:38.76
5369
2714
REMBELSKI Michał
Warszawa (POL)
P
4616
M18 (709)
05:01:40
+02:57:55
04:57:20
14:03:59.37
5365
1867
GOŁEBIOWSKI Sławomir
OSP ¦REM (POL)
P
4613
M18 (710)
05:01:28
+02:57:43
04:58:42
14:03:47.58
5399
2805
SURMICKI Wojciech
BIELSKO-BIAŁA (POL)
P
4634
M18 (711)
05:02:56
+02:59:11
04:58:44
14:05:15.67
5406
6757
BEDNARCZYK Michał
Opoczno (POL)
P
4641
M18 (712)
05:03:51
+03:00:06
05:01:01
14:06:10.79
5425
6199
KUJAWA Krzysztof
Idea Bank Team (POL)
4656
M18 (713)
05:05:35
+03:01:50
05:01:14
14:07:54.80
5401
6258
GIERA Łukasz
Złote Tyły (POL)
P
4636
M18 (714)
05:03:30
+02:59:45
05:02:00
14:05:49.77
5449
2484
KRAWCOW Łukasz
Rozbiegany sulejówek (POL)
P
4676
M18 (715)
05:10:30
+03:06:45
05:04:11
14:12:49.50
5446
4118
POLAKIS Giannis
LiveStrong-GR (GRE)
P
4674
M18 (716)
05:10:04
+03:06:19
05:06:11
14:12:23.46
5447
4117
PAKAS Ioannis
LEAVESTRONG-GR (GRE)
P
4675
M18 (717)
05:10:04
+03:06:19
05:06:11
14:12:23.57
5454
5081
BEREZIEWICZ Mateusz
SGH - KG¦ (POL)
P
4679
M18 (718)
05:11:03
+03:07:18
05:06:54
14:13:22.05
5466
3939
MIKOŁAJCZYK Adrian
Wiskitki (POL)
P
4688
M18 (719)
05:13:52
+03:10:07
05:10:11
14:16:11.32
5469
4084
DˇBROWSKI Grzegorz
Łomża (POL)
4691
M18 (720)
05:14:13
+03:10:28
05:10:59
14:16:32.90
5487
2086
CICHOCKI Krzysztof
Sochocin (POL)
P
4702
M18 (721)
05:19:04
+03:15:19
05:14:59
14:21:23.26
5505
4116
HAŁYSZYN Maciej
Karczów (POL)
P
4712
M18 (722)
05:25:21
+03:21:36
05:16:53
14:27:40.59