ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:28)
Strona
<
1
2
3
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
201.
4768
RĄCZKA Agnieszka
Solec Kujawski (POL)
K40
202.
6100
RĄCZKOWSKA Anna
Warszawa (POL)
P
K40
203.
4319
RADZIWOŃCZYK Klaudia
Kalety (POL)
K40
204.
4072
RDZANEK-RYCHLICKA Aldona
Augustów (POL)
K40
205.
5140
RĘBIŚ Joanna
KONDYCJA (POL)
K40
206.
2717
RENCZ Małgorzata
W Pogoni za Duchem (POL)
K40
207.
5234
REPKA Anna
Lupus Team (POL)
K40
208.
3059
REUVENI Liat
Interval Running Club (ISR)
K40
209.
5405
ROGÓŻ Elżbieta
PRORUNNING PROMOTION (POL)
K40
210.
5576
ROMANOVA Olena
KM Running Club (TTO)
K40
211.
5399
ROSIŃSKA-CIAŁOWICZ Sylwia
TS Opatrunki (POL)
K40
212.
2666
RZEPECKA Anna
KB TKKF Promyk Ciechanów (POL)
K40
213.
1160
SADOWCZYK Żaneta
Rawicz (POL)
K40
214.
3153
SADOWSKA Justyna
Rozbiegany Sulejówek (POL)
P
K40
215.
5960
SAKOWSKA Aneta
Maratonka Grajewo (POL)
K40
216.
4749
SĘK Zofia
Warszawa (POL)
K40
217.
4322
SHALEV MAYER Sharona
adrenaline (ISR)
K40
218.
6087
SIKOŃ Katarzyna
Pro-Run Wrocław (POL)
P
K40
219.
3026
SILSKA Sylwia
Potasze (POL)
K40
220.
5557
SITEK KRAKOWIAK Ania
Łódź (POL)
K40
221.
4788
SIWEK Ania
Warszawa (POL)
K40
222.
3734
SKURSKA Monika
Raszyn (POL)
K40
223.
1334
SŁOWIŃSKA Aneta
Biegamy Razem Władysławowo (POL)
K40
224.
1991
SNOPKIEWICZ Joanna
Team Kopeć K (POL)
K40
225.
3290
SOBCZYK Basia
RozbiegaMY Nowy Dwór (POL)
P
K40
226.
3282
SOBCZYK Ela
KB Ożarów Mazowiecki Biega (POL)
K40
227.
6267
SOBOL Marzena
BIEGIEM RADOM (POL)
K40
228.
5469
SOIŃSKA Bozenka
Węgrzce (POL)
P
K40
229.
4025
SOŚNIERZ Monika
Zachrzaniamy Team (POL)
K40
230.
1753
SOWA Anna
Warszawa (POL)
K40
231.
3801
SPALIŃSKA Kamila
Warszawa (POL)
K40
232.
433
STADNIAK-STELIGA Izabela
OBORYGENI (POL)
K40
233.
4567
STALICA Marzena
Częstochowa (POL)
P
K40
234.
1540
STAŃCZUK Dorota
Siedlce (POL)
K40
235.
6151
STAŃCZYK Karolina
Dream Run (POL)
K40
236.
4371
STEGNER Anna
Spartanie Dzieciom (POL)
K40
237.
2878
STĘPIEŃ-KUCHNIA Anna
TS Regle Szklarska Poręba (POL)
K40
238.
2031
STYKAŁA Magdalena
Bukowiec (POL)
K40
239.
3488
SZABLA Magdalena
Biegaj z Bananem (POL)
K40
240.
1297
SZAJKOWSKA Ewa
Warszawa (POL)
K40
241.
2200
SZAJOWSKA Małgorzata
Gorzów Wielkopolski (POL)
K40
242.
1130
SZCZEPANEK Joanna
Olkuszbiega.pl (POL)
K40
243.
1604
SZCZEPANIAK Agnieszka
Lubartów (POL)
P
K40
244.
1935
SZCZETYŃSKA Karolina
ZDRUN EXTREME (POL)
K40
245.
3276
SZCZYGIEŁ Anna
Biegomania Lubaczów (POL)
K40
246.
4205
SZELER Joanna
Biegająca z psami (POL)
K40
247.
5033
SZKUTA Monika
Piaseczno (POL)
K40
248.
3961
SZMECHTIG-GAUDEN Ewa
Podgórz Toruń (POL)
K40
249.
412
SZOSTEK Agnieszka
ORANGE POLSKA (POL)
gość ORLEN
K40
250.
1396
SZPRYNGIEL Izabela
RUN FOR FUN (POL)
P
K40
251.
1681
SZUCHNICKA Beata
Grupa Biegowa Czarna Białostocka (POL)
K40
252.
4363
SZYMAŃSKA Anna
Kostrzyn (POL)
K40
253.
1400
SZYMBORSKA Dota
TCW (POL)
K40
254.
4350
SZYMUŚ Magdalena
AugusTeam (POL)
P
K40
255.
4441
SZYPORTA Ewa
ACTIVRUN NAMYSŁÓW (POL)
P
K40
256.
2519
ŚLIŻ Lucyna
Kużnia Triathlonu (POL)
P
K40
257.
4317
ŚNIEŻYŃSKA Bernadeta
Rykowisko (POL)
K40
258.
3364
ŚWIERCZ Iwona
Byledobiec Anin (POL)
K40
259.
4310
ŚWIEŻAWSKA-AMBROZIAK Katarzyna
Kutno Biega (POL)
P
K40
260.
5122
TARNAWSKA Dorota
Warszawa (POL)
K40
261.
2612
TOBOLSKA Anna
Grudziądz (POL)
P
K40
262.
4873
TOCZEWSKA Anna
JacekBiega Runnig Team (POL)
K40
263.
1473
TOPOREK Aleksandra
Team Deaf (POL)
I
K40
264.
3904
TRUSZKO Agnieszka
Ożarów Mazowiecki Biaega (POL)
K40
265.
2663
TWORKOWSKA-KOLOSKO Agnieszka
brwinów (POL)
P
K40
266.
313
TYMIŃSKA Beata
ORLEN RUNNING TEAM (POL)
O44 pracownik
K40
267.
1732
USCHKAMP Britta gabriela
adidas Runners Paris (GER)
K40
268.
1968
UZDOWSKA-PRYSZCZ Katarzyna
Zwoleń Biega (POL)
K40
269.
3022
VASILEVSKAYA Iryna
VASILEVSKAYA TEAM (BLR)
P
K40
270.
3949
VOICECHOVSKA Ingrida
Vilnius (LTU)
K40
271.
4046
WAISS-SHECHTER Meital
adrenaline (ISR)
P
K40
272.
2671
WALASZCZYK Marta
Staniszów (POL)
P
K40
273.
6270
WALENDZIK Wiesia
(POL)
K40
274.
6055
WALIGÓRA Karolina
Kobylarnia (POL)
K40
275.
1711
WĄSIK Izabela
Grupa Biegowa Czuk i Hek (POL)
K40
276.
6178
WĘGRZYNOWSKA Anna
Bydgoszcz (POL)
P
K40
277.
1951
WENCLAW-JUSZCZAK Marta
Kołobrzeg (POL)
P
K40
278.
316
WINIARSKA-BISZCZAN Anna
Biegamy dzisiaj? (POL)
P O45 pracownik
K40
279.
1555
WISTUBA Wiesława
HRmaxŻory (POL)
K40
280.
1868
WITKOWSKA Agnieszka
Runners Team Kętrzyn (POL)
P
K40
281.
121
WITZA Bogumiła
(POL)
gość VIP
K40
282.
1036
WOJCIECHOWSKA Emilia
Bydgoszcz (POL)
K40
283.
3229
WÓJCIK Grażyna
Celestynów (POL)
K40
284.
5420
WÓJCIK Izabela
Biegam żeby Bartek mógł biegać (POL)
K40
285.
1576
WOJEWODA Ewa
Warszawa (POL)
P
K40
286.
2178
WSZOŁEK Agnieszka
Chrzanów (POL)
K40
287.
6258
WYSTRYCHOWSKA Marzena
BFAGENCJA.PL (POL)
K40
288.
1815
ZADORA Dorota
Wadowice (POL)
P
K40
289.
4879
ZALEWSKA Anna
BBL Zduńska Wola (POL)
P
K40
290.
2045
ZARL Eliza
TV Refrath (GER)
K40
291.
4523
ZATKE Dorota
Akademia Biegacza Salos Wodna (POL)
K40
292.
5351
ZIĘBA Hanna
Trispace (POL)
K40
293.
1034
ZIÓŁEK Magdalena
Łódź Running Team (POL)
K40
294.
1885
ZWOLAK Joanna
CMD DAMIANA (POL)
K40
295.
3031
ŻOŁĄDEK Justyna
Biegnę.żeby Bartek mógł biegać (POL)
K40
296.
1769
ŻUKOWSKA-KOWALIK Agnieszka
Radom (POL)
P
K40