ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:28)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
9
10
11
12
13
.
.
16
17
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1001.
3669
PASZKOWSKI Piotr
Zamienie (POL)
M30
1002.
3779
PAŚKO Paweł
Ellon (POL)
M30
1003.
5290
PAULAU Siarhei
6713 (BLR)
M30
1004.
4014
PAULIUCHUK Dzianis
Tri.by (BLR)
P
M30
1005.
336
PAWLAK Arkadiusz
Płock (POL)
P O14 pracownik
M30
1006.
2198
PAWLICKI Jędrzej
Poznań (POL)
M30
1007.
4926
PAWŁOWSKI Arek
Rock&Run (POL)
P
M30
1008.
2358
PAWŁOWSKI Cezary
Kalisz (POL)
P
M30
1009.
2985
PAWŁOWSKI Piotr
Warszawa (POL)
M30
1010.
6475
PAWŁOWSKI Przemysław
Warszawa (POL)
M30
1011.
1320
PELEC Albert
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Śmiglu (POL)
M30
1012.
5073
PENDRAK Kamil
Stargard (POL)
M30
1013.
4185
PERA Mariusz
Pleszew (POL)
M30
1014.
1035
PERDION Paweł
Wrocław (POL)
M30
1015.
2186
PERLAŃSKI Krzysztof
Wybiegani Polkowice (POL)
M30
1016.
2859
PETRE Radian
Bucharest (ROU)
M30
1017.
1132
PFAJFER Marek
Spójnia Białe Błota (POL)
M30
1018.
4745
PIASECKI Paweł
STARE BABICE BIEGAJĄ (POL)
M30
1019.
4445
PIĄTKOWSKI Łukasz
Warszawa (POL)
M30
1020.
2730
PICHETA Piotr
Woźniak Running Team (POL)
P
M30
1021.
1349
PIECHACZYK Sławomir
Warszawa (POL)
P
M30
1022.
5115
PIECUCH Marcin
LACHO TEAM (POL)
M30
1023.
332
PIEKARNIAK Radosław
Baniocha (POL)
P O45 pracownik
M30
1024.
1210
PIEKARSKI Arek
TMS i GLOBART TEAM (POL)
P
M30
1025.
5942
PIEKARSKI Łukasz
niezrzeszony (POL)
M30
1026.
2779
PIEKORZ Tadeusz
Nima go (POL)
P
M30
1027.
5438
PIEŃKOWSKI Łukasz
Kielce (POL)
M30
1028.
6018
PIEŃKOWSKI Tomasz
RINGRAIDERS SAKO GDYNIA (POL)
M30
1029.
3401
PIERSIŃSKI Michał
RAZ Szczecin (POL)
M30
1030.
3577
PIETRASZEK Dawid
Będzin (POL)
M30
1031.
4436
PIETRASZEWSKI Grzegorz
Plock (POL)
M30
1032.
3000
PIETRULIŃSKI Mateusz
Spartanie Dzieciom (POL)
M30
1033.
2841
PIETRZAK Artur
KB SZERSZEŃ OLEŚNICA (POL)
M30
1034.
4481
PIETRZAK Kamil
Biegowa Rodzinka (POL)
M30
1035.
5397
PIKUL Piotr
Bank BPH Runners Team (POL)
M30
1036.
4540
PIŁAT Kamil
Olsztyn (POL)
M30
1037.
1102
PIŁAT Michał
Warszawa (POL)
P
M30
1038.
4407
PINKOS Łukasz
Siemianowice Sląskie (POL)
M30
1039.
2724
PIONTEK Michal
Gliwice (POL)
P
M30
1040.
2824
PIOTRKOWSKI Adam
mława (POL)
M30
1041.
2278
PIOTRKOWSKI Tomasz
STOPA Słupsk (POL)
M30
1042.
5223
PIOTROWICZ Dariusz
Dąbrowa Górnicza (POL)
M30
1043.
1701
PIOTROWICZ Marcin
Warszawa (POL)
M30
1044.
1660
PIOTROWSKI Bogdan
Warszawa (POL)
P
M30
1045.
6141
PIOTROWSKI Maciej edward
GEO Running Team (POL)
M30
1046.
5524
PIWKO Piotr
Warszawa (POL)
P
M30
1047.
1593
PŁACHTA Paweł
11 DKPanc (POL)
P
M30
1048.
3383
PLAK Dariusz
Grupa Biegowa CHTMO Chotomów (POL)
M30
1049.
2393
PŁATNIKÓW Michał
Chodzież (POL)
P
M30
1050.
2152
PŁAZIŃSKI Marcin
Kraków (POL)
M30
1051.
3235
PLEJZNEROWSKI Marcin
Otwock (POL)
M30
1052.
2184
PLIS Grzegorz
Krakow (POL)
P
M30
1053.
5700
PLISKA Dariusz
KB BIAŁA BIEGA (POL)
P
M30
1054.
3379
PLUTA Blazej
Żarki Letnisko (POL)
M30
1055.
1517
PNG SUSEŁ Aleksander
Cała Naprzód (POL)
I
M30
1056.
5076
POCHYLSKI Łukasz
42 Baza Lotnictwa Szkolnego (POL)
M30
1057.
1854
PODEMSKI Wojciech
Opalewo (POL)
P
M30
1058.
3069
PODKOŃSKI Paweł
Pata-łachy&Kucyki (POL)
M30
1059.
3984
PODSIADŁY Szymon
Klub WKZ Podsiadły TEAM (POL)
M30
1060.
5966
POGOCKI Maciej
Biegam Bo Krzyczy (POL)
M30
1061.
3586
POGORZELSKI Rafał
Braniewo (POL)
M30
1062.
4549
POJNAR Karol
Deblin (POL)
M30
1063.
2542
POKROPIŃSKI Rafał
T-mobile Running Team (POL)
M30
1064.
4538
POKRYWKA Arkadiusz
Dąbrówka (POL)
M30
1065.
6016
POLAK Artur
Warszawa (POL)
M30
1066.
4330
POLIAKOV Aleksandr
Kyiv (UKR)
P
M30
1067.
3027
POŁUJAŃSKI Sebastian
od Amatora do Hardcora (POL)
M30
1068.
2736
PONIKOWSKI Przemysław
Pruszków (POL)
M30
1069.
1746
POPIELARZ Maciej
Pozruniacy (POL)
M30
1070.
1568
POPIOŁEK Jacek
biegusiem.pl (POL)
P
M30
1071.
2048
POŚNIAK Tomasz
Zimna Wódka (POL)
M30
1072.
6388
POTOCKI Piotr
(POL)
M30
1073.
6075
POTONIEC Grzegorz
Warszawa (POL)
M30
1074.
4078
POWRÓZEK Dominik
Starachowice (POL)
P
M30
1075.
3248
POŻAROWSKI Sebastian
Bydgoszcz (POL)
P
M30
1076.
2636
POŻAROWSZCZYK Marek
Lublin (POL)
M30
1077.
2009
PRASZEK Łukasz
Dąbrowski Team (POL)
P
M30
1078.
5194
PREWĘCKI Adam
Zabiegani Pułtusk (POL)
P
M30
1079.
6292
PROCHOWICZ Michał
(POL)
M30
1080.
3553
PROKOPEC Leoš
Praha (CZE)
P
M30
1081.
5354
PROKOPIUK Przemysław
AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl (POL)
P
M30
1082.
3746
PROŚNIEWSKI Mirosław
RunGryf Gryfice (POL)
M30
1083.
3346
PRUCHNIEWSKI Karol
Szczytno (POL)
M30
1084.
4117
PRUCHNIEWSKI Sławomir
Asseco Active Team (POL)
M30
1085.
4105
PRUS Sylwester
Piastów (POL)
M30
1086.
5016
PRUSACZYK Michał
RK Athletics (POL)
M30
1087.
3123
PRUSAKIEWICZ Marcin
Warszawa (POL)
M30
1088.
403
PRZEPIÓRSKI Robert
(POL)
M30
1089.
3574
PRZYBYŁ Mateusz
Skierniewice (POL)
M30
1090.
2105
PRZYBYŁA Krzysztof
AZS WAT Warszawa (POL)
M30
1091.
5130
PRZYBYŁEK Michał
PJATK (POL)
M30
1092.
404
PRZYBYLSKI Marcin
(POL)
M30
1093.
6224
PRZYBYSZ Piotr
Idea Bank Team (POL)
M30
1094.
302
PRZYBYSZ Przemek
Jedlicze (POL)
O37 pracownik
M30
1095.
4393
PSZCZOŁA Ireneusz
Lublin Biega (POL)
P
M30
1096.
4726
PTAK Arkadiusz
SPARTANIE DZIECIOM (POL)
M30
1097.
1174
PTAK Patryk
Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL)
M30
1098.
4636
PTAK Tomasz
NGB Kłobuck (POL)
P
M30
1099.
6049
PUDŁO Piotr
KB Szerszeń Oleśnica (POL)
M30
1100.
4634
PUPEK Mariusz
Klub Biegacza Mrągowo (POL)
M30