ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZY¬NI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidz±cy
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:28)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
16
17
18
19
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1701.
3653
WIECZOREK Jacek
Warszawa (POL)
M40
1702.
4679
WIECZOREK Mariusz
Warszawa (POL)
M40
1703.
2116
WIECZOREK Piotr
warszawa (POL)
M40
1704.
5981
WIELOCHA Jerzy
Muszyna (POL)
M40
1705.
4984
WIENER Marcin
Jesus Saves (POL)
M40
1706.
4806
WIERCIOCH Artur
Cyganka (POL)
P
M40
1707.
2373
WIERZBIŃSKI Karol
Piaseczno (POL)
P
M40
1708.
1250
WIERZCHOŁOWSKI Marcin
Warszawa (POL)
P
M40
1709.
5257
WIERZCHOŃ Michał
Super TEAM (POL)
M40
1710.
6170
WIERZUK Arkadiusz
TVN24 (POL)
M40
1711.
5636
WIESIEŁOWSKI Jarosław
PRONAR- PEKAR (POL)
M40
1712.
3177
WIKŁACZ Roman
ACTIVA24 (POL)
P
M40
1713.
3174
WIKTOROWSKI Fabian
Luboń (POL)
M40
1714.
4552
WINIARSKI Przemysław
Piotrków Trybunalski (POL)
M40
1715.
3509
WINKIEL Rafał
Warszawa (POL)
M40
1716.
5470
WI¦NIEWSKI Aleksander
WI¦NIOCHY (POL)
M40
1717.
3659
WI¦NIEWSKI Daniel
Mińsk Mazpwiecki (POL)
M40
1718.
4028
WI¦NIEWSKI Krzysztof
Pieku¶ (POL)
P
M40
1719.
3116
WI¦NIEWSKI Marcin
Ostrowiec ¶w (POL)
M40
1720.
1282
WI¦NIEWSKI Michał
Rodzinny relax (POL)
M40
1721.
6220
WI¦NIEWSKI Paweł
Eurocash (POL)
M40
1722.
3622
WI¦NIEWSKI Radosław
ŁódĽ (POL)
M40
1723.
1509
WITAŁA Damian
PWIK Ruda ¦l±ska (POL)
M40
1724.
2954
WITECKI Sebastian
Warszawa (POL)
P
M40
1725.
4230
WITKOWSKI Andrzej
Warszawa (POL)
M40
1726.
4496
WITKOWSKI Tomasz
NSK ISKRA (POL)
M40
1727.
3065
WITZEL Volker
Schenker Technology Center (GER)
P
M40
1728.
5968
WLEZIEN Alek
TriClub Warszawa (POL)
M40
1729.
1170
WŁOCH Sławomir
Krosno (POL)
M40
1730.
4717
WŁOSZCZYNA Konrad
Mielec (POL)
M40
1731.
3305
WOCIAL Sławomir
Warszawa (POL)
M40
1732.
1039
WOJCIECHOWSKI Jarosław
Bydgoszcz (POL)
M40
1733.
1403
WOJCIECHOWSKI Marcin
Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL)
M40
1734.
2635
WOJCIECHOWSKI Marcin
VITALABO (POL)
M40
1735.
3214
WOJCIECHOWSKI Tomasz
Milanówek (POL)
M40
1736.
4234
WOJCIECHOWSKI Wojciech
Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL)
M40
1737.
3228
WÓJCIK Arkadiusz
Celestynów (POL)
M40
1738.
4344
WÓJCIK Jacek
Godowa (POL)
M40
1739.
1073
WÓJCIK Marek
Mosty (POL)
P
M40
1740.
3711
WÓJCIK Marek
Wójcik biega team (POL)
M40
1741.
4385
WÓJCIK Piotr
Mylan (POL)
M40
1742.
5383
WOJCIULA Konrad
Łapy (POL)
P
M40
1743.
3279
WOJNO Tomasz
KB Wyszków (POL)
P
M40
1744.
2174
WOJNOWSKI Paweł
Klub Suchekj Łydki (POL)
M40
1745.
3906
WOJTANOWICZ Marcin
Zduńska Wola (POL)
M40
1746.
4627
WOJTAS Jacek
Zerwany Kask (POL)
M40
1747.
1227
WOJTAS Marek
supermaraton kalisz (POL)
M40
1748.
2525
WOJTASIK Wojciech
JKK JĘDRZEJÓW (POL)
P
M40
1749.
2323
WOJTCZAK Błażej
- (POL)
M40
1750.
5663
WOJTCZAK Mariusz
Brzeziny (POL)
M40
1751.
1685
WOJTKO Piotr
Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo (POL)
M40
1752.
4153
WOJTKOWSKI Marek
Warszawa (POL)
I
M40
1753.
4574
WÓJTOWICZ Jacek
Krosno - Franciszkanie (POL)
P
M40
1754.
5693
WOJTOWICZ Marcin
BBL BAŁTYK GDYNIA (POL)
M40
1755.
1511
WÓJTOWICZ Paweł
Kurów (POL)
M40
1756.
5866
WOJTYCKI Grzegorz
biegamPłock team (POL)
M40
1757.
4519
WOŁK Robert
Londyn (POL)
P
M40
1758.
3893
WOLNY Andrzej
Mikołów (POL)
M40
1759.
5755
WOLNY Maciej
ChodziMisie Running Team (POL)
M40
1760.
4885
WOŁOSIUK Bruno
Warszawa (POL)
M40
1761.
4413
WOLSKI Tomasz
ZNP Oddział Chełmno (POL)
M40
1762.
1958
WORETA Sebastian
Nadzwyczajna Kasta Ludzi (POL)
M40
1763.
1014
WOSIEK Paweł
OstroBiec (POL)
M40
1764.
6216
WO¬NIAK Krzysztof
innogy runners (POL)
M40
1765.
4300
WRÓBEL Robert
Volvo Polska (POL)
M40
1766.
3385
WRÓBEL Sebastian
Apteka Gemini Team (POL)
M40
1767.
2552
WRÓBEL Tomasz
Radlerki (POL)
M40
1768.
5910
WRÓBLEWSKI Jacek
AdaptiveGRC Team (POL)
M40
1769.
3870
WRÓBLEWSKI Zbigniew
Radom (POL)
P
M40
1770.
3147
WRONKA Artur
Radzymin Run Team (POL)
M40
1771.
5098
WROŃSKI Wojciech
Orange Polska (POL)
M40
1772.
5175
WRZOCHAL Mariusz
POLICE (POL)
M40
1773.
3724
WUJEK Marcin
AKANT-REH (POL)
M40
1774.
1812
WYDRA Wojciech
radoszyce (POL)
P
M40
1775.
5317
WYPYCH Adam
Biegaj Pod Okiem Trenera (POL)
M40
1776.
909
WYPYCH Radosław
maratończyk.pl (POL)
M40
1777.
3452
WYRWAŁ Krzysztof
Radzymin (POL)
M40
1778.
2223
WYSMOLIŃSKI Piotr
Osielsko (POL)
M40
1779.
2292
WYSMOLIŃSKI Rafał
Biernatki (POL)
M40
1780.
5685
WYSOKINSKI Konrad
Mesmerik Runners (POL)
M40
1781.
3150
YANKOVSKI Alexey
KM Running Club (UKR)
M40
1782.
1390
YEVSTRATYEV Yevhen
ShypShyna (UKR)
M40
1783.
4870
ZABDYR Marcin
KS PEGAZ (POL)
M40
1784.
6206
ZABŁOŃSKI Arkadiusz
Bractwo biegowe BGK (POL)
M40
1785.
5545
ZABOREK Piotr
Warszawa (POL)
M40
1786.
3921
ZABYIVOROTA Ievgenii
Pereiaslav Khmelnytsky (UKR)
P
M40
1787.
3576
ZACH Sebastian
TKKF Wodnik Więcbork (POL)
M40
1788.
4085
ZACHEJA Jacek
Leszno (POL)
M40
1789.
4146
ZACHEJA Mariusz
Syrenka Cross (POL)
B1
M40
1790.
2798
ZACHOWICZ Adam
Białystok (POL)
M40
1791.
3052
ZADROŻNY Mariusz
Wks Puznów (POL)
M40
1792.
2803
ZAJˇC Krzysztof
Wrocław (POL)
M40
1793.
3570
ZAJˇC Mariusz
TRˇBKI (POL)
M40
1794.
1882
ZAJKOWSKI Paweł
Białystok (POL)
M40
1795.
1867
ZAKROCZYMSKI Michał
Warszawa (POL)
M40
1796.
3834
ZAKRZEWSKI Adam
WIRY (POL)
M40
1797.
5193
ZAKRZEWSKI Maciej
Wilanow (POL)
M40
1798.
6299
ZAKRZEWSKI Wojciech
Warszawa (POL)
M40
1799.
2480
ZAMASZ Krzysztof
Warsztat Formy Tychy (POL)
M40
1800.
6181
ZAMBROWSKI Sławomir
Szczuczyn (POL)
M40