ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:28)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
25
26
27
28
29
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
46
47
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
2601.
6175
MIODUSZEWSKI Adam
warszawa (POL)
P
M30
2602.
1547
MIODUSZEWSKI Paweł
JacekBiega Running Team (POL)
M40
2603.
5820
MIRKIEWICZ Andrzej
Pruszków (POL)
P
M60
2604.
1046
MIROŃCZUK Włodzimierz
Hel (POL)
M40
2605.
2263
MIROS Janusz
Wrocław (POL)
M40
2606.
4670
MIROSŁAW Piotr
Siedlce (POL)
P
M40
2607.
1893
MIROWSKI Irek
GEO Running Team (POL)
M40
2608.
4339
MISIAK Przemysław
MISIAK TEAM (POL)
P
M30
2609.
3236
MISIUREWICZ Pawel
Passus Sport Team (POL)
M40
2610.
5977
MISZEWSKI Bartosz
Neon Team (POL)
P
M40
2611.
3975
MISZKURKA Maciek
Szakale (POL)
M30
2612.
4386
MISZTAL Adam
Kondycja (POL)
M50
2613.
1691
MIŚKIEWICZ Piotr
PZU SPORT TEAM (POL)
M50
2614.
18
MIŚKOWIEC Tomasz
KKL Kielce (POL)
M30
2615.
3706
MITRĘGA Paweł
Góralskie Zakapiorki (POL)
M40
2616.
4027
MITROFANIUK Marek
Team Kopeć / Yulo Run Team Siedlce (POL)
M30
2617.
2913
MITURA Wojciech
Parczew (POL)
P
M40
2618.
3807
MIYAZAKI Shinsuke
Drunk Samurai (JPN)
M40
2619.
3729
MIZERA Mateusz
PSP Pruszków (POL)
P
M18
2620.
4701
MIZERSKI Konrad
Łomianki (POL)
M40
2621.
1379
MIZERSKI Tadeusz
KONSTANCIN-JEZIORNA (POL)
P
M30
2622.
4054
MLĄCKI Alan
Kołbiel (POL)
M18
2623.
2968
MŁODZIEJEWSKI Piotr
Gdańsk (POL)
M40
2624.
3620
MŁODZIŃSKI Lesław
Biegomania Lubaczów (POL)
P
M40
2625.
6154
MOCZADŁO Radosław
Warszawa (POL)
M30
2626.
3664
MODEL Johann christoph
Kraków (GER)
M30
2627.
218
MODELSKI Paweł
Warszawa (POL)
P O44 pracownik
M30
2628.
4641
MODRZEJEWSKI Grzegorz
Run Forrest Run! (POL)
M40
2629.
2166
MODRZEJEWSKI Marek
Janów Lubelski (POL)
P
M30
2630.
2125
MODZELEWSKI Dariusz
Teresin (POL)
P
M60
2631.
3100
MODZELEWSKI Krzysztof
STARGLASS TEAM (POL)
M50
2632.
5618
MOJSA Adam
Polskie Radio Białystok (POL)
I
M30
2633.
2762
MÓJTA Grzegorz
Koło Biega (POL)
M30
2634.
2114
MOKRZEWSKI Wojciech
Wysokie Mazowieckie (POL)
M50
2635.
1002
MOKWA Sebastian
WSOWL (POL)
P
M18
2636.
4959
MOLENDA Tomasz
Toruń (POL)
M50
2637.
6099
MOLSKI Andrzej
Warszawa (POL)
P
M50
2638.
4737
MOMRO Łukasz
A (POL)
M30
2639.
2277
MONETA Łukasz
BiegaMy (POL)
M18
2640.
107
MONICA Mateusz
(POL)
gość VIP
M30
2641.
1218
MONICA Mateusz
Apartamenty Łemko - Krynica Zdrój team (POL)
M30
2642.
5359
MONJE VIERO Paulo gaston
Warszawa (ARG)
P
M30
2643.
3126
MONKEVIČ Miroslav
Palygainiai (LTU)
P
M30
2644.
6386
MONTEFUSCO Teseo
(ITA)
M30
2645.
3964
MOR Gil
Interval (ISR)
M40
2646.
2902
MORAWEK Arkadiusz
Gdańsk (POL)
P
M40
2647.
2673
MORAWSKI Maciej
Bydgoszcz (POL)
M30
2648.
4620
MORAWSKI Mirosław
BIEGIEM RADOM ! (POL)
P
M50
2649.
1042
MORCHAT Paweł
#czeladzbiega (POL)
M40
2650.
3753
MORKUNAS Justas
Sportuok.lt (LTU)
M30
2651.
2076
MOROZ Artur
Józefosław (POL)
M50
2652.
2327
MOSIŃSKI Kamil
Nowy Dwór Mazowiecki (POL)
M40
2653.
415
MOSTEK Mariusz
(POL)
M18
2654.
5527
MOSUR Kamil
Warszawa (POL)
M40
2655.
1264
MOŚCIŃSKI Wojciech
SZWLA STARGARD (POL)
M40
2656.
4326
MOTOWIDŁO Marcin
Żarów (POL)
M30
2657.
2416
MOULD Adam
Natalin. Lublin (GBR)
M30
2658.
5625
MOUNIER Frederic
olsztyn (FRA)
M40
2659.
2305
MOŻDŻONEK Michał
T-Mobile Running Team (POL)
M40
2660.
1324
MROCZEK Przemysław
UMCS Biega (POL)
M40
2661.
284
MROCZKOWSKI Janusz
'Południowcy' (POL)
O36 pracownik
M50
2662.
1610
MROCZKOWSKI Karol
Polski Trajlon (POL)
M18
2663.
3105
MRÓWCZYŃSKI Tomasz
KS SOKÓŁ GASAWA (POL)
P
M30
2664.
5015
MROWIEC Michał
RK Athletic (POL)
M40
2665.
1439
MRÓWKA Maciej
IRONANT.PL (POL)
M40
2666.
2735
MROZIEWICZ Marcin
Płock (POL)
M30
2667.
4280
MROZIŃSKI Błażej
runfollowme.pl (POL)
M30
2668.
4124
MROZIŃSKI Dariusz
Rozbiegane Działdowo (POL)
I P
M40
2669.
5984
MROZOWSKI Paweł
ORANGE POLSKA (POL)
M40
2670.
6353
MRUGAŁA Roman
(POL)
M30
2671.
4179
MRZYGŁÓD Jerzy
Lubycza Królewska (POL)
M30
2672.
2119
MUCHA Krzysztof
Mszana (POL)
M40
2673.
250
MUCHA Marcin
Batrun (POL)
O32 pracownik
M40
2674.
2110
MUCHA Robert
Mucha Sportowa (POL)
M40
2675.
4875
MUCHA Wojciech
Magna Formpol Running Team (POL)
M40
2676.
2043
MUCHARSKI Bartosz
Warszawa (POL)
P
M18
2677.
3085
MUCHEWICZ Dawid
Warszawa (POL)
P
M30
2678.
5893
MUFFAT JEANDET Francois
Warzsawa (FRA)
P
M40
2679.
3320
MUJTA Marcin
Włocławek (POL)
P
M40
2680.
3731
MULARCZYK Krzysztof
Oborniki Śląskie (POL)
M40
2681.
6166
MULEWSKI Bogdan
Night Runners Zabrze (POL)
I
M40
2682.
6044
MUNIAK Paweł
Bolesławiec (POL)
M40
2683.
4204
MUNIK Krzysztof
Warszawa (POL)
M40
2684.
3715
MURAŃSKI Dariusz
Rybnik (POL)
P
M30
2685.
1615
MURAVEV Viktor
VELOSPLAV (RUS)
M60
2686.
1609
MURAWSKI Przemysław
WARSZAWA (POL)
M40
2687.
4009
MUROV Vjatseslav
Murov Ski & Triatlon Team (EST)
M18
2688.
5624
MUSIAŁ Marcin
Warszawa (POL)
M40
2689.
2838
MUSIELAK Piotr
Sportowa Paczka - Pocztowa Grupa Biegowa (POL)
M40
2690.
2502
MUSIOŁ Grzegorz
Dystans Lubomia (POL)
M40
2691.
5894
MUSOLF Maciej
Play (POL)
M30
2692.
5878
MUSZALSKI Michał
Warszawa (POL)
M30
2693.
4515
MUSZYŃSKI Dariusz
RED LION CLUB (POL)
M30
2694.
1044
MUSZYŃSKI Roman
Lusówko (POL)
M40
2695.
4865
MYJAK Józef
Warszawa (POL)
M40
2696.
6346
MYSZKOROWSKI Aleksander
warszawa (POL)
M40
2697.
4115
MYSZKOWSKI Paweł
Deutsche Bank Marathon Team (POL)
M30
2698.
3418
MYŚLIWIEC Mariusz
FastFurious (POL)
M30
2699.
2876
MYTROSHYN Andrii
Sofia (UKR)
P
M30
2700.
4281
NADOLSKI Michał
Starostwo Powiatowe w Puławach (POL)
M40