ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:28)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
30
31
32
33
34
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
46
47
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
3101.
2128
PŁÓCINICZAK Dominik
Dąbrowa Górnicza (POL)
M40
3102.
2026
PŁONKA Jarosław
Warszawa (POL)
M40
3103.
3827
PLONKOWSKI Piotr
Warszawa (POL)
M50
3104.
4465
PŁONOWSKI Maciej
Olsztyn (POL)
M18
3105.
1446
PŁOŃSKI Paweł
F.C. Juventus (POL)
M40
3106.
2308
PŁOSKI Piotr
Warszawa (POL)
P
M40
3107.
4055
PLOVITS Kaido
Tallinn (EST)
M40
3108.
3218
PŁUCIENNIK Damian
SG SQUAD (POL)
P
M18
3109.
3379
PLUTA Blazej
Żarki Letnisko (POL)
M30
3110.
1517
PNG SUSEŁ Aleksander
Cała Naprzód (POL)
I
M30
3111.
4854
PNIEWSKI Maciej
Agrolok Sport Team (POL)
P
M40
3112.
5076
POCHYLSKI Łukasz
42 Baza Lotnictwa Szkolnego (POL)
M30
3113.
3911
POCIECH Marek
Korytów (POL)
M50
3114.
2991
POCZTA Dariusz
KS Krotosz Krotoszyn (POL)
M40
3115.
1854
PODEMSKI Wojciech
Opalewo (POL)
P
M30
3116.
1693
PODGÓRSKI Dominik
ProRunning Promotion (POL)
M40
3117.
2126
PODGRODZKI Grzegorz
Bbl Zduńska Wola (POL)
M40
3118.
3069
PODKOŃSKI Paweł
Pata-łachy&Kucyki (POL)
M30
3119.
5869
PODOLEWSKI Rafał
Rykowisko (POL)
M40
3120.
1307
PODRYGAŁA Tomasz
Inżynieria Biegania (POL)
M40
3121.
1156
PODSIADŁO Jan
KRS TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA (POL)
M40
3122.
3984
PODSIADŁY Szymon
Klub WKZ Podsiadły TEAM (POL)
M30
3123.
4719
PODYMSKI Łukasz
Katowice (POL)
P
M18
3124.
5966
POGOCKI Maciej
Biegam Bo Krzyczy (POL)
M30
3125.
5113
POGODA Romuald
Jedlnia-Letnisko (POL)
M60
3126.
5972
POGORZELSKI Krzysztof
Warszawa (POL)
M40
3127.
5715
POGORZELSKI Paweł
Gdynia (POL)
M18
3128.
3586
POGORZELSKI Rafał
Braniewo (POL)
M30
3129.
4549
POJNAR Karol
Deblin (POL)
M30
3130.
2542
POKROPIŃSKI Rafał
T-mobile Running Team (POL)
M30
3131.
4538
POKRYWKA Arkadiusz
Dąbrówka (POL)
M30
3132.
2062
POLAK Artur
KB Ożarów Mazowiecki Biega (POL)
M40
3133.
6016
POLAK Artur
Warszawa (POL)
M30
3134.
5914
POLAK Krzysztof
MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY (POL)
M40
3135.
4521
POLAK Marek
Orneta (POL)
M40
3136.
3670
POLAŃSKI Mariusz
OLAWS Złotoryja (POL)
M40
3137.
5547
POŁAWSKI Arkadiusz
Chylice (POL)
P
M40
3138.
2487
POLEWSKI Wojciech
Zagłębie Wałbrzych (POL)
M40
3139.
1197
PÓŁGRABIA Dawid
Wrocław (POL)
M40
3140.
4330
POLIAKOV Aleksandr
Kyiv (UKR)
P
M30
3141.
3370
POLNIK Mariusz
Grupa Biegowa UM W-wa (POL)
P
M40
3142.
4957
POŁÓG Marek
Sulejówek (POL)
M40
3143.
2148
POŁOWIANIUK Marek
Warszawa (POL)
P
M40
3144.
3027
POŁUJAŃSKI Sebastian
od Amatora do Hardcora (POL)
M30
3145.
2998
POLUS Grzegorz
ZABORÓW PIERWSZY (POL)
M40
3146.
1902
POMASKI Paweł
Adidas Runners Warsaw (POL)
M50
3147.
2304
PONIATOWSKI Krzysztof
Skierniewice (POL)
P
M40
3148.
2736
PONIKOWSKI Przemysław
Pruszków (POL)
M30
3149.
1212
POPEK Maciej
ANETA TEAM (POL)
M40
3150.
1746
POPIELARZ Maciej
Pozruniacy (POL)
M30
3151.
1081
POPIELIŃSKI Radosław
Klub Biegacza Bolesławiec (POL)
P
M40
3152.
1568
POPIOŁEK Jacek
biegusiem.pl (POL)
P
M30
3153.
4245
POPŁAWSKI Marcin
Białystok (POL)
M40
3154.
4491
POPŁAWSKI Marek
Sobolewo (POL)
P
M40
3155.
5853
POPŁOŃSKI Zbigniew
Decathlon Reduta (POL)
M40
3156.
1810
POPOV Vasilii
Lukoil (RUS)
P
M18
3157.
2760
POPOWSKI Grzegorz
Płock (POL)
M40
3158.
4183
PORĘBSKI Marcin
Radom (POL)
M40
3159.
1405
PORĘBSKI Mariusz
PZU Sportteam (POL)
M40
3160.
3007
POSACKI Zbigniew
Wołów Biega (POL)
M40
3161.
1391
POSMAN Rafał
Warszawa (POL)
M40
3162.
2048
POŚNIAK Tomasz
Zimna Wódka (POL)
M30
3163.
3211
POŚNIK Tomasz
WorkFit Adventure Team (POL)
M40
3164.
246
POTALSKI Marek
Płock (POL)
O39 pracownik
M40
3165.
1003
POTEMPSKI Paweł
Zabiegani po uszy (POL)
M40
3166.
5572
POTENTAS Paweł
Warszawa (POL)
P
M18
3167.
1165
POTĘPSKI Rafał
Łódź (POL)
M40
3168.
4487
POTERALSKI Dariusz
PKO BANK POLSKI SA (POL)
M40
3169.
2811
POTIAHAILO Oles
Lutsk (UKR)
P
M18
3170.
6388
POTOCKI Piotr
(POL)
M30
3171.
6075
POTONIEC Grzegorz
Warszawa (POL)
M30
3172.
4238
POTRZESZCZ Grzegorz
Mirzec (POL)
P
M40
3173.
4713
POTRZESZCZ Tomasz
Mirzec (POL)
M40
3174.
4078
POWRÓZEK Dominik
Starachowice (POL)
P
M30
3175.
4809
POZIMSKI Janusz
Tarnowskie Góry (POL)
M40
3176.
3248
POŻAROWSKI Sebastian
Bydgoszcz (POL)
P
M30
3177.
2636
POŻAROWSZCZYK Marek
Lublin (POL)
M30
3178.
5085
PRACH Arkadiusz
lubartowbiega (POL)
M40
3179.
2283
PRĄDZYŃSKI Dariusz
Calidris Minuta (POL)
M60
3180.
2009
PRASZEK Łukasz
Dąbrowski Team (POL)
P
M30
3181.
1053
PRATKOWIECKI Wojciech
Kunice (POL)
M18
3182.
54
PRĘDOTA Krzysztof
TRUCHT TARCHOMIN TEAM Warszawa (POL)
PZLA
M40
3183.
4007
PREISS Radek
REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE (POL)
M40
3184.
5194
PREWĘCKI Adam
Zabiegani Pułtusk (POL)
P
M30
3185.
2766
PROCHNA Krzysztof
Active Malbork (POL)
P
M40
3186.
6292
PROCHOWICZ Michał
(POL)
M30
3187.
2990
PROKHORENKO Andrii
KM Runnig Club (UKR)
M40
3188.
3553
PROKOPEC Leoš
Praha (CZE)
P
M30
3189.
6115
PROKOPIUK Dariusz
Team Tirimtim Team (POL)
M50
3190.
1254
PROKOPIUK Krzysztof
Gdynia (POL)
M40
3191.
5354
PROKOPIUK Przemysław
AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl (POL)
P
M30
3192.
2383
PROKOPIUK Robert
Biegnę żeby Bartek mógł biegac (POL)
M40
3193.
5055
PRONOBIS Marek
WARSZAWA (POL)
M40
3194.
3746
PROŚNIEWSKI Mirosław
RunGryf Gryfice (POL)
M30
3195.
3250
PROTOPAPAS Vassilis
EV ZIN RUNNERS CYPRUS (CYP)
M40
3196.
2337
PRUCHNIAK Robert
zWarty klub biegowy (POL)
M40
3197.
3346
PRUCHNIEWSKI Karol
Szczytno (POL)
M30
3198.
4117
PRUCHNIEWSKI Sławomir
Asseco Active Team (POL)
M30
3199.
4105
PRUS Sylwester
Piastów (POL)
M30
3200.
5016
PRUSACZYK Michał
RK Athletics (POL)
M30