ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:28)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
41
42
43
44
45
46
47
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
4201.
5050
WALCZYNA Sławomir
PKO BP (POL)
M40
4202.
1099
WALENCIK Marcin
Radom (POL)
M30
4203.
6144
WALENCIK Marcin
KS Tęcza (POL)
M40
4204.
5459
WALENCIK Marek
Pionki (POL)
M60
4205.
5756
WALENDOWICZ Michał
Nationale-Nederlanden (POL)
P
M30
4206.
5971
WALENDZIK Michał
Warszawa (POL)
P
M30
4207.
4327
WALENTYŃSKI Bartłomiej
Biegnę po Wiedzę (POL)
M18
4208.
6113
WALERZAK Konrad
FACE ACTIVE (POL)
P
M40
4209.
5962
WALIGÓRA Marcin
GRANDFOX (POL)
M30
4210.
2072
WALIGÓRSKI Tomasz
Gdynia (POL)
M40
4211.
2362
WALKOWIAK Artur
Mafia Team Lubliniec (POL)
M40
4212.
6095
WALKOWIAK Krzysztof
Maraton Świnoujście (POL)
M30
4213.
2652
WALKOWIAK Rafał
Konin Run (POL)
M40
4214.
3312
WALKOWSKI Cezary
Międzyrzecz (POL)
M40
4215.
5392
WALO Zbigniew
Kobyłka (POL)
M40
4216.
3337
WALUK Piotr
Ppg run (POL)
P
M40
4217.
6237
WANIO Krzysztof
(POL)
M50
4218.
1614
WAPA Marek
KB Biała Biega (POL)
M30
4219.
1880
WARACHOWSKI Stefan
GRODZISK MAZOWIECKI (POL)
M40
4220.
4938
WARCABA Waldemar
onemanclub (POL)
M40
4221.
3090
WARCHOŁ Jacek
Pionki (POL)
M30
4222.
5837
WARCZAK Piotr
TEAMOCHAL (POL)
M40
4223.
6334
WARDZIŃSKI Patryk
MOCNI W DUCHU (POL)
M18
4224.
3307
WARDZYŃSKI Łukasz
LMT (POL)
M30
4225.
5789
WARGIN Marcin
CzekoRunner's (POL)
M30
4226.
1938
WARPECHOWSKI Paweł
Siemiatycze (POL)
M40
4227.
3176
WARSZAWSKI Patryk
Wataha (POL)
P O44
M18
4228.
4133
WARWAS Paweł
Harpagan Sosnowiec (POL)
I
M50
4229.
4528
WASIAK Michał
PKP S.A. (POL)
M30
4230.
3063
WASIELEWSKI Krzysztof
Bydgoszcz (POL)
P
M30
4231.
3617
WASIELEWSKI Paweł
LPKJKM Team Włocławek (POL)
P
M30
4232.
1948
WASILEWSKI Dominik
ENTRE.PL Team (POL)
M40
4233.
282
WASILEWSKI Hubert
Płock (POL)
O44 pracownik
M40
4234.
1784
WASILEWSKI Krzysztof
Warszawa (POL)
M30
4235.
4743
WASILEWSKI Kuba
Warszawa (POL)
P
M18
4236.
6323
WASILEWSKI Marek
NADAKTYWNI (POL)
M30
4237.
1373
WASILEWSKI Tomasz
Kamienna Góra (POL)
P
M18
4238.
3874
WASILEWSKI Witold
Warszawa (POL)
M30
4239.
4193
WASNIEWSKI Piotr
KB Vamos Amigos (POL)
M40
4240.
4013
WĄSOWICZ Marek
Klub Biegających Leśników (POL)
P
M40
4241.
2100
WASZCZUK Bartłomiej
warszawa (POL)
M40
4242.
6193
WASZCZUK Sławek
Heros 2000 (POL)
M40
4243.
2916
WASZELEWSKI Piotr
warszawa (POL)
M30
4244.
2232
WAŚNIEWSKI Dawid
DEWELOPPOL TEAM (POL)
M30
4245.
1548
WAWER JR. Piotr
Warszawa (POL)
M30
4246.
2689
WAWRZYN Łukasz
Tomaszów Mazowiecki (POL)
M30
4247.
3053
WAWRZYNIAK Damian
Aktywni Kamieńsk (POL)
M30
4248.
1645
WAWRZYNIAK Hubert
sekcja wodna (POL)
M40
4249.
3313
WAWRZYNIAK Przemek
RAJSPORT ACTIVE TEAM (POL)
P
M30
4250.
3881
WAŻNY Dariusz
WAŻNY TEAM (POL)
M30
4251.
5114
WAŻNY Stanisław
Biegomania Lubaczów (POL)
M30
4252.
4651
WCISŁO Szymon
Tychy (POL)
M30
4253.
5546
WCIŚLAK Michał
Sucha Beskidzka (POL)
P
M30
4254.
4290
WEGNER Marek
TTKF Wodnik (POL)
M60
4255.
3936
WĘGRZAK Mariusz andrzej
Szczecin (POL)
M30
4256.
1260
WĘGRZYN Emil
DBS Warbud Running Team (POL)
P
M30
4257.
5024
WĘGRZYN Jacek
Team Kopeć / FB: // SilesianRunner (POL)
M30
4258.
2675
WĘGRZYN Mateusz
UKS Gimpel Nowy Targ (POL)
M18
4259.
5815
WĘGRZYNOWSKI Maciej
Rawa Mazowiecka (POL)
M40
4260.
2496
WĘGRZYNOWSKI Sławomir
Kabel Team Bydgoszcz (POL)
P
M50
4261.
5779
WEIN Dariusz
Wąsosz (POL)
M60
4262.
5214
WEISS Krzysztof
DUDYCZ Run (POL)
M50
4263.
5386
WELMAN Jarosław
Warszawa (POL)
M60
4264.
1234
WENDLAND Maciej
Warszawa (POL)
M40
4265.
4896
WEREDA Paweł
Warszawa (POL)
M40
4266.
2326
WEREMIJ Sławomir
MKL MARATON Świnoujście (POL)
M40
4267.
5387
WERNER Kamil
Żmuda Running Team (POL)
M30
4268.
6327
WESOŁOWSKI Michał
(POL)
M30
4269.
4976
WĘZICKI Gabriel
Zwoleń Biega (POL)
P
M30
4270.
5530
WIĄCEK Marcin
BYLEDOBIEC ANIN (POL)
M40
4271.
4424
WIADEREK Sławomir
Pędzące Żółwie (POL)
M50
4272.
5345
WIADERNY Tomasz
Radom (POL)
M50
4273.
1921
WIAK Robert
Warszawa (POL)
M40
4274.
6084
WIATR Tomasz
KB Maniac Poznań (POL)
M40
4275.
3156
WIATRÓW Marcin
Warszawa (POL)
P
M40
4276.
3221
WICHER Daniel
Zielonka (POL)
P
M30
4277.
6264
WICHOWSKI Jacek
RUNNING FACTORY.PL (POL)
M30
4278.
3516
WICIAK Chris
Ealing Eagles London (POL)
M40
4279.
5554
WICIŃSKI Wojciech
Grójec (POL)
M50
4280.
5641
WICZUK-WICZEWSKI Marcin
ORANGE POLSKA (POL)
M40
4281.
2788
WIDŁAK Janusz
Warszawa (POL)
M40
4282.
5892
WIDONIAK Rafał
Biegnijmy.pl (POL)
M40
4283.
3530
WIDŹGOWSKI Przemysław
Bydgoszcz (POL)
M40
4284.
3514
WIECH Łukasz
Marcus Team (POL)
P
M30
4285.
6139
WIECKIEWICZ Krzysztof
Warszawa (POL)
M60
4286.
5362
WIĘCKOWSKI Krzysztof
HPE SPORTS (POL)
M40
4287.
3694
WIECZOREK Cezary
Piastów (POL)
P
M30
4288.
3653
WIECZOREK Jacek
Warszawa (POL)
M40
4289.
2055
WIECZOREK Łukasz
Run4Fun www.bytpak.pl (POL)
M30
4290.
4679
WIECZOREK Mariusz
Warszawa (POL)
M40
4291.
2116
WIECZOREK Piotr
warszawa (POL)
M40
4292.
4777
WIELEBA Mariusz
Billennium Squad (POL)
M18
4293.
3888
WIELICZKO Krzysztof
Zamość (POL)
M30
4294.
5981
WIELOCHA Jerzy
Muszyna (POL)
M40
4295.
4984
WIENER Marcin
Jesus Saves (POL)
M40
4296.
4806
WIERCIOCH Artur
Cyganka (POL)
P
M40
4297.
5600
WIERUSZ-WALKNOWSKI Dominik
Warszawa (POL)
P
M30
4298.
2373
WIERZBIŃSKI Karol
Piaseczno (POL)
P
M40
4299.
1250
WIERZCHOŁOWSKI Marcin
Warszawa (POL)
P
M40
4300.
5257
WIERZCHOŃ Michał
Super TEAM (POL)
M40