ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:28) - 35 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 44 45 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 8 KITESA Herpasa negasa EAF (ETH) 1 M18 (1) 01:49:39 +00:00 01:49:38 10:50:07.64
2 10 OMULLO Ezekiel (KEN) 2 M30 (1) 01:49:40 +00:01 01:49:40 10:50:08.03
3 1 KIMUTAI Felix ROSA ASSOCIATI (KEN) 3 M18 (2) 01:49:40 +00:01 01:49:40 10:50:08.10
4 3 SHEGUMO Yared AZS AWF WARSZAWA (POL) PZLA P 4 M30 (2) 01:50:21 +00:42 01:50:21 10:50:49.20
5 15 TOLA Sisay yasew oromia club (ETH) 5 M18 (3) 01:50:21 +00:42 01:50:21 10:50:49.91
6 19 TOUGANE Jaouad PLAYAS CASTELLON (MAR) 6 M18 (4) 01:50:22 +00:43 01:50:22 10:50:50.12
7 12 TOO Moses Individual (KEN) 7 M30 (3) 01:51:03 +01:24 01:51:03 10:51:31.16
8 5 GIŻYŃSKI Mariusz WKS GRUNWALD POZNAŃ (POL) PZLA 8 M30 (4) 01:51:19 +01:40 01:51:19 10:51:47.74
9 21 KANGOGO Mark Individual (KEN) 9 M18 (5) 01:51:19 +01:40 01:51:19 10:51:47.85
10 4 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS ŚLĄSK WROCŁAW (POL) PZLA 10 M30 (5) 01:51:46 +02:07 01:51:46 10:52:14.32
11 6 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (POL) PZLA 11 M30 (6) 01:54:35 +04:56 01:54:35 10:55:03.32
12 7 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik (POL) PZLA 12 M18 (6) 01:55:28 +05:49 01:55:28 10:55:56.91
13 28 ABREHA GDEY Azmera ser (ETH) 1 K18 (1) 02:02:08 +12:29 02:02:08 11:02:36.19
14 30 IVANOVA Nasstassia Dinamo (BLR) 2 K30 (1) 02:02:47 +13:08 02:02:45 11:03:15.70
15 23 TSETSERUKOU Ihar (BLR) 13 M40 (1) 02:02:58 +13:19 02:02:57 11:03:26.86
16 45 JANUSZ Tomasz AZS AWF-KATOWICE (POL) PZLA P 14 M18 (7) 02:03:04 +13:25 02:03:03 11:03:32.37
17 3024 PUTYRA Adam KFC Runner (POL) P 15 M30 (7) 02:03:35 +13:56 02:03:34 11:04:03.86
18 47 KASPRZAK Radosław TL ROW Rybnik (POL) PZLA 16 M18 (8) 02:04:08 +14:29 02:04:08 11:04:36.66
19 6308 NOŻYŃSKI Dariusz dcs.pl (POL) P 17 M30 (8) 02:04:13 +14:34 02:04:13 11:04:41.63
20 43 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik (POL) PZLA P 18 M18 (9) 02:04:30 +14:51 02:04:29 11:04:58.56
21 5631 SOBAS Jacek Vitroterm Murów-Opolanie (POL) P 19 M30 (9) 02:06:01 +16:22 02:05:59 11:06:29.73
22 58 CYPRYAŃSKI Piotr LUKS Orkan Września (POL) PZLA 20 M18 (10) 02:06:07 +16:28 02:06:06 11:06:35.27
23 33 AYELU Abebe hordofa (ETH) 3 K30 (2) 02:06:10 +16:31 02:06:09 11:06:38.62
24 4029 GRONOSTAJ Grzegorz Wrocławskie Iten Opera Software (POL) 21 M40 (2) 02:06:15 +16:36 02:06:14 11:06:43.34
25 37 NOWAK Jakub (POL) 22 M18 (11) 02:06:30 +16:51 02:06:29 11:06:58.76
26 24 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS LUBLIN (POL) 4 K30 (3) 02:06:30 +16:51 02:06:29 11:06:58.89
27 26 LISOWSKA Aleksandra UWM AZS OLSZTYN (POL) P 5 K18 (2) 02:06:33 +16:54 02:06:32 11:07:01.69
28 34 ABDI Ayantu Gemechu EAF (ETH) 6 K18 (3) 02:06:58 +17:19 02:06:58 11:07:26.79
29 3612 ZWIĄZEK Paweł Wieczorne Bieganie W Szczecinie (POL) 23 M30 (10) 02:07:03 +17:24 02:06:55 11:07:31.93
30 32 TOLWAK Meseret kitata aramiy polis (ETH) 7 K18 (4) 02:08:29 +18:50 02:08:29 11:08:57.28
31 4027 MITROFANIUK Marek Team Kopeć / Yulo Run Team Siedlce (POL) 24 M30 (11) 02:09:14 +19:35 02:09:13 11:09:42.54
32 31 LEHONKOVA Nataliya srichinmoymarathonteam (UKR) 8 K30 (4) 02:09:20 +19:41 02:09:20 11:09:48.40
33 5753 KNOBLOCH Szymon GAVDI Polska (POL) 25 M40 (3) 02:10:22 +20:43 02:10:20 11:10:50.19
34 46 KALISKI Sławomir KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA 26 M30 (12) 02:10:42 +21:03 02:10:42 11:11:10.04
35 5991 WYCHOWAŁEK Jan AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź (POL) 27 M18 (12) 02:10:58 +21:19 02:10:56 11:11:26.32
36 3864 KASZYCA Paweł JANKOWICE (POL) 28 M40 (4) 02:12:36 +22:57 02:12:34 11:13:04.01
37 52 ORZEŁ Michał RK ATHLETICS (POL) PZLA 29 M30 (13) 02:13:45 +24:06 02:13:44 11:14:13.64
38 6344 HRYNIÓW Łukasz BIEG OPOLSKI (POL) 30 M30 (14) 02:14:11 +24:32 02:14:10 11:14:39.37
39 35 SIMOVIC Teodora (SRB) 9 K18 (5) 02:14:20 +24:41 02:14:18 11:14:48.85
40 3516 WICIAK Chris Ealing Eagles London (POL) 31 M40 (5) 02:14:23 +24:44 02:14:19 11:14:51.02
41 48 KOCHANEK Krystian Trucht Tarchomin Team Warszawa (POL) PZLA 32 M30 (15) 02:14:40 +25:01 02:14:36 11:15:08.29
42 2704 FALANDYSZ Damian Zabiegani Dobrowolscy/WPRunning (POL) 33 M30 (16) 02:14:43 +25:04 02:14:38 11:15:11.94
43 2247 HETMAN Radosław Grupa Nomax (POL) 34 M30 (17) 02:14:54 +25:15 02:14:52 11:15:22.41
44 5584 FALKOWSKI Bartek Bartek Trenuje Team (POL) 35 M18 (13) 02:14:56 +25:17 02:14:56 11:15:24.83
45 5002 BUK Dominik Strzeliński Klub Biegacza 'Granit' (POL) 36 M40 (6) 02:14:57 +25:18 02:14:50 11:15:25.60
46 4390 SZYDLIK Adam Biegamy dla Zdrowia Łomża (POL) 37 M40 (7) 02:14:59 +25:20 02:14:53 11:15:27.69
47 5186 DZIECHCIOWSKI Jacek Runners Power/Whisky Shop (POL) P 38 M40 (8) 02:15:17 +25:38 02:15:14 11:15:45.79
48 6174 MICHALSKI Piotr Radoszyce (POL) 39 M30 (18) 02:15:30 +25:51 02:15:28 11:15:58.81
49 4032 GUŁAJ Artur KB LEW LEGNICA (POL) 40 M40 (9) 02:16:11 +26:32 02:16:11 11:16:39.92
50 3532 OBOZ Paweł URODZENI BIEGACZE (POL) 41 M30 (19) 02:16:28 +26:49 02:16:26 11:16:56.18
51 5114 WAŻNY Stanisław Biegomania Lubaczów (POL) 42 M30 (20) 02:16:30 +26:51 02:16:28 11:16:58.34
52 2776 LORENC Artur ślesin (POL) 43 M30 (21) 02:16:34 +26:55 02:16:31 11:17:02.56
53 2971 KRZYŻANOWSKI Karol Maratonka Grajewo (POL) 44 M40 (10) 02:16:41 +27:02 02:16:40 11:17:09.67
54 42 BRYLSKI Łukasz KB Sporting Międzyzdroje (POL) PZLA 45 M30 (22) 02:16:47 +27:08 02:16:46 11:17:15.45
55 3234 KRAMSKI Tomasz Active Nekla (POL) 46 M40 (11) 02:17:01 +27:22 02:16:59 11:17:29.39
56 6031 STUBIŃSKI Leszek Akademia Sportu Pożarniczego (POL) 47 M40 (12) 02:17:19 +27:40 02:17:18 11:17:47.31
57 1767 GĘSIAK Arkadiusz Wieluń Biega (POL) P 48 M30 (23) 02:17:26 +27:47 02:17:22 11:17:54.97
58 1819 SAS Dominik KB Florian Zajączki Drugie (POL) 49 M18 (14) 02:17:29 +27:50 02:17:27 11:17:57.45
59 2678 SOBCZAK Daniel Opole (POL) 50 M30 (24) 02:17:31 +27:52 02:17:26 11:17:59.13
60 4405 PIETRZAK Piotr Grupa Biegowa 65 (POL) 51 M50 (1) 02:17:35 +27:56 02:17:32 11:18:03.62
61 3042 DUBOVSKYI Andrii SC Ultra (UKR) 52 M18 (15) 02:17:41 +28:02 02:17:40 11:18:09.63
62 3965 JANOWICZ Roman Słupia kapitulna (POL) 53 M40 (13) 02:17:55 +28:16 02:17:49 11:18:23.34
63 1617 HERBA Jakub Klub Biegacza 'Maratończyk' Dębica (POL) P 54 M18 (16) 02:17:58 +28:19 02:17:53 11:18:26.83
64 5456 PIASTA Dariusz Warszawa (POL) 55 M40 (14) 02:18:07 +28:28 02:18:04 11:18:35.19
65 3912 KAŁUŻA Mateusz AZS AGH Kraków (POL) 56 M18 (17) 02:18:07 +28:28 02:17:58 11:18:35.62
66 49 KUNIKOWSKI Tomasz SL Salos-Wodna Łódź (POL) PZLA 57 M30 (25) 02:18:16 +28:37 02:18:15 11:18:44.82
67 4733 SARNA Zdzisław Kraków (POL) 58 M40 (15) 02:18:17 +28:38 02:18:11 11:18:45.03
68 4162 GÓRZYŃSKI Maciej Piaseczno (POL) 59 M40 (16) 02:18:22 +28:43 02:18:17 11:18:50.80
69 3836 BŁASZCZYK Bartłomiej Super Team (POL) 60 M30 (26) 02:18:25 +28:46 02:18:19 11:18:53.26
70 4955 GUZINA Piotr Mircze (POL) 61 M40 (17) 02:18:26 +28:47 02:18:20 11:18:54.34
71 1933 OKILKA Igor START NOWOJAWORIWSK (UKR) 62 M50 (2) 02:18:38 +28:59 02:18:38 11:19:06.91
72 5858 SARAPUK Krzysztof ATC Cargo Gdynia (POL) 63 M40 (18) 02:18:44 +29:05 02:18:41 11:19:12.97
73 5550 DOMOWICZ Michał CYKLOSPORT (POL) 64 M18 (18) 02:18:46 +29:07 02:18:43 11:19:14.92
74 1141 KLAŚ Łukasz Trucht Tarchomin Team (POL) P 65 M40 (19) 02:18:47 +29:08 02:18:46 11:19:15.21
75 1177 JAGIEŁO Michał Husaria Race Team (POL) P 66 M30 (27) 02:18:55 +29:16 02:18:52 11:19:23.44
76 2155 BEDNARZ Cezary Biegający Świdnik (POL) 67 M30 (28) 02:19:01 +29:22 02:18:57 11:19:29.12
77 3884 OGŁOZA Remigiusz Pyrzyce Biegają (POL) 68 M18 (19) 02:19:02 +29:23 02:18:59 11:19:30.45
78 5870 LEMKE Krzysztof Gdyński Triathlon (POL) 69 M40 (20) 02:19:04 +29:25 02:18:59 11:19:32.45
79 4168 MAŁECKI Maciej Accelerating Poland (POL) 70 M30 (30) 02:19:05 +29:26 02:19:04 11:19:33.67
80 4850 SOWA Michał Albatrosy (POL) P 71 M30 (29) 02:19:08 +29:29 02:19:04 11:19:36.36
81 6141 PIOTROWSKI Maciej edward GEO Running Team (POL) 72 M30 (31) 02:19:09 +29:30 02:19:08 11:19:37.58
82 3359 DYMITROCA Adam Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych w Rakowicach Wielkich. Powiat Lwówecki (POL) 73 M30 (32) 02:19:14 +29:35 02:19:14 11:19:42.05
83 4214 SZYMANIAK Kamil Team Run Pełch (POL) 74 M18 (20) 02:19:18 +29:39 02:19:14 11:19:46.74
84 3252 ŁĄCZNY Jarosław Polonia Bydgoszcz (POL) 75 M30 (35) 02:19:23 +29:44 02:19:18 11:19:51.24
85 1369 TUR Marcin Grupa Malbork/Biegaj z Bartkiem (POL) 76 M30 (34) 02:19:25 +29:46 02:19:17 11:19:53.55
86 1287 OKOMSKI Łukasz Warszawa (POL) 77 M30 (33) 02:19:26 +29:47 02:19:15 11:19:54.95
87 1035 PERDION Paweł Wrocław (POL) 78 M30 (36) 02:19:32 +29:53 02:19:29 11:20:00.07
88 1926 PIOTROWSKI Tomasz Duklanowski Team (POL) 79 M40 (21) 02:19:44 +30:05 02:19:43 11:20:12.09
89 279 STAŃCZAK Marcin Tkkf Płock (POL) O44 pracownik 80 M30 (37) 02:19:47 +30:08 02:19:43 11:20:15.18
90 5864 GRABDA Karol Biegiem Radom (POL) 81 M40 (22) 02:19:47 +30:08 02:19:44 11:20:15.74
91 4370 HRNČÍŘ Tomáš Řícmanice (CZE) 82 M40 (23) 02:19:56 +30:17 02:19:45 11:20:24.35
92 1120 MOKROS Zuzanna RKS ŁÓDŹ (POL) P 10 K18 (6) 02:20:18 +30:39 02:20:16 11:20:46.99
93 5447 ŻABA Marek Triathlon X-Team/ Magneti Marelli (POL) 83 M30 (39) 02:20:41 +31:02 02:20:39 11:21:09.08
94 1930 REMEZAU Maksim Victoria (BLR) 84 M30 (38) 02:20:42 +31:03 02:20:37 11:21:10.17
95 1514 SZAROSZYK Maciej Warszawa (POL) 85 M30 (40) 02:20:43 +31:04 02:20:40 11:21:11.65
96 3312 WALKOWSKI Cezary Międzyrzecz (POL) 86 M40 (24) 02:20:44 +31:05 02:20:43 11:21:12.43
97 5518 SOBICZEWSKI Rafał Publicis Media Runners Team (POL) 87 M30 (42) 02:20:45 +31:06 02:20:42 11:21:13.26
98 3066 OLEKSY Przemysław Rzeszowskie Gazele i Gepardy (POL) 88 M30 (43) 02:20:46 +31:07 02:20:45 11:21:14.79
99 2249 GODLEWSKI Andrzej Biegamy dla Zdrowia (POL) 89 M30 (41) 02:20:47 +31:08 02:20:41 11:21:15.45
100 2342 TYMIŃSKI Paweł MKB Dreptak (POL) 90 M30 (44) 02:21:15 +31:36 02:21:14 11:21:43.85
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2018(0) Generowanie
0.09488702 s

Sponsor główny: