ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:00:28) - 5 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 84 85 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 10958 ZELALEM Mengistu (ETH) 1 M (1) 00:14:15 +00:00 00:14:15 09:14:43.42
2 10969 SEIFU Terefe (ETH) 2 M (2) 00:14:15 +00:00 00:14:15 09:14:43.51
3 10953 NOWICKI Adam (POL) 3 M (3) 00:14:15 +00:00 00:14:15 09:14:43.86
4 10955 MUMO Joseph (KEN) 4 M (4) 00:14:33 +00:18 00:14:33 09:15:01.08
5 10952 ZALEWSKI Krystian UKS BARNIM GOLENIÓW (POL) 5 M (5) 00:14:40 +00:25 00:14:40 09:15:08.43
6 20392 DIDOVODIUK Dmytro MK Luchesk-LKB Rudnik (POL) 6 M (6) 00:14:49 +00:34 00:14:49 09:15:17.89
7 15883 KAPTSERAU Yury Grodnooblsport (BLR) 7 M (7) 00:14:58 +00:43 00:14:58 09:15:26.55
8 16170 LOGISH Artsiom Grodnooblsport (BLR) 8 M (8) 00:14:59 +00:44 00:14:59 09:15:27.76
9 19121 DRĄG Mateusz Dziuba Team (POL) 9 M (9) 00:15:33 +01:18 00:15:32 09:16:01.26
10 11602 KATSIANEU Mikita Triathlon Minsk (RUS) 10 M (10) 00:15:33 +01:18 00:15:33 09:16:01.84
11 16156 VERKHAVODKIN Henadz Grodnooblsport (BLR) 11 M (11) 00:15:33 +01:18 00:15:33 09:16:01.90
12 18426 KOWALSKI Marek ASICS FrontRunner Poland (POL) 12 M (12) 00:15:34 +01:19 00:15:34 09:16:02.07
13 10954 DEMCZYSZAK Mateusz (POL) 13 M (13) 00:15:34 +01:19 00:15:34 09:16:02.19
14 19243 HRAMATOUSKI Dzmitry Grodnooblsport (BLR) 14 M (14) 00:15:34 +01:19 00:15:34 09:16:02.58
15 15983 PAWLAK Bartosz Padniewko (POL) 15 M (15) 00:15:34 +01:19 00:15:34 09:16:02.65
16 17440 PYSZEL Florian Dziuba Team (POL) 16 M (16) 00:15:44 +01:29 00:15:44 09:16:12.19
17 20406 RADNIKOW Aleksandr Bieg i zdrowie (RUS) 17 M (17) 00:15:45 +01:30 00:15:45 09:16:13.57
18 18288 PARFIANOWICZ Piotr UNTS Warszawa (POL) 18 M (18) 00:15:49 +01:34 00:15:48 09:16:17.15
19 15934 KONDEJ Mateusz Dziuba Team (POL) 19 M (19) 00:15:50 +01:35 00:15:50 09:16:18.41
20 18323 WOŁOWCZYK Krzysztof UNTS Warszawa (POL) 20 M (20) 00:15:54 +01:39 00:15:52 09:16:22.63
21 16110 SZYMANOWSKI Krzysztof JW 1517 Leszno (POL) 21 M (21) 00:15:58 +01:43 00:15:58 09:16:26.54
22 18743 BISKUPSKI Tomasz Fantastyczna Czwórka (POL) 22 M (23) 00:16:00 +01:45 00:16:00 09:16:28.95
23 20121 MIKULSKI Tomasz UKS FILIPIDES TERESIN (POL) 23 M (22) 00:16:01 +01:46 00:15:59 09:16:29.32
24 18474 ŚWIRGOŃ Adam UNTS Warszawa (POL) 24 M (25) 00:16:11 +01:56 00:16:11 09:16:39.56
25 11578 ARTYSZUK Kamil Warszawiaky (POL) 25 M (24) 00:16:12 +01:57 00:16:11 09:16:40.10
26 13645 STEC Adam Fantastyczna Czwórka (POL) 26 M (26) 00:16:20 +02:05 00:16:19 09:16:48.44
27 17954 SZYMAŃSKI Tomasz Węgliniec (POL) 27 M (28) 00:16:20 +02:05 00:16:20 09:16:48.52
28 15598 MISIEWICZ Michał Fantastyczna Czwórka (POL) 28 M (29) 00:16:20 +02:05 00:16:20 09:16:48.59
29 19570 KROCHMAL Paweł Dziuba Team (POL) 29 M (27) 00:16:20 +02:05 00:16:19 09:16:48.66
30 13746 BRATUKHIN Andrei MULTIVAN (BLR) 30 M (30) 00:16:20 +02:05 00:16:20 09:16:48.81
31 13916 MAKOWSKI Michał Mazovia ProActiv. 2.ORel (POL) 31 M (31) 00:16:20 +02:05 00:16:20 09:16:48.95
32 19771 KUREK Piotr Sportgas (POL) 32 M (32) 00:16:21 +02:06 00:16:21 09:16:49.07
33 16594 ŁĘKAWA Mateusz BlogBiegowy.pl (POL) 33 M (35) 00:16:21 +02:06 00:16:21 09:16:49.87
34 17386 FRĄSZCZAK Patryk Wosiek Team (POL) 34 M (33) 00:16:22 +02:07 00:16:21 09:16:50.38
35 17571 PAVLIUKOVICIUS Dalius NEKO Runners (LTU) 35 M (34) 00:16:23 +02:08 00:16:21 09:16:51.82
36 18933 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa (POL) 36 M (36) 00:16:28 +02:13 00:16:25 09:16:56.11
37 16356 GROMEK Radosław KACZMARPROJECT (POL) 37 M (37) 00:16:28 +02:13 00:16:27 09:16:56.64
38 10284 OBARA Przemysław ZabieganiDobrowolscy (POL) O39 pracownik 38 M (38) 00:16:31 +02:16 00:16:31 09:16:59.59
39 18422 KABAT Damian ASICS FrontRunner Poland (POL) 39 M (40) 00:16:33 +02:18 00:16:33 09:17:01.72
40 17701 WENDLAND Michal UKS-Olimpia-Wegliniec (POL) 40 M (41) 00:16:33 +02:18 00:16:33 09:17:01.73
41 18423 KACZYŃSKA Paulina ASICS FrontRunner Poland (POL) 1 K (1) 00:16:33 +02:18 00:16:33 09:17:01.92
42 16604 ŁUCYK Maciej ASICS FrontRunner Poland (POL) 41 M (43) 00:16:34 +02:19 00:16:34 09:17:02.45
43 15529 BRĄGIEL Krzysztof Road to PB (POL) 42 M (39) 00:16:34 +02:19 00:16:32 09:17:02.83
44 18734 JUSZKOWIEC Daniel Warszawa (POL) 43 M (42) 00:16:34 +02:19 00:16:33 09:17:02.90
45 10961 SMALL Louise AFO (Great Britain) (GBR) 2 K (2) 00:16:35 +02:20 00:16:35 09:17:03.30
46 16583 FEIFER Bartosz ASICS FrontRunner Poland (POL) 44 M (44) 00:16:36 +02:21 00:16:36 09:17:04.36
47 12574 MOSKAL Paweł Kurzętnik Biega (POL) 45 M (45) 00:16:39 +02:24 00:16:38 09:17:07.69
48 19513 JARANOWSKI Andrzej Biegaj z Głową (POL) 46 M (50) 00:16:49 +02:34 00:16:49 09:17:17.92
49 15729 STUPAK Marcin Dream Run (POL) 47 M (49) 00:16:50 +02:35 00:16:49 09:17:18.16
50 12808 WIĘCKOWSKI Łukasz KS Start Pułaski Warka (POL) 48 M (47) 00:16:50 +02:35 00:16:45 09:17:18.48
51 14973 BIAŁY Paweł SKB Kraśnik (POL) 49 M (48) 00:16:50 +02:35 00:16:48 09:17:18.87
52 16382 SKRYPNYK Maksym Kędzierzyn-Koźle (UKR) 50 M (46) 00:16:51 +02:36 00:16:44 09:17:19.09
53 11905 WIŚNIEWSKI Rafał Pszczółkowski Team (POL) 51 M (51) 00:16:51 +02:36 00:16:50 09:17:19.39
54 17938 PISULSKI Adam 10BKPanc (POL) 52 M (56) 00:16:51 +02:36 00:16:51 09:17:19.65
55 18046 WOROBIEC Dawid Fantastyczna Czwórka (POL) 53 M (52) 00:16:51 +02:36 00:16:50 09:17:19.75
56 16337 KARALIOU Kiryl Victoria (BLR) 54 M (53) 00:16:51 +02:36 00:16:50 09:17:19.95
57 14590 POLAK Sebastian ZDROFIT (POL) 55 M (54) 00:16:51 +02:36 00:16:50 09:17:19.96
58 10965 ASTIN Sarah City of Norwich AC (GBR) 3 K (4) 00:16:52 +02:37 00:16:52 09:17:20.54
59 10968 STELMACH Dominika DUKLANOWSKI TEAM (POL) 4 K (3) 00:16:52 +02:37 00:16:51 09:17:20.69
60 18856 SKUPIŃSKI Damian LKS Krzeczów . Klub Biegacza Warta (POL) 56 M (55) 00:16:53 +02:38 00:16:51 09:17:21.26
61 14511 PAWŁOWSKI Mariusz Kurzętnik Biega (POL) 57 M (57) 00:16:53 +02:38 00:16:52 09:17:21.69
62 18300 BEDNARSKI Jan UNTS Warszawa (POL) 58 M (58) 00:16:54 +02:39 00:16:53 09:17:22.96
63 10963 KOWALSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek (POL) 5 K (5) 00:16:55 +02:40 00:16:55 09:17:23.21
64 15421 ANDREICHYK Kiryl Grodnooblsport 2 (BLR) 59 M (59) 00:16:57 +02:42 00:16:57 09:17:25.64
65 15048 SŁUPIK Tomasz Tarnów (POL) 60 M (60) 00:17:00 +02:45 00:16:59 09:17:28.03
66 12093 MACHOWSKI Paweł RACZYŃSKI TEAM (POL) 61 M (62) 00:17:02 +02:47 00:17:01 09:17:30.99
67 18594 JUREWICZ Dariusz JW 4808 Gołdap (POL) 62 M (63) 00:17:03 +02:48 00:17:03 09:17:31.12
68 16640 KANIGOWSKI Michał SklepBiegacza (POL) 63 M (61) 00:17:03 +02:48 00:17:01 09:17:31.76
69 16025 KUTERA Damian STS Skarżysko-Kamienna (POL) 64 M (64) 00:17:07 +02:52 00:17:04 09:17:35.56
70 14972 DRĄGOWSKI Kuba OK!Sport (POL) 65 M (67) 00:17:07 +02:52 00:17:06 09:17:35.82
71 15727 ŁUGOWSKI Damian adidas Runners Warsaw (POL) 66 M (66) 00:17:08 +02:53 00:17:06 09:17:36.47
72 15847 OMIELAN Wojciech adidas Runners Warsaw (POL) 67 M (69) 00:17:08 +02:53 00:17:07 09:17:36.64
73 16203 BANASZEWSKI Łukasz KM PSP GRUDZIĄDZ (POL) 68 M (65) 00:17:08 +02:53 00:17:05 09:17:36.65
74 15383 TABER Konrad Active Prosperia Running Team/STO-nogi Milanówek (POL) 69 M (70) 00:17:08 +02:53 00:17:07 09:17:36.77
75 16129 GAWRON Paweł adidas Runners Warsaw (POL) 70 M (71) 00:17:09 +02:54 00:17:08 09:17:37.38
76 13325 AGACIAK Mateusz Międzychód (POL) 71 M (68) 00:17:10 +02:55 00:17:07 09:17:38.41
77 16615 KACZMAREK Monika ASICS FrontRunner Poland (POL) 6 K (6) 00:17:10 +02:55 00:17:10 09:17:38.58
78 20420 KAROLKIEWICZ Daniel ENTRE.PL Team (POL) 72 M (72) 00:17:11 +02:56 00:17:09 09:17:39.67
79 17552 ZIĘBA Piotr AZS UMCS LUBLIN (POL) 73 M (74) 00:17:12 +02:57 00:17:12 09:17:40.01
80 12927 PAVELKO Andrii 4F Kharkiv (UKR) 74 M (73) 00:17:12 +02:57 00:17:10 09:17:40.72
81 19561 LIPIEC Tomasz InterRisk/Lipiec Running Team (POL) 75 M (75) 00:17:13 +02:58 00:17:13 09:17:41.48
82 12006 JAGUSIAK Maciej Pan Jagoda . Pl (POL) 76 M (76) 00:17:20 +03:05 00:17:17 09:17:48.02
83 17935 SKIBA Łukasz 1 Brygada Logistyczna (POL) 77 M (77) 00:17:20 +03:05 00:17:20 09:17:48.11
84 15344 MOCEK Daniel KS Maków Biega. 2OREL (POL) 78 M (80) 00:17:23 +03:08 00:17:23 09:17:51.89
85 20312 MICHAŁOWSKI Daniel Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL) 79 M (78) 00:17:23 +03:08 00:17:21 09:17:51.98
86 13795 GETEK Marcin Serduszko Team Ełk (POL) 80 M (79) 00:17:25 +03:10 00:17:22 09:17:53.00
87 10909 BRESZKA Michał ASICS (POL) 81 M (92) 00:17:30 +03:15 00:17:29 09:17:58.62
88 19205 KOKOCKI Paweł Biegaj z Dymkiem (POL) 82 M (85) 00:17:30 +03:15 00:17:28 09:17:58.67
89 18188 PIOTROWSKI Mariusz Team Kopeć (POL) 83 M (86) 00:17:30 +03:15 00:17:28 09:17:58.71
90 17263 SOMAVA Iryna Grodnooblsport 2 (BLR) 7 K (7) 00:17:30 +03:15 00:17:29 09:17:58.78
91 17513 BOMBA Tomasz Bomba Team (POL) 84 M (81) 00:17:30 +03:15 00:17:26 09:17:58.82
92 11369 ADAMKIEWICZ Michał K.S Głowno w biegu (POL) 85 M (82) 00:17:31 +03:16 00:17:27 09:17:59.36
93 20393 DIDOVODIUK Olesia MK Luchesk-LKB Rudnik (UKR) 8 K (8) 00:17:31 +03:16 00:17:31 09:17:59.51
94 17460 BIEŃKO Michał Truchtacz.pl (POL) 86 M (91) 00:17:31 +03:16 00:17:29 09:17:59.59
95 17681 MARKOWICZ Łukasz Wosiek Team/ KU AZS UWr (POL) 87 M (93) 00:17:31 +03:16 00:17:29 09:17:59.63
96 13881 SOBCZAK Szymon LKS KOLUSZKI (POL) 88 M (83) 00:17:31 +03:16 00:17:27 09:17:59.71
97 19084 CHROSTOWSKI Konrad Wosiek Team (POL) 89 M (94) 00:17:31 +03:16 00:17:29 09:17:59.74
98 17260 DOMIŃCZAK Patryk Łowicz (POL) 90 M (87) 00:17:31 +03:16 00:17:28 09:17:59.80
99 16414 ZAJĄC Robert Superbohater z Fundacji Orange (POL) 91 M (96) 00:17:32 +03:17 00:17:31 09:18:00.16
100 15607 POŻAROWSZCZYK Adam Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo (POL) 92 M (84) 00:17:32 +03:17 00:17:28 09:18:00.17
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2018(0) Generowanie
0.09835291 s

Sponsor główny: